5627
10804749371368208052.jpg
  • Hunor1
    #1335
    no innen letölthetitek az egész cikket a fotókkal együtt. a 16. oldalon van. (ez az egész gamestar magazin augusztusi számát tartalmazza pdf. ben)
    gamestar magazin aug. szám. benne aprológ leírása és eddig ismeretlen képekkel!
  • Hunor1
    #1334
    azért az tetszik hogy az egységek távolról nem tarka barkák hanem jól felismerhetőek. Bizony némelyik M2TW modban annyira variálták a színeket hogy MINDEN egység olyan barnás katyvasz lett és nem láttam a különbséget az ellenfél egységeinél sem.
  • Hunor1
    #1333
    az a "szellem" hajó bizonyára azt jelzi hogy ott fog MAJD partot érni az egyik egység
  • bajsz
    #1332
    Igen voltak akkorák,de voltak ember barátibb verziók is belőle!:D

    első hajó pedig nem eltűnik hanem ,ha egy hajót a partra akarsz tenni így jelzi :D Hogy hova lehet!

    Pajzsok elhelyezése nem volt törvény szerű,de védelem szempontjából ez is dobott a dolgokon! Ill minden katona a saját felszerelésért felelt!Ezért is jobb ha magam mellé rakom!
  • PrasCo
    #1331
    Ekkora ballisták frankón voltak is ekkora méretűek amúgy?
    Illetve a második képen balra az első hajó épp eltűnik a tér-idő kontinuumban?
    Végül, a római gályákon is kipakolták a pajzsokat a korlátra?
  • Hunor1
    #1330
    ahonnan ezek a képek ki lettek másolva ott van pár leírás/infó.
    sorry de nem tudom jól lefordítani mert nem vágom az angolt de bemásolom ide

    cikk a prológról
  • Hunor1
    #1329

  • Hunor1
    #1328
  • Hunor1
    #1327
    hmmm... pedig a total war hungary oldalra így linkeltem be és ott elérhető...
  • Hunor1
    #1326
  • Molnibalage
    #1325
    A linket nem teljesen másoltad ki...
  • Hunor1
    #1324
    basszus.....:( valaki majd beteszi?
  • Hunor1
    #1323
    [IMG]https://twitter.com/Hispanoooo/status/3 ... 36/photo/1[/IMG]
    [IMG]https://twitter.com/Hispanoooo/status/3 ... 00/photo/1[/IMG]
    [IMG]https://twitter.com/Hispanoooo/status/3 ... 81/photo/1[/IMG]
  • Hunor1
    #1322
    https://twitter.com/Hispanoooo/status/3 ... 81/photo/1
    https://twitter.com/Hispanoooo/status/3 ... 00/photo/1
    https://twitter.com/Hispanoooo/status/3 ... 36/photo/1

    képek a tutorial kampányból!
    nem hivatalos, mert a gamestar magyzinból lettek kilopva a képek :)
  • Although
    #1321
    Nem a kép alapján írtam. összességében meg a video alapján belegondoltam mit lehet ebből kihozni esetleg.
  • Molnibalage
    #1320
    Nem értem. A kép hetekkel ezelőtti, megcsinálták a nyíl kinézet javítását. Ebből mibőle fúdanagymodder következtetést lehet levonni? Eddig is mondták, hogy moddolható lesz...
  • MaRee
    #1319
    Mikor jön mán? Nem bírom!
  • Although
    #1318
    Ebből a modderek már elég durva anyagot tudnak csinálni.
  • bajsz
    #1317
    Na ez is megvolna :D
  • a.carkey
    #1316
    Jól néz ki.
  • PrasCo
    #1315
    Illetve kampány videó, súllyal Karthágón.

  • sakkay
    #1314
    Kampány panoráma kép!
  • sakkay
    #1313
    Új vidi itt,és van pár + dolog.
    Észrevettétek, hogy az egységeknek van külön healt' pontszámuk is? Ez ha az amire gondolok, igen nagy jelenőséggel bír. Ja és mi lehet az a szám, ami a pénz és a kaja mellett van? Amúgy úgy tűnik tényleg 272-től indul a játék.

