1725
10710998_467067493431288_867160675426903
  • Narxis
    #1044
  • MerlinW
    #1043
    Ha színészi játékra vagytok érzékenyek, miért trash sorozatokat néztek?:) Nézzetek Braking Bad-et meg Homeland-et. CW egy tinicsatorna. Csajoknak meg amolyan guilty pleasure igényű srácoknak. Én is nézem, de eszembe sem jutna kielemezni egy rész végén, mit láttam. Megnéztem szórakoztam, töröltem, ennyi. H meg nem szórakoztam, nem néztem. Totál felesleges hibákat keresni ezekben, mert szinte bárki talál bennük bármennyit.

    Elég nyilvánvaló, hogy te sosem lapozgattál Marvel/DC képregényeket, különben nem írnál ilyeneket :)
    Az hogy egy képregénysorozatban valaki a realizmust keresi az nagyon gáz:) Érdekes módon pl. a Smallville-ben senki sem kereste a hibákat majdnem 10 éven át, pedig... lehetne arról is beszélni.

    Ahogy a Marvel/DC képregények, a szórakoztatás a céljuk, a földtől való elrugaszkodás, a saját kis 80+ éves stílusukban. Ugyanez vonatkozik a filmekre, sorozatokra is. Teljesen felesleges szőrszálhasogatni. Szórakoztat nézed, ha nem akkor nem.
  • ForzaInter
    #1042
    Sutter pár húzása miatt mostanában a SoA is kb Arrow szintet hozott néha:S
  • Janika114
    #1041
    Csatlakozom előttem szólókhoz, újabb csalódást keltő rész sajnos... :/ A motoros rész tisztára olyan volt, mint egy modern lovagi torna, csak lovak meg dárda helyett, itt motor meg íjak voltak, nekem nagyon gagyinak hatott. A rész végi zenés montázs meg tisztára a SoA-ra emlékeztetett :D
  • Shep
    #1040
    Abból még csak az első részt láttam de gyanítom, hogy az első 1-1,5 évad korrekt lesz aztán elindul majd ott is lejtmenet.
  • ForzaInter
    #1039
    hát igen nem a színészek miatt szeretjük ezt a sorozatot. de hát cw, ők a legszegényebb országos csatorna, nincs pénzük még b kategóriás színészekre se kb:D
  • G_ArchAngel #1038
    Remelem Flash jobb lesz es nem csak a promoval villantottak egy nagyot, majd azt is visszaejtik erre a szintre.

  • Shep
    #1037
    Most azért volt annyira szembetűnő a játékuk, mert ugye komoly érzelmeket kellett volna átadni a képernyőn keresztül és hát láthattuk ,hogy sikerült, ill. inkább nem sikerült. Első résztől szerintem is jobb volt de attól tartok ,hogy a színvonal jobb már nem nagyon lesz.

    Sleepy H.: na igen, ott is fogy a szufla, a mostani eléggé töltelék rész szagú volt, pedig még csak a 2. évad elején járunk.
  • G_ArchAngel #1036
    Mult heten meg en voltam a hulye, hogy kritizaltam a szineszi jatekot es a reszleteket. Amugy nekem a mostani kicsit jobban tetszett, de tovabbra is osszecsapottak a jelenetek es rosszak a vagasok.
    A masik ilyen sorozat amit nezek, az a Sleepy Hollow, ahol hasonloak a hibak es minden reszlet egyre olcsobb hatasu.
  • Shep
    #1035
    Megnéztem és igazad van, kegyetlen amit itt színészi játék címén előadnak :) Amúgy semmi kiemelkedő nem volt benne, egy teljesen átlagos rész volt.
  • ForzaInter
    #1034
    Hu de szar rész volt..:( Kezdek aggódni..
  • Narxis
    #1033
    :D
  • Monoton
    #1032


