4839
Infestation:SurvivorStories(EX-The WarZ)
  • denevérember
    #4758
    Figyelj úgy kezdtem a mondandómat,hogy nem akarok senkit sem megbántani. Erre te magadra veszed elkezdesz egyből sértegetni,és besorolsz a többi (számodra hülye magyar játékos közé) Úgy érzem elég sokat utána olvastam és ennek ellenére mégsem azt kaptam amit "elképzeltem" . De fogok adni neki még egy esélyt,főleg így, hogy azt mondod lehet fejre is célozni a lámpával. Ez egyből emelne a játékélményen. Alapvetően nem lenne gond a játékkal,de rengeteg kis bug van benne,amik először viccesnek tűntek,utána meg csak fogtam a fejemet. Ilyen például,ha ugrálok egyszer csak "úgy marad" a lábam és mintha csúsznék a földön. De ezektől el lehet tekinteni.

    Mindenesetre nem akarok én itt regényt írni,viszont még egyszer mondom,hogy nem téged hibáztattalak. Remélem ezt már nem fogod magadra venni.


    Üdv, D.
  • Axorod
    #4757
    Latom hogy pont az az ember vagy, amilyenek a magyar jatekosoknak nagyresze... Ha utana neztetek volna, rajottetek volna, hogy 5-6 utes flashlightel egy zombi FEJRE!
  • Susarc
    #4756
    2012? lassan 2014 van:P:)
  • denevérember
    #4755
    Fú srácok,nem akarok senkit megbántani de ez botrányos... Egy órát bírtam ki,egy haverommal sikerült csak találkoznom, és körülbelül 2 percig ütöttünk egy zozót az elemlámpánkkal de semmi... Ettől csak a láthatatlan"fal" volt a jobb ami a vizet,vagy a félbetört hidat körülölelte... Ilyen játékot nem szabadott volna kiadni,főleg nem 2012-ben. Picit ideges vagyok(de csak saját magamra) mert a sok negatív kritika ellenére még is megvásároltam a játékot... Igaz csak 3,4 euróért.. De ez is egyfajta tanulópénz...

    Aki viszont lát fantáziát benne,az játsszon. De ez szerintem az élvezhetetlen kategória :(
  • Axorod
    #4754
    Huu, picit elallitodott a billentyu kiosztasod;D Na, azok a skinek penzert, vagy ingame dollarert elerhetoek, de ingame dollarbol 150ezer egy skin.(lol) Penzert pedig a GC-bol tudod megvenni. Egyszerre spawnolni nem lehet, beszeljetek meg hova csinaltok karit, es addig csinalgassatok, utana meg ha egy helyen meghaltok kozelebe fog resselni a kari. :)
  • denevérember
    #4753
    Na.. Megvettem :) Viszont egyből lenne egy olyan kérdésem,hogy a karakter készitésnél sok minden "lockolva" van. Ezeket hogyan tudom feloldani? Ugye nem kell plusz pénzt befizetnem? Gondolok itt most a plusz arcokra,mindenhol csak lakatot látok. Meg a választhato ruhák száma sem valami sok. Remélem azt játék során lehet még plusszban találni. Plusz még annyi hogyegvette rajtam kivül még 4 haver és hogyan tudunk egyhelyre spawnolni? Ha egy klánban vagyunk lehetséges az ilyen? Vagy hogyan működik? Bocsi a sok buta kérdésért... :) és előre is köszönöm annak aki megválaszolja!

