7781
  • AnuluWork #7701
    Ma kaptam mailben. Ezmiezlesz? :D

    A Pearl Abysstól. Eszméletlenül jól néz ki, annak ellenére, hogy max. a gyerekeim fognak vele játszani.


    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2021.08.27. 22:59:49
  • Láma!
    #7700
    Black Desert Online Hungary FB csoportba lépj be, ott találsz, meg elég aktív a csoport is. Rendszeresen írnak kezdők is guild-eket keresve, plusz a bónusz kódokat megosztják az adminok vagy valaki, így nem maradsz le róluk.
  • Carmang
    #7699
    A régiót az internetszolgáltató címe alapján állapítja meg. Ha nem kecskeméti szolgáltatód, akkor érdekes a helyzet.
    Amúgy az előfordul, hogy kidob. Elég érzékeny a játék.
  • juhaszvik
    #7698
    Nem volt IP, csak régió.

    Nem játszom régóta, de most afk hagytam a játékot estére. Reggel nézek rá, és azt látom, hogy kidobott. Visszajelentkeztem, és ekkor jött ez az email.

    Más: tudtok aktív magyar guildet?
  • SzirmosSzisza
    #7697
    Lehet időzóna probléma, IP címet nem írtak csak régiót? Mo-n belül általában nem tudják pontosan belőni a várost.
  • juhaszvik
    #7696
    Nem tudom van-e valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata: kaptam egy emailt a Pearl Abysstól, hogy valaki belépett a nevemben 4:55-kor, de nem írnak időzónát. Én ugyan beléptem szintén, de csak 6:55-kor (ekkor jött az email is). Nem lehet, hogy az én belépésemet vette idegennek? Azt is írja, hogy "Region: Kecskem?, Hungary", de én nem vagyok kecskeméti. Lehet, hogy ez is csak valamiféle tévedés?
  • Maxtreme
    #7695

    #7692
    én akcióba megvettem anno valami 3-4 euróért külső oldalról, amúgy annyira nem szar :D
    Sokat fejlődött a kezdeti állapotokhoz képest. Ennyit mindenképp megért.
  • AnuluWork #7694
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    She Will Punish Them :)
  • SzirmosSzisza
    #7693
    Ezmiez?
  • AnuluWork #7692
    Na, csak sikerült egy másik játéknak 2021re túltolnia a BDO "bizonyos" részeit ...


    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2021.08.04. 21:16:35
  • AnuluWork #7691
    Ohb+, köszi ...
  • Carmang
    #7690
    Kiválasztod az egyik topikot, és az oldal alján lesz a keresőmező. Jó béna...
  • AnuluWork #7689
    Hogyan lehet keresni a BDO fórumban a pearl abyss oldalán?
  • Burgernemham
    #7688
    lv58 után megkaptam a Kamasylvia és az utána jövő questeket. Így halad minden a normális kerékvágásban. Utólag még jól is jártam, nem kellett bajlódni a Valencia II macerás sorozatával. Mert gondolom nekikezdtem volna.
  • AnuluWork #7687
    Volt arról hír, hogy a BDO esetleg jön Nintendo Switchre?
  • Burgernemham
    #7686
    Holnap kiderül. 20% hiányzik az 58-hoz. De igazad van mert eddig is grindeltem más karakterrel is, szóval mindegy. Meg muszáj is a kövek miatt a gear-be.
  • Carmang
    #7685
    Csak Mediah-val bezárólag ugrod át a főküldiket, lv58 elérése a cél (ha jól emlékszem, még nem járok ott). Utána meg amúgy is több a grind, mint bármilyen küldizés. Szeptember végéig van időd.
  • Burgernemham
    #7684
    Skippeltem a main quest láncokat? Nem volt időm utánanézni. Sok a meló. Így viszont akkor grindelhetek. Hatvan felett nem lesz egyszerű, mivel nincs most erre időm. Nem kezdek újat, csinálom a Fughar memorandumát.
  • Burgernemham
    #7683
    Akkor ezt benéztem. Tudok még valamit tenni, vagy reroll?
  • Carmang
    #7682
    Próbálkozz tovább. Nem tudom mit akarsz beírni, de az általános nevek gyorsan lefoglalódnak. És akkor más már nem választhatja azt.
  • Shevchenko
    #7681
    Semmit nem fogad el.
  • Carmang
    #7680
    A Check Name-re kattintasz? Ha azt írja ki, hogy foglalt, akkor bizony másik nevet kell keresni.
  • Shevchenko
    #7679

