2998
stalker.jpg

A Lost Alpha egy önállóan futtatható és ingyenes rajongói mod, amely főként a Shadow of Chernobyl korai verzióiból átemelt, felújított elemeiből épült fel.

Legfrissebb elérhető verzió: 1.4007 Director's Cut

A játékról: [Moddb.com] - [1.4007 változás lista]

Letöltés: [Part 1], [Part 2], [Part 3], [Part 4], [Part 5], [Part 6] vagy [Torrent]
  • ntex
    #2516
    Nincs sok hasonlóság a két játék között leszámítva azt hogy mindkettő atomkatasztrófa (vagy atombomba) által okozott poszt-apokaliptikus világban játszódik és vannak bennük mutánsok. Viszont a Fallout 4 szisztémájára simán meg lehetne építeni egy STALKER univerzumot is. Tonnányi quest, egy nagy mapra kerülhetne az összes stalker helyszín amik között töltés nélkül lehetne barangolni (leszámítva ugye ugyanúgy a belső helyszíneket), kidolgozott frakció rendszer, fejleszthető karakter, fegyverek és páncélok, könnyű modolhatóság, stb. Még a Fallout 4 settlement rendszere is beleillene, fejleszthető táborokkal, véletlenszerű mutáns és npc támadásokkal. A STALKER univerzum is van olyan népszerű mint a Fallout, ha egyszer csinálnának egy ilyen vagy hasonló játékot, tuti siker lenne a rajongóknál.
  • Andule
    #2515
    Szóval nem csak nekem volt olyan érzésem csomoszor F4 végigjátszás során h ez egy (erosen) felhigitott Stalker?
  • lammaer
    #2514
    Hmmm.. ki tudja, lehet hogy már van is ilyen fallout mod... :)

    Szerk: sajnos egy gyors guglizás nem hozott eredményt... :(
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2017.04.05. 14:52:07
  • ntex
    #2513
    Én még most is azt mondom hogy arra a motorra átültetve ami a Fallout 4 alatt ment egy tökéletes open-world stalker játékot lehetne alkotni. Skillekkel, hatalmas bejárható területtel, questekkel stb.
  • grebber
    #2512
    Stalker Project Cryengine o de jó lenne ha valaha elkészűlne egy ilyen ...
  • Boticselli1987
    #2511
    de egy igazi fan illetve hívő kivárja ha kell:)
  • awacs111
    #2510
    Sajnos nem,de köszönöm.(azt hiszem mentális támadás alatt állok)
  • tutituti
    #2509
    Szomjúság ha minden igaz.
  • awacs111
    #2508
    Egyébként nem tudja valaki mi a kék sáv a lost zone armageddon 3 ban?Meg lehet a fogyását állítani?
  • awacs111
    #2507
    Köszönöm!Egy másikkal elindult.
  • bakvarnyu
    #2506
    Milyen 40 perc? Ne viccelj, annyit senki se várna ki :)
  • tutituti
    #2505
    Sok betöltést okozhatja a régi config
    Már öreg vinyó
    Meg egy jól teleszemetelt Windows is amit öt éve nem telepítettek újra

