5627
10804749371368208052.jpg
  • kisokka
    #1375
    Nekem inkább az jött le, hogy szándékosan nehezíti a saját dolgát, szerintem csak be akarta mutatni hogy mennek a dolgok.
  • sakkay
    #1374
    Jó lenne már amúgy valami monumentális tömegcsatát látni, nem mindig ez a megszokott 20-25 egységest. Kíváncsi lennék már betartják-e az ígéretüket, 40 irányítható egység+40 ai a saját oldalon. Valahogy nem nagyon látok ilyet..csak max. képeken.
  • sakkay
    #1373
    Inkább fikázzuk együtt azt a szerencsétlen gyökeret, aki eme gyönyörű csatát levezette. Sok szart láttam már bemutató csatában, de amit ez a szerencsétlen művelt, az kritikán aluli.
    Amúgy én is nagyon elfoglalt vagyok általában...van , hogy magammal sem találkozom egy ideig. Múltkor például le fojtottam magam a tükör előtt a fürdőben, mert nem ismertem meg magam. Majdnem meghaltam.
  • kisokka
    #1372
    Nekem ezekről az egységkártyákról sose a római kultúra jut eszembe, sokkal inkább vázára festett görög motívumok, vagy egyiptomi hieroglifák. Valahogy nem gyere be. Viszont a többi része nagyon ott van, vevős lesz.
  • sakkay
    #1371

  • McCartman
    #1370
    Rossz szándék nélkül írtam.
    Erről a viselkedésről ez a véleményem.
  • Molnibalage
    #1369
    Ki mondta, hogy nekem van...?
  • Kurfürst
    #1368
    De én teljesen megértelek, enyhén túltengenek benned a nárcisztikus és megmondóember vonások és kritikátlanul meg vagy róla győződve hogy ez mindenkit érdekel, minden topicban, pl. hogy milyen keveset/mióta nem játszol (akkó' meg minek vagy itt..?), mert azt mennyire kinőtted és mennyire lekötnek Az Élet Nagy Dolgai. Bezzeg a fórum huszárkodás az kivétel. :p Valszeg egyébként nem te vagy itt az egyetlen 90-es években szocializálódott figura, aki időközben felnőtt, saját élete, egzisztenciája van. mások legfeljebb nem veszik magukat ilyen véresen komolyan, meg nem akar folyton felnőttesdit játszani.. tudod komoly arc, humortalanság, ing-zakó, határozott kijelentések, minden fikázása.

    Engem meg spec. pont két program érdekelt komolyan egész évben, ez meg a COH2. Ezt a kettőt pont meg is veszem, mert a barátaim is játsszák. A többit leszarom de nem megyek be minden topicba megmondani, mekkora szar mindenki. Egyébként arra gondoltál, hogy valszeg épp unatkozunk, és unalmunkban ökörködünk, mit ad isten pont itt. Erre gondoltál esetleg mielőtt megosztottad velünk, hogy a személyiséged nagyívű fejlődésében mik voltak a fontosabb mérföldkövek?

    Végezetül ezt a PM dolgot totálisan nem értem. Hacsak nem többszáz oldalnyi, általam még ismeretlen meszás archív anyagról van szó, alig hiszem hogy okom lenne rá, hogy a privát levelezésed érdekeljen, az egy kicsit bizarr lenne. :)
  • McCartman
    #1367
    Látom már megint megy a kompenzálás. :D
    Én úgy vélem, hogy aki kényszert érez fórumokon bizonygatni vadidegen emberek előtt, hogy van élete pont azzal nincs rendben valami.
  • Molnibalage
    #1366
    Akkor nem egészen értettél meg te sem. Nekem kb. 20-21 évesen elmúlt az, hogy "jöjjön már, jöjjön már".

    Azóta a "majd jön amikor jön" még az is, ami nagyon tetszik. Közel sem játszok annyit, mint régen, sokkal jobban élvezetm, de nem tölt el extázissal az, hogy jöjjön. Én anno imádtam az RTW-t - a többi korban játszódó TW-vel gyak nem játszottam, mert számomra az Tw = RTW - de azért ilyen komment mellett, hogy egy hónap hosszú idő, azért csak mosolyogni tudok.

    A stílusom meg olyan amilyen. A kommented meg azért érdekes, mert pont ma kaptam egy nagyon érdekes PM-et. Ha érdekel, akkor megosztom veled.
  • Kurfürst
    #1365
    Molni hírhedten mindent jobban tud, szokni kell a srác stílusát. ;)
  • bajsz
    #1364
    :D elhiheted van életem,dolgozok ,van hobbim ami az airsoft,eljárok haverokkal ,csak tudod hatalmas nagy rajongója vagyok a Római kultúrának és amióta elkezdődött a Total War seria, én azóta játszom ezekkel! Mivel engem a többi játék rohadtul hidegen hagy, ezt már nagyon várom ,hogy megjelenjen!Főleg,hogy teljesen fel van újítva a játék!

