1725
10710998_467067493431288_867160675426903
  • G_ArchAngel #1324
    Igen, ezt hasznaltam.
  • SlayR
    #1323
    http://wikiszotar.hu/wiki/magyar_ertelmezo_szotar/Ir%C3%B3nia (:
  • G_ArchAngel #1322
    Volt olyan, hogy az Arrow nem volt jobb, mint a tini villám?
  • Norbi1990
    #1321
    3. assassint simán lőhette volna Diggle. Oliver is rá tudott lőni 2 nyilat mielőtt elfutott előlük.
  • SlayR
    #1320
    Kivételesen igazad van! :DD
  • Axlkenobi
    #1319
    "Miért kellett a hűhó Nyssával hogy árulja el holvan Nanda Parbat, ha Merlynen ott volt a nyomkövető?" Egy nyomkövetőnek is van azért hatótávolsága, akármilyen fasza is. Nyilván a világ másik oldaláról azért nem fog jelezni, de mikor már ott voltak egy adott távolságon belül, akkor már igen.

    "Aztán mikor a kapuknál megszökött előlük a 3. assassin Diggle mi a szarért nem lőtte le?" Erre nem emlékszem pontosan, de úgy rémlik, mikor a másik kettőt leszedték, a harmadik már futott be fedezék alá, ezért is mentek utána.
  • Shep
    #1318
    Abban ugye mind egyet értünk ,hogy az e Arrow rész, jobb, mint az e heti Flash? :)
  • SlayR
    #1317
    Innen kimegy az Assasins téma Gothambe meg majd beszivárog szép szép :D
  • SzinesGeza
    #1316
    Szóval szerinted a valóságban olyan nem létezik, hogy ha valamit nem érek el a kezemmel, akkor az első dolgom keresni valamit amivel meghosszabbíthatom a karom?! :)
  • Narxis
    #1315
    Jó rész volt, nagyon tetszik ez a Nanda Parbat meg az az Assasins League.
  • Konyigery
    #1314
    Ez a RÁZ álgulozás...ehh csak nekem jön be jobban a RÉS ál gul? :D Amúgy kicsit hasonlít a sztori az Arkham Cityre, nem hiába a szegényember Batmane ez az Oliver.:D Az az íj elég menő volt amúgy, többször is mutathatnák, meg kicsit felturbózhatná a jelmezét is már.
    Bár istenkirály rész volt, de akkora giga logikai bakik voltak benne pff :D Miért kellett a hűhó Nyssával hogy árulja el holvan Nanda Parbat, ha Merlynen ott volt a nyomkövető :DD Aztán mikor a kapuknál megszökött előlük a 3ik assassin Diggle miaszarér nem lőtte le? :DD Ha a másik kettőt sikerült. Na mindegy zsír volt azért :D
  • Oddball29
    #1313
    Ok... Talán mégis feltámad ez a sorozat így az évad közepére.
  • G_ArchAngel #1312
    Es a mirakuru is letezo szer, minthogy a Lazarus Pit is mukodik valahol egy ismeretlen helyen.

    megyek chemtrailt fotozni, feljelentem a CIA-s gyiklenyeket!
  • SzinesGeza
    #1311
    Vagy pont nem. Egy kirángatott majd helyre rakott karral kevésbé vagy hatékonyabb egy későbbi harcban.
  • SlayR
    #1310
    Jön a Lazarus Pit és egyéb nyalánkságok....március 18.-án addig meg lehet facepalmozni :(
  • SzirmosSzisza
    #1309
    Mást nagyon nem tud csinálni :D

