619
  • Borg
    #579
    Nekem nagyon bejött, amit az évad végére műveltek :) Bátor dolog volt mélyebbre menni az időutazás mechnaikájával, mert sokan nem fogják érteni, de szerintem jót tettek vele. Egy 10-es skálán a kezdeti kagames ökörködéssel 5-ről bőven 9-re komolyodott az egész történet.
    Az utolsó jelenet kicsit talán sok volt, de ezzel együtt se hiszem, hogy olyan gagyi irányt vennének mint pl a revolution vége a zombikkal. Bár ott ugye már mindegy volt a kasza miatt, remélem hogy itt jön a következő évad rendesen.
  • ToCsEk
    #578
    "Csak a jövő héten lesz valami a feliratból. Reggeltől-estig a létrán lógok, szedem a meggyet, hétfőn-kedden még érettségi, szóval legyetek türelemmel! Nézettek addig valami mást. Bocsi, skacok."
    Tegnap, 10:32
  • Borg
    #577
    12. részhez készül felirat?
    máskor másnapra meg harmadnapra van, most meg egy hete ott hömbölög már :)
  • Shep
    #576
    Nekem az utolsó rész bejött ezzel a há, izé akkor most szarság van, de akkor már nincs is kedvem folytatni ezt az egészet dologgal. És akkor jöhet az utolsó 2 rész ahol megint felkavarják a posványt és nem fog történni semmi :)
  • stargatelost
    #575
    thx :D
  • Narxis
    #574
    neeeeeeeeeeeeeeem fos :DD am. boldog szülinapot :D
  • stargatelost
    #573
    Meg a Chicago Fire is bejön :P :D Tényleg itt a vég :D Azért még van bőven ellentét, pont jön majd a fos Defiance :P :D
  • Narxis
    #572


    Itt egyetértünk, a The 100 neked is tetszik. Érzem, hogy közeledik a világvége. :DD
  • stargatelost
    #571
    Igaza van Narxisnak, unalmas is, meg katyvasz is, a karakterek motivációja meg valóban sokszor érthetetlen. A rész vége viszont tényleg kemény volt :D
  • ToCsEk
    #570
    utolsó 10perc adta nagyon :)
    kíváncsi leszek mi lesz az évad vége
  • Narxis
    #569
    Igazából a lényeg az, hogy egy katyvasznak érzem az egészet. A mostani rész vége alapján és a következő trailerét nézve talán érződik, hogy merre viszik a cselekményt de tök olyan az egész mintha lett volna egy reboot és minden ami előtte volt az ment a kukába.

    Nem tom talán csak az időutazós sorozatok "realisztikus" ága nem jön be nekem, passz. Azért még nézni fogom de inkább megszokásból.
  • Borg
    #568
    Miért, a valóságban mindenkinek tiszta motivációja van, és 100%-osan hű az elveihez mindhalálig? Ugyanmár... a mesében...
  • Narxis
    #567
    Nekem nem ellenségkép kell hanem kicsit tisztább indokok, motivációk. Carlos vagy Theseus karakterét full nem értem mit miért csinálnak. Kiera is csak bolyong össze-vissza. Dillen vagy ki a pöcs is mindig megkapja a kötelező 2 perces jeleneteit, de hogy minek... egyedül Alec-nél látom, hogy merre halad a dolog. A mostani rész negyedénél vagy felénél már annyira felhúztam magam, hogy aszittem törlöm és életemben először kaszálok egy olyan sorozatot ami eleinte tetszett. Látom, hogy kevesebb lett a technológiai mutogatás, a jövőben játszódó jelenetek de emiatt nekem kezd egyre unalmasabb lenni. Olyan mintha költséget vágtak volna és most spórolnak a CGI-on. Végülis még nézhető de nem ezért kezdtem nézni. Az meg, hogy mi realisztikus egy időutazós sorozatban ahol idővonalakról hablatyolnak minimum vitatható.
  • Borg
    #566
    Egészen hihetetlen mennyire megkomolyodott ez a sorozat, ahhoz a töketlenkedéshez képest ami eleinte volt.

    Talán még nem is volt ennyire realisztikus sorozat soha, ahol így fel merik rúgni a szereposztást, összemosni a jót és a rosszat. Bár félek tőle, hogy esni fog a nézettség, mert az emberek sosem tudnak kibékülni azzal, ha valamire nem lehet egy egyértelmű fekete-fehér szűrőt húzni. Mindig mindenkinek egy 100%-osan tiszta ellenségkép kell, pedig a világ nem így működik...
  • cassoneitaly
    #565


    Continuum 3x11 (hdtv-2hd, hdtv-afg, hdtv-fum, 720p-2hd) ~ Magyar felirat beküldve...

    LETÖLTÉS:

    Feliratok.info | Addic7ed

    (WEB-DL-720p, 1080p) - [ HAMAROSAN ]

    Jó Szórakozást Mindenkinek!

