619
  • robicarlos6
    #619
    Aki még emlékszik rá..

    A második évad végén az a "börtönös" jelenet az micsoda? Kirát miért "szedálják" és zárják be a többiek közé az üvegkalitkába? Ők már csak amolyan plussz darabok az időutazás miatt "duplázodott példányok"?
  • Teppik Amon
    #618
    Köszi a fordítást!

    Végeztem én is a sorozattal. Egész értelmes lezárása lett.
  • Evoluti0N
    #617
    Először én azt hittem, hogy ott kötött ki. :D
  • ToCsEk
    #616
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    kellogot dínókig küldtem volna vissza
    :D
  • Evoluti0N
    #615
    Most néztem meg az utolsó részt. Jó lezárás lett.
  • cylonflatus
    #614
    Szerintem nem fog senki megsértődni, ha mindenki nevében megköszönöm az állhatatos munkádat! Köszönjük!
  • cylonflatus
    #613
    Keserédes a vége. Nekem így jobban is tetszett mint ha full happy end lett volna. És kerek, le van zárva a sztori. Ezt manapság meg kell becsülni :)
  • ToCsEk
    #612
    köszi az egész évados fordítást meg az egész sorozatét
    utolsó 2 részt még nem láttam de remélem jók lesznek
  • cassoneitaly
    #611
    (WEB-DL) időzítés J1GG4 jóvoltából:

    LETÖLTÉS
  • cassoneitaly
    #610


    Continuum, 4x06 (hdtv-killers, hdtv-afg, hdtv-fum, 720p-killers, 720p-RMTeam) (SOROZATZÁRÓ EPIZÓD) magyar felirata beküldve...

    LETÖLTÉS:

    Feliratok.info | Addic7ed

    (WEB-DL) időzítés J1GG4 jóvoltából:

    [ HAMAROSAN ]

    Jó Szórakozást Mindenkinek!

    Cassone
  • Shep
    #609
    Jó kis rész volt, köszi!
  • cassoneitaly
    #608
    (WEB-DL) időzítés J1GG4 jóvoltából:

    LETÖLTÉS

    Jó Szórakozást Mindenkinek!

    Cassone
  • cassoneitaly
    #607


    Continuum, 4x05 (hdtv-killers, hdtv-afg, hdtv-fum, 720p-killers) magyar felirat beküldve...

    LETÖLTÉS:

    Feliratok.info | Addic7ed

    (WEB-DL) időzítés J1GG4 jóvoltából:

    [ HAMAROSAN ]

    Jó Szórakozást Mindenkinek!

    Cassone
  • cylonflatus
    #606
    Nem is tudtam, hogy a 6 résszel vége.
  • cassoneitaly
    #605


    Continuum, 4x04 (hdtv-killers, hdtv-afg, hdtv-fum, 720p-killers) magyar felirat beküldve...

    LETÖLTÉS:

    Feliratok.info | Addic7ed

    Jó Szórakozást Mindenkinek!

    Cassone
  • ToCsEk
    #604
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Lucas :(, vége meg mi a fasz csak szar világot akar? Vagy kis kagemat jó útra tereli? :D btw kierrát végképp megutáltam kurvára remélem vége nem happy end lesz hanem egy epicfail
  • Shep
    #603
    Köszönjük.
  • cassoneitaly
    #602


    Continuum, 4x03 (hdtv-killers, hdtv-afg, hdtv-fum, 720p-killers) magyar felirat beküldve...

    LETÖLTÉS:

    Feliratok.info | Addic7ed

    Jó Szórakozást Mindenkinek!

    Cassone
  • mooo
    #601
  • zoranpista
    #600
    FIGYELEM FIGYELEM!!!!!



    Ma este 20 h tól itt az alábbi linkre kattintva élőben követhető a hivatalos ünnepélyes topic megnyitónk!!!

    Lesz minden telefonon lehet beszólni kéréseket teljesitjük+ajándékok sorsolása.Star vendég meglepi!

    Várunk mindenkit élőben ma este 20h tól az alábbi linken!!!Élőben lehet minket hivni a 30/470-7257

    http://ustre.am/1dR84
  • cassoneitaly
    #599


    Continuum, 4x02 (hdtv-killers, hdtv-afg, hdtv-fum, 720p-killers) magyar felirat beküldve...

    LETÖLTÉS:

    Feliratok.info | Addic7ed

    Jó Szórakozást Mindenkinek!

