7781
  • SzirmosSzisza
    #7181
    Affem valami láthatatlan platformra kell ugrálni az 5. után :D

    Amúgy pénz jól jöb belőle, de én se hiszem, hogy fogok érte ugrálni.
  • mikromanus
    #7180
    Érzésre kb egy iszonyat nagy időpazarlás és egy kicseszés közt van valahol. A harmadik körben elcseszel random 150-500 energiát "lopkodásra", hogy meglegyen minden quest item (random drop és 13 db item kell. 10 energia egy próba. De esik minden szemét ezeken kívül is). A Metalt hagytam a rákba, mert veszettül nincs türelmem a platformokon ugrálni. Egy mezei szökellés - simán a következő közepére érkezek és le is csúszik a karakter a rákba. Talán majd hajóról felmászok, csak nem tudom kell-e mindegyik fos platform, vagy elég csak az ötödik... De jelenleg felejtős. Nagyon idegesítő az egész questline... legalábbis nekem.
  • AnuluWork #7179
    Ok, meg is van. Ohb+, ez picit időigényesebb quest, mint a termian baromságok szoktak lenni. :(
    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2019.07.26. 13:20:41
  • AnuluWork #7178
    De ott hol van a mágus?
  • Carmang
    #7177
    Nem a Terrmian parton kell felvenni?
  • AnuluWork #7176
    Mi kell ahhoz, hogy ezt elkezdhessem?

    "[EVENT] FIRE, EXTINCTION ,AND RECREATION"

    VEliaban nem adja ezt a questet a muki.
  • AnuluWork #7175
    Nektek működik a társasjáték? Done for Todayt ír sokszor, amikor még lenne dobásom. Minden reggel ezzel kezd, néha, ha kilépek és vissza, akkor helyreáll, de többnyire nem.
  • mikromanus
    #7174
    Eh, micsoda termékkihelyezés?! Csak úgy kuncsorog a sok cash shop pet a promóciós anyagban. :D
  • AnuluWork #7173
    Nekem erről, főleg az elejéről a Mása és a maci, valamint egy bizonyos tanácselnök kombója jutott eszembe. :)

  • SzirmosSzisza
    #7172
    cukker

  • AnuluWork #7171
    Nem a TET OGre a baj, hanem, hogy nincs hatással az, hogy mikor nyomod meg. Pl. egy autista tuti görgetne egymás után 5 tet ogrét, de akkor minek a space, ha már előre le van játszva mit kapsz. Mint a társasjátékban. :)
  • SzirmosSzisza
    #7170
    Napi 5-10 percet kell rászánni, ezért kapsz ingyen dolgokat. Csak a seal-es questeket, meg 1-2 coinsoat érdemes megcsinálni (hogy legyen elég a seales questekhez), kiraksz egy altot és el is lehet felejteni. Persze kaphatna mindenki tet ogrét, de az olyan lenne, mintha senki se kapna
  • AnuluWork #7169
    Persze, mindig tudom, hogy jön a kötelező: "ingyen van". Ja, de azért volt egy Witcher 3, volt pár mmo, ahol ingyen sem szar járt (pl. az SWG ingyen cuccait, némi ingame creditért - képek, poszterek, egyebek a házadba, petnek AT-ST, ruhák, stb., stb. imádtam). Itt ingyen baromságokat kell csinálni, csak azért, hogy legyen egy theme park. Na mindegy.
  • AnuluWork #7168
    Ha dobna egy tet ogrét vagy valami hasonlót, na ja, de nem dob. 20 kavics, 20 bizbasz, oké, oké, ahogy a főgec mondta anno, a Leo, de minek is egy ilyen theme park? Olyan értelmetlenül unalmas, hogy ebbe még hetekig napi szinten belépni fel fog érni egy végbél tükrözéssel. Ott állni, horgászni, pár kacatot, hogy megadjon egy olyan napi questet, hogy hínár és háló? Ejjj ...