    Utoljára szerkesztette: Monoton, 2014.10.17. 21:21:17
  • Konyigery
    #1031
    Most először érte el ez a sorozat nálam hogy bekönnyeztem, az a temetős jelenet elég erőteljesre sikerült, meg az egész rész. Le a kalappal eddig a készítők előtt. Nem gondoltam hogy ilyen CW maszat miatt gombóc lesz a torkomban. "-John, I don't want to die down here. -So don't, Oliver." És Civil Twilight.
  • Narxis
    #1030
    Valahogy sejtettem. :p
  • Shep
    #1029
    Ki mondta, hogy nem tetszett, még nem is láttam. Narxist húzom mindig, mert neki minden sorozat, minden része atom jó. Én türelmesen mindig kivárom a feliratokat, érteném az angol alapján is de jobb magyar felirattal nézni a sorozatokat.
  • G_ArchAngel #1028
    Mert szar feladni egy sorozatot, amit mar 2 evadon keresztul kovettel
  • SzirmosSzisza
    #1027
    Lehet elég lenne az utolsó 5 percet megnézni mindig :D
  • MoRT2195
    #1026
    Ez se tetszett? Akkor minek nézed egyáltalán? Nekem ha nem tetszik egy része sem egy sorozatnak, akkor azt nem nézem, mert minek?
  • Narxis
    #1025
    Ez egy jól bevált recept. :)
  • Shep
    #1024
    Tehát akkor a szokásos recept 2 akció között szappanopera a végén meg 5mp-es most mutatunk valami nagyot jelenet :)
  • Narxis
    #1023
    Megint volt a végén egy epic jelenet meg azért csak elég feszült, drámai hangulata volt végig az évadnyitó vége miatt. :D
  • Shep
    #1022
    Na ne mond már! Már megint? Betyáros egy széria ez ,hogy minden része ennyire jó :D
  • Narxis
    #1021
    Tyűűű a 7ccázát, ez kegyetlen rész volt!
  • DasIsFuck
    #1020
    B!
  • Narxis
    #1019
    Te csak ne élvezkedj itt a vitán. :D Mondj Á-t vagy B-t. :P
  • Monoton
    #1018
  • Shep
    #1017
    Erről beszéltem év elején. Ahogy nő az évadok száma egyre nő a főszereplők gázsija és emiatt a költségvetésből egyre kevesebb marad a trükkökre, helyszínekre, és az igényes történetre. Ezért is van az ,hogy a 2. évad után már minden sorozat lejtmenetben van a minőséget tekintve. Akad persze kivétel de nagyon kevés, ráadásul ezek többnyire olyanok ahol eredetileg is több évadra lett tervezve a dolog és már jó előre megvolt, hogy melyik évadban mi lesz, kivéve persze ha előbb üt be a kasza. Nagyon jó példa erre a Supernat. 5 évadról volt szó eredetileg, és az első 5 évad hozta is nagyjából ugyanazt a színvonalat, aztán azóta eléggé hullámzó a teljesítmény és egyre kevesebb a trükk, a látványos, jelenet, rengeteg olyan rész volt ahol már művérre sem futotta. Úgyhogy az Arrowban sem várható más, sőt.
  • Shiwo
    #1016
    az első rész végéhez hozzászólva (képregényes spoiler)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    ügyebár Ra's al Ghul -ról tudjuk, hogy hallhatatlan.. és hát a Fekete Íjász is elfelejtett megpusztulni.. nem tartom lehetetlennek, hogy "csőrike" is idővel ki fog mászni a hullaházból vagy kikaparja magát a föld alól...
  • G_ArchAngel #1015
    Az a baj, hogy amator modon, olcso minosegben van kivitelezve a hihetetlen. Eszembe nem jutott volna felhozni, ha siman osszezarja az ijat a harmadara.
    A masik a csapongo tortenet. Az elozo evadokban meg megneztek a terkepen hova mennek, mi van ott, nem pedig egy pillanatban a bazison, masikban mar a rosszfiuk buvohelyen. Ami megint egy lerobbant ipari epulet. Mert akinek hatalma van es vagyona fegyverszallitmanyra, az mindig csatornaszagu muhelyekben bujkal, nem am kaszinok hatso szobajaban vagy luxus hotelek felso szintjen.
    Es a nagy Arrowt vagy Csurit meg lehet lepni, mert csak besetal az ellenseg bazisara, de ahhoz van hatodik erzeke vagy hallasa, hogy a kozelgo RPG elol elugorjon.
  • Shiwo
    #1014
    a filmek hemzsegnek a valótlanabbnál valótlanabb jelenetekkel.. mikor valaki pisztoly vagy puskatalálattól métereket repül hátra, vagy ablaküvegen áttörve / átütve nem vagdalódik össze semennyire, stb.. ez meg eleve képregény-sorozat.. már az első évad elején voltak hihetetlen jelenetek.. nem fennakadni kell rajta, hanem hátradőlni és agyat kikapcsolva szórakozni.. akit az ilyen dolgok zavarnak, egyáltalán minek nézi ? miért jutott el a 3. évadig ? ha csak az adott rész sztorija miatt, akkor azt általában utólag el elehet olvasni a neten.. nem kell direkt kínozni önmagát az embernek, Arrow helyett nézzen Discovery-n dokumentumfilmeket...
  • Narxis
    #1013
    Mindenkinek más az egyensúly. Ennél a sorozatnál az írók és a rendező így lőtte be. 3. évad után ez szvsz nem fog már változni.
  • grebber
    #1012
    Film játék esetén véletlenül se kell semmi valóság alapot keresni azért film és azért játék,ez a bajod ezt keresed ami nincs.Hát nagyon nem is fogod megtalálni.
  • Narxis
    #1011
    Ez egy képregényadaptáció, képregényes világban játszódik, technikai dolgokon TILOS kiakadni, de aki a mirakurun nem akadt ki az nem értem ezen miért nem tud túllépni. Meg, hogy mé nem ismerik fel egymást az egyszerű jelmezekben. Ez egy ilyen világ, mint ahogy a walking dead-ben se mondták ki a zombi szót és rohadtul nem tudták, hogy fejre kell lőni. Az ilyen dolgokkal meg kell barátkozni.

