238
  • Tau Tang Wou
    #78
    "Vitatkozni nem így szokás.. maximum kissebbségiéknél ahol ha beszósz akkor csattana pofon. Max annyi a szerencséd hogy nem egy asztal túlfelén ülsz és ontod a baromságaidat."

    Miért?
    Pofonvágnál?
  • Szefmester
    #77
    Áhh... még élvezi is szerintem. De ha valakinek van jobb módszere arra hogy előszedjük a -nevetséges- elméletét akkor rajta. Figyelemmel kísérem majd.

    Jah és Tau: te tényleg ennyire hülye vagy?
  • wraithLord
    #76
    Nem vettette el a sulykot kicsit sem. Tau ugyanezt csinálja, csak ő már profi. :)
  • Szefmester
    #75
    te komolyan hülye vagy...

    Nem állítasz semmit, de ha valaki megteszi akkor belekötsz. Ha valaki a te baromságaidba köt bele akkor meg nincs igaza. Vitatkozni nem így szokás.. maximum kissebbségiéknél ahol ha beszósz akkor csattana pofon. Max annyi a szerencséd hogy nem egy asztal túlfelén ülsz és ontod a baromságaidat.

    Tudnál valamit mondani is? Mert a sötétség az hagyja el a szádat, de belül érzésemre még nagyobb a sötétség.. már már fekete lyuk.. de szerencsére még nem érte el azt a kritikus szintet amikor mindenkit sötétté teszel, de már így is drasztikusan zuhan az átlag IQ ha te megjelensz valahol.
  • ManoNegra
    #74
    Igazán nem szeretnék belefolyni a "vitába", de egy kicsit talán elvetetted a sulykot nem?
  • Tau Tang Wou
    #73
    Nem ismertem be semmit, csak egymás mellé tettem két állításodat, amik ütik egymást.

    Nem engem minősít, hogy még ezt is el kell magyaráznom neked.


  • Szefmester
    #72
    és majdnem elfelejtettem..

    Te tényleg ennyire hülye vagy?
  • Szefmester
    #71
    hmmm.. akkor most beismerted hogy semmiféle elméleted nincs és csak egy izzó piszkavassal szájbaszexuálni való mocskos tollcsökevény vagy???

    Ha van elméleted akkor oszd meg velünk.. meglehet el kell könyvelni téged egy kis nyomoréknak akinek csak akkor áll fel ha trollkodhat. :) És pfujj.. nem szabad...
  • Tau Tang Wou
    #70
    Kicsit korán örültél.
  • Tau Tang Wou
    #69
    "Dehát a te nézeted meg kb 2000 éve találták ki..."

    Alapvető logikai hiba.

    Eddig azzal vádoltál, hogy nincs is elméletem, csak tagadom az evolúciós elméletet és nem mondok helyette másat.
  • wraithLord
    #68
    De állítása szerint ő tudja, hogy működik a tudomány.

    -----
    Na mindegy. Ovi vége, megyek valami értelmeset csinálni. :)
  • Szefmester
    #67
    Dehát a te nézeted meg kb 2000 éve találták ki...

    Te tényleg ennyire hülye vagy?

    "Az evolúciós elmélet 1850 körül lett kitalálva, információhiányban. Amint a Darwin idézetek is jól illusztrálják."
    Az információhiányt mára jelentősen csökkentették... 2012 van...

    Öngól?
  • Tau Tang Wou
    #66
    "Darwin tudott magyarul? :O :D"

    Megkeressem neked angolul?
    Jobb lesz? :)

    "Charles Darwin: 1809-1882. Most mi is a dátum? 2012?"

    Az evolúciós elmélet 1850 körül lett kitalálva, információhiányban. Amint a Darwin idézetek is jól illusztrálják.
    Most meg 2012 van.
  • Szefmester
    #65
    A feltételezések még nem tények.

