5627
10804749371368208052.jpg
  • tttttom
    #1975
    Üdv kedves fórumtársak!

    Mivel olvasom, hogy a játék mindenkinél vegyes érzéseket fakasztott. Szeretném megkérni valamelyikőtöket, hogy a virágbolti verziót valaki legyen szíves nekem privát üzenetben linkelni. Pontosan azért, hogy letesztelhessem a magam számára a játékot, és, ha tetszik, akkor megfogom venni, ha meg nem fog tetszeni, akkor véglegesen törlöm. Hiába kerestem guglén is nem találtam korrektnek tűnő világbolti verziót a Rome 2-ből...

    A videók nagyon vegyes érzéseket hoztak a számomra. Vannak benne jó elemek is, de én inkább a játékosokban láttam a hibát, és nem annyira magában a játékban, és ezért nem tudom egyértelműen eldönteni, hogy megéri e a beruházást, vagy sem.

    A választ előre is köszönöm!
  • Pluskast
    #1974
    Beszart a vinyója. Egy srác írta, hogy nemrég neki is ilyen problémája volt teljesen más játékkal és kiderült, hogy a vinyó volt a ludas.
  • Kurfürst
    #1973
    Ez azért megnyugtató hozzászólás a forumról. Állítolag van gond AMD-kel, de úgy tűnik egyedi szocproblem. Kb. ugyanilyen gépem van nekem is, igaz csak fele annyi RAM.

    "im running high settings with shadows off, at 60-70 FPS without an issue.

    Mah PC ~.~
    CPU: AMD Phenom 2 955 BE
    GFX: ATi HIS HD 7770 1Ghz Edition
    RAM: 8GB G.Skill Ripjaw-X Gaming Series 1333Mhz"
  • Kurfürst
    #1972
    Azért egy kicsit belegondolva gyanús hogy a CAs srácok 2 hétig 24 órás support ügyeletet ígértek már jó előre :D
  • Terawatt
    #1971
    Szerintem is esélytelen. Esetleg valami trollvírus.
  • Kurfürst
    #1970
    Hogy a f*szba formázna már le egy program egy vinyót csak úgy? Eh.. ha jóhiszemű vagyok akkor beszart épp a vinyója. De inkább hülye troll.
  • Nos
    #1969
    Nem vártam csodát, de ennél azért jobb indulást vártam. Az a patch tényleg elkelhet.

    Természetesen a fejlesztők úgy vezették be a játékot, mintha megváltaná a világot.
  • drop
    #1968
    hát én megvárom a javítást inkább, addig hagyom 1-2 nap már nem oszt
  • Pluskast
    #1967
    Azt írják, hogy másoknak is van ilyen problémája. Kezdek aggódni. Nincs kedvem egy új Windows-t felrakni.
  • drop
    #1966
    Game Just Crashed And FORMATTED MY HARD DRIVE!
    What in the hell just happend?! My game had some audio issue and froze up.
    I Ctrl+Alt+Del and ended the process....then my HDD (Which had over 1TB of Steam games installed btw) just went blank!!!!!!