  • TomStorm
    #1312
    Nekem alap,hogy Antonius+Ptolemaida dinasztia történetét vigyem tovább a köztársaságért.Római birodalom egyeduralkodója,Egyiptomi támogatással de jó is lesz:)
  • PrasCo
    #1311
    Magam a néhai Rome-ban az utcákba állított militia falanxokkal bekkeltem ki a kezdeti pokoli időszakot, valamint a relatíve olcsó kaszás harci szekerekkel.

    Utána viszont tényleg bámit letakarítanak az útból. Páncélozott harci elefántok, katafraktok, silver shield pikások, végül lényegében megkapják a legionáriusok koppintásait is. Így hirtelen nem is tudom, talán egyedül lovasíjászuk nincs, aztán azon kívül minden top-notch, ráadásul a területük még gazdaságilag is korrekt potenciálokkal bír.

    Ahogy tapasztaltam, csak az elején bajos tehát, utána diadalmenet. :)
  • Kurfürst
    #1310
    A szeleukidákban kb. az az érdekes hogy ilyen katyvasz görög-perzsa haderejük volt, falanxok meg katafraktok, harci elefántok. szóval elvileg tök jó lenne, kicsit olyan mint a német római császársággal lenni a medievalban. Elvileg marha erősek, gyakorlatilag mindenki őket üti középen, szóval állandó tűzoltás van.
  • sempronius18
    #1309
    Milliószor leírták már, hogy a 12 nép kezdéskor lesz elérhető, a többi valószínűleg DLC lesz.
    Nem tudom mit nem lehet ezen még mindig megérteni.

    Egyébként lesz majd 100 frakció MacCartman térképen a címérével együtt láthatod mindet.
  • sempronius18
    #1308
    Kezdéskor látszólag bazi nagy birodalmuk van.

    A nagy kiterjedés pedig Vér Istvánka hobbijátékos számára biztosan vonzóvá teszi őket.

    Esetleg a hardcore játékosok számára is vonzó lehetőség lehet, hogy megváltoztatva a történelem menetét egyben tartsák a Szeleukida birodalmat.

    Szóval több szempontból is úgy érezheti az ember majd, hogy rájuk megéri kifizetni a DLC árát.
    Sokkal inkább, mint mondjuk a Treverusok gall törzsére, akik valószínűleg 99%-ban egyezni fognak a kezdéskor elérhető Arvenusokkal és folytathatnám a példákat.

    Na ez volt az érvelésem. :)
  • Pluskast
    #1307
    Jól látom, hogy 12 frakcióval lehet játszani és snitt? Mintha azt mondták volna, hogy rengeteg játszható nemzet lesz.
  • Molnibalage
    #1306
    Nekem egyfromán nem vonzó egyik sem. Mitől olyan különlegesek a szelekuidák? Semmit sem tudok róluk...
  • Nos
    #1305
    Ja, az egyik legkézenfekvőbb választás lenne.
    Második népet már nehezebben tippelnék, de szerintem a szarmaták, vagy a szkíták.

    Aztán lehet, hogy valami teljesen jelentéktelen népet csinálnak meg legközelebb, vagy még egy görög városállamot.
  • sempronius18
    #1304
    Semmi baj nincs vele.
    Csak írtam, hogyha hűek akarnak lenni a történelemhez akkor a klienseknek gyorsan el kell pártolniuk majd a birodalomtól.

    Egyébként a Szeleukida birodalom szerintem szándékosan lett kihagyva, hogy legyen majd nagyágyú a DLC-k között.

    Vonzóbbak a mezei user számára, mint egy mezei kelta, vagy ibér törzs.
  • Nos
    #1303
    Én sem értem, mi a baj vele???
  • Nos
    #1302
    Hát igen, a Szeleukida Birodalom története a szétesés története :)
    Jó lenne játszani velük.
  • sempronius18
    #1301
    Na majd meglátjuk.

    Az biztos, hogy a Szeleukida Birodalmat az összes kliense 3 körön belül otthagyja/hátba támadja a csába.
  • TomDantes
    #1300
    Szerintem mint a Napoleon-ban a protektorátus rendszer
  • sempronius18
    #1299
    A kliens rendszerre kíváncsi leszek, hogy a játékban, hogy fog megvalósulni.
  • bajsz
    #1298
    Lesznek itt népek :D :D Elég babán fest a térkép :D!
  • McCartman
    #1297
  • sakkay
    #1296
    Bár a mondat szerkezet nem az igazi-de nem is az a lényeg!