5627
10804749371368208052.jpg
  • Montanosz
    #2055
    kis jégkorszak? DDD
  • MaRee
    #2054
    Fú nagyon furcsa elsőre nekem, szinte újból meg kell tanulni játszani, teljesen idegen a campaign map meg a gombok meg minden. Elsőre tetszettek a unit cardok, de átláthatatlan így már, plusz nálam kb 10 kör óta tél van :D
  • TomDantes
    #2053
    Igen, volt helyőrség, is, de te magad is rakhattál egységeket a városba.

    Én nem örülök az egyszerűsítésnek. Annak sem, hogy új katonákat úgy kapok, csak kattintok egyet a légómnál, és kész.

    Jobb volt, hogy régen adott esetben több városból kellet összeállítani egy sereget, át kellet gondolni, innen hozok ágyúkat innen gyalogságot. Elég fontos stratégiai részt egyszerűsítettel le így.
  • Hentes75
    #2052
    Mi van a játék multi részével.Mindenki nagyon kussol róla.Vagy mindenki multizik már?Van valami fejlesztési lehetőség az elért eredmények után?Lesz ranglista?Mennyi 1v1? 2V2 5V5 ?
  • bajsz
    #2051
    Kérdés : Sikerült már valakinek épületbe embert berakni? Mit kell kifejleszteni ? :D
  • bajsz
    #2050
    AI dicsőségére szólva ,most játszottam egy tengeri szárazföldi kombó csatát!

    Olyan csinált a mocsok ,hogy elcsalta a hajóimat ill jól átcseszte a fejem,hogy elvitte a fő hajóhadam a térkép egyik végébe ,aztán az ellen ketté oszlott és konkrétan bekerítette a flottám!Aztán megszállta vagy meglékelte!

    Szárazföldön 6 hajóból álló partraszállást visszavertem ,de a teljes flottám lenyomta! 4 hajómat meglékelte ,a másik 5-öt elfoglalta!

    Vicces volt nézni ,de én is kicsit benéztem,de ügyes húzás volt!

    Az volt a durva,hogy ahogy a szárazföldön ügyködtem ,2 percet nem figyeltem oda és kb ennyi idő kellet a gépnek a manőverhez :D
  • bajsz
    #2049
    Empire ill a Shogunban is ez volt nem? Volt helyőrség! Én örülök neki,mert koncentrálhatok a tábornokok egységeire és nem kell a városból kiszednem folyton mi kell! Épületek építésénél ,meg meg kell nézni milyen egységet kapsz érte!

  • TomDantes
    #2048
    Értem én, de attól még nem tetszik. A régi rendszer jobb volt. Akármennyi tábornokot meg nem lehet venni, tehát az van, azzal véded a várost amit a gép ad, nem te döntesz. Ja, épületfejlesztéssel, lehet plusz egységeket kapni, de akkor se tetszik.
  • ratgab
    #2047
    "nem te állítod össze a védő sereget" Az a helyörséged...XD

    Ha védő sereget akarsz összeállítani, akkor vegyél fel egy tábornokot és akkor olyan egységet toborzol amilyet akarsz.
  • bajsz
    #2046
    Ha tényleg sehol nincs benne akkor ,azután érdeklőd meg,hogy hova lett!
  • bajsz
    #2045
    nekem nincs gond a kereskedéssel Görögországtól Egyiptomig mindenki kereskedik velem!
  • Mozes
    #2044
    Én nem kaptam (Gyűjtői változat) a játék mellé az ajándék DLC-t :( benne kellene lenni a dobozban vagy külön adják oda?
  • McCartman
    #2043
    valóban, nem kell hozzá sok, hogy csúnya legyen a történet vége.
  • Montanosz
    #2042
    persze bocsi az költői fordulat volt, arra utaltam hogy mindegy is mennyit töltesz le, ha pár bájtnyit fel töltesz azzal már mindeképp megvalósítod igazából büntit...
  • McCartman
    #2041
    A fél óra torrentezés miatti része. Tisztában vagyok vele mivel tud járni egy rendőrségi házkutatás, nem arról van szó.
  • TomDantes
    #2040
    Első tapasztalatok.
    Róma, Julius ház, háború az etruszkkal. Jó kis háború volt, bár kissé idegesítő volt, hogy elfoglalom az egyik városukat, majd megyek a másokhoz, erre sunyiban visszatámad, és visszaveszi, és mivel nem te állítod össze a várost védő sereget, hát oké . Ezt nem értem miért kelelt így de mindegy.

    Csak aztán elcsesztem, utolsó városukat elfoglalom, és kilens királyságot csináltam belőlük, pedig elakartam foglalni. Remélem nem támadnak hátba.

    Ami érdekes.
    Miért nem akar senki kereskedni velem? De senki. Mi bajuk van ezeknek? Más is ezt tapasztalja?

    Ja Athén ,s Pontusz már meg is szűnt, pár kör alatt, kiirtották őket.
  • Montanosz
    #2039
    nem tudom mi vérzik benne, nekem egyszer 700 000 számláztak össze 3 év nyomozás után, volt is ilyen topik itt a forumon

    ...de oksa ne offoljunk, csak láttam hogy benne a DLC,ezért szedem ezt
  • Kurfürst
    #2038
    Nem értem ezt a sírást de tényleg. Tényleg azoknak van igaza akik szerint aki szerint jó az játszik, a többiek meg tele sírják a fórumot. Gyors beállítás és csata után első impressziók.

