5627
10804749371368208052.jpg
  • Pluskast
    #1895
    Hát már nagyon öreg volt a gépem muszáj volt. Kb 6 évvel ezelőtt újítottam fel anno.
  • GaBika6
    #1894
    Jah a teve nem fél fel van patchelve...
    Igen jó lesz ez a játék úgy gondolom, de így látatlanban nálam modokkal fog élvezetes lenni az tuti...
  • GaBika6
    #1893
    Tényleg az utolsó...
    Nagyon ott van a menetelés az elején!
    Kíváncsian várom nálam hogy fog futni!
    I72600k,gtx660ti,8gb ram dual

  • PrasCo
    #1892
    A tevés íjászokat be lehet pattintani tüzes nyílvessző-módba?!







    ...he?
  • Molnibalage
    #1891
    Ej. Ehhez képest az én konfigom már-már nyápic.

    i5-2400S 2.5GHz, HD7850 2GB, 8 GB RAM

    Mondjuk 16 GB RAM volt, csak az egyik cella hibás és lusta voltam újat venni. A CPU helyett is egy sokkal erősebbet kéne venni, csak a francnak van kedve szerelgetni. Amivel játszok, az bőven elmegy ezen. Addig meg minek más, később úgy is olcsóbban megkapom. :)
  • Pluskast
    #1890
    AMD FX-8350 4.00GHz AM3 proci,Ati 9670,KINGSTON 8GB HyperX XMP Anniversary DDR3 1866MHz ,samsung ssd 250gb, GIGABYTE GA-990XA-UD3 alaplap meg még - egy két dolog. Kb ennyi.
  • GaBika6
    #1889
    Mi a géped?

    Uccsó videom és leállok...

  • bajsz
    #1888
    na majd kíváncsi vagyok nálad ,hogy megy :D
  • Pluskast
    #1887
    Nos én emitt újítottam gépet. Majd meglátom, hogy elég volt vagy sem:) (a Shogun 2 most max grafikán fut zökkenőmentesen)
  • Molnibalage
    #1886
    Inkább csak fura. Korhű művészeti stílussal akarták ábrázolni, ami nem feltétlen rossz ötlet, csak nem feltétlen funkcionális vagy szép mindenki számára.
  • GaBika6
    #1885
    Kíváncsi lennék milyen gépen nem szaggat a játék "tűrhető" grafikával.
    Az egységkártyák még mindig nagyon gázosak...

  • Pluskast
    #1884
    Pontosan! Csak foglalja a helyet meg fogja a port. A lényeg úgy is a játék.
  • bajsz
    #1883
    pont ezért nem vettem most meg :D
  • bakvarnyu
    #1882
    Ehh én úgy vagyok ezekkel a gyűjtői kiadásokkal,egyszer megveszed,jól megnézegeted aztán felteszed a polcra és le se veszed többet.
  • a.carkey
    #1881
    Számomra ez az a játék, amivel tudom, hogy órák sokaságát fogom eltölteni, volt belőle CE, és mégsem ért nekem annyit, hogy megvegyem. :(
  • Prince23
    #1880
    A multi az csak holnapi naptól online. Ezekben a tesztverziókban nem volt elérhető benne online, csak a hadjárat mód.
  • Pluskast
    #1879
    Majd holnap megnézem haverral:)
  • antiqueA
    #1878
    A multi senkit se érdekel? Mindenhonnan csak a kampány meg az AI folyik...
  • a.carkey
    #1877
    Ez mintha össze lett volna vágva más videókból. Szerintem.

    A Shogun 2-ben megj. nekem graikailag csak a DoF-al volt bajom, ami nem tudom miért lett totál maxon (Ultra+Ultra x2 -n) olyan, amilyen. Ezt nem fogom fel, mert pl. a Napoleonban meg totál oké minden. :(
  • Pluskast
    #1876
    Jó linket adtál? Mert nálam bár a tw center bejön de azt mondja, hogy nincs ott semmi.
  • GaBika6
    #1875
    Emberi nyelven!

  • Hypo #1874
    Elso reviewk hát nem sok jó, főleg az AI-it szidják ugyan olyan fos mitn az eddigi TW gamekben, a NAGY EPIC feeling se jott
    http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?617227-Gamestar-TEST
  • a.carkey
    #1873
    Ez így lengyelül borzasztóan hangzik ... :D
  • GaBika6
    #1872
    Jönnek a videók...

  • Prince23
    #1871
    92% - hungamer
  • PrasCo
    #1870
    (ÉN türelmes vagyok, bár én is igényeltem tesztelésre, csak nem kaptam meg - így ráadásul nekem csak úgy 14.-én lesz lehetőségem ránézni élesben :) )
  • ratgab
    #1869
    Türelem, holnap mindent megtudtok.
  • Kurfürst
    #1868
    Két nap múlva nem kiderül?
  • PrasCo
    #1867
    Gondolom, kampány-, és csata MI-t.
  • ratgab
    #1866
    Mit értesz CAI-BAi alatt?
  • Hunor1
    #1865
    az jó. és meg tudsz minket nyugtatni arról hogy a CAI-BAI nem lesz rosszabb mint a SH2-ben volt? sőt akár kicsit jobb is?
  • ratgab
    #1864
    Esetleg ismerek....XD
  • Hunor1
    #1863
    értem. köszi. ezek szerint van magyar teszter is? esetleg ismersz is ilyen embert?
  • ratgab
    #1862
    Kifejtem én neked. Holnap 15:00-ig tilos bármi infót kiszivárogtatni a játékból a tesztereknek. Se kép, se infó, se videó nem mehet ki. Ezt oldják fel a holnap délutánon 1 nappal megjelenés előtt.
  • ratgab
    #1861
    Egyelőre nincs. Én 10 euró körülre tenném. Elvégre csak 3 nép van benne.
  • Hunor1
    #1860
    kifejtenéd ezt bővebben?milyen embargó?
  • Tikal #1859
    Van arról info, hogy ez a greek culture pack mennyibe fog kerülni ha külön veszem meg? Ugyan előrendeltem a játékot, de az oldal ahol vettem, nem emlitett semmit erről és most hogy letöltöttem steam-en, ott se látom
  • bajsz
    #1858
    kevés idő már kibírható a megjelenésig!
  • McCartman
    #1857
    Türelmes ember vagyok én, reméljük a legjobbakat. :D
  • Prince23
    #1856
    Holnap 15:00-kor (hazai idő szerint) jár le a globális embargó. Nézzétek az internetet, tele lesznek csomó teszttel. na meg vélhetőleg az első magyar nyelvű teszt is meg fog jelenni délután :)