    Ha nem ismersz inkább ne is kritizálj pajti!
  • Molnibalage
    #1363
    Ilyet csak az mond, akinek nincs élete. Én azt veszem észre, hogy folyamatosan jönnek ki játékok, amiket meg sem veszek, mert úgy sincs rá időm. Egy időben terveztem, hogy kipróbálom a Sim City V-öt. Hagytam a fenébe. Egy rakás RPG van, amire az utóbbi 4 évben nem volt időm... Az RTW 2 bejelentés olyan, mintha tegnap lett volna...
  • Kurfürst
    #1362
    Egyre messzebb ! :D
  • bajsz
    #1361
    ohh banyek ,de messze van az a szeptember :D
  • McCartman
    #1360
    Gameplay, a prológus
  • a.carkey
    #1359
    Buta egy dátumot választottak a megjelenésnek. Főleg mert még odébb van. :)
  • Kurfürst
    #1358
    Just shut up and take my money!

  • Kurfürst
    #1357
    Kampányban 1 vs/coop 1, sima csatában lehet több is.
  • Molnibalage
    #1356
    Több játékost is enged vagy 1 vs 1 a limit?
  • Kurfürst
    #1355
    Napoleontól kezdve már van multi kampány. A haverral azt párszor toltuk, egész jópofa mert amíg a másik lépett te még piszkálhattad az épületeket stb., az ilyen statikus dolgokat. Szóval érdemes volt a seregeket mozgatni, egy-két fontosabb dolgot intézni és utána hagyni őt lépni. 2-3 perc volt így egy kör, ami kibírható.
  • sakkay
    #1354
    Ez a kép azért van, mert ez lesz az első Török nyelven is kiadott TW.
  • bajsz
    #1353
    Remélem majd azért lesz pár ember innen ,akikkel le lehet majd nyomni pár komolyabb csatát :D :D
  • bajsz
    #1352
    az ütős lenne :D Blokádoknak neki menni ,nem kis meló :D
  • PrasCo
    #1351
    Nem kizárt! Ami viszont nekem még feltűnt, az pl. az általam linkelt videóban a kampánytérképen valami olyasmi volt, mint egy hajókból álló zár, mint amilyen pl. Nándorfehérvárnál török oldalról. Lényegében tehát egy blokád, vagy egy önvédelmi lezárás, de úgy tűnt, nem haditengerészettel van megvalósítva.
    Kíváncsi leszek, az ilyent ki lehet-e építeni, és csataszinten lehet-e áttörni a flottával?
  • bajsz
    #1350
    Városokból lesz bőven :D Sztm nagyon jól néz ki!


    Főleg amire én kíváncsi leszek ,hogy fent a Fekete tengernél is behajózható lesz a nagyobb folyó,mint pl a Nílus??
  • Molnibalage
    #1349
    A hadjárat is tolható lesz multiban? Hány résztvevőig?
  • bajsz
    #1348
    Shogun kampány multijában lehetett olyat csinálni,hogy ha lejátszottál egy csatát,pár egységet oda adhattál a kollégának és segített :D

    Sok ilyen harcot lenyomtunk!

    Ha ez benne lesz a Rome-ban mert ,igazából miért is maradna ki,akkor nagyon faszányos lesz :D :D
  • Hypo #1347
  • Kurfürst
    #1346
    Egy három fős multi kampány azért érdekelne a két fős helyett, érdekes meccseket lehet nyomatni a haverokkal a három római "házzal". Sajnos tény hogy amíg kettő főnél még meg lehet oldani (pl. AI sereget amivel harcolsz a haver irányítja) hogy a másik ne malmozzon a csata alatt, addig három főnél ez már igencsak komoly kompromisszumokkal lehetne megoldható.
  • sakkay
    #1345
    A moderek a taktikai ai-t már egészen jól megcsinálták. Ha érdekel, nagyon jó tesztcsaták vannak a youtube-on, nézz rá. A nagyobb gond a kampány ai, ott komoly változást még nem láttam. És sajna ez az a játék, ahol ugyan lehet multizni, de alapvetően jó ai nélkül kalap kaka. A fő profil az egyéni játékos,nem véletlenül.
  • a.carkey
    #1344
    Engem azért a single is érdekel.
  • antiqueA
    #1343
    A multi legyen hibátlan, más nem érdekel :)
  • Hypo #1342
    Hát a gamestar cikkbol kindulva van itt probléma bőven, eddig csak scriptelt csatákat láthattunk az ai szokasos hulye ( bár nem tudom egyáltalán van e valaki aki komolyan hiszi hogy lehet jó AI-t csinálni szerintem minden játéknál elmondják hogy ez most uber faxa de tulajdonkeppen nem letezik valódi AI egy játékban sem.) Nekem az UI se az a hu de nagy elorelépés az unit card-ok szintén problémásak....
  • dr Kotász
    #1341
    Állítólag a marketingesek azt akarják, hogy maga a játék se jelenjen meg, ezzel tovább csökkentenék a rossz kritikék számát.
  • bajsz
    #1340
    fuck !!!
  • Hunor1
    #1339
    nem lesz demó. hülye marketingosok kitalálták hogy így kevesebb bírálat éri a játékot a megjelenés előtt....
  • bajsz
    #1338
    Megjelenhetne már komolyan !! Senki nem hallót Demo-ról igaz?
  • PrasCo
    #1337
    Köszönöm! Mocsokul megkopott már a németem, de megpróbálom kijegyzetelni, ha valami érdekeset olvasok.
    Azért nem ígérek semmit. :)
  • PrasCo
    #1336
    Hja, értem, logikus.
    Mondjuk a scutumok elhelyezését még mindig némileg furának tartom.
    A ballistával meg úgy vagyok, hogy hát ha ti mondjátok...? :D