5627
10804749371368208052.jpg
  • bajsz
    #1775
    :D gondolom , De tényleg le a kalappal az egész Csapat előtt,hogy így felturbózták a Rome TW-t!
  • ratgab
    #1774
    Beleköthetsz, de tuti nem lesz szebb a véglegesben...
  • bajsz
    #1773
    spec mondjuk a fákba beletudnék kötni,de biztosan hozzá van nyúlva :D
  • ratgab
    #1772
    Mi máson mutogatnának képeket, mint maxon?
  • bajsz
    #1771
    Oda figyeltek az apróságokra a tény! Bár jó lenne tudni ,ez milyen grafikai beállításokon készült!
  • a.carkey
    #1770
    Az látszódik rajta, hogy a gallok(?) roppant kidolgozottak. Massilia pl. pöpec látványt nyújt.
  • a.carkey
    #1769
    *Mármint ha van digitális steames verzió, akkor elfogadja.
  • a.carkey
    #1768
    Nekem pár hete kb. 25 perc volt a teljes. És mivel minden DLCt megvettem amikor steamen szarért-hugyért árulták, szerintem korrekt idő. DVDről sem lett volna gyorsabb, pedig a Shogunból is lemezes van.

    Egyébként sokszor gond a dobozos is. Pl. hiába olcsóbb, mint a steames, de semmi sincs a dobozban, és egy rémálom ha nem steamre pakolja fel, hanem a Uplay/Origin kötelezőkre (bár vkitől hallottam, hogy leszarni, és a steam is elfogadja a kódot, de próbálni még nem próbáltam). Azok meg ritkán akciózzák a dlcket, és a saját hülye rendszerükkel patchelik a játékokat. A legnagyobb csalódás eddig a Future Soldier dobozos volt: semmi sem volt a dobozban a lemezen kívül. Ráadásul gyönyörű cseh és lengyel nyelven is olvashattam a semmit. :)
  • sakkay
    #1767
    Az mennyi is a sógun esetében időben?
  • bajsz
    #1766
    NEm találtam róla semmit! de lehet a napokba felkerül az is!
  • a.carkey
    #1765
    Azt lehet tudni, hogy nem római "népnek" mennyiben lesz másabb a tech fája?
  • a.carkey
    #1764
    Apropó, a Grid 2 CE autó igazi. :D
  • bajsz
    #1763
    Azt tudja valaki,hogy a bérgyilkosoknak lesz külön animációja vagy kisfilmje amikor megöletünk valakit ill megpróbáljuk?
  • a.carkey
    #1762
    6,1 MB/S-el szokott jönni, és pikk-pakk lent van.
  • bajsz
    #1761
    Ez biztosan így lesz :D Én tudom ,hogy én gépemen maxon nem fog menni,de majd megjelenéskor majd akinek fut totál :D akkor feldobhat pár képet :D
  • a.carkey
    #1760
    Eléggé "felturbózottaknak" érzem a képeket, de tény, hogy ha azok az animek visszaköszönnek, mint a legionarius felszerelése videóban voltak, akkor remek kis látvány lesz annak, akinek ultramaxon bírja majd a gépe. :)
  • sakkay
    #1759
    Már régi, de nem baj, hátha többen nem látták..szép amúgy.
  • bajsz
    #1758
    Én már 1 éve veszek online játékokat! Akkor töltöm amikor akarom és kész! Nem foglalja a helyet itthon!!
  • sakkay
    #1757
    Ok-a régi lakásban 20 netem volt, ott sem volt soha még csak megközelítőleg sem jobb..akármire állítottam.
  • bajsz
    #1756
    Tökre bejövős,hogy a kampány térképen a támadott város körül ,kis katapultok,meg animáció van ,hogy támadva van :D
  • sakkay
    #1755
    Így van..ja ha ezt nem tudták akkor értem , hogy nem láttak különbséget egyesek.
  • a.carkey
    #1754
    Van hogy lekapni gyorsabb, mint DVDről feltenni. :) Ez függ a játék frissességétől, és hogy milyen netet állítottál be. :)
  • bajsz
    #1753
    Panomrama kép --számomra új ,mert még nem láttam
  • a.carkey
    #1752
    Fel lehet rakni lemezről, csak be kell állítani a steamen belül. Amelyikhez jön frissítés, ahhoz még további tartalmat tölt le, amivel nincs gond. Játszani is lehet offline, szintén a settingsben lehet állítani.
  • bajsz
    #1751
    Új kép
  • a.carkey
    #1750
    Részemről nem azt vártam, hogy a Rome II. CE-k ...