    Cassone
  • Evoluti0N
    #564
    Alecet nagyon leütném már egy lapáttal.
  • Shep
    #563
    Az a bajom az egésszel, hogy most is csak morzsák voltak amik egy hú na ez már valami-re utalnak, amiből majd megint nem lesz semmi :)
  • ToCsEk
    #562
    nah ez a 10es végre jó kis rész volt
    pörög a story rendesen
    gonosz Alec :(
    Kelloog még mindig a legjobb szereplő
    röhögök mindig rajta
  • cassoneitaly
    #561


    Continuum 3x10 (hdtv-2hd, hdtv-afg, hdtv-fum, 720p-2hd) ~ Magyar felirat beküldve...

    LETÖLTÉS:

    Feliratok.info | Addic7ed

    (WEB-DL-720p, 1080p) - [ HAMAROSAN ]

    Jó Szórakozást Mindenkinek!

    Cassone
  • cassoneitaly
    #560


    Continuum 3x09 (hdtv-2hd, hdtv-snake, hdtv-fum, 720p-2hd) ~ Magyar felirat beküldve...

    LETÖLTÉS:

    Feliratok.info | Addic7ed

    (WEB-DL-720p, 1080p) - [ HAMAROSAN ]

    Jó Szórakozást Mindenkinek!

    Cassone
  • Sir Quno Jedi
    #559
    Pediglen a dolgok szinte természetes módon ide vezetnek. Ezért hozták anno a trösztellenes örvényeket, de ugye tudjuk mi a vége... :D

    Ugye minket sem érdekel sem fogyasztóként, nodepláne részvényesként, hogy hány nyomorult gyermeket zsákmányolnak ki és dolgoztatnak halálra éhbérért egy tááááávoli országban (ami talán nem is létezik?!), ha megkaphatjuk az új csúcstechnokütyüt, az osztalékunkat, vagy amire vágyunk! Na egy idő után pediglen már mi leszünk azok a rabszolgák, hiszen annyi potenciált/hatalmat adtunk a cégek kezébe és már értünk sem aggódik senki, de senki... :DDDDDDDd
  • Borg
    #558
    Ahogy írod, ez a végkifejlet, nem pedig az odavezető út.
    Én arról beszéltem, hogy amíg eljutottak ide, addig mit milyen szándékkal vezettek be. Semmire se mondhatod azt, hogy már az elején csak azért csinálták, hogy ez legyen a vége a rendszernek 2077-re...
  • Narxis
    #557
    Nagyon jól összefoglaltad. Kb. már csak ezért nézem ezt a sorozatot. A szórakoztatási faktor nem nagy de érdekes és valós problémákat mutatnak be egy lehetséges jövőben.
  • mikromanus
    #556
    Ezen nem kell agyalni. Elég szájbarágósan bemutatták eddig is, hogy nem volt semmi jószándék ezekben a cégekben. Haszonleső gerinctelen a többség. A maradék meg majd az lesz vagy elhullik. Eleinte csak "finoman" utaltak rá, de egyre szájbarágósabban mutatják be az apróbb részleteket:
    - kilobbizzák hogy az alapvető élelmiszerek is csak rajtuk keresztül lehessenek beszerezhetőek. A természetes és hagyományos termelést/mezőgazdaságot törvényileg illegálisnak bélyegzik és üldözik aki ilyesmivel próbálkozik. (hibrid magvak, speciális vegyszerek amikkel növekedhetnek)
    - nincs nemzet. A cég szolgálata a "hazafias". Bekúsznak az oktatásba és már ott tisztáramossák a fiatalság agyát
    - minden nyomtatott sajtó és könyv, valamint eltérő vélemény illegális, csempészáru, vagy épp terrorizmus
    - minden költséget áthárítanak a lakosságra: nem mentetted meg a drága aktatologatót a tűzből és egy gyereket mentettél ki? Nosza, fizesd ki a különbözetet!
    - nincs semmi ellenőrzés és elszámoltatás a vállalatokra. Kb azt is teszik amit akarnak. Ölnek, rátörnek bárkire az otthonában, letartóztatják ha többen vannak egy helyen... Kb a cégek a hatalom és az "állam". Ami nem jövedelmező azt lezárják. Az embereket is megsemmisítik akiken kisérleteznek.
    - adósrabszolgaság és pénztartozásért kivégzés: aki nem fizet, annak chipet ültetnek a fejébe és megy biorobotnak a gyáraikba tudat nélkül zombiként. Ha a chip vagy a szerver lekapcsol, akkor meghalnak.
    - az embereket vagyontárgynak tekintik
    - rákényszerítik a rendőrökre is a feljebbvalóik a saját parancsaikat. Szükség esetén bármikor átvehetik a testük/mozgásuk felett az uralmat (informátor kinyírása).
    - a Sonmato (vagy hasonló nevű) cég: vegyifegyvert ad el terroristáknak, majd később a kormánynak eladja az ellenanyagot és gyógymódot. Persze voltak enyhébb genyaságok is amiket kihasználtak egyes cégek. A Felszabadítók kedvenc célpontjai voltak ezek. Például az a nyugdíjkassza, vagy banki nőszemély aki lenyúlta a betétesek pénzét és megpróbálta úgy beállítani, hogy a válságban ez is befuccsolt/elértéktelenedett..