    Ingyen van, de volt ez a theme már sokkal jobb is. Az első még külcsínyben is ütött, ez unalmas, ÉS ÉVEK ÓTA UA BUGOK! Jössz a pincértől, beakadsz az asztalba. A "fasz állító" kocsi nem ugyanúgy van leprogramozva, mint pl. Heidelben a napi questnél az erdőben, mert ez a legkisebb mozdulatra is borul. Az ágyúval még mindig legalább 3 lövés kell, mert szarul van megoldva a célzás. A repülő szarok ledobása a sárga szarral is idióta módon van megoldva. Megint egy semmilyen puskával lövés, de ehhez helyi szart kell venni, nem jó ami nálad van. A hülye merülős quest, az ugyanazon szutyok potionökért, vagy a horgász questek értelmetlensége. Most már napi 1 szürke kavics is kell nekik, meg hogy rácsapj a hülye erőpadra. Minek? Unalmas. Aztán ott van a szutykok beváltása. Beváltasz egy Shakatut, és 10ből 9x rákattintasz véletlenöl termian coinért a kókuszra is. Mert NEM VOLTAK képesek felfogni a mai napig, hogy van lag, van barom egér ami bekavarhat, és ha egy szutyok tárgy amit mellékadományként ad egy quest, néha csak egy, nem pedig több választási lehetős esetében, akkor bezzeg megerősítést kér, hogy tényleg azt az egy kiválasztható, lényegtelen szart akarod, vagy mást (néha mindezt úgy, hogy miközben más tárgy sincs)? Viszont bárhol máshol ez a kérdés nem hangzik el. Pl. Heidel törpe skill trainernél a buff esetében, pl. a lazy soldier quest accept után. Pl. ha véletlenül lag volt, vagy rányomtál, akkor bumm, már le is vonja az energyt, coint, egyebeket. Nem rákérdez, mint egy sima szarnál, hogy biztos akarod? Nem, simán levonja, csak mert rákattintottál, hogy direkt v. véletlenül, na az nem érdekli. stb.
  • SzirmosSzisza
    #7167
    Ingyen bikini nem olyan rossz azért (eddig csak pearl-ért lehetett venni, ráadásul méregdrágán). Illetve shakatu boxok se rosszak.
  • Carmang
    #7166
    Az még hagyján... de idén semmi értelmeset nem ad. Tavaly legalább fegyó átváltó kupont lehetett kivenni.
  • Terrana
    #7165
    Hunok guild Tagfelvételt hirdet! Kezdőket és tapasztaltakat is szívesen látunk.
    Célunk: Összetartó közösség létrehozása, illetve amire az embereknek igénye van azt megcsinálni ehhez viszont összetartó közösség kell. Elérhetőség : TerranaHUN (family név) vagy discordon Terrana#4185
  • AnuluWork #7164
    Régen elsőre betaláltam ezzel a kibaszott ágyúval, most meg néha 15 lövés kell ...
  • AnuluWork #7163
    Ez a vizipark baromság nem lett kevésbé unalmasabb, mint volt lassan két-három éve ...
  • Carmang
    #7162
    :D
  • AnuluWork #7161


    :)
  • Terrana
    #7160
    Hunok guild Tagfelvételt hirdet! Kezdőket és tapasztaltakat is szívesen látunk.
    Célunk: Összetartó közösség létrehozása. Contact: TerranaHUN (family név) vagy discordon Terrana#4185
  • SzirmosSzisza
    #7159
    RNG, hogy megkapod-e a PEN dobozt, illetve lehet, hogy zöld/kék és nem sárga, de lvl 10-ig érdemes elmenni, eléggé jók a rewardok.
  • AnuluWork #7158
    Altair of Blood rewards? :) PEN YG DefGear? :D
  • AnuluWork #7157
    Semmi extra. Csak így nem egy rohanás az egész. Csak nem emlékeztem, hogy 57-58 ennyire lassú még mindig, ha nem teamben mész.
  • AnuluWork #7156
    Próbálok mindig saját magam által boldogulni.
  • SzirmosSzisza
    #7155
    Én felhúztam ismerőst, aztán Ő is engem, így volt kb 1.5 óra aktív játék. De ismerősök full partyban tolták, úgy 30 perc.
  • AnuluWork #7154
    Manesekkel nyomtam 58ig. Olyan 0,05öket adott/darab. Utálok grindelni. Mászkálni meg pláne. :)
  • SzirmosSzisza
    #7153
    Mirumokhoz kell menni leechelni :D
  • AnuluWork #7152
    Hát ez az 56-58 közötti rész azért nem 0,001 szinten jött, de fájt minden xp. Csak az 500 milla volt az, ami ébren tartott.

