7781
  • SzirmosSzisza
    #7221
    Jaaa, az felejtős, nézd meg a piacot, tele van +4-esekkel, mindenki adja el. Akkor éri meg maximum, ha alacsony a skilled és húzni akarod, mert XP bónuszt ad.
  • AnuluWork #7220
    Kéknél a Silver Embroideredre gondoltam. A Loggia előtt azok még egész jó pénzt hoztak encsivel. Érdemes-e még olyat gyártani/enhanceolni, vagy már senki se veszi őket?
    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2019.09.13. 13:08:46
  • SzirmosSzisza
    #7219
    Kéket nem lehet gyártani, húzni meg csak a ruhát/tool-t érdemes, az ékszer marha drága. Alapvetően zöld tet ékszerek + kék ruha/tool kombó az ajánlott kezdésnek, illetve 600 mastery alatt érdemesebb még a magic toolokat használni, most szerintem lesz 1 csomó a piacon úgyis.

    #7218: nagyon gear függő, én azt hallottam, hogy úgy 220 millió körül loot scrollal, 180 anélkül és a 2 között life skillel, de ez pl Bairog aki eléggé gearelt és magasan vannak a life skilljei is. Én úgy 100-120 millió között szoktam átlagban Aakmanban kiszedni scrollal mostanában, gatheringgel nem számoltam, majd ha 700-800 körül lesz a mastery akkor elkezdek fákat szívni a caphra miatt, most még csak vért szívok, hogy legyen black gem húzni a cuccokat, abból meg ANNYI pénz nincs, max majd ha alchemy + dobozolás után, de akkor se túl sok.
    Utoljára szerkesztette: SzirmosSzisza, 2019.09.13. 12:59:36
  • AnuluWork #7218
    Mennyit lehet most óránként a legjobb spotból harccal kihúzni?
  • AnuluWork #7217
    Nem igazán grindelek már. De fát vágni, bányászni, farmolgatni alapból szoktam. A fa és a kövek miatt lennének jók a szerszámok. Papíron több érték jöHET ki az új life toolokkal, mintha harcolnék. :)

    Egyébként, érdemes még sima kék ruhákat gyártani, vagy már csak az újakat veszi mindenki?
    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2019.09.13. 12:25:11
  • SzirmosSzisza
    #7216
    Füles pl van. Amúgy nem nagyon éri meg eladni őket, főleg így, hogy Black Gem egyáltalán nincs még a marketen, mert mindenki enhancolja a saját dolgait.
  • AnuluWork #7215
    Nem tudjátok, hogy miért nincsenek Loggia cuccok a marketen?

    Konkrétan semmilyen. Valamit változtattak a patchel? Simán adták-vették a PEN cuccokat. Gondoltam simán ráérek bidelni. Amióta így gondoltam, azóta nemhogy PEN, semmilyen loggia cuccos nincs a marketen. Mi történt Gyöngyösön?
  • Alexzel
    #7214
    Szerintem igen. A BDO-s adatbázisban a Knowledge részben (https://bddatabase.net/us/knowledge/) rákerestem a Barley-ra és Paprika-ra, de seed nem szerepelt az eredményben.
  • Carmang
    #7213
    Az tényleg valós, hogy a paprika-, barley-, meg néhány növénymagnak nincs bejegyzése a tudástárban, miközben magának a termésnek van?
  • SzirmosSzisza
    #7212
    Ha megnézed az UI is a régi :)

    Amúgy régen volt pár exploit amivel lehetett marha sok caphrat kiszedni (volt is belőle balhé, mert sokan így csináltak fix PEN-eket, de PA megoldotta és hozzáadta a névtelen enhanceolás opciót....)
  • Maxtreme
    #7211
    simán lehet hogy ez valami privát szerver.
    szerk: Ha ez uj kép a caphras ára is érdekes. (mert akkor valami tuti valami régi verzioszám alatt futó privát szerver) Vagy koreába nem "drágították" anno?