    Te nagyon hülye vagy ;)

    Akár eshetne is.. DE NEM! Akár havazhatna is.. DE NEM MERT NYÁR VAN! Akár tévedhetek is, DE NEM! :) Remélem érted a logikai összefüggést ;)
  • wraithLord
    #64
    Talán kicsit le vagy maradva? Vagy a "www.miérthülyeségazevolúcióselméletúgyahogyvan.hu oldal... :)
  • Tau Tang Wou
    #63
    "Amúgy meg nem a mi kis "vitánkon" áll vagy bukik az evolúciós elmélet. "

    Egy szóval se mondtam. :)
  • wraithLord
    #62
    Darwin tudott magyarul? :O :D

    Charles Darwin: 1809-1882. Most mi is a dátum? 2012?
  • wraithLord
    #61
    Szerinted. :) Nagy különbség. De engedd már meg nekem, hogy ne vegyem a szívemre, ha egy süket azt mondja, hogy szar zenét csinálok. :D

    Amúgy meg nem a mi kis "vitánkon" áll vagy bukik az evolúciós elmélet. Mint ahogy az sem, hogy a víz folyékony (1 atm nyomáson 0-100 °C között).
  • Tau Tang Wou
    #60
    " "Nothing in biology makes sense except in the light of evolution." - Theodosius Grygorovych Dobzhansky"

    .
    .
    .

    „Ha be lehetne bizonyítani, hogy bármilyen komplex szerv létezett,
    amely nem jöhetett létre számos, egymást követő apró változás útján, elméletem
    teljesen összeomlana”

    „Ha valóban számos, ugyanahhoz a nemzetséghez vagy családhoz tartozó
    faj jelent meg egyszerre, az a tény végzetes volna elméletemre nézve, mely
    szerint a fajok lassú módosulással, természetes kiválasztódás útján jöttek
    létre.”

    "Az elmélet feltételezése szerint amennyiben számtalan átmeneti alak létezett,
    akkor miért nem találjuk meg maradványaikat a földrétegekbe ágyazva? De az
    átmeneti időszakokban, amikor az élet átmeneti feltételei álltak fenn, miért
    A régészeti leletek cáfolják az evolúciót nem találunk egymáshoz közel álló átmeneti fajokat? Ez a probléma már régóta nyugtalanít engem."

    /Charles Darwin/

  • Tau Tang Wou
    #59
    "Ez aztán értelmes válasz volt. :D"

    Már a múltkor ezt a kérdést kiveséztük és elbuktad.

    Nem emlékszel?
  • wraithLord
    #58
    Ez aztán értelmes válasz volt. :D

    És szerintem egyértelmű, miért volt szükség a zárójeles kiegészítésre. Biológus vagyok, nem turista. :D
    "Nothing in biology makes sense except in the light of evolution."  - Theodosius Grygorovych Dobzhansky (genetikus)
    És mennyire igaza volt...
  • Szefmester
    #57
    Te nagyon hülye vagy! (elégedett vagy hogy már az első mondatban letudtam a kötelező köröket?

    De amúgy poén, hogy mennyire szelektíven reagálsz a kommentekben elhangzottakra. Ha valaki személyeskedik veled akkor az lelki szegény meg bunkó, ha valaki kérdez akkor észre sem veszed, ha valaki állít akkor annak nekiesel és tagadod.

    Jól nyomod retikülös fiúcska. De azért nem ártana most már elŐvenni valamit a retikülödből (és nem egy análvibrátorra gondolok ezalatt), és bevillantani valamit a közösbe (nem, nem AZT!) és mondani valami nagy nagy igazságot amit mindenki megtanulhat. Vagy netán attól élsz hogy még a jelenleginél is hangosabban fognak körberöhögni az emberek? Ne félj.. azt már nagyon nehéz lenne elérni! ;)
  • Tau Tang Wou
    #56
    "(Persze ezt az egészet most csak elméleti síkon vetettem fel, mert az evolúció létezik, ez nem kérdés..."

