5627
10804749371368208052.jpg
  • McCartman
    #2015
    Persze az is lehet, hogy csak kinőttem ezekből.
  • McCartman
    #2014
    Egyértelmű. Én nem vagyok grafikabuzi, egyáltalán nem érdekel milyen a graf ha jó a játékmenet.
    Ha meg csapnivaló és unalmas akkor rendelkezhet felőlem akár fotorealisztikus megjelenítéssel akkor is törlöm fél óra után.
    Ezért se éri meg nálam igazán a vga fejlesztés, 3 év alatt jó ha 2 játék tudott lekötni huzamosabb ideig és mindkettő elfutott volna klasszisokkal gyengébb vason is.
  • Kurfürst
    #2013
    Nézve official forumot most az nvidiásoknál van valami árnyékolási problem, DX10es kártyákon, tudnak róla és nézik..
  • a.carkey
    #2012
    Nem a kedvencem a Shogun, de szerintem azt nagyon megcsinálták.
  • bgabor
    #2011
    Rome1-ban is csak kieggel voltak.
  • bajsz
    #2010
    Karthágó -csatában lehet a Grafikát a legjobban belőni!
  • bgabor
    #2009
    Szerintem már önmagában a római témával túltett a Shogun 2-őn, de komolyan.
  • bajsz
    #2008
    Játékkal senki se játszik,vagy mindenki a grafikai beállításoknál megragadt?

    Pár órája játszok vele és elmondhatom,hogy nekem bejövős a játék nagyon! Kifagyások nem voltak,egy kétszer beakadt játék,de ezt levonva élvezhető!

    Hajó csaták ,messze jobbak ,mint a Shogunban! Várostromokról nem is beszélve! Tény ,hogy grafikailag messze áll egymástól a kettő!

    Próbáljátok ki a játékot is ,mert eddig csak bugokról,grafikai hibákról olvasok,meg ,hogy hogy akad mindenkinek!!
  • Prince23
    #2007
    Nekem már olyanom is volt, hogy a csata hevében állítgattam a graf optionst, meg levettem SM 5.0-ról SM3-ra meg lowra, aztán vissza Very highra. Azt ekkor a csata megállt, mintha lepausoltam volna... volt minden hangeffekt, csak az emberek nem harcoltak :D
  • a.carkey
    #2006
    Mindegy. Első nap. Holnap már jobb lesz.
  • Jericho19
    #2005
    Igen vannak olyanok akiknek nincs vele gond,de sokan vannak akiknek van.
    Haveromnak is szarul megy pedig neki jobb gépe van mint nekem és hidd el mindenféle beállítást megnéztünk már.Ok hogy nem ártana gépet újítani,de akkor is vicc hogy a Shogun 2 probléma mentesen ment ultrán ez meg még low beállításoknál is be tud szaggatni.
  • a.carkey
    #2004
    Ki be kapcsolgattam már mindent. :(
  • Prince23
    #2003
    Na, eddig kétszer fagytam ki, és a Steam szertint még mindig játszok a Rome2-vel, holott rég kiléptem :D

    Eddig bugos, fagyogat is már.... :/
  • oneal1
    #2002
    vásári verzió beszerzési helyéről lehet itt beszélni?:D
  • Kurfürst
    #2001
    Ez nálad szerintem valami shader/árnyékolási probléma lehet..
  • a.carkey
    #2000
    Most a benchmark alapján ennyit tud a progi extremen, minden bekapcsolva, DoF highon, stb. EZ!!! szerintem, a Shogun 2-höz!!! képest kb. mindenben (FPS, kinézet) jóval kevesebb. :(



