5627
10804749371368208052.jpg
  • McCartman
    #1815
    Ruszki ostrom videó.



    Gladiátor egységek a római seregben? Nemár.
  • McCartman
    #1814
    Csak az a biztos amit már eladtak és kiszállítottak.
  • MaRee
    #1813
    Kedden akkor már játszható?
  • Fehercsoki
    #1812
    Mostmár biztosan tudják, mert már nem az előjegyzés hanem a tényleges megrendelés van kint.
  • McCartman
    #1811
    Szerintem ők se tudják mennyit fognak kapni belőle.
  • Fehercsoki
    #1810
    CDgalaxisnál még van, adnak hozzá pólót is meg posztert.
  • McCartman
    #1809
    Nem saját.
    Azt írták, hogy egy ideje kifogytak belőle mindenhol, de lehet csak marketingfogás.
  • a.carkey
    #1808
    Saját?
  • bajsz
    #1807
    Kár,hogy erre nem futotta ,de majd ha még lesz 1-2 hónap múlva is akkor megveszem!
  • McCartman
    #1806
    CE

  • ozzz
    #1805
    Nekem is, holnap tölthetem.
  • gallardo
    #1804
    onlinekeystore-ról végre megjött a kulcs
  • Kurfürst
    #1803
    Pun háború multiplayer campaign egy haverral. :)
  • MaRee
    #1802
    Suebi-vel elkezdek terjeszkedni először keletre a gallok irányába, majd a kelták ellen tervezek támadást, egyelőre ennyit tervezek, mig nem látom a kampány térképet nem tudok többet.
  • bajsz
    #1801
    Azon én is nevettem jó pofa volt :D
  • Hunor1
    #1800
    hehe az egyik kis videóban volt egy jó kis animáció! a római katona tökön rúgta az ellenfelét majd nyakon szúrta ! :)
  • Hunor1
    #1799
    rómával lennék legszívesebben, de előbb kicsit ki kéne tapasztalnom a kampány játékmenetét és az új dolgokat. no meg biztosan jön egy két peccs is, talán mod is és majd akkor indulok a légiókkal. Ezért lehet hogy Kartágó lesz az induló nép.
  • bajsz
    #1798
  • GaBika6
    #1797
    Én mást teszek magamévá , de róma az első amit kipróbálok a játékban az tuti...
  • bajsz
    #1796
    [URL=http://wiki.totalwar.com/w/How_To_Play_Total_War:_Armies,_Battles_and_Unit_Abilities]Pár rövid videó! "Segítségek"[/URL]
  • gallardo
    #1795
    Én gallokkal kezdenék nagyon szívesen, csak attól félek, hogy az ő játékmenetük nem lesz annyira kidolgozva ugyanúgy mint az első részben, na meg az is furcsa lenne amikor egyiptomban harcolok majd nyakig bundába öltözött hadsereggel. Így marad valószínüleg Róma.
  • PrasCo
    #1794
    Most így belegondolva azt hiszem, Junia család és célpont: Hellász, egyfajta tisztelgésképp a jó öreg RTW 1-es Brutus-időkre.
    Aztán a szkíták, ha addig megetetnek a DLC-vel. Ha nem, akkor a Szeleukida Birodalom.
  • Molnibalage
    #1793
    Róma.
  • bajsz
    #1792
    Ki milyen hadjáratot tervez első körökben?

    Én Spártával fogom egész Görögországot magamévá tenni, aztán megerősítem magam észak felé "bevédem magam" és utána keletre elindítok egy komolyabb hadjáratot!


    (Csak kíváncsi vagyok ,ki gondolkozott még el ilyenen,rajtam kívül)
  • gallardo
    #1791
    már volt de jóból a sok nem árt
  • a.carkey
    #1790
    Nem tudom volt-e már ...

