2998
stalker.jpg

A Lost Alpha egy önállóan futtatható és ingyenes rajongói mod, amely főként a Shadow of Chernobyl korai verzióiból átemelt, felújított elemeiből épült fel.

Legfrissebb elérhető verzió: 1.4007 Director's Cut

A játékról: [Moddb.com] - [1.4007 változás lista]

Letöltés: [Part 1], [Part 2], [Part 3], [Part 4], [Part 5], [Part 6] vagy [Torrent]
  • Papa01 #2557
    Részemről ok! :)
  • ntex
    #2556
    Elvállalnám a topic HG szerepét. Kérdésem lenne hogy van e ellenvetésetek?
  • ntex
    #2555
    Oké, szevasz.
  • ntex
    #2553
  • mcmoha
    #2552
    Párszor próbálkoztam és a végén símán megcsináltam a küldetést. Ezt a térképet a facera tette fel valaki.

  • ntex
    #2551
    Mert rossz verziót használsz, rossz a patch. Kijön egy full repack, majd azt kell felrakni. 1-2 nap max.
  • grebber
    #2550
    Akkor ez elég jó DC lett :(
  • JonasSandor
    #2549
    Pc guru főoldalán olvastam róla hogy készülget, a megjelenése napján írtak róla.
  • Dizel 87
    #2548
    Gyerekek ez rosszabb mint volt, az első militarys lopakodós küldinel barmit csinalok észrevesznek 1000 kmről. Illetve nem vesznek észre, csak mission failed. :D Lekapcsolom a lámpámat stb, de felejtős az a küldi, bugos. Másik kicsit késöbb garbage hangár megtiszításánál minden banditát megölök még mégsincs mission completed, zölden jelölve vannak a haverok de nem mondanak semmit. ez is bug... már az elején. nem lesz ez így jó. JA! meg a lámpa fényforrások egy nagy kilóméternyi csíkot húznak át az egész pályán. :D
  • grebber
    #2547
    Erről van info ,hogy mikor lesz magyarítás? Mondjuk ami nem fixálodik az új patch addig nem kezdem el főleg nem ,nem magyarul
  • ntex
    #2546
    Idézem dezo-t: volt csomó stream, pc guru is kapott teszt verziót ami ment simán, csomó újság írt róla, nálunk is jól ment. Majd egy sima bugra akartak még kiadni egy hotfixet csak annak a telepítője meg kitörölt közel 4GB-nyi adatfájlt a játékból (2 db fájlról volt szó), ami nem tudni hogy jött össze, gondolom ebben játszott közre a kapkodás. Ezért inkább kiadnak egy teljes repackot, megtoldva még egy két gyorsjavítással amit azóta felfedeztek a játékosok.
    Utoljára szerkesztette: ntex, 2017.04.28. 12:49:40
  • bakvarnyu
    #2545
    Tök jó , lelkiismeretes munka ez a Lost alpha meg minden, de nem értem most ezt a kapkodós patch-elgetést.
    Nem lehetett volna várni még 5 napot a kiadással?
  • lammaer
    #2544
    Ezúton is üzenem hogy ne siessenek, ne stresszeljenek... csak nyugodtan. Szivességet tesznek a játékostársadalomnak, szóval töltsenek el annyi időt amennyire szükség van, kutyát/barátnőt/gyereket ne hanyagolják el - aki ugrál hogy "miértnincskintmostazonnal" arra uszítsanak rá engem :)
  • grebber
    #2543
    Aztán majd jön az 1.4003.. :( Akkor ez ilyen early access dc csak :)
  • mcmoha
    #2542
  • Hexex86 #2541
    Köszi az infót!
  • ntex
    #2540
    Beszéltem dezoval, azt írta holnap délután/este fele kint lesz az 1.4002-es teljes repack amit csak fel kell durrantani és elvileg gond nélkül menni fog. Reméljük ezúttal nem csúszik megint homok a gépezetbe
  • grebber
    #2539
    Senkit nem megbántva....majd akkor elhiszem ha már írjátok, hogy nagyon fasza ,mert játsszátok.. Annyi ilyen volt már és semmi nem lett belőle :( Ezért nem is nézem már ezekről semmi anyagot csak a szívem fájdítom.
  • lacinkacinka
    #2538
    Üdv!