    Színészileg tényleg lehetne javulni de hát evvan.
  • Peet81
    #1010
    ezek képregényekből lett sorozatok. nem tetszik, nem nézed. ennyi
  • G_ArchAngel #1009
    Vannak kategiak. Az Arrow/Flash egy jelenkorban jatszodo sci-fi. De mivel a jelenkorrol mindenkinek van egy kepe, ezert erdemes megtalalni az egyensulyt a valosag es fikcio kozott.
    Termeszetesen nem keresem en sem a valosagot a Star Warsban, de egy napjainkban jatszodo sorozatban legyenek olyan dolgok, amely esetleg egy durvabb katonai laborbol kikerulhetnek, mint alcazo ruha vagy testhot koveto lovedek, de egy random vesszoket adagolo tegez es tenyerbe rejtheto masfel meteres csigas ij egy nagy baromsag, mert vannak olyan alkotoelemei az ijnak, amelyek nem osszecsukhatoak.
  • grebber
    #1008
    Sosem értettem azt amikor egy filmnél vagy játéknál a valósággal érvelnek.Aki így ül le bármit csinálni meg is érdemli hogy ne tetsszen neki ,mert minden secundomban csak arra koncentrál mibe lehet belekötni.
  • G_ArchAngel #1007
    Arrow pont nem egy tipikus szuperhos, hanem egy low budget Batman vagy Ironman, akinek a teljesitmenye a felszerelesen, tudasbazisan es harci kepesegein mulik. Ezert is volt kedvelheto.

    A nyilrol annyit, hogy egyreszt lehetetlen kapcsolgatni ennyire porgo kozelharcban vagy kozeli celpontra love, masreszt onmaga a koteles nyilvesszo hegy, amivel elkapta a sracot meg vekony huzallal is - es a sorozatban volt rendesen vastagsaga! - is legalabb okolnyi meretu lenne.
    Utoljára szerkesztette: G_ArchAngel, 2014.10.13. 11:07:07
  • ForzaInter
    #1006
    persze azért írunk negatívumot a sorozatról mert divat fikázni. istenem.. tudom, hogy nehéz elhinni, de attól hogy neked tetszett a rész, még lehetnek olyan emberek a földön akiknek meg nem tetszett.
  • MoRT2195
    #1005
    Hát ha neked ez hülyeség, az a te bajod, legalább ennyi fantáziád legyen már! Be van szerelve minden funkció, neked csak be kell állítanod rajta használat előtt, hogy milyen hatása legyen. Ilyet már elég sok filmben, és játékban lehetett látni. Pl itt a legújabb, a CoD: Advanced Warfare. Itt egy link is hozzá, 1 percnél van, hogy mire is gondolok. Hasonlót képzelj el az íjvesszőnél. De ez mondjuk egy mirakuru hadsereg után nem értem miért olyan nagy baj. Az teljesen reális volt, mi? Meg azzal sincs gond, hogy Barrybe belecsap a villám, aztán több száz km/h-val fut. Ja, meg az se baj, hogy a másik lezuhan a repülővel, aztán nemhogy túl éli, de még az időjárást is irányítani tudja. És még lehetne sorolni. De elmondok neked egy titkot: az Arrow és a Flash is egy szuperhős sorozat, nem kell mindent a valósághoz kötni...