5627
10804749371368208052.jpg
  • zotyesz18
    #2215
    Üdv!
    Hogy kell az egységeket úgy előre küldeni hogy tartsák a beállított alakzatot?
    Az előző részekben csak jobb klikk és tartva a sort meneteltek..
    De most egymás mellé akarnak állni és összevissza mennek az egységek ..
  • Andriska86
    #2214
    Én újraraktam a gépet, probléma nélkül fut.

    Nálam minden ultrán, csak a grass alphát vagy mit kell kikapcsolni.
    Az unlimited video memoryt viszont be kell, az a lényeg! Kurva jól néz ki!!

    i7, HD5870 CF
  • GaBika6
    #2213
    Nálam is belassul néha. Jelentkeznek az említett problémák, de nem olyan vészes. Érezni, hogy nincs kész a játék. És ez elég vicces ennyi eladott példány után. Sztem ennek lesz visszhangja egy későbbi projektnél.
    Arra lettem figyelmes játék közben, hogy pörgeti a vinyót rendesen. Ez miatt elképzelhető,hogy néhány embernek behalt a winyója.
  • DaemoonHunter
    #2212
    Nálam is kb ez a problem, nincs erős gépem ez igaz, de a látvány nem valami meggyőző. Ati 4830 vga, és egy 4 magos 3Ghz-re tolt AMD, de a textúrák elmosódottak, hiába rakom fel high-ra, ultrára(amit egyébként még csatában 10-12fps el el is visz) de a látvány szinte semmit sem javul. Patch hátha megoldja...
  • sakkay
    #2211
    Helyesebben-a tw összes részénél szebb, csak brutális gép kell hozzá,meg szerencse, hogy ne legyen gond.
  • bazza
    #2210
    Hmm... Alig vártam, hogy hazajöjjek melóból és kipróbáljam, mert tegnap csak feltelepíteni volt időm.

    Nincs egy erőmívem (Core2 Duo 3Ghz, 4GB ram, HD5770), na de az, hogy kb. úgy néz ki mint a Medieval 1 és egy átlagos csatába 16-18 Fps van azért az erős túlzás. A vicc az, hogy alapból Extreme beállításokra tette magát, de igazából Ultrán is játszhatnék mert ugyanannyi fps-t ad mint Mediumon. Így gyakorlatilag élvezhetetlenek a csaták. A TW összes része szebb volt mint ez, és még szépen is futott. Most ez miéééért kellett??

    Patchet kérek!
  • McCartman
    #2209
    Msi Afterburner.
  • a.carkey
    #2208
    Singliből meg kivették a kisfilmeket és a lelkesítő beszédet. Pedig hogy vártam már valami jó kis beleadtok majd 110%ot, mert a Shogun japánsága izzasztó volt egy idő után. :D
  • Hunor1
    #2207
    van egyébb progi az fps megjelenítéséhez mint a Fraps ?? mert állítólag sok ramot foglal.
  • Szpecnyaz
    #2206
    Én 25 FPS-el vígan játszanék :D.
  • tttttom
    #2205
    Kedves fórumtársak!

    lenyomtam a prologból az első csatát, de nagyon akadt. 20-25 FPS átlagban közepes beállítások mellett. :D Megvárom inkább a peccset, és csak utána fogok vele újra játszani. Amúgy nem rossz. :)

    Amint remélhetőleg lesz rá keretem beruházok rá.
  • Mozes
    #2204
    Kár hogy a multi rész így leegyszerűsödött a Shogun2-höz képest. Nekem nagyon bejött ott az Avatar-os dolog.....
  • Szpecnyaz
    #2203
    Próbáld meg így: http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?617837-MOD-Playable-Seleucid-Faction
    TomDantes: Nekem sose tetszett ez a DLC dolog. De ez most nagyon kiütötte nálam a biztosítékot.
  • TomDantes
    #2202
    Amint mondtam, manapság ez a divat. Akkor se tetszett, amikor évekkel ezelőtt ez elkezdődött, de emlékszem sokaknak tetszett, hű de jó kiszúrják valamivel a szemünket. Most meg már ez van
  • Szpecnyaz
    #2201
    Am a pofátlan üzletpolitikát és a bugokat leszámítva, rohadt jól sikerült a játék. Nekem nagyon bejön minden újítás. Főleg a hadsereg menedzsment. Most már szinte a saját drágaságomnak érzek minden legiót, ahogy fejlődnek .
    Ha kijön rá vagy 5 patch, akkor tuti hogy rohadt sok időt fogok beleölni :D.
  • Hunor1
    #2200
    'not found" valamit nem jól linkeltél
  • Szpecnyaz
    #2199
    Miért neveznek valamit ingyenes DLC-nek ami már alapból benne van a játékban? Ergó a player már kifizette. Ők meg jópofiznak hogy "de rendesek vagyunk, kaptok egy ingyen népet".
    Am itt lenne az említett mod.
  • TomDantes
    #2198
    A szeleukidák pont ingyenes DLC-ben lesznek amúgy nem? De igaz, pofátlan üzletpolitika, de manapság mindenki ezt csinálja. Egy új fegyver, egy űj pálya, DLC, fizess.
    Ritka az a kiadó amelyik nem így csinálja. De ott volt pl a Witcher, na annál ingyen adták a DLC-ket.
  • Hunor1
    #2197
    szeleukidák játszhatóak????? hol a mod?? van linked?
  • Szpecnyaz
    #2196
    Bármilyen jó is maga a játék, eléggé pofátlanság az hogy félkészen adják ki. Hemzseg a grafikai és teljesítmény hibáktól az egész. Ua a konfig amivel a Shogun nekem teljesen jól futott, némi kompromisszum árán, a kampány térképen kemény 8fps-t produkál. Azért ez már erősen vicc kategória.
    És akkor még nem is volt szó a DLC-kről. Nehogy már azért a szaros népért kelljen már fizetni amit alapból megvesz az ember a játékkal, mert már benne van, csak nem tették játszhatóvá. Ilyenek pl a Szeleukidák, amit a modderek már játszhatóvá is tettek. Ez rohadtul bicskanyitogató.
  • csonttika72
    #2195
    Most én vagyok béna, vagy tényleg nem lehet megosztani a seregeket?
  • Hunor1
    #2194
    van olyan opció hogy "drop playen in battle"? (lehet hogy nem egészen pontos az idézetem)
    vagy is esetleg beugrik egy player hogy az ellenfél AI helyett mozgatja a gép seregét?
  • Drapedro
    #2193
    Igen, a játék szerintem kellően érdekes és az újdonságok ígéretesek. És ha tudom - mondjuk egy demo után, amit most már egyértelműen a grafikai hibák miatt nem adtak ki - hogy így fut, és megveszem, nincs gond. Ez esetben a low grafikán is élvezném. Az élményt az rontja, ha az ember nem azt kapja, amit az ígéretek alapján hite szerint kifizetett. Ami a szép számokat illeti, most meglesz, de vajon egy következő résznél demo nélkül, egy következő Q3 jelentés hogy fog kinézni, ha fele ennyi előrendelő lesz?
  • Smokk
    #2192
    Görögök és Spárta között mi a fobb kulonbseg?
  • KingPunisher
    #2191
    Így van.. Persze értem én akinek szarul fut dühös, meg sokan nehezen fogadják el az újat, de jo ez a játék nagyon, amit eddig láttam belőle nekem igen tetszik.
    AI is jobb mint eddigiekben, persze csodára nem képes , tul komplex ez a játék ahhoz hogy igazán jó AI készüljön.
    A game még nincs kész ez is tény, pár hónap tuti kell, de addig is élvezhetjük, játszhatunk..

