7781
  • AnuluWork #7741
  • Burgernemham
    #7740
    Köszi! Azóta már a fiam letesztelte. Átmennek mind a gear, és a fegyverek is az új karakterre. Nekem mostanában nem sok időm volt a játékra; most tértem vissza.
  • Carmang
    #7739
    Én most az EVE-vel nyomulok, és ott olyat vettem észre, hogy ha fut a torrent (mármint az exe, nem a letöltés/feltöltés), akkor napi egyszer biztos kidob. Ha nincs elindítva, akkor minden megy simán.
  • AnuluWork #7738
    Köszi.
  • SzirmosSzisza
    #7737
    Esetleg egy ilyet megnézhettek, aztán, ha bejön 2k havonta. Nem hiszem, hogy Ők dobálnának le.
  • AnuluWork #7736
    Azért kérdeztem, mert kb. 3-4 óránként ledobál minket. Korábban nem nyüstöltük ennyit együtt egyben, de a covid két hete kicsit zombivá tette a gyerekeimet, le se tudom koptatni őket amióta karanténozunk, és a gyere apa nyomjuk együtt megy, de majd ez is elmúlik, mint a Brawl Stars és a Fortnite. :D (Csak este tudok dolgozni miattuk, és lassan zombi leszek én is.) Ez a szakadásosdi talán újév óta van, de mások is panaszkodtak ismerősök közül, de csak akkor, ha egy netről nyomul a család, és valamelyik patch után jött be, mintha a karácsonyi, de nem találtam meg. :(
  • Láma!
    #7735
    ohh, ez nem volt meg, így én is köszi az infót!
  • SzirmosSzisza
    #7734
    Az a sima graduation, a time piece ha jól rémlik arra jó, hogy átmásolod az XP-t másik karakterre és onnantól az lesz a season karid, a forrás kari meg átváltozik simává. Talán a gear is átmegy ilyenkor az új karira, de azt nem tudom season gear marad-e vagy nem,
  • Láma!
    #7733
    erre azóta kaptál választ?
    ha jól tudom áthozod magaddal a gear-t és át tudod konvertálni tuvala szint-1-re. szóval egy pen-ből tet lesz, stb. igy lesz fegyvere a karakternek.
  • Carmang
    #7732
    Erről már volt szó, te kérdezted akkor is? Akárhány account lehet egy hálózaton, mi értelme lenne, hogy egy család ne játszhasson egyszerre. Ahogy írtam akkoriban, voltak házaspár guildtársaim, simán játszottak egy időben. Azt nem tudom, hogy változott-e valami most.
  • AnuluWork #7731
    Mi most a PA hozzáállása az ugyanazon hálózatról való családi játék kapcsán? Engedik, vagy le kell jelenteni az accountokat? Idénnel változtattak valamit, de nem találtam meg, hogy pontosan mit.
  • AnuluWork #7730
  • Burgernemham
    #7729
    Hello! Nem egészen világos nekem a Fughar's Timepiece quest. Az rendben van, hogy kreálok egy másik (normal) karaktert, és átkerülnek rá bizonyos statok, de mi lesz a Tuvala fegyverekkel? Átkonvertálódnak a normal karakter fegyvereivé? Mert akkor a season karakteremnek nem lesz fegyvere miután majd átviszem a normal szerverre.
  • SzirmosSzisza
    #7728
    Minden class kapott reworkot meg új skilleket. Aztán emiatt újra ki kell rakni Skill Enhancemnteket is, ha arra gondoltál xy alatt.
  • Carmang
    #7727
    Épp akartam kérdezni, hogy milyen lett a rework. Milyen lett? :D
    A második mondatot nem értem.
  • AnuluWork #7726
    Ez a skill újraf.szkodás most miért kellett? Mellé XY+ altnál újrab.szni mindent. Ráadásul ..., áh reménytelenek.

    Boldog Karácsonyt!
  • SzirmosSzisza
    #7725
    Úgy érzem ez nem a mi korosztályunk :D

    (SG-t már elég régóta nem fejleszti senki rendesen, aztán valaki berakta a karácsonyi reklámot és elrontotta az egész oldalt)
  • Carmang
    #7724
    Az alsó videó alapján jönnek majd a gonosz űrrobotok, meg űrlények, és szét kell lőni őket konfettivel, meg agyoncsapni lufikalapáccsal :D

    (tényleg nem megy a válasz gomb, mit hekkeltek szét az sg-nél?)
  • AnuluWork #7723
    Látom, a válasz mellett kb. a spoiler is elromlott ...
  • AnuluWork #7722
    OFF:
    Kijött "ehhez a valamihez" egy újabb videó, de még mindig fogsincs, hogy mi ez? :D