    Agropromos bunker dologra van egy orosz mod, ami megmagyarázza miért is ott van az a titkos hely.
    Rakat Lore alapú mod van ami a hiányzó vagy sokszor lyukas sztorit töltik ki.
  • Boticselli1987
    #2504
    Minden egyes játékom D meghajó Games mappa
  • mcmoha
    #2503
    Állítólag ha a "program files" mappába van telepítve akkor fordul ez elő.
  • Boticselli1987
    #2502
    oké ha egyedi probléma hogyan lehetne orvosolni???
  • ntex
    #2501
    Mi a probléma azzal hogy egyben van Agroprom felszíne a föld alatti bunkerrel? Egyel kevesebb töltőképernyő. Ilyen hosszú töltés jelenséggel még nem igen találkoztunk itt, valszeg egyedi probléma lesz ez nálad.
    Utoljára szerkesztette: ntex, 2017.03.26. 16:06:28
  • Boticselli1987
    #2500
    Észre vételem.
    Elsősorban kurva jó a játék erős szörnyek hülye ellenfelek jó anomáliák a környezet kiváló sorolhatnám.
  • Boticselli1987
    #2499
    Észre vételem.
    Elsősorban kurva jó a játék erős szörnyek hülye ellen felek jó anomáliák a környezet kiváló sorolhatnám.
    És most jön ami nem tetszett.
    Uraim kinek a hülye ötlete volt hogy az Agroprom térképnél össze vonjátok a idéző jelben a bunker részt az egész térképpel?????
    Ez az egyik kérdésem mert ha el jutok odáig hogy máshol is ez van akkor kicsit le leszek hangolódva.
    még egy kérdés tudom szép és jó a grafika de hogy lehet az hogy nekem a mentés betöltése negyed óra és a pálya átlépés meg negyven perc????
    ha erre konkrét és elfogadható választ kapok akkor megértem.
    Előre is köszönöm Botás Péter.(S.T.A.L.K.E.R. varrata-la a jobb alkarján).
  • ntex
    #2498
    Akkor ráhúznak +1 hónapot. Reméljük hasznosan tudják tölteni még ezt a kis időt hibajavítással.
    Utoljára szerkesztette: ntex, 2017.03.24. 18:58:42
  • mcmoha
    #2497
    "The final release date for Lost Alpha Developer's Cut is the 26th of April 2017, 31 years after the tragic events in the Chernobyl Nuclear Power Plant transpired, which many years later insipred the guys at GSC Game World to create one of the greatest game franchises ever."
  • grebber
    #2496
    "Sooo, in short, we will post news tomorrow, about the current progress and the final release date of DC. Stay tuned!"
  • lammaer
    #2495
    Ez a nap is eljött!
  • JonasSandor
    #2494
    Holnap lesz a nagy nap
  • ntex
    #2493
    Elvileg PC GURU-ban volt egy cikk a STALKER jubileum miatt, volt benne egy két oldalas rész ami a Lost Alpha-val foglalkozott és abban írták állítólag március 23.-at megjelenési dátumnak
  • JonasSandor
    #2492
    Pc guruba most van benne onnan olvastam.
  • grebber
    #2491
    A Lost Alpha DC verzióra gondolsz? Info?
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2017.03.19. 08:17:58
  • JonasSandor
    #2490
    Pénteken jön állítólag a teljes verzió. A magyarítás meg működik ahogy láttam a vidibe.
  • Boticselli1987
    #2489
    Samsung A 380-as laptop amin medium grafikával fut a Stalker SOC 2009-es verziója
  • ntex
    #2488
    Üdv. Milyen gépen akarod futtatni? Patchet felraktad? Javaslom telepítsd újra ha más nincs, és frissíts DirectX-et, meg a mellékelt szoftvereket tedd fel ami van a játékhoz.
  • Boticselli1987
    #2487
    Üdv le töltöttem a játékot és nem akar elindulni helyette ez írja ki.
    Mi lehet a probléma???
  • dez0wave
    #2486
    Érdemes lenne megnézned, hogy milyen verzióval játszol és megosztani az alábbi infókat velünk: hanyas verziószám, van-e patch felrakva, moddolt-e, vagy gyári verzió, honnan lett letöltve stb.
  • awacs111
    #2485
    XRay Engine hibával állandóan kidobál,sőt legtöbbször el sem indul.Mit tehetnék?
  • awacs111
    #2484
    Kinyírtam mindent,megtaláltam amit kellett,mégsem enged tovább.Mit tegyek?Az x14-ben.
  • awacs111
    #2483
    Köszönöm!Akkor nem írom át,szerintem amiatt fagyott le.
  • tutituti
    #2482
    dede.
    Kell két file neked.

    max_weight a "system.ltx"-ben
    max_item_mass a "actor.ltx"-ben
    max_walk_weight a "actor.ltx"-ben

    De ne nagyon túlozz mert 1. kifagyogat majd
    2. elrontod a játékélményt

    A Stalker pont emiatt jó,mert sokszor választás elé állít,vidd e ezt a rakat fegyvert vagy fordulj kétszer de futva.
    Én is át szoktam írni néha,de pl most a diverzáns modban meg itt a lost alpha-ban pont megöli a hangulatát.
  • awacs111
    #2481
    Köszönöm az eddigi segítséget!Elindul.Nem tudjátok véletlenül a súlyhatárt lehet-e állítani?
  • mcmoha
    #2480
    Megpróbálhatod az appdata mappából törölni a user.ltx-et. A játék újra létrehozza ha elindul, csak mindent megint be kell állítanod.
  • tutituti
    #2479
    A játék mappájában kell lenni egy Log mappának.Ott sincs semmi?
    vagy töröld a dokumentumok mappában ha van ott mentve valami.Valszeg a mentéseid sérültek meg.Sokszor Corrupted-dé válik a mentés sajna a játéknál.Én ezért mentek sokat és hátha valamelyik megmarad.

    Keresd meg a mentéseidet,mindent törölj(vagy biztonsági másolatot csinálj és utána töröld) és próbáld úgy.
  • awacs111
    #2478
    Sajnos semmit nem ír ki a játék.
  • tutituti
    #2477
    Error report vagy log mit ír?