    A gépnek teljesen elfogadható sebességet produkál, csak megfelelően kell beállítani. Kezdetnek nekiestem extreme + full hd, arra kissé belassult de ez érthető. Megfelelő 1600x felbontás, finomhangolás megoldott. Biztos nem 60 fps, de megfelelően fut. Van valami textúra gebasz de majd megoldják.

    Villámgyorsan tölt.

    Stabil eddig.

    Az AI nekem tetszik csatában. Nem lehet csalogatni az egységeit, visszamegy szépen a frontvonalába ha látja h valami készül.

    A lovasság rohadt jó. Van lendülete, átszalad az egységeken, sokkal reálisabb az egész.

    A két perces csata sírást se értem. Masszív lovassági rohamokkal sem sikerült, persze ha könnyű egységet pl. íjászokat gázol le a tömegesen bevetett nehézlovasság, az érthető. Shogun 2ben egy két Yari cavarly sokkal durvább eredményeket hozott.

    A fáni brutál :)
  • McCartman
    #2037
    Ez a történet több sebből vérzik így első hallásra de ám legyen. Arra akartam vele utalni, hogy aki keres az talál.
  • Montanosz
    #2036
    hát magyar helyeken nem vagyok fent mert nem szoktam torrentezni mert kijozanítólag hatott rám hogy egy ismerősnek épp most foglalták le mindenét meg várja a fél millás csekket amit a segélyből kell neki kifizetnie holott jó ha félórát torrentezett

    mindegy majd lejön..
  • ratgab
    #2035
    Alapból normálon kezdek mindent, de itt úgy néz ki majd fel kell dobnom a nehézséget.
  • sakkay
    #2034
    Steamban kiválasztod telepítés után a termék aktiválása pontot és beírod a kódot ennyi.
  • McCartman
    #2033
    Pár óra alatt lejön, 1-1,5+ mb/seccel a megfelelő helyről. Magyar tracker, nem kell messze menni.
  • KingPunisher
    #2032
    Küld át nekem a kodot és megnézem :D
    Nha jó nem kell lesz holnap nekem is :P

    Games menü activate product on steam..
  • Montanosz
    #2031
    pont a választ erre írták a twonline forumon valamelyik topikban, ott nézd már meg mert most nincs időm visszakeresni
  • Hunor1
    #2030
    HELLÓ. most lett kész az installálás CD-ről. Én acd galaxisból rendeltem a játékot és a görög dlc járt hozzá. adtak egy szórólap szerű lapocskát rajta a DLC kóddal. no most viszont nem látom hogy a dlc-t hol kéne aktiválni hogy letöltse a steam?? mert a letölthető tartalomnál a dlc fül alatt nincs...
  • a.carkey
    #2029
    Már leszedte?
  • grebber
    #2028
    Ahogy olvasom nem nálam van a baj!Sokaknak csak ilyen low res textúrákkal megy a max graika ellenére is. Nehézkes az indulás majd 3-4 patch után visszatérünk rá!
  • drop
    #2027
    nekem nem szed frisitést mi lehet a gond?
  • bajsz
    #2026
    :D :D
  • grebber
    #2025
    Tettem be képet a screenshotok topikba a warezból max grafikán!

    Mintha teljesen más játék lenne a ps2-es korszakból.
  • KingPunisher
    #2024
    No olvasva a hozzászólásokat talán nem is olyan baj, hogy csak holnap kapom meg a játékot ha a posta is ugy akarja :P
    A népeknek kezdéskor van kis intró ? Nekem igen tetszett Shogun2-be főleg a hattoris. Tudom apróság de én szeretem az ilyen hangulat fokozó dolgokat.
    Valóban sokféle egység van, tényleg egyediek vagy csak az elnevezésük más ?
  • a.carkey
    #2023
    Nos uraim, visszaszopok mindent amit a grafikáról mondtam. Láttátok milyen volt nálam. Pár perce levágott a játék, kiléptem a steamből, visszafelé resetelt a kliens, valamit töltött, elkezdtem csatázni, és utána minden megváltozott. Én nem tudom mit csináltak, de ez így már több, mint okés. :)

  • Montanosz
    #2022
    ja valami olyasmi

  • a.carkey
    #2021
    Felfogtam, hogy a Greek States Culture Pack lenne a 3 népes dlc. Fel se tűnt, hogy 3 van, mert Rómával kezdtem ...
  • Nos
    #2020
    nincs olyan nép a játékban, hogy greek
  • a.carkey
    #2019
    3 népes? Még a steamen sincs fent 3 nép, csak a greek. Mifene ez? CEhez nem volt semmi.
  • Montanosz
    #2018
    még mindenkinek ilyen lassan jön,

    én kettő verziot töltök,egyikban benne a 3népes dlc is)2orája tették fel)...valamelyik majd lejön már holnap estére
  • Armisael
    #2017
    Másnak nem bugos a Prologue? A végén amikor a Samnita fővárost kell megostromolni, elkezdem az ostromot kiválasztom, hogy építsen batteling Rammokat End Turn és kövi turnben az Advisor azonnal csatába akar kezdeni DE NINCSENNEK faltörő kosaim így nem is tudok behatolni a városba!!!Van elöttem 3 Light art Gallery!!! amik ugyanugy néznek kim inta faltörö kosok csak nincs rajtuk a faltörő felszerelés, embereim abba belemehetnek és tologathatják, de mivel nincs rajta fegyverzet nem tudok vele se kaput se falat támadni...
  • MaRee
    #2016
    Wirágbolti verzió működik normálisan? Nagyon negatív a hangvétel eddig a játékkal kapcsolatban, kipróbálás nélkül nem veszem meg, viszont eddig 2 oldalról töltöm és kb 10kb-al jön