5627
10804749371368208052.jpg
  • gseldon
    #1735
    az zsír, nekem is onnan van, 29 euróért vettem augusztus legelején. Azért nem mindegy az 55 eurós steam-es ár, vagy ez. Ezek szerint holnap letölthetünk, már aggódtam, hogy az egész keddem el fog menni a túlterhelt letöltéssel. Meg a gamma is lesz alsóhangon 20 giga szerintem.
  • Molnibalage
    #1734
    A görögös DLC-s előrendelés még él? Csak akkor van értelme ezt előrendelni, ha a görögökkel akarod tolni?
  • MaRee
    #1733
    Wirágbolti werzió van már valahol? Elő fordulhat hogy hamarabb fenn lesz valahol mint ahogy beaktiválnák Steamen?
  • Kurfürst
    #1732
    Igen, tegnap este én már preloadoltam is a cuccost, elvileg ott van a gépemen és asszem kedd reggel 9-től éles a dolog.
  • Fehercsoki
    #1731
    Igen, de steamen mindig ki van írva hogy mikortól elérhető.
  • Molnibalage
    #1730
    Van olyan játék, amit megvehettél és letölthettél Steam-en, aztán közölte, hogy bocs, de még 3 napig nem akítválható. Itthon is szept 3-tól lesz elérhető és futtatható is?
  • Fehercsoki
    #1729
    ??
  • Molnibalage
    #1728
    Itthon mikortól lesz elérhető? Most is lesz az a szokásos néhány napos lag a Steam miatt?
  • gallardo
    #1727
    Az jó lenne, köszi!
  • ozzz
    #1726
    Megnéztem nem lehet letölteni mégsem csak kóddal (régebben nem így volt egy másik játéknál, azért gondoltam). Elvileg akik nem steamen vették meg hétvégén vagy előtte megkapják a kódokat.
    Az onlinekeystore oldalon pénteken osztogatják ki azt tudom, mert megkérdeztem.
  • ozzz
    #1725
    Letölteni bárki letudja a játékot akinek van steam-e, már most is. Viszont játszani csak az tud majd aki beírja a kódot sept. 3.-án.
  • GaBika6
    #1724
    Bocsi, mobilról nem láttam...
  • Hunor1
    #1723
    sajnos már több mint 1 hónapos....
  • GaBika6
    #1722
    video
  • bajsz
    #1721
    Azok akik az eredeti árakért vették, azok majd ha feloldják megtudják a kulcsot, viszont aki az olcsóbb verziókra utazott,sztm megkellet kapják,de nem akarok hülyeséget mondani!
  • Fehercsoki
    #1720
    Nem fogják.
  • Hunor1
    #1719
    uhh de jó lenne ha legalább a prológot megtörnék a hétvégére...
  • gallardo
    #1718
    Nektek már megjött a cdkulcs ? Ha igen hol vettétek meg?
  • bajsz
    #1717
    cd kulcsot regisztráldbe aztán kiderül
  • Fehercsoki
    #1716
    Mind1 hogy hol vetted csak steamen aktiváld be és tudod tölteni.
  • gallardo
    #1715
    Csak az tudja letölteni aki steam-en vette meg?
  • ozzz
    #1714
    Kulcs az nem ország függő, a server az.
  • Kurfürst
    #1713
    Ma estétől lehet tölteni. A "free" DLC-ket a megjelenés napján (jövő kedd) fogja letölteni, meg gondolom akkor fog egy minimál patchet letölteni, exét meg ilyeneket (hogy addig se nagyon leheseen feltörni).

    Ami viszont kicsit szopókának tűnik. Region lockos lesz. Szóval nem tudom ezek az olcsón vásárolt keyek működnek e majd itthon... itt a " Russia + CIS" az érdekes.

    http://wiki.totalwar.com/w/Total_War_ROME_II:_Regional_Restrictions

  • bajsz
    #1712
    Köszi! Fasza ötlet,legalább egyből játszható lesz!
  • Fehercsoki
    #1711
    Nem, most letöltöd a játékot ami még nem játszható és megjelenés napján feloldja neked a steam és játszhatsz rögtön ahogy megjelenik nem kell még akkor a letöltésre várnod.
  • bajsz
    #1710
    NEm tudom jól értem e,hogy a Steam-en letölthető lesz már Aug28.án ?
  • bajsz
    #1709
    Digital customers can begin preloading via Steam from 10:00 PDT / 18:00 BST today (28th Aug) in order to be as ready as possible to begin their conquest of the ancient world on launch day, with only the day one content patch including Pontus, an additional playable faction, needing to be downloaded once the game is live.

