4839
Infestation:SurvivorStories(EX-The WarZ)
  • Mr_no_NaMe
    #4718
    Most mi a franc van ezzel a játékkal? Ki lehet próbálni vagy nem? Ér valamit vagy nem? Arma 2 day z utánzat, vagy az arma 2 utánozta ezt a modot? Maga az elképzelés nagyon tetszik, mivel kell játszani, hogy jó legyen? Mert elvileg ez szar.
  • rooney8
    #4717
    amd kártyád van?
  • soo277
    #4716
    #4710??
    thx
  • precise
    #4715
    Istenem. Az ARMA az egy teljesértékű játék, csak a nehézsége miatt kevesen használják, de ettől még teljes áron kapható. A DayZ pedig egy ingyenes Mod.
  • bajsz
    #4714
    ha jól tippelek ez az új neve a játéknak :D
  • Dobronski
    #4713
    mi ez a topiknév?
  • xalyy
    #4712
    Jó de most ki beszélt itt az armáról... Azt még szép, hogy tudom, hogy megkell venni.
  • Gerdzso
    #4711
    Hát ha lewarezolod akkor ingyenes, de ha nem akkor kérlek szépen fizetni kell érte! Mert az ARMA 2 OA kell a modhoz...
  • soo277
    #4710
    Sziasztok!
    olyan problémám van a gémmel,hogy bazi nagy fekete kockák villognak állandóan,lehet ez ellen tenni valamit?(VGA frissítés megvolt)
  • xalyy
    #4709
    Ja, főleg, hogy a DayZ Mod ingyenes...
  • Gerdzso
    #4708
    DayZ-nél hogy ne lenne pénz?! Annyi pénz jött be a játékból hogy az hihetetlen, a STEAM-es toplistát hetekik/hónapokig vezette eladásokat tekintve... főleg hogy nem is az olcsóbbik ARMA kell a játékhoz, csak az a helyzet a DayZ vel, hogy amíg tejel az alap verzió addig nem jön a különálló rész, pedig már 2012 végére volt ígérve...

  • Fpocok
    #4707
    "Mivel nulláról kellet írniuk..."

    Ez a mondat nincs befejezve.
    Amúgy nem írták nulláról. Fogták a war-inc játékukat és átskinezték.
  • xalyy
    #4706
    Hát szerintem is még mindig ugyanaz a szar maradt, annyi változott, hogy beraktak pár újítást, amikben egyáltalán semmi nagy szám sincs aztán szevasz, DayZvel meg ugye az a helyzet, hogy ők lassan haladnak, mert nincs pénz vagy tudom is én de akkor nem értem miért nem indítanak egy kickstarteres projektet rá, sec perc alatt kigyűlne a pénz, ami kellene, mert rengeteg a rajongó + az amerikaiak úgyis mindent megvesznek. Akkor talán már 1-2 hónap után kijöhetne valami normális játszható beta nem Ronaldonál is gyorsabban futó zombiknál és ferrari gyorsaságú karakterrel, a zombik intelligenciáját pedig nem tudom ki írhatta de sztem egy programozási gyorstalpalóval jobbat lehetne írni, mert, amit a játékban leművelnek az egyszerűen eszméletlen... Aztán meg ott van az, hogy lesz-e egyáltalán valaha valami fő célja a 2 játéknak, mert csak gyűjtögetsz, zombit ölsz stb. de semmi igazi cél nincs.
  • precise
    #4705
    Megmondom ez a játék miért lett akkora fos mint amekkora:

    A DayZ sikerét látva a fejlesztők úgy döntöttek, hogy ebből csinálnak egy kis zsetont. Mivel nulláról kellet írniuk, ráadásul szorította őket az idő, mert ugye a DayZ előtt akartak kijönni vele, hisz így még esélyük volt arra, hogy elhitessék a néppel, hogy nem ők koppintottak hanem a DayZ-s modder sárc.

    Sajnos én is megvettem összekevertem DayZ-vel :) annak idején, pedig hogy örültem ,hogy mér ki is jött.