    Amúgy a testvér páros egész jól harcolt ahhoz képest, hogy egyiknek el volt törve a keze, másiknak meg beleállt egy fadarab a vállába.
  • Shep
    #1308
    Így keményebbek voltak. :)
  • SzinesGeza
    #1307
    Szerintem sokkal gázabb volt a "kirángatomaválladhogyelérdakapcsolót" momentum.
    Ha levette volna a cipőjét azzal is éppúgy meg tudta volna hosszabbítani a karját. :)
  • G_ArchAngel #1306
    Szerintem egy cellaban - Mirakuru nelkul is - eleve nagy eselyed van, hogy formaban maradj sajat sulyoddal edzve. (feltelezzuk kapott eleg csirkemellet es rizst:D), ergo az utesenek ereje rendben lehetett. De a technikaja sokat fakult, hiszen Thea is utotte, ahol erte.
    Utoljára szerkesztette: G_ArchAngel, 2015.02.23. 07:13:56
  • SzinesGeza
    #1305
    Kijött volna a gyakorlatból?
    Egyet ütött és Oliver beájult. :)
  • SlayR
    #1304
    Ja és egy kis előretekintés... http://cinestar.hu/az-ezer-arcu-doug-jones-az-arrow-sorozatban/
  • Shep
    #1303
    Hát nem is rá gondoltam, mert ő egy nulla, kb annyira tud színészkedni, mint egy darab fa.
  • SlayR
    #1302
    Több fórumon igencsak hangoztatva van sajnos, hogy nem fog jó ttenni ez a búcsúztatósdi Atom módra...majd kiderül....mondjuk elég gáz lesz ha egy Atom kell egy Ras Al Ghul sztori záráshoz...
    Utoljára szerkesztette: SlayR, 2015.02.21. 11:02:16
  • SlayR
    #1301
    Úgy tetszik megint ez a "sztárolva van" duma...emlékeim szerint Amell fiú sem nagyon működött beleélős színészként az első évad során....:D
  • Shep
    #1300
    Hát szátrolva van ezen a fórumon a Flash keményen de ez az Arrow epizód is jobb, volt, mint bármelyik gyorshajtós rész, ráadásul itt azért még némi színészi munka is folyik néha.
  • Konyigery
    #1299
    Ez a rész szerintem csak egy felvezetés volt a jövő heti zúzdára, gondolom Arrow utána megy szünetre. Viszont a Flash eddig számomra is sokkal frissebb, élvezetesebb szerethetőbb karakterekkel. A héten a Flash volt a jobb, persze az is közrejátszik hogy szünetre megy, így nyilván pörgősebb részt adnak le. A jövőheti Arrow viszont lehet lepipálja az eheti Berrit.
  • acsati
    #1298
    én meg úgy vagyok ezzel a résszel, hogy jobban bejött, mint a mostaniak. tetszett, hogy újra a szigeten voltak, lehetne több szigetes, meg múltas rész.
  • BEAST #1297
    Feltételeztem nem a sarokban sírdogálva töltötte a napjait. :)
  • G_ArchAngel #1296
    Szerinted ha valaki egy 8nm-es bortoncellaban rohad, akkor mennyire jon ki a gyakorlatbol? Hiaba van meg benne mirakuru, megkophatott es Thea sem gyenge, Olivert is meglepte, amikor elkezdtek gyakorolni.
  • Narxis
    #1295
    Azért rengeteg meglepő dolog volt, Slade meg már nem önmaga.
  • BEAST #1294
    Szerintem szörnyen gyenge rész volt. Slade karaktere sokkal komolyabb annál, hogy csak így elintézzék egy résznyi családi drámázás közben. A régebbi szigetes flashbackek is élvezetesebbek voltak a mostani "ügynökösdinél".
  • Narxis
    #1293
    Ez Arrow-nál is így volt az első évadban. Szerintem ez a képregény miatt van, mindenki majd eljut valahova, lesz belőle valami vagy valaki és így a szemünk előtt lesz egy összetettebb karakter.
  • G_ArchAngel #1292
    Flash baja, hogy nagyon sekelyesek a karakterek, Berryn kivul mindenki egydimenzios. Tenyleg olyan, mintha Cartoon Networkre irtak volna, csak nem animacios film lett.
  • Narxis
    #1291
    Nagyon durva rész volt ez de tény, hogy a Flash most jobban bejön.
  • SlayR
    #1290
    Jóvan igyá rá egyet :)
  • G_ArchAngel #1289
    Szerintem a legjobb Flash eddig megkozelitette a legrosszabb Arrow-t, de tul egyszer sem szarnyalta. Mondjuk lehet azert mert Flash celkozonsege inkabb 12-16 eves lanyok, Arrow-e 14-18 eves fiuk.
    Utoljára szerkesztette: G_ArchAngel, 2015.02.19. 09:21:38
  • SlayR
    #1288
    Egész jó kis rész volt....nagyot kellett volna alakítani megint, hogy túlszárnyalja Flasht, de jó volt....Jövőhéten jön Atom.
  • DasIsFuck
    #1287
    Ezért etalon a Batman, mert ott szinte minden filmbe amibe szerepel legyen az batman film vagy valamilyen dc film amibe épp szerepel, gyökeresen más Batman figurája, mint amilye Bruce Wayne.

    Ettől olyan epic a denevér, tőle epicebb nincs az álarcos maskarás hősök körében.:D
    Utoljára szerkesztette: DasIsFuck, 2015.02.14. 14:21:47
  • SzinesGeza
    #1286
    A "jajdehülyemárhogymégnemjöttrá" minden hasonló sztorira ráhúzható.
    Attól, hogy valaki takarja az arcát, attól még a mozgása alapján simán felismerhető annak aki személyesen ismeri. ;)
  • Konyigery
    #1285
    Jaja nyilván..csak a némileges párhuzamra próbáltam rámutatni :D Csak itt kicsit szarul lett megoldva.