2998
stalker.jpg

A Lost Alpha egy önállóan futtatható és ingyenes rajongói mod, amely főként a Shadow of Chernobyl korai verzióiból átemelt, felújított elemeiből épült fel.

Legfrissebb elérhető verzió: 1.4007 Director's Cut

A játékról: [Moddb.com] - [1.4007 változás lista]

Letöltés: [Part 1], [Part 2], [Part 3], [Part 4], [Part 5], [Part 6] vagy [Torrent]
  • dez0wave
    #2276
    64bit mindig jól jön, hiszen több ramot tud hasznosítani a játék, ami sosem elég... Érdemes lenne itt felül a patch listát frissíteni, elszomorít, hogy sokan még mindig a 2. patchet nyúzzák, miközben már van 3. is: LA Patch 1.3003

    borosz, ha kilép a játék mentéskor, az nem a játék hibája, próbáld először is feltelepíteni máshová, ne a c:\ program files-ba. Utána érdemes lenne feltenni a 3. patchet is, és a játékot rendszergazda módban futtatni, bár ez kivédhető, ha nem a windows által "védett" helyekre telepíted.
    Utoljára szerkesztette: dez0wave, 2015.06.24. 10:26:45
  • mcmoha
    #2275
    Nem követelmény a 64 bites rendszer. Az igaz, hogy jó ha van sok RAM , abból meg a 32 bites oprendszer csak max 4-et ismer.
  • borosz
    #2274
    ........Végűl is ajándék lónak nem kéne nézni a fogát.... de.... hiába vagyok S.T.A.L.K.E.R. hívő annyit szívtam már ezzel a Lost Alphával hogy már az lesz a végén hogy letörlöm. Gondolom nem igazán értékeli a játék hogy a rendszerem 32 bites de én nem fogok csak ezért fejlesztésbe kezdve egy rakás pénzt költeni, mert nem olyan világot élünk...tartalékolni kell sóra, lisztre, gyufára, lőszerre.....
    Felülírtam az egyik dll fájlt és így megy a játék, hanem az a nyomorult mentés még mindig nem jó. A legtöbbször egyből kilép....
  • borosz
    #2273
    Nocsak... köszönöm a segítséget.
    Nem gondoltam volna.
  • SaGa
    #2272
    Az övedben kell tartani a lőszert, a hátizsákból nem tudsz tárazni. Ez ilyen...
  • borosz
    #2271
    Tiszteletem.

    Ilyen hibával találkoztatok e...?
    Nem tudok újra tárazni fegyvert mert nem látja a tartalék lőszert!!!
    Mit lehetne ilyenkor csinálni.???
  • awacs111
    #2270
    Megvan,köszönöm.
  • awacs111
    #2269
    Megint elakadtam.Ahogy be kéne mennem a hotelbe,a 26.-os szobába,hogy beszéljek Szellemmel.Meg is van az út,csak annál a kis ablaknál nem tudok bemenni.Segítsetek lécci!!
  • awacs111
    #2268
    Köszönöm a segítséget!Sikerült végre.El kellett mennem jó messzire,aztán ment.:))
  • mcmoha
    #2267
    Nem igazán emlékszem már de mintha többször is ujra kéne kezdeni vele a beszélgetést.
  • SaGa
    #2266
    Az alapjáték kibővítve új, illetve átrajzolt korábbi terepekkel, mellékküldetésekkel, de a fő sztoriba is belenyúltak rendesen.
    Fontos, ha azt mondják, nem kell lövöldözni, akkor nem kell lövöldözni, különben jóval később szívhatsz miatta, akár bukhatod is a sztori végigjátszását.
  • awacs111
    #2265
    Hát hogy én "sztalker"vagyok a szolgálatosok területén és ne csináljak semmi rosszat,akkor nem lesz baj.
  • priluki
    #2264
    ohh köszi valóban :D :D
  • steweee
    #2263
    lehet hülyét kérdezek, le van töltve rég, de még n em volt rá időm.

    szóval ez az alapjátéknak egy feljavított modolt verziója, vagy egy teljesen új történet az alapjáték motorját és sztoriját felhasználva ?
  • SaGa
    #2262
    A megjelölt helyre kell elbújni. A térképen látszik, amikor aktív a kitörésre figyelmeztető riadó...
  • mcmoha
    #2261
    PDA-n mutatja hol lehet elbújni. :)
  • priluki
    #2260
    üdv.. mit kell csinálnom vagy beszednem mikor jön a kitörés? probáltam elbujni de ugy is meghaltam :(
  • mcmoha
    #2259
    Mire figyelmeztet?
  • awacs111
    #2258
    Sziasztok!Segítenétek?Megvannak az x 18-as laborból az iratok,de hiába megyek vele a bárhoz.Megvan Petrenkó is,de nem kell neki.Állandóan csak figyelmeztet.Egyébként meghalt ott már mindenki.Köszönöm!!
  • borosz
    #2257
    Lehet hogy ez a baja. A C meghajtóra telepítettem. Köszönöm.
  • mcmoha
    #2256
    Program Files mappaba ne tedd!
  • borosz
    #2255
    Az 1.003-as szórakozik velem. Adok neki még egy esélyt ha egyszer ráérek újratelepítem.
  • mcmoha
    #2254
    Az 1.3003-as a legutolsó verzió, és azzal nincs baj. Előző verzióknál volt probléma a gyorsmentéssel de a menü működött.
  • borosz
    #2253
    Tiszteletem!