    Szóval gyorsan akartak nagyot szakítani más kreativitását felhasználva. Számomra öröm hogy nem jött össze a trógereknek. amit bánok, hogy fizettem nekik pínzt.
  • Alienhun
    #4704
    Helló.
    Engem érdekelne 1 war z (infestation) account sajnos kpra nem tudom megvennide cserélni szivesen cserélném valamire.
    Sry hogy ide irtam ezt tudom hogy nem ide tartozik.
    Akit netán érdekelne a dolog Skypeon vegyen fel: alienhun24
    Nem feltétlen olyan emberre gondolok akinek több dolog van az accountján mert akinek pl csak a warz van az még jól is járhat 1 drágább gémmel :)
  • Fpocok
    #4703
    Írták, hogy csak a név változik, a szolgáltatás ugyanolyan lesz. Ezt ők mondták :D
    Jól jött nekik ez a pereskedés.
  • Laza
    #4702
    Véletlenül sem kevertük a DayZ-vel ... összekeverhetetlen :D

    "Remélem, hogy ez komoly minőségi változást jelent, mert több kell ennek a játéknak, mint egy új név, hogy lemossa a sok sarat magáról."

    Szerintem el akarják terelni a figyelmet, mert már sokan lehúzták mindenhol a WarZ-t ... a Steames 3-4 eurós akció után is csak a fröcsögés ment azoktól, akik 'véletlenül' megvették :)

    Szerintem nem fog itt minőségben semmi sem változni, ahhoz elölről kéne kezdeni a tervezőasztalnál.

    A Metacritic-en még nem nevezték át, így most még nekik áll a zászló.
  • Evoluti0N
    #4701
    Az utóbbi.
  • Evoluti0N
    #4700
    Mondjuk az is állhat esetleg a dolog háta mögött, hogy ne keverjék az emberek a DayZ-vel. Majd kiderül. Vagy nem. :)
  • Evoluti0N
    #4699
    Új névvel akarják eltörölni a játék rövid, de annál csúnyább múltját? Úgy tűnik, tiszta lappal akarják újrakezdeni. Remélem, hogy ez komoly minőségi változást jelent, mert több kell ennek a játéknak, mint egy új név, hogy lemossa a sok sarat magáról.
  • tutituti
    #4698
    na ez mi a rosseb??

    Patch notes:

    Servers were brought down at 11:00am for the patch and we are estimating the servers will be down for 2-4 hours.

    New Additions
    The name of the game has changed! The games new name is now: Infestation: Survivor Stories The game and all applicable website URL's will be updated with this name as well.
    Character names are now affected by the Profanity Filter. New characters will no longer be able to create names with profanity in them. Circumventing this filter can lead to a permanent ban of your account.
    Added additional words to the Profanity Filter.
    We've Changed the way the server browser selections menu functions. Now when you click "Play Game" you will be presented with channel tabs. On the left side of the channel you can click it to browser servers. On the right hand side you can click it to quick join.
    Updated Boulder with a new survivor stronghold, safe settlement section (overrun - non-functional), and expanded military camp. For more info check out the Dev Diary HERE. http://forums.infestationmmo.com/index.php?%2Ftopic%2F25920-dev-diary-67-boulder-modifications-and-improvements-to-the-loot-system%2F
    Adjusted some vehicles, climbable objects, and walls for a greater gameplay experience in Clearview.
    Updated spawn points around Clearview to help combat spawn camping. This is an initial test and if it works out we will do the same for other cities.
    We have removed the Hardcore option from the game. Unfortunately this feature was not being used by many players. All current Hardcore characters will remain until death.
    Hardcore leaderboards have been removed from the game.

    System Improvements
    Reduced the distance at which zombies are visible.
    Improved the grass on all video settings.
    Improvements to lighting shaders.
    Updated zombie and player animations for a performance boost.
    Updated zombie pathing across the entire map.