    Nem tudjátok véletlenül miért nem fogad el semmilyen nevet beírni, nem tudok tovább lépni.
  • Shevchenko
    #7678
    Sziasztok!
    Discord magyar szerver létezik?
  • Carmang
    #7677
    Mert a "rossz" küldit vetted fel Alustintól. Érdemes ám patch notest olvasni :) Vagy a küldi leírását elolvasni.
  • Burgernemham
    #7676
    Kitűnően kezdődik ez is. Ahogy beérsz Veliaba már nem lehet folytatni a Balenos questline-t.
  • savior666
    #7675
    Már nem játszom, de pár napja benéztem és tömve volt játékossal.
  • TeeKillah
    #7674
    Köszi.. asszem régebben is úgy volt, hogy ez a kreálós mizéri + 1 hét. Hát... kíváncsi leszek. Nagyon-nagyon ritkán játszom már vele.
    Tök kíváncsi lennék rá, hogy miképpen alakult a játékosállomány a béta óta.
  • savior666
    #7673
    06.29. ha jól emlékszem.
  • TeeKillah
    #7672
    Lehet tudni, hogy mikor jön? Azt láttam, hogy már meg lehet kreálni..
  • AnuluWork #7671
    Nem bírom a pofába tolt reklámokat. Több karinál ez már elég zavaró.
  • Carmang
    #7670
    A leárazás alatt van egy "don't show this today", vagy hasonló duma, arra kell kattintani. A dobásnál meg hát dobni kell :) Félóránként, összesen háromszor, aztán nem mutatja többet. Minden más csak egyszer jön fel.
  • AnuluWork #7669
    A hülye reklámokat ingame nem lehet valahogy kikapcsolni? (Tudjátok, dobjál, ilyen leárazás, olyan baromság?)
  • Carmang
    #7668
    Új kari: Corsair. Kalóz csajszi szablyával, meg vízmágiával.
  • AnuluWork #7667
    Bár csak nézek, hogy ez a Bugattis baromság hogy kerül ide, de a ruha és a pacicuccos qurva jól néz ki.
  • Carmang
    #7666
    Jön, jön, jön!
  • igor1
    #7665
    Sziasztok!
    Valaki tud segíteni abban hogy én eddig steam kontrollerrel játszottam és most egyszerre nem mükszik.
    A kontrollernek nincs baja...mágémmel tökéj...
  • Carmang
    #7664
    Ne feledjétek, május 31 a transfer utolsó napja. Utána elveszik az acc örökre!
    (bár van egy sejtésem, hogy aki ezt olvassa, az új accal játszik február óta)
  • Carmang
    #7663
    Valamelyőtők játszik kontrollerrel? Milyen a harc? Pl, hogy fordulsz? Az egérrel ugye egyszerű, ha kicsit mozdítod, kicsit fordul, ha nagyot mozdítod, nagyot fordul.
  • TeeKillah
    #7662
    Megoldódott, de ilyent még nem láttam, pedig a béta óta játszom kisebb-nagyobb megszakításokkal.

    Mióta felmerült ez a probléma többször is ki- illetve beléptem, játszottam más karival, stb... Tegnap este egyszercsak megjelent az Afuaru feje felett, hogy felvehetem a questet, első kísérletle el is loptam a kulcsot. Ezzel a karival Isten bizony nem csináltam semmit az eltelt időben. Nem questeltem, el sem mozdultam onnan, ahol ácsorgott. Szóval nem az volt, hogy valamit csináltam, ami miatt felvehettem a questet.