    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2021.12.10. 11:42:43
  • AnuluWork #7721
    Oki. Köszi.
  • mikromanus
    #7720
    Menj másik channelra. Az egyesek a node war csatornák. Ott nem tudsz pakolgatni (valószínüleg) ha aktív háború van a területen. Vagy másik "magasabb számú" channelra/szerverre lépj be, vagy ne az esti war órában csináld! De ez csak tipp. Mostanság nem tudom mi a módi.
  • AnuluWork #7719
    Hová lehet most letenni kerítést? Nekem most mindenhová - ahová régen is pakoltam simán - azt írja: conquest/nod war area. De bárhová mentem Heidel körül, mindenhol ez a szöveg fogad.
  • AnuluWork #7718
    Off:

    On:
  • AnuluWork #7717
    Pontosan. 1001 különböző küldi, és több idő, mint kellene. Ez nekem kimarad.
  • Carmang
    #7716
    Csak az a baj, hogy csak remastered mód alatt működik (vagy ultra?). Így a GT1030-asomon nem tudok szebb grafikát bepattintani 1080p-re :)

    Az első PEN cuccra, az éxerre elkezdtem gyűjteni a napi küldiből az anyagot, de aztán abbahagytam. Próbáltam többször elolvasni az egésznek a menetét, de sosem értettem meg igazán, aztán úgy voltam vele, hogy egyszerűbb megvenni marketről. Valszeg pénzben sem túl nagy így a különbség. Az új PEN cuccok menetét meg el sem olvastam végig, már az elején ledobta az agyam a szíjat. Bedobálnak egy halom új dolgot, aztán elkezdik magyarázni, hogy mit honnan szerezhetsz meg, mit mivel kombinálj, hogy ez meg az legyen belőle... mivan????? És akkor képzeljük ezt el egy újonc szemszögéből.
  • AnuluWork #7715
    Bakker, most vettem észre, hogy berakták egy ideje az FSRt. Pár dologban megköti a kezed, nem egy DLSS, de talán jobban fognak iparkodni NVIDIAék, most hogy ez is bent van.



    Viszont ez az "ingyen PEN" cucc. Meg fogja vki ezt csinálni?
  • AnuluWork #7714
    OFF:

    ON:
  • AnuluWork #7713
    Nekem ez kimaradt. Elvileg. Mindjárt megnézem.
  • Láma!
    #7712
    április 21-i patch notes-ban írtak róla de nem spiritet kaptunk hanem Celestial Horse's Tear és azzal lehetett az új sipot csinálni.

    link
  • AnuluWork #7711
    Én arra emlékszem, hogy síp megvásárláskor lett az enyém. Olyan csomagot vettem, amiben benne volt. Azt írod, bárhonnan. Most próbálok visszaemlékezni, de nem emlékszem arra, hogy eventben celestial horse calling horn vagy spiritet adtak volna, de lehet, hogy akkor pont nem léptem be, ezért.
  • Láma!
    #7710
    korábban kaptuk azt ingyen eventben, annak a lejárta után lett shop-os. amugy ha belegondolsz elég nagy jóság hogy bárhol vagy, odahivható a ló, és nem kell barangolni mire hivástávolba érsz, illetve nem kell szarakodni vele hogy transfereld városok között ha léghajózol pl valenciába
  • AnuluWork #7709
    Ennyi? Elképesztő. Mindez RL maniért ... :D
  • Carmang
    #7708
    Hát most hirtelen én sem vágom, hogy mi ez, de van nekünk ilyen, hogy gugli :D

    Aszongya: nincs távolság korlátozás, a világ végéről is hívható a ló.
  • AnuluWork #7707
    Mi ez a celestial horse calling horn? :D

    Boundos! trainer's flutetal és spirittel lehet manufacture opcióval ilyet csinálni? Mitől több ez, mint egy sima flute? (Nincs dream horseom ...)
  • Kryon
    #7706
    Vannak keményebb és puhább classok, és olyanok is, amik tudnak valamennyit healelni, de olyan klasszikus felosztás, mint mondjuk wow-ban nincs. Egyébként az összes class egyedi.
  • Bandeeka
    #7705
    Sziasztok!
    Most ismerkedek a játékkal pontosabban még csak most jön lefele. Kérdésem az lenne van valamilyen különbség a karakterek között? Értem ezt úgy mint más mmo-ba tank, heal, dps szerepköre. Bocsánat a sok kezdő kérdésért ha már volt róla szó. Aki tud segíteni köszönöm és még1x elnézést a sok béna kérdésért. Üdv
  • Carmang
    #7704
  • AnuluWork #7703
  • Carmang
    #7702
    Én is kaptam. A kérdés jó :)