    Bug Fixes
    Fixed a crash with PhysX. This "should" clear up the majority of crashes that have been happening lately.
    Fixed a bug that made it so chat tabs were not visible when spawning in with spawn protection.
    Fixed a bug that prevented keyboard input for lockbox codes.
    Fixed a bug that allowed players to clip through Riot Shields.
    Fixed a bug that displayed Colorado as the last map played for characters that have never been in-game.
    Fixed a bug that displayed an incorrect bind when picking up items with a non-default key.
    Fixed a bug that would cause the scroll bar to get stuck when right clicking a scrollbar in your inventory.
  • kopaszqtya
    #4697
    A hiba az ön készülékében van, nekem tökéletesen működik....
  • ricsa008
    #4696
    hogy a rákba lehet benézni mikor ledob kapásból :D ? segitenél valami zaftos tippel?
  • kopaszqtya
    #4695
    Akkor ajánlom, hogy nézz fel majd 1-2 serverre...
  • kopaszqtya
    #4694
    +1 egyetértek
  • tutituti
    #4693
    azért akik látatlanban megvették mer most olcsó és semennyire se olvastak utána,azok kb meg is érdemlik...
  • ricsa008
    #4692
    megvettem de egy nagyszar el sem indul...
  • anti14
    #4691
    hi steam en megvettem a game-et ha van vkinek kedve játszani vegyen fel
    steam: anti13337
    ts-t tudok adni
  • Evoluti0N
    #4690
    Nem hiszem, hogy azóta sokat változott a helyzet. Ahogy a mondás is tartja: Szarból nem lehet várat építeni.
  • Zeller01
    #4689
    :DDD köszi 100%ban meggyőztél! nem kell
  • Mr_no_NaMe
    #4688
    Sziasztok! Ki szeretném próbálni a játékot. itt voltam startnál, akkor nem volt rá lehetőség. Most mi a helyzet?
  • KiruHoshino
    #4687
    Ezek 2012-es értékelések. Azóta eltelt fél év. Ne alapozz ilyen infokra.
  • Evoluti0N
    #4686
    Nem. Bővebben:
    Nem és nem és nem és nem és végül nem.
  • Zeller01
    #4685
    megéri az akciós árát?
  • ricsa008
    #4684
    Ez a játék komolyan egy ekkora.........? megvettem akcióban steamen mert azt hittem hogy 1000ft-ért ajándék... de kb 10 percig a betöltőképernyőt látok miközben a HDD szét járatja megát... és mikor végre belépne 2 másodperc mulva közli a cucc hogy server disconnect...? akkor most ez hogy is van?
  • rudii
    #4683
    Na kozbe ujra felraktam jatek stb es baj van. Jatek kozbe fekete kockak villanak fel, hogy az egyik felen hol a kepernyo masik felen. Par pillanatra de egyfolytaba lenyegeben igy villog. Eleg jatszhatattlan.

    Regene nem volt ilyen problemam igy nemhinnem, hogy a vga-mal lenne a gond. Valaki hasonlo problema vagy megoldas?
  • rudii
    #4682
    Hello! Marcius vegen hagytam abba a sok csalo miatt. Szeretnek itt erdeklodni, hogy ez mennyiben valtozott? Gondolok itt elsosorba a "Rei"re aimos regen se sok volt, de magyarok kozul is 10bol 8an Reivel toltak...Ez az uj pb mennyire mukodik?
  • tutituti
    #4681
    Na végre bassza meg,csak sikerült nekik amit ezerszer leírtunk!

    PunkBuster Anti-Cheat
    Punkbuster is required to play the game now.
    When you first run the game after the patch you will be prompted to install Punkbuster; this may require administrator access to install. If for some reason Punkbuster fails to install you can manually install it by navigating to The War Z game directory (Default: "C:\Users\user_name\Documents\The War Z" and then to the pb directory where you will find "pbsvc_zombie.exe". Run pbsvc_zombie.exe to manually install Punkbuster
    Added the low setting back to "Lighting Quality"
    Improved the material quality of some items in the game world.
    Updated Zombie AI; zombies should no longer walk through buildings.
    Players are now required to be in a clan for at least a week before they can donate to the clan.

    Bug Fixes
    Updated the FN M240 Mag description with the proper amount of bullets; the description now lists 10 bullets.
    While using scope with NVG enabled you will now see a crosshair.
    Fixed some spawns that were spawning items in overgrowth.
  • tutituti
    #4680
    új terran az új mapra
    http://forums.playwarz.com/index.php?/topic/21804-new-terrain-sneak-peek/#entry303638
  • Jeffjohnson
    #4679
    Pár hónapja nem játszottam tegnap haverral barangoltunk kicsit. Ami változott:
    -Spawn protection (bár mintha ez nem mindig működne)
    -Több zombi (egyes helyekre már-már bemenni sem lehet)
    -El lehet osztani az xp-t passzív skillekre (rohadt sok zombit kell ölni mert darabja 5xp-t ér és már egy második szintű skill 500xp)
    -Voice chat (ha valaki közelébe érsz "T" betűvel lehet dumálni, hasznos tud lenni.
    -Új házak
    -Szerver ugrálás megnehezítve mert nem ugyanoda rak vissza ha gyorsan szervert váltasz
    -Globál chatan folyamatosan lehetett olvasni, hogy épp kit bannoltak (végre), bár ennek ellenére biztos vannak cheaterek de legalább történik valami

    Ezen kívül sok változást nem láttam hangok még mindig szarok, grafikán sem csiszoltak semmit. Járművek is jöhetnének meg valami komolyabb PvE content.