    Ãœdv, D.
  • Axorod
    #4752
    Az uj map meg nincs eldontve mikor jon be. Patchek valtozoak. Igen bugfixeket, viszont neha jonnek be uj itemek stb... Most legutoljara bejott pl a FRAG is. Viszont most nagyon az uj mapra koncentralnak, szvsz nemigazan jon be uj cucc. :)
  • denevérember
    #4751
    Hmmm... És mikor jön az új map? Illetve milyen időközönként jön a játékhoz patch és miket tartalmaz? Kisebb bugfixeket? Vagy néha-néha új tartalom is belekerül?
  • Axorod
    #4750
    A jatek jelenleg meg szamomra BETA fazisnak nez ki. Jelenleg cuccokat lehet gyujteni kulonbozo teruleteken(direkt nem irom le ide most), azokkal pedig PVPzni lehet leginkabb Clearview, Campos City es Airporton. DEV-ek azt mondtak hogy a jelenlegi map merete miatt, es a collisonok miatt nem lessz Colorado mapon jarmu. Elmeletileg California map megjelenesevel jonnek be a jarmuvek, mivel California meretei korulbelul 4x nagyobbak lesznek a Coloradonal. Mellette vannak ilyen teoriak, hogy jonni fog "szuper zombi" ugyanis a map nehany helyein hallani a hangjat meg ilyesmi. Szoval a jatek tobbet rejt meg most, mint amit tartalmaz. Skill tree-nel az ismeretlen skillekrol meg mintha craft rendszer jonne le, szoval az sincs kizarva. :) Az arat nagyon megeri, viszont eleg sok idot kell bele olni. Ajanlom twitch-en nezzetek egy kis PVP streamet, abbol lejon hogy elegge skill igenyes jatek, szoval akar egy shotival is letudsz skillel olni csipasokat :DD
  • denevérember
    #4749
    De mondjuk a PVP-n kívül túl sok tennivaló nincs a játékban nem? Úgy tudom még járművek sincsenek,meg semmi más lehetőség. Vadászni sem lehet meg semmi (állatokra az élelem miatt) nem?

    Mi olyasmit nyújt a játék ami miatt sokáig el lehet vele lenni?
  • Axorod
    #4748
    Ha ugy gondolod hogy megveszed a jatekot, klanunk szivesen var. :) Steamid:GloXiaK (kek avataros :D )
  • setuh
    #4747
    Akkor valoszinu nekem se lenne gondom,koszi :)
  • Axorod
    #4746
    En nem tudom, nekem laptopon 2magos 2.6os proci, 4giga ram, es integralt intel graphics szaron kobo 20fpsel tud menni.
  • setuh
    #4745
    Ertem.Steamen a minimum gepigeny is nagyobb mint az enyem;szerintetek ezen a gepen nincs ertelme probalkoznom: core 2 duo 3,2ghz,4gb ddr2,ati hd4850 512mb ?Nem szeretek 30fps alatt jatszani,szal ha tenyleg ilyen gepigenyes a dolog akkor ez felejtos.
  • Axorod
    #4744
    Szia! Mi lassan 1 honapja jatszuk, problemamentesen. A jatek nagyon jo, elvezetes, foleg a PVP. Nem fogom fel hogy az emberek miert szidjak mindig :( Mi 10 euroert vettuk, 3.24ert boven megeri :)
  • setuh
    #4743
    Sziasztok!

    Nezem steamen,hogy 3,24 euro a jatek,de latom azt is h 20/100-at kap metascore-on meg mashol is rosszakat olvasni rola.Tenyleg ennyire szar lett a jatek,mert neztem rola videokat de nem tunt rosznak,de akkor miert huzzak le ennyire mindenutt?
  • Axorod
    #4742
    Utobbi patch ota a Fairfight-on alligattak valamit a fejlesztok, es veletlenul jogtalan bant osztott ki, amit most vizsgalnak felul es aki jogtalant kapott(elvileg 760 ember) annak mindenkinek fel fogjak oldani a bant. Utobbi patch ota mar a Flare-Chemlight pl hat a zombikra, meg ilyenek. Jonni fog majd az uj map, vannak mar rola kepek is dev diaryban.(California)
  • denevérember
    #4741
    És milyen plusz tartalmat adnak a játékhoz az uj patchek?
  • soo277
    #4740
    Én kb 2 hónapja játszom vele(eredetivel) soha 1 bant nem kaptam!
    Hidd el ott valami hack van a hátérbe!
  • denevérember
    #4739
    Na és mik ezek az állandó BAN-ok. A legtöbbjük akkor is megkapja ha nem is használt cheatet... Véletlenül osztogatják? Vagy hogy van ez? Hiába csak 3 euró a játék,ha aztán úgy kapsz "kitiltást" hogy semmit sem csináltál..
  • Axorod
    #4738
    Boven megeri az arat. Kezdoket pedig szivesen varja a Forgotten Ones klan. A jatek tenylegesen javul a patchekkel, cheaterek pedig elvetve vannak csak. A jatek az arat nagyon megeri, en mindenkinek ajanlom!
  • soo277
    #4737
    Hát,nagyon tévedtek!mióta megkapta az utóbbi 3 patch et,azóta igen faszán játszható!
  • denevérember
    #4736
    Pont ezen gondolkodom én is... Megvegyem e.. De szerintem nem. Csak rosszat olvasok róla sajnos :(
  • andrue
    #4735
    más nemkapott perma bannt??
  • Gabe18
    #4734
    3.24 euró most akcióban. Annyit se ér ez a valami?
  • tutituti
    #4733
    Sajnos tévedsz.egyre játszhatatlanabb lett.mostanra a heti 3 szerver leállás is megvan.