    Valaki segítsen már nekem abban hogy az ördögbe lehet kijavítani a következő hibát:
    - Gyors-mentésnél kilép a játék
    - Menüben történő mentésnél kilép a játék
    - Gyors egymásutánban kétszer ütöm le az Esc kilép a játék

    Én már nem kínlódok vele így is egy csomó hibát javítottam de ezzel nem boldogulok.

    Segítségeteket előre is köszönöm!
  • mcmoha
    #2252
    Az RPG és a hozzá való lőszer a Darkscape (Borongós?) pályán lévő hajóállomás tetején lesz. A hordók a legtávolabbi hajó felépítményén vannak.
  • profkrisz
    #2251
    Hali. sikerült továbbjutnom és már felenged az ingoványra is meg a halott városhoz meg ahová elköltözött a Rosztoki bár eladója :D .. Na most a Rosztoki csávó azt mondta hogy menjek vissza a kereskedőhöz aki az építési területen van (egy hasonló árus mint a rosztoki) és azt a feladatot adta hogy keressek meg egy RPG ét és valami üzemanyagos hordókat semmísítsek meg , Na ebben kérnék segítséget hogy hova menjek az rpg-ért és hol vannak ezek az üzemanyagos hordók.... köszönöm
  • awacs111
    #2250
    Engem nem dobott vissza.Ha tudsz,tegyél erről fel képet,mert nem igazán vágom hogy mi ott a gond.
  • awacs111
    #2249
    Én is eléggé amatőr vagyok,de hátha segíthetek.Lövészt nem tudod még megölni,majd kapsz még hozzá instrukciókat.Én már bele öltem jó pár órát de még nem nyírtam ki lövészt.Ahhoz meg hogy felengedjen arra még meg kell oldanod pár dolgot.(ha jól emléxem egy szabadítás és tuningolás kell hozzá)
  • profkrisz
    #2248
    még egy kérdés, ahol az x18 as dokumentumok vannak , hogyan jutok el abba a komplexumba? bárhonnan megyek nem találom az oda vezető utat, pedig körbejártam már mindent, a rendes út ahol a szeméttelepnél kell lefordulni jobbra onnan mindig visszadob hogy sugárfertőzött a terület, valaki segítsen.......
  • profkrisz
    #2247
    Sziasztok.. A rosztoki bárnál elakadtam azt a feladatot adta hogy öljem meg lövészt de nem találom sehol sem, a másik valaki megmondaná hogy a rosztoki bártól mért nem enged fel Pripyat az ingovány és a raktárak felé? új vagyok még nagyon nemrég kezdtem :-) .megköszönném ha segítene valaki.....:-)
  • awacs111
    #2246
    Megvan,köszönöm:))
  • awacs111
    #2245
    Még egy kérdés.Hogy tudok bejutni abba az x 18-as(azt hiszem)laborba?Sajnos kinyírtam mindenkit.Most meg sehol az iratok.Köszönöm ha segítetek!
  • awacs111
    #2244
    Hát nem.De volt egyébként csak elfogytak.
  • Zsoxx
    #2243
    Nem sok S.T.A.L.K.E.R.-rel játszhattál eddig, úgy látom. Health packok nélkül el se indulj.
  • awacs111
    #2242
    Köszönöm!Meglőttek előtte(egy házban vagyok.),lehet hogy az a gond?Sajnos nincs mentésem,csak tegnapról,azóta meg már sok minden feladatot megoldottam..Van esetleg valami megoldás rá?Nincs nálam sem kötszer sem "gyógycsomag".
  • awacs111
    #2241
    Igen,azért is volt ott a :) .De érted mire gondoltam.Amúgy köszi.
  • SaGa
    #2240
    Elvérzel, benne állsz/álltál valami idióta anomáliában, ami marást okoz, megsüt, hátulról harapdál egy patkány, stb... Számtalan módja van a halálnak a Zónában. Nézz körül alaposan.
    Anno nekem is volt valami hasonló, de már meg nem mondom, mi okozta, de biztos, hogy volt oka.
  • mulli1986
    #2239
    Fura ez a mondat egy kontextusban: Sajnos nem halok éhen/szomjan
    :D
  • awacs111
    #2238
    Sajnos nem :).
  • mulli1986
    #2237
    Éhen/szomjan halsz?