7781
  • AnuluWork #7261
    Tökre vonz ez a játék, de egyben menekülök is előle, mert iszonyat sok idő. Nem tudok és nem is akarok ennyire kocka lenni. Úgyhogy ez a content még inkább arra felé visz, hogy a napibentléten kívül másba ne pakoljak időt. Egy igazi afk gameként működik nálam, ami nem jó. Igazából kiszállhatnék, de azzal, hogy ha elmegyek melózni megy a game, semmit sem vesztek, viszont bent maradok. Ellenben vonz, játszanék vele, de pl. tök jól érzem magam most a Breakpointtal is. És mától egy rakat jó játék szintén jön, plusz Mandalorian, meg még egy SW game, stb. Ennyi idő viszont nincs. És ez a content nagyon kellett már, de pl. a Shai helyett ez jobb lett volna előbb. Egy MMOnál azonban kell a folyamatos ottlét. Az AFKvel ezt érezte meg jól a készítő, viszont az, hogy 50 dollár egy rohadt hajóskin, meg egyéb drága baromságok, na kösz nem ... És itt a dilemma, hogy érdemes-e ez a játék még több időre. Én ált. ugyanis úgy játszom, hogy akkor mindent bele. Viszont ennél a játéknál a mindent is kevés. :(
  • AnuluWork #7260
    A sailingem 0%on. Sokat nem jártam ki a vízre amióta a sailing benne van a játékban. A cucc, ami a legénységet tölti, abból pedig 0 db van a marketen. Így nem is fogok. Kaptunk olyan kis horgonyokat. Most akkor ez úgy működik, hogy karakter/sailor, vagy family/sailor vagy hajó/sailor?

    Érdemes kimenni akkor? Főleg az áruszállítás jövedelmező? Mert ha magas a javítási költség, akkor van értelme kimenni?

    Még egy kérdés, anno a Sausan Garrison Wharfnál volt a vitorla meg még ki tudja milyen biz-basz árus. Most már ugyanez csak Veliaban van, vagy mindenhol, minden Wharfnál lehet venni mindent? Maradt a Sausanoknál ez a vendor?

    Nem nagyon hajóztam, amióta a Bartali shipeket betették, pláne nem. Viszont most kizavarnának a tengerre. Ha kipurcansz, akkor ami nálad van, az ugyanúgy sérül, mint ha máskor pveben meghalnál, vagy ilyenkor csak a hajód? (Pl. a kristály a fegyverben, a visszaeshet a páncél, stb.)
  • Maxtreme
    #7259
    Ki mondta hogy kötelező? :)
    Legalább kezdtek valamit 1 félig befejezett kb cél nélküli contenttel. Én személy szerint örülök neki.
    Így már megéri akár soloba is kimenni, elég jól lehet vele keresni.
  • Carmang
    #7258
    Rájöttetek már, hogy lehet az új rendszer szerint hajóból kézileg ágyúzni? Van a rakterében golyó, de mikor az ágyú mögé állok, azt írja ki, hogy 0.
  • AnuluWork #7257
    Miért csináltak ebből a játékból ArcheAge klónt? :)

    A rengeteg szárazföldi kaland mellett most kizavarNÁNAK mindenkit a tengerre. Ennyi napi játékidő nincs. Max. a nagyon kockáknak.
  • AnuluWork #7256
    Napi gazdaság

    Majdnem fél milla söröm áll raktáron, a patch után fogtam és elcraftoltam minden alapanyagomat ami raktáron volt. Erre pont idén nem volt még sörfest event, és olyan ára van jelenleg a sörnek, hogy NEM ÉRI MEG gyártani, eladni meg pláne. Szerintem a piacon az elfekvő készletek vannak még kint. Most éppen már csak 1000+ darab. Úgy levitték az árát, hogy ennyiért senki sem teszi ki. A Laras quest miatt pedig érdemesebb most már flourt készíteni, a processing miatt sokkal több jön össze egy alapanyagból, mint a sörből összejönne, ráadásul a sörhöz még további alapanyagok is kellenek.
    Régen pont fordítva volt, nem volt flourra kereslet, de most a wheat, potato, corn, barley és sweet potato flourban több mani van, mint a sörben. Ezt is megértük. Amíg 1500+ volt a sima sör, a kék pedig 3500, addig megérte gyártani, de a sok gyökér úgy levitte az árakat, hogy már nem éri meg. És ez szomorú. :(
  • Carmang
    #7255
    Passz, én sosem csináltam azokat.
  • AnuluWork #7254
    Lara után Lebyostól is elvették az ezüstöt és a skill pontokat. :(

    Nem tudjátok, hogy hová tették? Mert a patch leírásban nem szerepel. (Heidel(berg) questekről van szó.)
  • AnuluWork #7253
    Ja ez az! Azt hittem, hogy az, amit Veliában a guru ad, hogy becserélheted tonikra. :D (Amit írtál nem is hiányoltam. Hónapok óta nem grindeltem, most meg fel se tűnt. :D)

    Más.
    Lara napi questből elvették az ezüstöt és a skill pontokat. A patch leírásban ez nincs benne. Hová tették?