    én a helyedben vagy az arma2+dayz modot esetleg később a dayz standalone-t ajánlom

    ha meg nem akarsz fizetni és csak a pvp és craft érdekel akkor www.playrust.com/
  • denevérember
    #4732
    Szevasztok! Érdeklődni szeretnék,hogy érdemes e megvásárolni a játékot? A steamen egész kedvező akció van rá,és a videókat elnézve sokat javult a játék a nehézkes indulása óta(de lehet tévedek!) Ti mit mondtok rá? El lehet lenni vele? Vagy hamar megunható?
  • Axorod
    #4731
    http://forums.infestationmmo.com/index.php?/topic/33197-forgotten-ones-hungarian-clan/ Klanunk playereket keres. :)
  • Dobronski
    #4730
    +1 csak szar a jatek
  • Jeffjohnson
    #4729
    Jeff JN
  • Prince23
    #4728
    Steam nicked mi?
  • Jeffjohnson
    #4727
    na, az jól hangzik én benne lennék. Lehetne akár több csapat is néhány könnyű felderítővel akik elől mennek nehezebb fegyverzettel hátul és lenne pár szamár aki a lootért megy amíg a többiek fedezik :D
  • Prince23
    #4726
    Valaki esetleg tolja aktívan a játékot? Toboroznánk egy 1x5 fős csapatot privát, illetve kevés létszámú official szerverre; portyázás szempontjából...
  • Dobronski
    #4725
    Faszom ebbe az ótvarba, 3 havonta akarok játszani de mindig van valami probléma. Feltelepítette a punkbustert, de a játék kibasz h nem fut a pb.exe!
  • Prince23
    #4724
    Havert random szerűen kidobálgatja a játék, fagyásokkal. Csak ez a játék csinálja ezt. Mi a teendő? Mondtam neki friss videokari drivert tegyen fel...
  • bajsz
    #4723
    Od én is szívesen mennék :D
  • Toughtful
    #4722
    Cs skacok! Láttam a szerverkeresőben, hogy van PVE HUN szerver, jelszóval védve. Ki lehet deríteni, hogy mi oda a jelszó?
  • Gerdzso
    #4721
    Nem érted... a Dayz és ARMA fejlesztői részben megegyeznek, szóval ami pénzt az ARMA bezsákolt abból a DayZ fejlesztői is kapnak, így rengeteg pénzük van a Standalone Dayz-re... de mivel még most is sokan veszik az ARMA2-t amiből pénzük van így csúsztatják a DayZ(nem csak ezért, de úgy volt hogy már az alpha megvehető lesz és majd mint az MC fejlődik te meg töltöd a patch-eket...)

    Szóval ahhoz hogy játszhass a DAYZ-vel meg kell VENNI az ARMA 2-t, ebből adódóan nem ingyenes a játék, legalábbis nem teljesen. A mod letöltése esetleg ingyenes, játszása már kevésbé...
  • bajsz
    #4720
    NEm tudom én most kezdtem újra játszani privát szervereken és nekem tök jó eddig a játék!Semmi cheater sőt global chatben folyamatosan bannolva vannak a mocskok! :D
  • rikkcsicsi
    #4719
    #4716??
    ugyanez a hiba nekem is
    igen neki is és nekem is AMD kártyám van