    Mi ez a beteges rettegés?
    Mi szükség volt erre a zárójeles kiegészítésre?
    Még a gondolattal sem mersz eljátszani, hogy az evolúciós elmélet hamis?



    "De ha az élet nem jöhet létre magától, akkor mégis hogy jött létre? "

    Pont ezt kellene kutatni, de a tudomány jelenleg eléggé elzárkózik e kérdés elől. Ők sem mernek még a gondolattal sem eljátszani, hogy nem a "fődbűl" nőtt ki az emberiség.
  • wraithLord
    #55
    Jó, akkor közelítsük meg máshogy a kérdést... Aki az intelligens tervezést tekinti elfogadhatónak, az miért azt tekinti elfogadhatónak? Mert szerinte az élet nem jöhet létre magától?
    De ha az élet nem jöhet létre magától, akkor mégis hogy jött létre? (Érted, most nincs "a tervező tervezőjének a tervezője" -szöveg, nehogy megzavarjon, szimplán csak élet van, mert nyilván a tervezők is élőlények.) Vagy az élet nem jött létre sehogy, hanem mindig is volt? Miért? (bár ezt már az előző "monológomban" érthetően kifejtettem... :D)


    (Persze ezt az egészet most csak elméleti síkon vetettem fel, mert az evolúció létezik, ez nem kérdés... mint ahogy minden más is létezik, amit látunk, tapasztalunk, észlelünk. És az evolúció csak az élővilág diverzitására magyarázat, arra nem, hogy hogyan jött létre az élővilág...
    Arra a kérdésre pedig, hogy hogyan jött létre az élővilág, valaki létező eszközökkel keresi a választ (tudósok), valaki pedig hisz. A hitről pedig minden kommentem végén ott van a véleményem egy Dawkins idézet formájában... :D)

  • Szefmester
    #54
    Hehh.. te tényleg nagyon hülye vagy..

    S hogy alkalmazkodjam szellemi szintedhez. "Te tényleg nagyon hülye vagy"*minden alkalommal amikor írsz*(még akkor is ha épp nem nekem)=Szellemi szinted
  • Tau Tang Wou
    #53
    "...bármit is mondasz én azt fogom mondani.:
    Te nagyon hülye vagy! "



    Még azt egyszerű ígéreted sem tudtad teljesíteni.
  • Szefmester
    #52
    A számból vetted ki a szót.

    "Csak próbáltam színvonalban alkalmazkodni a te hozzászólásodhoz." ;)
  • Tau Tang Wou
    #51
    "Szóval elismered hogy hülye vagy. Remek, én máris elégedett vagyok. "

    Boldogok a lelki szegények...
  • Szefmester
    #50
    Szóval elismered hogy hülye vagy. Remek, én máris elégedett vagyok.

    És ne tagadd hogy nem vagy hülye! Cáfold meg ha akarod.. illetve tudod. De mivel most olyan leszek mint te szoktál lenni, bármit is mondasz én azt fogom mondani.:

    Te nagyon hülye vagy!

    Mellesleg értelmes és udvarias közeledésre a legutóbb nem válaszoltál, a durva odamondásokra már néha néha.. de akkor is csak azt hogy "jajj de cúnya vagy kicifijú"... Pont ahogy most is. Mások kérdeznek, te meg elsiklasz a kérdések felett és megint jön a "jujj fijúcka már megint olyan durcinak láccol"

    XD
  • Tau Tang Wou
    #49
    Szerintem te sem gondolod komolyan, hogy ennyi mocskolódás után leállok veled vitázni, bármiről is.