    Most így fél nap után: katasztrófálisan szar lett az NPC interakció. Bonyolult, lassú, túl nagy az egész. Ráadásul külön lenyíló fül lett az egész szutyok. Nem középen van. Elég lett volna, hogy az energy meg egyéb buffok kerülnek külön fül alá, nem az egész. De nem véletlenül lett ilyen egyszerűen ótvar. megint PCről átfejlesztettek a qurva konzolra. Van 3 konzolom, semmi bajom vele, de sosem rajongtam az ennyire nagy és elqurt kezelőfelületekért. És közben megnyirbálták a questeket is ...
    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2019.10.09. 06:55:21
  • Carmang
    #7252
    A BS exchange eddig beszélgetés formájában jelent meg. Ne mondd, hogy eddig nem vetted észre az 50 energy-ért felvehető buffot :)

    A talicskázás tényleg jobb lett. A többi... meh.

    Szerk.: fura elsőre az egész, szerintem az npc interakció pont nem változott előnyére.
    Utoljára szerkesztette: Carmang, 2019.10.08. 18:07:46
  • AnuluWork #7251
    Huh, még szokni kell ezt az új menüt az NPCnél. :D

    BSnél mi az az exchange? Vagy korábban is volt, csak fel se tűnt?

    UPD: A talicskázás könnyebben követhető lett.

    A farmerkedést még megnézem. Remélem nem lassították le barom menüpontokkal!
    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2019.10.08. 16:35:22
  • AnuluWork #7250
    Remek patch. Ha megjegyeztetted az emailed és van benne nagybetű, akkor nem enged belépni addig, ameddig nem írod át azt kisbetűre. Ez milyen bug b+!
  • AnuluWork #7249
    Ez ... :D
  • Carmang
    #7248
    Nemrég elkezdtem böngészni a hivatalos oldal fórumjait, és ott olvastam, hogy minden ilyen akció konkrét leanimált frame-hez van kötve, nem pedig delta time-hoz, mint minden normális játékmotorban :D Vagyis, ha nem animál le egy frame-et, mert mondjuk olyan gyenge a videokártád (mármint az enyém :) ), akkor az ahhoz tartozó cselekvés, pl sebzésszámítás, nem hajtódik végre.
    :DDDDDDDDDD
  • SzirmosSzisza
    #7247
    Láttam már olyan tesztet is, ahol az FPS miatt nem csak a spellek végeztek hamarabb, hanem a sebzésük is nagyobb volt ...

    Ez az igazi p2w
  • AnuluWork #7246
    Ne már! :D
  • Carmang
    #7245
    De ez milyen gáz már, hogy frame-hez van kötve a hatékonyságod :D Meg egyáltalán minden...
  • SzirmosSzisza
    #7244
    Illetve, ha több az FPS-ed több a dps-ed is, beállítottam full min grafikára + full screenre, így lett 60-ról kb 140 FPS-em és kb +200 trash 1 óra alatt.
  • SzirmosSzisza
    #7243
    Egyszer kapod meg az összes rewardot, ha 40 vagy több pontnyi marnit leadsz.
  • Zegi Norbi HUN
    #7242
    Pont ezt akartam elkerülni. :D
    Nálam az a baj, hogy a jutalmak közül IS eltűnt. Már számol is vissza a mai első belépésemtől, holott még csak nem is mentem rá arra a karakterre, amivel az első dobozt kiváltottam. :/ Sőt egyáltalán nem is nyúltam hozzá a 2. dobozhoz. Fogalmam sincs miért történt ez. Próbáltam valami választ találni, de eddig semmi.

    Csak egy kérdés: ez a Tungrad box többször is teljesíthető vagy csak egyszer? :)
    Utoljára szerkesztette: Zegi Norbi HUN, 2019.09.26. 13:20:11
  • SzirmosSzisza
    #7241
    A dobozban több doboz van, ha a rewardok között ott van még a másik akkor nincs para (én kivettem és kinyitottam mindkettőt, így pont egyszerre jár le a 2 ugyanolyan szet :D)
  • Zegi Norbi HUN
    #7240
    Valami fura történt velem most a játékban.

    Azt írta kaptam az 56. és 58. szintért is dobozt a TRI szettel és az egyiket ki is nyitottam, de a másikat bent hagytam. Viszont észrevettem az inventoryban a 2. dobozt is, holott nem kellene ott lennie mert azt későbbre tartogattam direkt. Ráadásul be sem léptem azzal a karakterrel. :/

