95
Olyan játékokról vélemények amikkel most játszottunk.
  • Maxtreme
    #15
    de jó hogy törölted a postot vazze, így marha értelmesnek és idevágónak tűnik az enyém :DD
  • berczely
    #14
    Igen igen!
    Crashday, UT és Carma :D ja és FlatOut
  • Maxtreme
    #13
    inkább ut helyett a carmageddon :D
  • Maxtreme
    #12


    Igazából szerintem nem rossz. Messze van a tökéletestől, de vállalható. Főleg ha azt nézzük hogy a fejlesztőbrigád első játéka.


  • tutituti
    #11
    :DDDD
  • ratgab
    #10
    Hát ezzel földobtad a napom. Komolyan!
  • IMYke2.0.0.0
    #9
    Mindent visz :)
  • Solid Snake
    #8
    Legjobb :)
  • Narxis
    #7
    :DDD
  • zsolesz92
    #6
    nem,
    az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van :)
  • Jakuza001
    #5
    Csak szar a grafikaja. :P
  • pxxl
    #4
    DragonAge 2

    fos, alig vártam, hogy vége legyen.

    DiRT

    fos, csak a gyerek miatt van fennt, mert autós, és élvezi. (olyan izgi hogy elaludta tegnap az ölemben)
  • tutituti
    #3
    De hisz a Resi 1-2 a legjobb dolog a világon.
    Amikor megkáttam ezt a borzadványt el se tudtam képzelni ennél nagyobb gyalázatot.RE2-t ma napig évente egyszer végigtolom annyira jó.Azt lessed meg.Vagy ha kell a grafika akkor ott a resi3.
  • VRSDM
    #2
    [center]" az élet egy játék "
  • berczely
    #1
    El is indítom a topicot egy kis \"élménybeszámolóval\".

    Resident Evil Operation Raccoon City (2012) - Hivatalos oldal



    Régebbi részekhez nem volt szerencsém szóval úgy írok mint aki nem ismeri a sorozatot. A filmeket viszont láttam. Csapatban szaladgálós hentelős tps. Menü és zenei világ tetszett, viszont első perctől kezdve lerí róla, hogy egyszerű konzolport. Grafika az egy maxos PS2 szint aláírásomban szereplő gépen maximális beállítások mellett 30+ FPS felett futkosott. Összeállíthatod a csapatod akiknek még a fegyverzete is testre szabható! Nem is nagyon merülnék bele ennél jobban az egészbe mert kb 10 percig kötött le. Eleinte még egész jónak tűnt, de amikor huszadjára ugyan olyan folyosó és 50 ellenfél mindenhol és csak lövök a vakvilágba mert nem tudom kire lőjek annyian vannak az AI meg hülye mint a seggem.
    Casual kissé játéktermi megyek-lövök játék. Nem kell hozzá nagy tudomány. 5/10 Lost Planettel tovább bírtam.

    Hasonló formátumban jöhetnek a kritikák, vélemények, rövid ajánlások, de a szakértők se kíméljék a topicot az epikus műveikkel!
    Warez téma itt is, mint mindenhol tilos!
    Trailert egyéb videót csak linkben képet szintén linkben vagy hozzám hasonlóan ilyen kis méretbe tegyetek ha tesztek!

    Sorry, ha van már ilyen totyik!