    Trade routes: (nagy kép, spoilerbe teszem)


  • PrasCo
    #1789
    :D Nem szokott gondom lenni még akkor sem, ha valaki a gofrisütésről ír itt, mivel nagyjából "ismerem" nickről az embereket, és van bennem egy olyan perverzió, hogy vagy érdekel, hogy hogy süttök ti, RTW-sek gofrit, vagy nem érdekel ugyan, de akkor zokszó nélkül átgörgetem.
    Szimplán nem biztos, hogy olvasni akarom a hat éves laptopom monitorja mögül azt, ahogy egy héten keresztül mindenki belecsap a húsosfazékba. :D
  • Hunor1
    #1788
    majd várjál ha valaki bedob egy történelmi gondolatot... akkor majd még jönnek hozzá! :))
  • PrasCo
    #1787
    Én meg majd csak szeptember második teljes hetében jutok hozzá a játékhoz... őszintén gondolkodom rajta, hogy kiveszem kedvencekből a topikot, ha már most ez megy itt. :D
  • TomDantes
    #1786
    Na ma nem tölt le semmit a steam? Azt hittem minden nap lesz egy pár giga.
  • Hunor1
    #1785
    hehe már azt hittem kijött a virágbolti, annyi új hsz van ma :))de mindegy, kibírom keddig. dvd rulez.
  • a.carkey
    #1784
    ... és van rajta vmi ami a SweetFXhez hasonló. :)
  • ozzz
    #1783
    Azt nem mondta, hogy nem lehet felrakni lemezről csak elindítani nem lehet első alkalommal ha nincs steamed. Mivel a dobozra is rá van írva, hogy steam hozzáférés és steam fiók kötelező hozzá.
    Magyarán ha feltelepítetted DVD-ről a steambe a cd kulcsot beírod és letöltötted azt a 1-2 gigát telepítés után onnan pluszban, akkor már játszhatod offline modban is, de addig nem.
  • sakkay
    #1782
    Ezeknek van értelme legalább a gyerekeknek is. Ha már annyit ülnek a gép előtt.
  • a.carkey
    #1781
    Sima UPC, anno a három csomagból a második.
  • a.carkey
    #1780
    Ált. igyekszem a jobbik kiadást venni dobozosan, amivel tudom, hogy el leszek egy darabig.

    Apropó, nagyobbik gyereknek vettem egy kis képeskönyvet, "Középkori küldetés - Ostromolj meg egy várat" címmel - ő választotta - pár száz forint volt egy Intersparban. Na már most tegnap voltam egy Libriben, és ott volt egy olyan kiadvány, hogy "Római küldetés - Hódíts meg egy provinciát". Ma ezt meg is vettem magamnak szeptember 3-ra készülve, ha már CE-re ebben az esetben sajnáltam a pénzt. :D

    Jó kis kiadvány, mert legio felépítésétől kezdve, a menetben való vonulásukon át, a provincia meghódításán keresztül, a tábor és erődépítésen végigvezetve a terület igazgatásával bezárólag végigmegy mindenen, ami alap (köztük a provincia igazgatása, városépítés, vízvezetékek, kikötőépítés, stb.) lehetett akkoriban, mindezt igényesen megvalósítva.
  • a.carkey
    #1779
    A "köd" szerintem ki van kapcsolva.
  • sakkay
    #1778
    Ez esetben tényleg mindegy. Gondolom brutál a neted. Mondom nekem 10-es, nem is érdemes összehasonlítani. Mondjuk a többségnek olyasmi lehet mint nekem. Ott a dvd jobb. Meg aztán sokaknak kell a fizikai megjelenés pl nekem is,(has fontos a progi amúgy nem) ott meg nincs is miről beszélni.
  • Kurfürst
    #1777
    Igazából a steames/nem fizikai softwareknél szvsz a legnagyobb előny azon túl hogy nem lepnek el a CD-k az az hogy nyugodtan ott hagyhatod a gépet installálni, nem kell keresgetni, addig pedig csinálsz mást, nem kell a DVD-ket cserélgetni stb.

    Nézem ezt a tech treet, háát, olyan van is meg nincs is. Remélem nem kell minden szar új épülethez új tech, csak a babább egységekhez, mert ez így elég fölösleges körnek tűnne. A bonusokat majd meglátjuk, a Shogunban szvsz kicsit több értelme volt rámenni pl. lándzsás kardos vagy lovassági harcmodorra, itt meg kb. +attack, +speed, - upkeep váltakozik.
  • ratgab
    #1776
    Tipp: Nem.