  • a.carkey
    #1999
    Az utolsó kivételével mind saját. De tudtam olyat a Shogunban egy patch előtt, de reprodukálni a DoF totális elqurása miatt már nem tudom. A régi képek meg fog sincs hol vannak. Ezek akkor készültek, amikor vártam a Rome IIt. :)
  • Molnibalage
    #1998
    Van egy olyan érzésem, hogy nem a saját screenshotjaidat méred más által készítetthez...
  • Pluskast
    #1997
    Remélhetőleg egy komolyabb patch a napokban javít a dolgokon. Nem hinném, hogy így hagynák. Az viszont szomorú, hogy megint egy félkész játékot kaptunk :(
  • a.carkey
    #1996
    1x kivágott, de dolgozom közben, úgyhogy akár az is lehetett. Viszont grafikailag a Shogun 2höz képest egyelőre sehol sincs. A Shogunhoz is jött HD dlc, de akkor is: ez nem szép. Ráadásul megint előjött az a rohadt dof bug. Shogunnál is előjött egy patch után, pedig utoljára a Napoleonnál még jók voltak ebben. Nem tudom mit qurtak el, de NVidian katasztrófális a helyzet, és fogalmam sincs miért. Csúnya. Sőt, itt mintha nyomokban se lenne ... :(

    Shogun 2

    Rome II


    A gladiátorok tényleg brutálisan szarul néznek ki:


    A legionáriusok viszont jól néznek ki, és az első Rome óta végre nem klónkatonák:



    De a lovak mintha szamarak lennének!


    Hol vagyunk ezektől?
    (Itt is látható durva kártyán a Highra állított DoF ...)
    Vagy ettől?
    (Lowon a DoF!)

    Legalább ilyen lenne, de sajna távol vagyunk tőle ...

    Ettől meg még távolabb! :(


    Egyébként röhej, de az első napos betegségek ellenére, csak grafikailag van vele gondom, főleg mert a Shogun 2höz, egy jóval régebbi saját játékukhoz mérek. Amúgy hangulatos, korrekt, az egységkártyákkal sincs baj. Szerintem ...
  • Kurfürst
    #1995
    Igen ezért kérdezem mert tudtommal eddig így volt, annak nem sok értelmét láttam/látom ha az egységei hihetetlen bonuszokat, illetve a kampányban pénzt kapnak, és szenvedhetek mindenféle gyík mobok lenyomásával meg végtelenségig jövő AI seregekkel... ebben nem látok poént, a Shogunban is annyi lett a dolog vége hogy minden 3ik körben véreztetni kellett a seregeket ugyanannál a várnál (erre meg időm sincs).

    A reality battle mod mit kapcsol be? LOS vagy esetleg mást is?
  • ozzz
    #1994

    úgy szokott lenni, hogy pénz és moral ill stat bonuszokat kap csatában akkor. Ezért nem érdemes túlzottan fel venni max hard-ra, viszont érdemes a reality battle mod opciót kipipálni, mert úgy egálba lesz az AI a csatákban a játékossal kb. Meg úgy nem kap mindenféle bonuszokat azt hiszem.
  • Pluskast
    #1993
    Jeff szerint nagyon jó játék. Próbált rávenni, hogy vegyem meg a kieget de már az alap játék sem köt le valahogy. Max akkor marad majd a War Thunder (amíg nem jön a patch).
  • Bandras DaSilva #1992
    Igaz csak reggel tudtam kicsit tesztelni, de nekem semmi gondom nem volt. meg is lepődtem, mert magától extreme-re lőtte be a grafikát, pedig annyira nicns szupi gépem. A prologue-ot tudtam csak megcsinálni, de ott nem volt gond...egyedül az árnyékok voltak furik. Azokat ki kellett kapcsolnom, mert villogtak összevissza. Utána nem volt gond.

    Hadjárat majd még indul mert a prologueból is van egy rész.

  • Kurfürst
    #1991
    Ha optimalizálatlan, akkor hogyan megy néhány embernek ugyanakkor nagyon is jól (forum)? Ha jól láttam, van egy olyan beállítás hogy unlimited video memory, azt ha beikszeled akkor van probléma (valszeg kifogy a vramból).