    Tapasztalt valaki hasonlót? Esetleg írnom kellene a supportnak?
  • AnuluWork #7239
    Ok, nem tudtam.
  • mikromanus
    #7238
    ott volt már régóta. ha van elfekvőben tavalyi hordód, akkor eladhatod.
  • AnuluWork #7237
    Eddig nem volt ott az event beer crate. Ezért volt furcsa.
  • Carmang
    #7236
    Felhívod az ESC menüt, van benne egy olyan plakett, hogy Events, azon belül megnézheted, hogy épp mik mennek.
    Ha most megnézed, látod hogy Gold Rush II van. Októberfeszt nincs.
  • AnuluWork #7235
    Erre gondolok:
  • AnuluWork #7234
    Srácok, most van sörfest vagy nincs? A questet adó makit nem találom. Régen az utca túloldalán adta egy tag, viszont a hordók (event) ott vannak. Mi adja most a questet ami adja a bigyót amiből + 50 sör lehet eventes hordókat csinálni?
  • SzirmosSzisza
    #7233
    Próbáld ki akkor ezt, illetve amit írtam #7227-ben, elixir/kaja fontos. Próbáltam ma egy arshát is, reggel egész nyugodt volt, 3. órában volt 1 guild waros, de 3 halál után lelépett, esett 13 kavics meg 55 scroll :D
  • Maxtreme
    #7232
    aha hát nálam a spottal vannak a bajok. Én ott szoktam körözni felül annál az arénánál, ahol a lépcső meg van törve. A kill sebesség kb ugyanaz mindkettőnknél ahogy nézem.
  • Maxtreme
    #7231
    köszi, holnap rásasolok :)
  • SzirmosSzisza
    #7230
    Ezt szoktam tolni (ha twitch törölné itt 1 klipp, bár most a 100 millió/óra se jött össze, de ha hozzá átlagolom a néhai tungrad fülest akkor talán).
  • AnuluWork #7229
    Első L65ös EU szerveren? Ehhez azért kellett néni kitartás. Vagy egy passzív no life skill.
  • Maxtreme
    #7228
    tudom persze. Anno steppen (mikor még erősebb volt) így húztam be 4 griffet :D
  • SzirmosSzisza
    #7227
    A pvp-sek érezhetően erősebbek. A shift+f miatt nagyon sok a down attack, sokat critelünk, magical lighthouse miatt meg back attack is van bőven, szóval jóval többet ér az a 10% down/crit/back + 5% down attack mint a monster damage amit a pve kaja/draught ad. Illetve az black spirit rage elszívásából jövő 30 AP + 25% casting speed 1 perce is sokat dob. Egyszer csak próbáld ki, arra érdemes figyelni, hogy a PvP draught nem ad hp-t hitenként, szóval picit óvatosabban kell (mondjuk a lag ellen semmi se véd :D).

    Lighthouset amúgy nem tudom vágod-e, de ha rift bossoknál lerakod akkor kb végig csak back attackolni kell őket és feléd se hederítenek, pár hete olvastam csak, de ég és föld.
  • Maxtreme
    #7226
    beast deaughtot tolok, a 25 AP-s cron kajával (energizing tán) + vell heart.
    Awa buff mindig megy mikor lejárt a cd, a magical lighthosue meg alap. Az egyik leghasznosabb skillje a witchardnak :D

    A rot videt megköszönném majd :)
  • SzirmosSzisza
    #7225
    Nouverral 6800 körül volt a trash, Kutummal 7.2k körül. Illetve ami marha sokat számít az a pvp-s cron kaja + draught. Illetve a rotation meg hogy hogyan ölöd a mobokat is sokat számít. Jövőhéten kb fel tudom venni, hogy melyik spoton ölök, lehet az segít, bár igazából annyi a fontos, hogy Z és Shift+E buff menjen cooldownra, a piros bogyó sokat segít, a shift+lmb-re rakd rá a monster damage skill addont és 2-3 mob miatt ne maradjan sose egy helyen, úgyis követnek a következőre.
  • Maxtreme
    #7224
    aha, itt nouverrel van 273/274 (szintén witch) Ugye itt (már és még) nem igazán kell a kutum. Pár hete eladtam mert kellett a kess :D majd olyan 280 körül már érdemes ujra gondolkozni a vásárláson.

    Akkor ezek szerint ennyit számít, vagy tényleg én vagyok balfax.
    Utoljára szerkesztette: Maxtreme, 2019.09.14. 18:18:28
  • SzirmosSzisza
    #7223
    7.2k trash körül vagyok óránként 260/270 AP Kutummal, Witchként elvileg Hystria jobb lenne, de arra még nem voltam, Archer ugyanilyen gearrel 10k körül szed ki ugyanit.... A scrollok parák eléggé, olyan 12-20 között szokott jönni, de gyanítom, hogy a 12 közelebb van a valósághoz és a 20 körüli érték csak az 50% buff alatt volt. Az ékszer meg ja, eléggé random.
  • Maxtreme
    #7222
    puszta kíváncsiság. aakmanból mennyi ap-vel gyűlik össze ez az összeg? Mert gyanítom hogy én valamit nagyon rosszul csinálhatok, pedig a gear megvan bőven. olyan 5500 körül trash, és 8-10 scroll ill 3-4 kristály szokott összejönni/óra. (meg ugye az ékszer ami nagyon rng, bár múltkor 1 órán belül 2 is jött, az 1 jó kör volt... csak ez max szökő évente ugye :D )

    szerk: Star's End ha csak a trashlootok összegét nézzük, kb ugyanez.
    Utoljára szerkesztette: Maxtreme, 2019.09.14. 16:38:05