    Ezt valaki pontosan letudná fordítani?
  • PrasCo
    #1708
    Nem, nem lesz demo.
  • Hentes75
    #1707
    Lesz demo megjelenés előtt?Gyorsabban telik az idő.Irányítás megszokása. Vagy úgy is minden fan már meg is rendelte,ha jó lesz ha nem.Mint én is.Aztán lesz ami lesz.
  • Kurfürst
    #1706
    Na ennek viszont örülök :)
  • Pluskast
    #1705
    Ha jól emlékszem a shogun 2.-ben úgy volt hogy egy idő után megjelentek a speckó egységek az ai részéről. De mondjuk ez logikus is hiszen épület kell hozzá. Ha az megvan akkor az ai felépíti. Szóval én nem hiszem, hogy ez visszavetné majd a mentett játékodat ahhoz az állapothoz képest mielőtt kijött a DLC.
  • Kurfürst
    #1704
    Én olyan dolgokra gondolok hogy például indítasz pölö egy Shimazu kampányt, aztán letöltöd az Otomo klános vagy az Ikko Ikkis klán DLC-t. Elkezdenek ezek a klánok (akik az alapjátékban csak teljesen alap egységekkel, épületekkel rendelkeznek) terciókat meg a DLCs speckó egységeket gyártani, vagy minden marad a régiben?

    Engem a Rómával kapcsolatban azért izgat mert a szelucidák meg a nomád népes DLC csak októberben jönnek, és jó lenne látni őket az addig még valszeg be nem fejezett alapkampányban.
  • Pluskast
    #1703
    Jó kis bemutató, habár megjegyzendő, hogy azok a dolgok amik itt bemutatásra kerültek az a császárkori Róma légiósaira, vagy inkább a Marius féle légiósokra volt jellemző.
  • Pluskast
    #1702
    Igen. Semmi változást nem észleltél, mivel nem a dlc-s néppel voltál és ugyebár az benne van a játékban alapból is csak ugye te nem tudod kiválasztani.
  • Nos
    #1701
    Egyetértek veled. Tök jók a nagy egységek nyílt terepen. Ott nagyon jó csatákat lehet vívni velük és tényleg látványosabbak. De én például játszottam a Darthmoddal is, de valóban városban, városfalon irreális hülyeségeket csinálnak ezek a nagyobb csapatok. léptem nyomon beszorulnak, összeakadnak. Teljesen irreálisan viselkednek.

    Én egyébként örülnék, ha lényegesen nagyobb csapattestek mozognának, de ahhoz totálisan újra kellene modellezni az egész rendszert, hogy azok a városokban is jól működjenek. Bár valószínűleg annak lényegesen nagyobb számításigénye lenne. Addig, amíg a játék nem tudja tetszőleges méretű, vagy legalábbis kisebb virtuális egységekre bontani az eredeti csapatokat, hanem egy darab összenyomható téglalapként kezeli őket, addig a városi harc szerintem nagy csapattesteknél továbbra is béna marad. Mondjuk a képek alapján ezt azzal próbálták orvosolni, hogy szélesebb utcákat csináltak, mint az előző részekben.
  • Kurfürst
    #1700
    Hát, valóban szép hasonlat. :D A Darth modot nem tudom, próbáltam e (szerintem nem, mert a leírás alapján se tetszettek a módosítások, vagy talán igen de fagyott).. viszont ha ETW/NTW-ben moddoltad saját magad a nagyobb egységmeretet, az kb a következőkkel járt szerintem:

    - kurva jól nézett ki :)
    - átláthatatlan lett a csata (nem volt tactical view)
    - az alakzatok, pl négyzet egyáltalán nem működtek
    - épületek nagyjából dettó (500 ember sajna nem fér be a pajtába
    - az amugy shem acelos útkeresés , különösen vár falon teljesen behalt

    Szerintem kb ezért nem lehet megoldani. Taktikailag nem sok ertelme van 500 fős egységeknek, értem én hogy mindenki 50 000es seregekeket szeretne látni (en is ), de ezt
    Praktikusan csak nagyon sok jelenlegi "apró" egységgel lehet megoldani , annyit meg EGY ember nem tud átlátni.
  • sakkay
    #1699
  • Fehercsoki
    #1698
    Jó szar lehet annak akinek az a munkája hogy ezt figyeli:D
  • gallardo
    #1697
    Ma akartam megrendelni a játékot az onlinekeystore.com-ról és már csak a rendelés végén vettem észre, hogy nincs itthon a bankkártyám, így kiléptem, és most olvasom az emailt amit küldtek utána hogy látták hogy majdnem megrendeltem a játékot ezért adnak 5% kedvezményt ami kb 450 forint. Nem sok de ha valaki esetleg még rendelne innen akkor ennyit lehet spórolni. Így kerül a játék kb 8500 forintba itt.
  • sakkay
    #1696
    Mindegyik csávónak olyan a hangja, mint a mai filmek "kemény" főhőseinek!