    Amúgy sokan írják a nehézségi fokozat fölpeckelését. Azt tudja valaki hogy mit csinál - jobb lesz az AI vagy csak bonusokat kap kampányban/csatában?
  • Molnibalage
    #1990
    Nem baj, úgyis karácsony táján akartam vele játszani, most nagyon rá vagyok kattanva az Airland Battle-ra. Nem hittem volna, hogy valaha kiad még valaki értelmes RTS-t.
  • Pluskast
    #1989
    Remélem nálam sem fog de a fórumokat (ttalwar és twcenter) olvasva aggasztó beszámolók vannak.
  • bajsz
    #1988
    Nálam ilyen még nem fordult elő!
  • Molnibalage
    #1987
    Én sem értem a sírókat. Én olyan játékkal, aminek kb. ismerem a mechnikáját egy 5 fokú skálán minium 4-es nehézséggel kezdek...
  • Jericho19
    #1986
    Hát jobb lett volna ha még dolgoznak rajta 2-3 hónapot.
  • NPite
    #1985
    normal-on bármit csinálsz nyersz tedd fel a nehézséget legalább very hardra és sokkal izgalmasabb lesz
  • Pluskast
    #1984
    Amúgy olvasom a hivatalos fórumot és elég sok embernek van technikai problémája a játékkal. Iszonyatos lag és kevés (szó szerint 1-2) FPS, elsötétült képernyő, nem tölt be a játék, kivágja a detkopt-ra ha változtatni akar a játékon stb. Ráadásul olyan emberekkel is előfordul akiknek tápos a gépük. Nektek ilyesmi nincs?
  • Jericho19
    #1983
    Frankó a játék,csak iszonyú optimalizálatlan.Bár nem valami új a gépem de Shogun 2 gyönyörűen ment Ultra beállításokkal ez meg low-medium beállításokkal úgy ahogy.Remélem hamar jön az a patch amit ígértek és egy kicsit optimalizálnak rajta.De ettől függetlenül nagyon tetszik.
  • ozzz
    #1982
    Nagyon jók a ahangok, zenék, efektek. 300 kör elvileg, bár még sehol nemtartok prologot nyomatom.
    Szerintem bőven elég ehhez a játék ütemhez egy frakcióval. Ha lassabb lenne a tempó mondjuk fél év/kör és minden ahhoz alakítva 600 kör az már elég sok lenne, de ízlés kérdése.
  • ozzz
    #1981
    Jesszum akkor ne csodálkozz, azok akik az összes TW játékkal játszottak eddig azoknak minimum a reality battle moddal kell kezdeni a játékot (ki lehet pipálni beállításoknál)....akkor nemlesz sírás hogy túl gyenge az AI.
    Ha akkor is túl könnyű na akkor már lehet ríni.
  • PrasCo
    #1980
    Egyébiránt, tisztelettel, hány kör a kampány?
    Illetve, amiről még nem igazán beszéltünk, pedig Jeff Van Dyck eléggé meghúzta a vonalat az ezt megelőző Rome-nál, a zene korrekt?
  • Prince23
    #1979
    Normál
  • Montanosz
    #1978
    hogy ne keljen minden harmadik embernek privit írni:
    torrenthound oldalon skidrow verzio-t keresd
  • botyika
    #1977
    milyen nehézségi fokon játszod?
  • Prince23
    #1976
    Háát a Rome 1 annak idején engem nagyon lehengerelt, aztán jött a Med 2 rész, ami szintén baromira tetszett. Nálam ezek voltak az etalonok TW szériában. A rome 2 egyelőre engem nem nyűgözött le, sokat vártam a játéktól, nagyon magasra tette a lécet az első rész. A csaták végülis rendben vannak, bár néha baromi rövid tud lenni, ha szépen betámadod az ellent. Kb ennyi. Nekem végülis a térkép menedzselős résszel van bajom, meg hogy ezt a rosszféle építkezési struktúrát hozták bele. A Shogun 2-ben és az Empireban átláthatóbb volt. Na és az 1 kör/1 évről már nem is beszélve, amit nekem hiába magyaráztok meg hogy ez így jó, nekem akkor sem tetszik. hamar telik az iodő, és ezt nem csípem a TW-kben.

    Egyébként csodák (épületek) vannak a játékban, mint annak idejéna Rome 1-ben? Ha vannak, remélem több is van majd, más neves épületek...