4839
Infestation:SurvivorStories(EX-The WarZ)
  • sanyesz55
    #4799
    Szia köszi, ha fejre állok sem jó, pedig minden simán fut, nem értem mi lehet a baja, megvettem, eddig keményen bele toltam 5 perc játék időt :)
  • Bogyee
    #4798
    Esetleg ezt érdemes megnézni

    http://forums.infestationmmo.com/index.php?/topic/29766-laptop-nvidia-fps-fix/
  • sanyesz55
    #4797
    18-19
  • sanyesz55
    #4796
    Üdv mindenkinek, nem tudja senki hogy ezek a konfigon:
    konfig

    Miért 18-18 fps lowon? Itt valami nem oké, rendszeresen Arma 3-al játszunk high on, nem értem.
  • Dobronski
    #4795
    tudod kit becsmérelj!
  • denevérember
    #4794
    A legutóbbi patch óta nem észleltetek olyan jelenséget,hogy már a karakter választó menünél,fekete színű a választott ember? Plusz a játékba belépve,a kerítések,a házak mind mind teljesen fekete... Valami textúra hiba lehet amit nem oldott meg a játékból való ki-be lépés... :( Valaki találkozott már ilyesmivel?
  • soo277
    #4793
    Kulturált 1 ember vagy az biztos!szerinted csak neked van ilyen problémád?
    kérdezgessél írogass forumokon,(meg általában csalókal van ez)
  • Bogyee
    #4791
    Aki nem figyelné az eseményeket az meg fog lepődni holnap ha belép a játékba :)

    Minden szerveren a frissítik a pályát a bővített Coloradora + küldetések :)
  • Dobronski
    #4790
    valaki egy kis game?
  • BlaZze01
    #4789
    Írtam üzenetet!!!
  • Elgrecco
    #4788
    Sziasztok!

    Régi klánunkba keresünk aktív játékosokat.
    Feltétel:
    - 18+
    - legyen minimális felszerelésed (Lőfegyverek)
    - normális hozzáállás (hisztizők kíméljenek)

    előnyként értékeljük:
    - humor
    - játéktapasztalat
    - bőséges felszerelés

    Jelentkezéshez dobj egy mailt az
    elgrecco (kukac) freemail (pont) hu
    címre
  • chts
    #4787
    sziasztok.magyaros klán ts ip-jét meg tudnátok adni ?
  • rikkcsicsi
    #4786
    azért mert beléptem egy szerverre?
  • soo277
    #4785
    ne bassz tesoo
    de miért bannolták?
  • rikkcsicsi
    #4784
    sziasztok!
    valaki erre valamit????
    beléptem egy szerverre még be sem töltött és már halott vagyok,nincs név,h ki nyirt ki csak meghaltál.
    amikor ujra beakartam lépni kiirta hogy bannolták az account-omat???
  • Bogyee
    #4783
  • Susarc
    #4782
    ezt a játékot aki játssza vagy akár egyetlen centet is kifizet rá az agyhalott.....
    a fejlesztők pedig a legrohadtabb pénzéhes bunkók akiket a játékipar valaha látott!
  • Prince23
    #4781
    újabb patch - Trade rendszer
  • Prince23
    #4780
    Az új patch - részletek
  • tutituti
    #4779
    p2w tetőfoka!

    premium szervereken high loot drop
    gc-t kapsz beloggoláskor

    +pénzért GC.GC-ért ingame money.
  • Prince23
    #4778
    Új videó
  • Prince23
    #4777
    Egyébként már tudok Infestationnal játszani, van egy kis csapatunk már, aki szeretne jönni velünk végig portyázni a jobb helyeket (pl. reptér) írjon ide
  • Pucur
    #4776
    Eladó eredeti WarZ játék, Steam aktiválatlan, több infóért privit! :)