    Utoljára szerkesztette: Maxtreme, 2019.09.11. 05:53:22
  • AnuluWork #7210
    Mikor jön a sörfesztivál event? Az nem mostanában szokott lenni?
  • SzirmosSzisza
    #7209
    Általában, ha ünnep van Koreában/USA-ban akkor picit eltolják a patch napot, de előtte levő héten mindig figyelmeztetnek, meg a maintenance notice is kint volt már tegnap.
  • Carmang
    #7208
    Írták, hogy most kedden lesz (volt), illetve most azt írták, hogy a jövőheti pedig rövidebb lesz, mert nem jön semmi új fícsör, csak hardver ellenőrzés lesz.
    Érdemes ám patch note-sot olvasni :)
  • AnuluWork #7207
    Mi ez a keddi patchelés? Nem szerdán szokták?
  • SzirmosSzisza
    #7206
    Jó mindenre, de az csak classok között váltogat, Kzarkából nem tudsz Offin-t vagy Blackstart csinálni.
  • AnuluWork #7205
    Cép.

    Szokott lenni pearlben fegyver átalakító bigyó. Blackstarra az nem jó, csak sárgára?
  • SzirmosSzisza
    #7204
    Blackstar nem nagyon van marketen, szóval csinálom, de abból csak TET lesz most. Aztán vagy Vells heart vagy valami armor PEN lesz, de az se most. Blackstarban eddig benne van 700 memory meg meg 4 TET próba, de nem akaródzik neki!
  • AnuluWork #7203
    Csinálod, vagy grindelsz rá manit, és veszed a pent?
  • SzirmosSzisza
    #7202
    Ezt pörgesd végig, itt nagyon szépen össze van foglalva.

    Én alapból akartam várni a sárga ékszerekre, hogy elkezdjek gatheringelni, de olyan marha drága minden, hogy valszeg marad majd a kék/zöld. Csak most blackstar projekt van és arra ment el minden.
  • AnuluWork #7201
    Vannak valakinek Loggiás cuccai? Pl. egy PEN pickaxe mit ad hozzá a gatheringhez? Mennyivel több a szikla és egyéb kő? Ill. vannak már tapasztalatok arról, hogy mit ér ha valakinek minden Loggiás kiegészítő ékszer megvan? Gatheringnél azt veszem észre, hogy eddig a caphrasokat és egyéb bigyókat 10ből 3x szedtem ki, most meg egy-egy darabért a fél erdőt vagy kőbányát be kell takarítanom. Vagyis mintha a korábbi állapotom visszaállításáért kellene többet tekernem. Mondom ezt úgy, hogy nincs loggia cuccom, de ezért is kérdezem, hogy ti mit tapasztaltok? Mintha az lenne, hogy a régiért most több melót kérnének, ezt beszerezni, azt beszerezni, miközben ugyanoda jutsz. :)
  • AnuluWork #7200
    Pedig kaptam egy olyan szart a fejem fölé, hogy 5. leggazdagabb ... :D

    Ezekhez képest a 5555555.
    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2019.08.30. 09:25:57
  • AnuluWork #7199
    Egyesek bakker tudnak élni:


    Pontosabban ez már No Life. :)
    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2019.08.30. 09:22:42
  • SzirmosSzisza
    #7198
    Írja is, ha ráviszed az egeret, hogy még nincs bent. Meg a patch note-ban is benne volt.
  • AnuluWork #7197
    Pedig a bakancs kapcsán már berakták rewardnak. :)
  • Carmang
    #7196
    Még nincs bent a játékban.
  • AnuluWork #7195
    Crio horgászékét hol lehet kifejleszteni és legyártani?
  • AnuluWork #7194
  • Terrana
    #7193
    Köszi megprobálok mindent hogy sikerre vigyem majd ugyis kiderül mi lesz belőle
  • Mirayse
    #7192
    Sok sikert! :)
    Kicsit dejavu érzésem van,mint ha a pár évvel ezelőtti magamat olvasnám! :)
  • Terrana
    #7191
    @Mirayse A véleményedtől függetlenül nekünk jelen állás szerint sikerül megcsinálni a relative összetarto közösséget romboló,önérdekű emberek nélkül és sok kezdő van mégis tudunk mit kezdeni pvp terén is igaz szárnyainkat bontogatjuk ,de legalább van pár emberben hajlandóság valamint lehet hogy nem vagyunk hardcore guild de mégis megtaláljuk még a party contentet is amit együtt tudunk csinálni és mi a baj az ujoncokkal legalább megtanitod nekik ,hogy élvezék a játékot. Végezetül pedig MI NEM FOGUNK BEÁLLNI A SORBA hanem megdolgozunk a magunk közösségéért.
  • Mirayse
    #7190
    Összetartó közösség létrehozása ebben a játékban maga a csoda :D Nem tudsz felépíteni úgy egy guildet hogy ne legyen közte romboló,önérdekű,ki ha én nem stílusú ember akik még azoktól az emberektől is elveszik a kedvet akik hajlandóságot mutatnak ennek az irányában.Tudom sok játékban így van de ez a játék rátesz egy lapáttal az édes kevés party contentjével.Itt maximum öreg rókákkal tudsz valamit kezdeni pvp téren (amiből talán van tartalom).De tudjuk jól hogy ennek is megvannak a veszélyei... :D Újoncokkal mit kezdessz?Regényt írsz vagy szavalsz minden egyes dologról ami a játék túlbonyolításából származik.Aztán rájössz hogy az emberek 3/4 nem marad sokáig a játékban vagy használhatatlan bármire is.Max horgászhattok egymás mellett stb... :D Szval ha rám hallgatsz állj be azon kevés guildek egyikébe ahol véres munkával legalább már elérték azt hogy ne legyen igazam abban amit eddig leírtam :D
  • SzirmosSzisza
    #7189
    Hetente jön létre új kb. FB csoportban is mindig panaszkodnak, de legalább már 1-2 kisebb guild mergelt másikba és van már node war szándék is sok helyen.
  • Carmang
    #7188
    Ingame cseten jobban nyomja :D
    (mondjuk engem nem zavar)


    Szerk.: mondjuk azt nem értem miért kell 800 különböző magyar céh, mikor így sem vagyunk sokan.
    Hallottam sztorikat egyénekről, de őket ki lehet tenni, nem hiszem hogy a többség ne tudna egy közösségben normálisan viselkedni.
    Utoljára szerkesztette: Carmang, 2019.08.12. 18:40:56
  • Maxtreme
    #7187
    Tényleg tele kell azzal f*sni a topikot hogy 88x beírod?
    Lassan ADBlockert kell ellened írni....
    Utoljára szerkesztette: Maxtreme, 2019.08.12. 12:15:45
  • Terrana
    #7186
    Hunok guild Tagfelvételt hirdet! Kezdőket és tapasztaltakat is szívesen látunk.
    Célunk: Összetartó közösség létrehozása, illetve amire az embereknek igénye van azt megcsinálni ehhez viszont összetartó közösség kell. Elérhetőség : TerranaHUN (family név) vagy discordon Terrana#4185
  • AnuluWork #7185
    A végső rewardok elég jók (100000 pearl), de a leggyorsabb kapja. Stb.
  • mikromanus
    #7184
    Gondoltam hátha. De azért nézek valami spoilert a végéből. mert vagy alaposan, vagy sehogy. Erre azzal kezd, hogy legyen negatív karmád és menj a bűnözők városkájába questelgetni (?). No, akkor inkább hagyjuk!

    A teljes bevétel olyan 3-500 milla lehet, de rengeteg pepecselés, költés és idegesítő futkározás, meg ugrálás.
  • AnuluWork #7183
    Néztem, hogy ilyen barlang, olyan barlang, megint az ölj meg xkalózt, egyéb szart, plusz ugráld össze a térkép minden szélét, sokat hajózz, szigetek, omar lava cave, rakosgasd a baromságokat kereszt vagy mit tudom én milyen alakba, stb.

    Bele se kezdek. Pedig gondoltam, végre egy quest, ami más, mint a többi. De ez itt olyan dolgokat akar, amit én legutóbb a tomb raiderben hoztam össze.
  • Carmang
    #7182
    Én tavaly sem ugráltam :) Nem háborítom magam ilyenekkel.