    Pedig nem rossz a Shai, de g unalmas grindelni. A HPje viszont elég korrekt.
  • SzirmosSzisza
    #7151
    Városonként 20-ért volt reward egyből, illetve utána küldték külön az extra rewardokat az összesített eredményért.
  • mikromanus
    #7150
    A bartali és "egyéb" kimaradt eddig. Horgászni akart küldeni, de ellenállok. :)
    A városért mégis mit kellett volna megkapni? A 10 CPX sehol se látszik meg nálam, a reward meg mintha "utólag postázzuk" lett volna. vagy legalább ne pattogott volna fel a quest teljesítés ikon ha nem teljesült! Vagy ne rakjanak "pipát" a be nem fejezett questre! De ez így sima ostoba koreai antiszociális programozói "megoldás". komolyan, ezeket ki kéne csapni a való világba néha. Eléggé elszoktak a casual játékosréteg mentalitásától, azaz a valós fogyasztóiktól. :D
  • SzirmosSzisza
    #7149
    Hm, tényleg. Akinek esetleg nem t3/t4 a sünije annaz ez kiváló alkalom, hogy olcsón próbálkozzon.
    Utoljára szerkesztette: SzirmosSzisza, 2019.07.08. 18:09:22
  • Carmang
    #7148
    Na, megtaláltam... a szellem petet nem lehet első helyre berakni az exchange ablakba, csak másodikba. Azaz önmagával nem exchange-elhető, ellenben bármi mással igen. És nem is kell 10-es szintűnek lennie, hogy magasabb tier eredményt érj el.
  • SzirmosSzisza
    #7147
    Eléggé egyértelmű volt, mert addig nem kaptad meg a városért se a cuccokat, arról nem is beszélve, hogy a Bartali sorozat is ugyanígy működik
  • mikromanus
    #7146
    Eh, ez a Trace of Black spirit event mekkora egy sunyi bukóság volt. Persze mindig az user a hibás aki nem érti hogy is van ez, de mégis. Megtalálod a jeleket, jön a felugró, hogy megtaláltad, a könyvben ki van pipálva. No, akkor jól van. Rászánsz egy rakat órát, meglesz mind. Elégedetten hátradőlsz és várod a jutalmat. No, az nem lesz. Minden egyes megtalált trace-nél egyesével rá is kellett kattintani az egyszer már kipipált és befejezett quest részre. Akkor kapsz egy plecsnit rá és akkor érvényes. Ha valamit félreértettél és ez elmarad, akkor nem kapsz semmit. Bocsesz. :)

    Persze biztos egyértelmű ha már egyszer csináltál a többi agybeteg könyvecskében hasonló questeket (???), de mégis. Sírni meg ugyan lehet, panaszosan spamelni a fórumra, de hasztalan. Az adat már elveszett az event lejártakor. Nem visszakövethető mit teljesítettél. Akkor ez megint egy jó event volt a mezei átlagusereknek. :D
    Utoljára szerkesztette: mikromanus, 2019.07.08. 11:00:44
  • NiceScream
    #7145
    :D Egészen sok playernek meg nem volt gondja vele. Nem is írnak róla a fórumokon erről a bugról
    Életed végéig plusz két nap ezen fog lovagolni? .

    "Érdekes. Szombaton voltam 50 és semmi buggal nem találkoztam.." Ez továbbra is annyit jelent, hogy: Érdekes. Szombaton voltam 50 és semmi buggal nem találkoztam.. Ebbe ha gondolod belemagyarázhatod, hogy ha nekem nincs akkor másnak sem, csak egy a gáz barátom - az bizony ebben a mondatban nincs benne. Pont annyi van benne, ami oda van írva - érdekes, hogy neked bugos - nekem nem volt ilyen.
    THX, Bye
  • Why
    #7144
    Egészen sok playernek volt éppen ezzel amúgy gondja forumon sokan írnak erről a BUG-ról.
  • Why
    #7143
  • NiceScream
    #7142
    Valóban nem így értettem és ha megpróbálod értelmezni a leírtakat, akkor talán neked is leeseik, hogy nem is az van odaírva.