    Elnézést az off-ért, csak kérdezni szeretném, hogy esetleg aki hallott erről:
    https://www.youtube.com/watch?v=ESjUCFbHXfA

    lehet tudni róla valamit? Vagy van weboldal, ahol nyomon lehet követni?
    (Akik nem hallották, röviden: Készül egy stalker, ami a cry enginel fog futni. Elvileg idén megjelenik ha minden igaz.)
  • grebber
    #2537
    Ilyen a nagyokkal is előfordul ...
  • ntex
    #2536
    Egyébként szerintem várjatok még néhány napot amíg lemegy ez a hotfix hullám és ne álljatok neki komolyabban a játéknak. Írta dezodor hogy az 1.4001-es hotfix elcseszett valamit és letörölt két nagy db fájlt a játékból de holnapra kijavítják a reportolt problémákkal együtt, gondolom a kiadás miatti nagy kapkodások közepette félrement valami.
  • JonasSandor
    #2535
    Jön a magyarítás is hozzá.
  • mcmoha
    #2534
    Köszi!
  • ntex
    #2533
    Itt egy Google drive link: https://drive.google.com/uc?id=0B5JZfTh0H3a-UHRVeUU3eXhLcGc&export=download
  • grebber
    #2532
    Nem is értem miért nincs legalább egy torrent link lassan 2018-at írunk
  • mcmoha
    #2531
    Mire sikerül csatlakoznom a szerverre addigra lesz már vagy 6 patch is.
  • ntex
    #2530
    Bannerban a linkek, már van patch is a Developer's Cut-ra :)
  • ntex
    #2529
    Kint van.

    1.3003-ra kell telepíteni. Régi mentéseket szvsz felejtsétek el, ha nem akarjátok tönkrevágni az újításokat.
  • tutituti
    #2528
    A fanatizmus kéremszépen :)
    Csak már legyen vége a munkanapnak
  • mcmoha
    #2527
    Másodpercre pontosan ugyanakkor.
    Utoljára szerkesztette: mcmoha, 2017.04.26. 13:29:14
  • mcmoha
    #2526
  • tutituti
    #2525
  • tutituti
    #2524
    Dezowave azt írta moddb-n hogy kb alig aludt és most próbálja felrakni a news-t meg feltölteni a mod-ot.
    De a három óra alvás és munka mellett nehéz,ami érthető is.Kb. húsz perc - egy óra és fenn lehet.
    Sajna én pont 12 órázom úgyhogy csak este ugrok majd neki.
  • JonasSandor
    #2523
    Holnap indulhat a buli végre valahára.
  • ntex
    #2522
    Igen frapsnek nagy hely kell mert teljesen nyers formátumban rögzít képminőség veszteség nélkül. Viszont ha felvétel után még letömöríted valamilyen videó tömörítővel akkor már nem is lesz olyan nagy :)
  • JonasSandor
    #2521
    Fraps az tényleg szar ebből a szempontból. Bandicam a legjobb órahosszakat lehet felvenni belőle.
  • kisbaba1
    #2520
    Fraps megy csak 20 perces videóval 15 Giga lesz egy felvétel... Nvidia nem találja a játékot... a másik kettőt megnézem
  • ntex
    #2519
    OBS-t én sem tudtam működésre bírni sehogy sem. Ha elég jó géped van használj Fraps-et, esetleg Bandicam vagy Mirillis Action. Vagy ha nVidia videókártyád van ott van a GeForce Experience felvétel funkciója. Ezek mind egyszerű egy gombnyomással elindítható felvétellel rendelkeznek.
    Utoljára szerkesztette: ntex, 2017.04.23. 12:05:03
  • kisbaba1
    #2518
    Üdv! Szeretnék egy videót készíteni de nem tudom hol kezdjem! OBS programmal nem megy mert nem veszi fel a képet! Hiába állítom játék felvétele, kijelző felvétel spec ablak felvétele mindig sötét képernyőt dob, hang az van csak kép nincs! Esetleg nem tud valaki segíteni, hogy egy videót hogyan tudnék készíteni és mivel. A videót kb. max 30 percesre tervezném! Előre is köszönöm!
  • Andule
    #2517
    Nem kell bemutatni egyik játékot sem :)

    A leírtak közül meg tán egyedül a settlement fejlesztést nem tudja a CoP alapból (de nekem nem hiányzott annyira) sőt a karakter fejlesztés sokkal jobb is benne mert nem xp rendszer alapján leszel erős hanem attól h sikeresen osszekukazod a neked tetsző gear-t majd azt modolod sok penzert. Ettől életszerűbb az egész sztem.

    Amire én utaltam az az volt h miközben játszottam a F4el elég sokszor olyan érzésem volt, h "igen, ezt is a Stalkerbol loptak ... kár h ilyen casual-re higitottak :/"

    Amúgy sajna a két univerzum per pill nem ugyanolyan népszerű. Talán a F3 előtt lehetett volna ezt mondani.