    ... ilyen félék legyenek:


    De egy ezekhez hasonlót megérdemelt volna a széria CE kiadása:


    Mert vannak lehetőségek, különösen az antik világ kapcsán, és azért szép CE-k is piacra kerültek/kerülnek:
  • sakkay
    #1749
    Na ezek legendák, hogy nem sokkal gyorsabb. Leírom mi van. Összeraktam haverom gépét és teszt céljából elkértem a steam kódját, majd lehúztam a staeamon a játékot 10mb\s a netem. Egész délután ment, ha ugyanezt a dvd-ről csinálom , mindennel együtt-patch stb., nincsen fél óra...ennyi. Ha valaki sokat módol, rábaszik ha nem dvd-t vesz.
  • ozzz
    #1748
    Kivéve a torrentes tört változatot persze, de annak erős hátárnyai vannak, aki használt ilyet főleg multis játéknál tudja mire gondolok. Mai bugos kiadásokról folyamatos javítás letöltésekről, hogy naprakész legyen mindgi és a DLC-kről nem is beszélve.
    Meg persze itt erről nem beszélünk.

    Viszont a játék telepítéséhez steamre-van szükség, anélkül nem tudod teljesen feltelepíteni. Ez rá is van írva dobozosra is.
  • ozzz
    #1747
    Fel lehet egy részét egészet nem, tudom mert a ETW megvan nekem dobozosba és steam nélkül nem tudom egészet feltelepíteni és játszani sem enged vele.
  • a.carkey
    #1746
    Hogyne lehetne feltelepíteni. :)
  • ozzz
    #1745
    Na meg így is úgy is steam függő a játék, tehát anélkül akkor sem tudod feltelepíteni ha dobozos. Arról nem is beszélve, hogy telepítés közben ugyan úgy le fog töltnei steamen keresztül x GB-ot, akkor is ha DVD-n van meg. Főleg majd ha kijön a sok javítás és DLC...
  • Molnibalage
    #1744
    A játék méretétől is függ. Oprendszer reinstall után órákat vártam mire lejött a már megvett játék. Viszont sokkal kényelmesebb, mint elzarándokolni a boltba.
  • Mozes
    #1743
    Komolyan nem kötekedni szeretnék, de nem jobb a dobozos játék mint egy ilyen steam-s letöltős?! Lehet én vagyok maradi, de nekem olyan jó "érzés", hogy ott a polcon a régen várt játék..... 20-25 évvel ezelőtt mit nem adtam volna azért ha eredeti dobozos játékaim lehetettek volna és nem a piacon "kellett" volna megvenni.... :)
  • bajsz
    #1742
    Most szedem le steamről ,10gb az amit le kell tölteni!
  • a.carkey
    #1741
    Ha egy tízessel olcsóbb lenne, komolyan azt rendelem meg, de így nem.

  • Mozes
    #1740
    Hát igen, a Shogun2 CE az pofásabb volt sokkal :(
  • a.carkey
    #1739
    Csak ne lenne olyan drága azért a pénzért amit adnak vele! :D

    Emlékeztetőül:
  • Mozes
    #1738
    Én megrendeltem a gamestop.hu-n a gyűjtői változatot. A Shogun2 után megfogadtam, hogy a Rome2 esetén ez lesz az első gyűjtői játékom életembern, hamár annyi feledhetetlen játékidőt adott nekem a Total War sorozot....

    Remélem ez is elérhető lesz 3-án........
  • Kurfürst
    #1737
    Nem lesz itt szvsz túlterhelés, biztos van csomó előrendelő akik most este töltötték - nekem így is full sávszéllel jött le a preload pár óra alatt..

    Gondolom ez az egyik nagy előnye a steamnek, hogy van irgalmatlan szerver kapacitás, amit szabadon eloszthatnak/optimalizálhatnak egy egy megjelenésre.
  • Kurfürst
    #1736
    Azt szerintem nézd meg a honlapon, nem akarok hülyeséget mondani, nekem már augusztus elején megvolt az előrendelés steamen, úgyhogy azt nem tudnám tutira megmondani hogy a most megveszed akkor járnak-e a görögök, bár szerintem 90% hogy igen. az előrendelés = megjelenés napja előtt...

    Ha van vele időd tökölni, még érdemes lehet a CD Galaxisban megnézni, ott a dobozos 10-11e körül van, ugyanúgy jár mellé az előrendelt cuccok meg pár csecsebecse (poló, poszter).