  • Kurfürst
    #2190
    Fogd fel úgy, hogy a megjelenést eltolták két hónappal de addig az pre orderesek előbétázhatnak :D

    Ez van sajnos egyre inkább, egy ilyen ambíciózus - és költséges! - projektnél mint a Rome 2 a befektetők szép számokat akarnak látni 2013 Q3-ra. Rengeteg konfig van, rengeteg hülye hibalehetőség lehet amit a béta tesztekben nem feltétlenül lehet felfedni egy ekkora kódnál. Az Empire is masszívan bugosan jött ki, javították és igazából a végére se lett jó, itt szerintem messze nincsenek akkora hibák. Pár campaign és kompatibilitási bug, amit miután kisírta magát az ember a forumokon némi beállítgatással már most sem túl zavaró.

    A lényeg viszont rendben van. Jó az egységek viselkedése, útkeresés, az AI is jó.
  • Drapedro
    #2189
    Ők örülnek a bevételnek, én nem örülök a kiadásnak.
  • KingPunisher
    #2188
    Nyilatkoztak a CA-nal. Örülnek az eladásoknak :P és mindent megtesznek hogy javítsák a hibákat. Teljesítmény növekedést is ígérnek, az AI bugokat is igyekeznek írtani.
    Hetente ígérnek patch-t, a játékosok visszajelzései alapján igyekeznek mindent megvalósítani,megváltoztatni olyanra amilyenre a gamerek szeretnék.
    Hát így legyen várjuk..
    Első patch pénteken.
  • McCartman
    #2187
    Nomeg kanyarodás közben beleakadt az egyik bárkám az ellenség hajójába és így húzta magával a térkép másik felébe. Ami külön vicces benne, hogy közben szarrá is lőtték a benne sunyuló íjászok.
  • McCartman
    #2186
    Csodálatosak az animációk. Hátulról lekoccolom a hajót erre az látványosan robban szét középen. :D
    No comment.
  • McCartman
    #2185
    Most sem látjuk. :D
  • TomDantes
    #2184
    Arra rájöttetek már mi az értelme a politikának? Az oké, hogy hány szenátor van mellettem, eddig a többség volt de most már kisebbségben vagyok, erre valakivet csináltam házasságot, kicsit javult a helyzet, de így is csak keveset nőtt.

    Van bármi jelentősége hogy kit támogatnak? Mikkel lehet még módosítani a támogatásukat?
  • botyika
    #2183
    carkey, leírnád a konfigod? ha nem titok :)
  • Bandras DaSilva #2182
    Ja, az lesz az.
  • a.carkey
    #2181
    Elrágják a patkányok. :)
  • a.carkey
    #2180
    Elhasználódik, magától sérül?
  • Bandras DaSilva #2179
    De. A legjobb az amikor egy hajós egysége marad és keresheted a nagy tengereken. Mondjuk az is igaz, hogy egy idő után elfogy mert attritiont kap (nem tudok most erre szép magyar szót hirtelen).
  • Kurfürst
    #2178
    Kérdés: hajóval lehet valahogyan "tolatni"?
  • a.carkey
    #2177
    Ezért haladok lassan. :) Remek lehetőségek vannak benne, mint a Skyrimben. :)
  • KingPunisher
    #2176
    Kapd be :D
    Most erre mondja valaki hogy ronda meg szarabb mint az előzetes képeken..
    Milyen gép is kell ehhez ? Bár mind1 is nem veszek erőművet a lényeg a stratégiai rész a látvány meg jo VH-on is.
    De azért kurva szép képek..