    Nincs itt jószándék. Minnél nagyobb hasznot akartak, meg hogy senki se szóljon bele a dolgaikba. Meg persze hatalmat. Szépen apró lépésekben szétcseszték a világukat 2077-re.
  • Evoluti0N
    #555
    Uff. Ezt már annyira bonyolítják, hogy egyre nehezebb követni. Dobálják be az újabb szereplőket, vállalatokat, alternatív idősíkokat, én meg csak nézek ki hülyén a fejemből.
  • Shep
    #554
    Nekem ez az Adele okozott gondot, hogy most ez már volt csak én elfelejtettem, mert Carlos tökre úgy viselkedett vele eleinte, mintha régóta ismernék egymást, aztán meg mégsem. Kicsit kezd elúszni a dolog az írókkal.
  • Narxis
    #553
    Erről a Sontano vagy mi a francról az epizód feléig aszittem, hogy egy személy. Követhetetlen már a sztori de a legzavaróbb a felületes karakterek. Ezért nem is volt olyan durva nekem a mostani rész vége.
  • Shep
    #552
    Ezzel a rengeteg cég, meg személy névvel, néha már azt sem tudom ki kivel van ,meg miről is van szó :)
  • ToCsEk
    #551
    mik nem történnek már, vége hm, nem sajnáltam kicsit se
  • Borg
    #550
    Hát végülis már kellett a sorozatnak valami, ami felrázza...
  • cassoneitaly
    #549


    Continuum 3x08 (hdtv-2hd, hdtv-afg, hdtv-fum, 720p-2hd) ~ Magyar felirat beküldve...

    LETÖLTÉS:

    Feliratok.info | Addic7ed

    (WEB-DL-720p, 1080p) - [ HAMAROSAN ]

    Jó Szórakozást Mindenkinek!

    Cassone
  • Borg
    #548
    Az elkurvulás is relatív, csak éppen különböző szempontok szerint fejlődik a világ. Igazából REMÉLEM, hogy sosem fogja a continuum fekete-fehérre venni a témát, és egyértelmű jó/rossz-ként beállítani valamelyik felet. Pont ez a jó a történetben, hogy mennyire valóságos.
    Lényegében a cégek által felépített világ sem rossz, hiszen azoknak akik részt vesznek benne, jó életet, komfortot biztosít. És a lépések, egyéni döntések amik oda vezettek ahol 2077-ben tartanak, nem feltétlenül voltak gonoszak attól, hogy a végeredményben megkérdőjelezhető a morál.
  • Narxis
    #547
    Pedig ez nagyon jól mutatja, hogy mi vár ránk. Nekünk is szervezni kéne a Liber8-et.
  • ToCsEk
    #546
    im not sleep anymore
    dafuq mekkora rész volt már
    kurva gonosz 2077 sadtech jövő :D

    ezért durva hogy el tud kurvulni a világ remélem mi nem fogok így járni
  • cassoneitaly
    #545
    (WEB-DL.720p, WEB-DL.1080p) J1GG4 jóvoltából: [

    Jó Szórakozást Mindenkinek! ;)

    [URL=http://www.facebook.com/cassonesub]Cassone
  • cassoneitaly
    #544


    Continuum 3x07 (hdtv-2hd, hdtv-afg, hdtv-fum, 720p-2hd) ~ Magyar felirat beküldve...

    LETÖLTÉS:

    Feliratok.info | Addic7ed | Hosszupuska

    (WEB-DL-720p, 1080p) - [ HAMAROSAN ]

    Jó Szórakozást Mindenkinek!

    Cassone
  • ToCsEk
    #543
    mióta freelancer lett nemjönbe amit csinál
    remélem valami elbaszott jövőbe fog visszatérni
  • Narxis
    #542
    jaja, egyre hülyébb ez a nő :S vagy az írók...
  • ToCsEk
    #541
    rip jó alec
  • cassoneitaly
    #540


    Continuum 3x06 (hdtv-2hd) ~ Magyar felirat beküldve...

    LETÖLTÉS:

    Feliratok.info | Addic7ed | Hosszupuska

    (HDTV-FUM, 720p-BAJSKORV) release-ekhez is nemsokára érkezik időzítés!

    Jó Szórakozást Mindenkinek!

    Cassone