  • Szefmester
    #48
    Nah Tau készülj... ha már azt hiszed külömb vagy bármelyikünknél, pláne nálam amiért nem kedvesen próbáltam hozzád szólni mint egy butuska kisgyermekhez akinek elképzelése sincs a világról, hanem úgy ahogy egy utolsó kis tolvajhoz aki épp a zsebedben kotorászik miközben lebukik akkor az nem az én hibám. Egyszerűen ezt váltják ki a hozzád hasonlóan degenerált hülyék. :P

    Jön egy igen egyszerű kérdés. Legutóbb már bebuktál egyet itt az ideje egy újabbnak. :)

    mi volt előbb? A tyúk vagy a tojás? Opcionális kérdésként melyiket teremtette meg a tervező? ;) Több lehetséges válasz is van. Egyedszinten, populáció szintjén és milliárd éves szinten. :D Vajon ennyi segítséggel menni fog? Netán Ignorálni fogod a kérdést mert nem tetszik, a hogy a legutóbb tetted?

    "Ha éjszaka azt mondom, hogy nincs világos, az attól még igaz, hogy nem bizonyítom be miért van sötét."

    Ha nem lenne világos akkor nem tudnád azt állítani hogy sötét van. Ha csak egy dolgot látsz akkor nem mondhatod azt hogy nincs másik egészen addig amíg biztosan nem tudod hogy van alternatíva.

    Sokat használod ezt a forgó fejecskét.. netán túlléptél a mondáson "hülye az csak nem forog", és már forogsz is mint egy búgócsiga?
  • Venom T
    #47
    Én nem is azért személyeskedem mert bizonyítanom kéne!
    Neked kell bizonyítani pubikám, mivel te támadsz egy általánosságban elfogadott tézist!

    A személyeskedéseket meg javarészt azért kapod mert a trollkodáson kívül mást nem tettél még le az asztalra.
    Egy ilyen meg nem értett zseninek mint te, ez eddig nem esett le?
  • Tau Tang Wou
    #46
    "Szóval ha nem megy a bizonyítás akkor próbálod a személyeskedést?! "



    Bagoly mondja verébnek...

  • Venom T
    #45
    Ja értem! Szóval az én hozzászólásaim színvonaltalanok.
    De a tieid viszik a pálmát. Az élővilág sokszínűségére adott magyarázatod az tényleg baromi színvonalas!

    Szóval ha nem megy a bizonyítás akkor próbálod a személyeskedést?!
    Ebből is látszik, hogy finoman szólva is egy nulla vagy! ;)

    Te evolúció tagadás mestere. ;)

    Köszönjük, hogy benéztél!
  • Tau Tang Wou
    #44
    Általában a nemkonteós evolúcióhívők gyártják ezt a konteót.
  • Tau Tang Wou
    #43
    "Ez lenne a tudományosan megalapozott, baromira megdönthetetlen érvelésed mely' cáfolja az evolúciós elméletet?"

    Nem.
    Csak próbáltam színvonalban alkalmazkodni a te hozzászólásodhoz.
  • shamanist
    #42
    Én meg azt hittem, hogy te vagy az Sg tulajdonosa és így generálod a látogatottságot?



  • Venom T
    #41
    Ez lenne a tudományosan megalapozott, baromira megdönthetetlen érvelésed mely' cáfolja az evolúciós elméletet?

    A világon jelenleg az evolúciós elmélet az elfogadott. Nálad sokkal okosabb emberek kutatták és kutatják jelenleg is. Vannak még hiányosságai de ez az elfogadott.

    És mivel te ezzel szembe szeretnél menni érvek nélkül, te vagy az aki nappal sötétséget mond.
  • Tau Tang Wou
    #40
    Szerintem meg te mondod nappal, hogy sötét van.
  • Venom T
    #39
    "Ha éjszaka azt mondom, hogy nincs világos, az attól még igaz, hogy nem bizonyítom be miért van sötét."
    Hibás következtetés! Eleve feltételezed, hogy sötét van. Mi alapján?

    Te inkább nappal mondod azt, hogy sötét van, és ezt kéne alátámasztanod.
    És nem ilyen hibás következtetésekkel, meg ál/fél tudományos faszságokkal, hanem ellenőrizhető, alátámasztott, bizonyított dolgokkal.