    Cserélem más játékokra, Játékon belüli itemekre!
  • tutituti
    #4775
    nem arcoskodás ment,valszeg nem tudjuk a problémádra a megoldást.
    Annyit tudunk tenni amennyit te is.google-ben beírjuk a hibát és kutatunk.
  • soo277
    #4774
    itt prbáld meg
  • ricsa008
    #4773
    valami olyan oldalt nem tudtok mondani ahol tudnánnak esetleg segiteni? Itt már próbáltam néhány hete de csak az arcoskodás ment ám segitséget nem kaptam....
  • Kistax
    #4772
    Sikerült megölnöm az első emberem
  • denevérember
    #4771
    Sajnos újabb hiba lépett fel :( Megjegyzem csak "Smallville" nevű településnél fordult eddig elő. A játék Kickel nem engedélyezett program/driver használata miatt... Több száz ember kapot BAN-t emiatt,fölöslegesen akik várnak most a feloldásra. Hála az égnek én megúsztam csak egy KICK-el... Valaki találkozott még ilyesmivel? (A vicc az,hogy egyedül a Steam futott a játék indításával egy időben)
  • denevérember
    #4770
    Akkor egyelőre annyit tudok tenni,hogy kihagyom azt az egy épületet.
  • kopaszqtya
    #4769
    Egyik ismerősömnek és ilyen problémája van, eddig megoldatlan.
  • Jeffjohnson
    #4768
    Abból a szempontból nem mind1, hogy olvastam fórumon, hogy pl Airportnál néhány épület el lesz mozgatva és akiknek pont ott van a locker azoknak szívás. Viszont ezt a 2 hetes időlimitet nem tudtam, köszi!
  • Braikingboss
    #4767
    Igen ez a probléma jelentkezik nálam is!
  • Axorod
    #4766
    Szerintem az hogy hova teszed le az teljesen mind1. Nekem mar a mapon 4 van leteve, egy airportnal es harom Boulder Citynel. A jelszavakat gondold at, ird fel valahova. Es a lockert Officialra tedd, ne privatra, es max 2hetente nyisd ki, mert ha nem akkor eltunik 1 az 1ben. ;)
  • Jeffjohnson
    #4765
    Egész jól sikerült tegnap a loot gyüjtés azon gondolkodom, hogy pár páncélszekrényt le kellene rakni. Valakinek ezzel kapcsolatban van tapasztalata (hova, hogyan...stb.)?
  • denevérember
    #4764
    Nos van egy újabb észrevételem,nem tudom csak nálam van e így, de ClearWiew nevű városban,ha bemegyek a Hospitalba rendszeresen kimerevedik a kép,hang marad de minden más megáll.. Csak úgy tudok kilépni ha feladatkezelőből leállítom a játékot.

    Valaki találkozott még ezzel a jelenséggel?
  • denevérember
    #4763
    Ha esetleg rájössz,hogy kell beta kulcsot szerezni szívesen tennék egy próbát vele én is! :) Akár együtt.. Én úgy érzem beletartozom abba a kisebb rétegbe. Odavagyok ezekért a túlélős dolgokért,főleg ha craftolni is lehet már benne :P
  • kopaszqtya
    #4762
    Ez a Rust marha jól néz ki, de szerintem ez is csőd lesz.... Sajnos nem fogja meg az emberek nagy részét, csak kisebb rétegeket.
    Egy próbát megérne nálam, de hosszú távon nem hiszem, hogy lekötne.
  • Axorod
    #4761
    http://www.twitch.tv/fonewarz Forgotten Ones clan stream!
  • denevérember
    #4760
    Nos igen,ezt a fejre ütögetős dolgot kipróbálva tényleg néhány ütés után le lehet teríteni a zozókat. Most viszont vagy punkbuster hibával,vagy szimpla disconnektel dobál ki az összes szerverről. Tegnap este kiírta még a Twitterére a játék hogy "tudunk a hibáról és mindenki legyen türelmes" No de... meddig tart egy ilyen dolog? Volt már hogy 5,10 de fél óra után is kidobál :( Elég idegölő...
  • kopaszqtya
    #4759
    Ha fejre ütnél vele, nem tartana fél óráig, amúgy szinte 5 perc alatt lehet találni hasznosabb ütögetőt, amivel már 2-3 ütésből le lehet őket szedni.
    Egyébként a játék lassacskán egész játszható, a patcheknek hála.
    Csalóval már nagyon rég nem találkoztam.