    Cassone
  • Evoluti0N
    #598
    Vazze! Elkezdődött? O.O Jó tudni. :D
  • cassoneitaly
    #597


    Continuum 4x01 (WEBRip-EVO, WEBRip-FUM, WEB-DL.720p, WEB-DL.1080p) ~ Magyar felirat beküldve...

    LETÖLTÉS:

    Feliratok.info | Addic7ed

    Jó Szórakozást Mindenkinek!

    Cassone
  • Evoluti0N
    #596
    Lesz még egy fél évad. Sokáig kérdés volt, hogy lesz-e folytatás, de aztán valszeg rajongói sírás hatására is, berendeltek fél évadnyi mennyiségű részt, hogy legyen rendes lezárás.
  • ForzaInter
    #595
    azt hittem már kaszálták:D
  • Shep
    #594
    Én azt hittem már semmi nem lesz belőle, mert áprilisra vártam most is.
  • ToCsEk
    #593
    July 26 premier, csak én várom?:D
    nagyon remélem tökösek lesznek és írnak egy badass gigadráma fail jövő véget ami nem happy end lesz természetesen
  • xido
    #592
    és a világ is szép utópisztikus lesz és semmi orwell és tele lesz szép élményekkel és valami spirituális vezető lesz az öreg Alex jobbján :)
  • Anthrax
    #591
    Vége tuti az lesz,hogy visszajut a jövőbe és .
  • Narxis
    #590
    Kap egy normális lezárást.
  • stargatelost
    #589
    Hát, végül berendelték a 4. évadot... 6 részt, de ezzel vége is lesz....
  • Narxis
    #588
    Hajaj, nagyon beleng itt a kasza...
  • Evoluti0N
    #587
    Face-n írták:

    "A message from Simon Barry, creator of Continuum...

    For the record there has been no official announcement from Showcase on the status of Season 4. Our fans are very proactive and want to let Showcase know they want a Season 4! Let them know in the comments below and/or email [email protected]. Also if you're a twitter user, there is a fan initiated tweet campaign going on today! Thanks everyone!"
  • Narxis
    #586
    Szemem se rebbenne ha kaszálnák.
  • Shep
    #585
    Igazából én azért nem értem a dolgot, mert Kellog látta, hogy mekkora szar lesz ha folytatja amit elkezdett de ő mégis csinálja tovább. Úgyhogy én kicsit úgy érzem ez ilyen mutassunk a végére valami nagyot, hogy ha kasza lesz akkor sincs gond, mert lényegében lezártnak is lehet tekinteni az egészet, ha meg adnak még egy évadra lehetőséget akkor kihozunk belőle akármit-
  • stargatelost
    #584
    Hát megint alkottak a végére, mint tavaly :D Ilyen cliffet :D Beszarás. Jó volt az utsó két rész, de ettől függetlenül az évad nagy része uncsi volt...

    Tavaly ilyenkor már be volt rendelve a következő évad, azért nem lenne jó a kasza...
  • ToCsEk
    #583
    évadzáró

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nah amikor már Kellog beült a székbe tudtam hogy az a jövő fog bekövetkezni amelyikből a "szakállas csávó" jött meg (törzses jövő)
    már mikor kapcsolódtak le a lámpák mondtam aaa wtf dafuq fuck yeeah beportált 6epic robot vagy mennyi :D azt a kurva :O :D, jöttek megsemmisíteni az idősíkot vagy csak elősegítik azt a jövőt hm.
    remélem kiderül és gyorsan lesz infó a 4.évad berendeléséről :)
  • cassoneitaly
    #582


    Continuum 3x13 (Évadzáró) (hdtv-2hd, hdtv-afg, hdtv-fum, 720p-2hd) ~ Magyar felirat beküldve...

    LETÖLTÉS:

    Feliratok.info | Addic7ed

    (WEB-DL-720p, 1080p) - [ HAMAROSAN ]

    Köszönöm az egész évados figyelmet! Találkozunk a 4. évadban! (Ha lesz.) Jó Szórakozást Mindenkinek!

    Cassone
  • ToCsEk
    #581
    ember legyen a talpán aki érti még ezt az egészet :D
    13as részt még nem láttam
    űberkiváncsi vagyok mi lesz az évadzáróba
  • cassoneitaly
    #580


    Continuum 3x12 (hdtv-2hd, hdtv-afg, hdtv-fum, 720p-2hd) ~ Magyar felirat beküldve...

    LETÖLTÉS:

    Feliratok.info | Addic7ed

    (WEB-DL-720p, 1080p) - [ HAMAROSAN ]

    Jó Szórakozást Mindenkinek!

    Cassone