    You can't even start to imagine the rage I'm feeling right now

    I should also add that I don't have a very large Dl'd limit per month and it will take me most a year to redownload all this content.
    ez troll vagy igaz lehet steam forum
    steam
    jókat írnak neki xd
  • Molnibalage
    #1965
    A játék tempója követelei ezt sanszosan, hogy a fejlesztésekre nem kellejen túl sokat várni. Mivel évszak van a játékban, ezért annak hatása is modelleve van, csak az idő múlása van "felskálázva" ahhoz, hogy a hadjárat környezete megfelelő legyen. Nem értem, hogy mit nem lehet ezen érteni.
  • antiqueA
    #1964
    Aki tud, mondana egy-két multis tapasztalatot? Balance, lag, ilyesmik... Köszi!
  • Prince23
    #1963
    Nekem az építkezési struktúra nem tetszik, de nagyon nem! Ja és most ezt komolyan gondolták, hogy 1 kör 1 év?
    Tiszta vicc, már nem azért.
  • baalbaalbaal
    #1962
    Az enciklopédia másnál is nagyon lassan jelenik meg, vagy hibát ír ki?
    Ha valaki lát offline enciklopédiát, azonnal ossza meg! :)
  • a.carkey
    #1961
    A PlayOnos sima kiadvány kritikán alulian szar. Legalább egy dobozt adhattak volna amibe egymás alá 3 DVD elfér, nem pedig papír tokos undormánymódszerrel megoldani ugyanezt, plusz ugye az egy pedig kint, mindezt az ezredforduló után. 10kba nehogy már ne férjen el egy rohad értelmes tok?!
  • a.carkey
    #1960
    Most nézem, hogy 7,50 euró steamen a greak culture pack dlc. Tényleg érdemes volt megrendelni.
  • Molnibalage
    #1959
    Gőzöm sincs, én a RTW óta nem játszottam komolyan TW játékkal. Volt két MTW2 játékom, de abból elég is volt...
  • a.carkey
    #1958
    Apropó, itt is lehet a hadvezért dizájnolni a multihoz, mint a Shogun 2nél?
  • a.carkey
    #1957
    Kezemben a dobozom. Sima, megy is fel a lemezről. 19GB körül foglalgat. Kíváncsi leszek a DoFra. A Shogun 2nél durva kártyán nagyon nem úgy működött, ahogy kellett volna neki ... :(
  • Molnibalage
    #1956
    Hadjárat multira szerintetek mikorra lesz érett a játék?
  • dartonita
    #1955
    Tuti hogy ez AZ a jatek ami meger ennyit.En is a cd galaxisbol rendeltem,kivancsi vagyok mikorra hozzak le videkre.Este majd azert tesztelem a viragboltit :)
  • bajsz
    #1954
    Pár óra játék után sztm ,teljesen hozza a szintet!
  • KingPunisher
    #1953
    Kijött a virágbolti is, bár én már várok holnapig akkor ér ide a dobozos, polos, poszteres verziom..
    Kicsit azért szomorú vagyok, erősebb kezdésre és értékelésekre számítottam, no de remélem azért Shogun 2 szintjét csak fogja hozni.
  • Pluskast
    #1952
    A videók alapján én úgy érzem, hogy kell neki egy jó kis Europa Barbarorum mod :)
  • baalbaalbaal
    #1951
    Nekem Steam verzióm van 9 után elkezdte kicsomagolni a játékot és letölteni a dlc-t. 9:10-kor már töltött be a játék Pontusszal és a görögökkel!
  • Pluskast
    #1950
    Én sem a steamen vettem hanem a G"Play oldalán és kaptam greek DLC-t. Szóval ez nem steam, hanem csomag függő.
  • Hypo #1949
    Nagyon sajnálom, hogy CA a karakter avatorknál a 3ds megoldást választotta, elöször is elég csúnyák azok a portrék, ráadásul ahogy láttam az eddigi videókban azokon nincs AA. Inkább valami szép rajzot tettek volna be az hogy mozog beszél bnem tesz hozzá annyit, biszont igy ugyan azok a fejek ismetlodnek orrba szajba. A diplomacianal is mivel a kepernyo ket szelere tettek a két szemben álló felet igy teljesen kiesik a fokuszból. Pláne nagyobb felbontáson. Sokkal jobb lett volna ha kozepre nyitjak a diplomaciai panelt atlathatobb lett volna. AZ UI szerintem csapnivaló a legrosszabb eddig a TW eddigi történelmében.
  • Nos
    #1948
    Ahh, este 8-ig meló :(

    Jó játékot nektek!

    Egyébként én a go2arenan vettem az european preorder változatot, asszem nekem is lesz greek dlc, nem csak a steamen vásároltnál.
  • bajsz
    #1947
    Bizony hajrá :D Én most kezdek neki! :D
  • Bandras DaSilva #1946
    Akkor hajrá, mindenkinek:D
  • GaBika6
    #1945
    Thx!
  • Pluskast
    #1944
    Csak akkor kapod meg a greek dlc-t ha azt a csomagot vetted. Amúgy igen lesz ingyenes dlc a ptolemidák asszem a jövő héten jönnek mint játszható nép teljesen ingyen.
  • Molnibalage
    #1943
    Minden játékot végtelen sokáig lehet fejleszteni. Egyszer viszont ki kell adni valamit. A saját repszimes modommal is így vagyok...
  • a.carkey
    #1942
    Ez marha jó!
  • ozzz
    #1941
    Nézőpont kérdése mennyire nincs rendesen elkészítve, mert még mindig messze a legjobb ebben a kategóriában.
    Inkább csak el lettünk kényeztetve a sok mod miatt és túl sokat várunk. Egyébként az biztos, hogy 2-3 hónapot még dolgozhattak volna rajta. Viszont én örülök, hogy már hamarabb játszhatom vele, a javítások és DLC-k meg majd rendbe teszik hamar.
    Modok nélkül is jó lesz ez szerintem (ha nem is teljesíti be minden ember vágyálmát).
  • GaBika6
    #1940
  • GaBika6
    #1939
    Aki steamen vette elővételben az kapja a greek dlc-t? Ingyenes dlc is lesz később tutira?
  • Pluskast
    #1938
    Egy kis partra szállós csata

  • Hunor1
    #1937
    Róma-Arverni siege, de éjszakai csata!

  • Hunor1
    #1936
    béta basszus