461
  • Narxis
    #261
    Ez kurva jó rész volt szokás szerint.

    Köv. részben lesz 1-2 dolog amit itt egyesek hiányoltak a mindennapi élettel kapcsolatban:



    Végre megnézzük milyen az élet a Monroe Republic-on kívül. :P Ezt már nagyon vártam.
  • ldavid
    #260
    végre láttam hogy használnak bringákat is :)

    amúgy hol lehet ilyen telefontokot kapni?

  • Narxis
    #259
    Tudom, ebből tudhatod, hogy igazat írtam. :P
  • ReszegKoldus
    #258
    Már április 2. van!
  • Narxis
    #257
    Újabb jó részt láthatott a kedves közönség! Szinte percenként születnek WTF-ek, meglepetés meglepetés hátán és remek harcoló jelenetek jellemzik ezt a sorozatot. Vagy egy tucat ilyen kellene még!
  • ReszegKoldus
    #256
    Amikor beesett a lyukba, akkor hallucinálta, hogy elment az áram, egyértelmű.
  • stargatelost
    #255
    lol :D
  • akyyy
    #254
    ugy kell felfogni amugy a sorozatot, hogy ez Juliet egyik álma lost valamelyik évadában
  • Narxis
    #253
    Már a The Following-ot is szidod? :P lol... na jó az néha tényleg kiborított már engem is, de mindig meglepett valamivel ami miatt nem tudtam kaszálni :D
  • stargatelost
    #252
    Jaja, felfoghatatlan, de a legjobb nézettségű újonc (na jó, a The Voicenak köszönheti) a The Followinggal karöltve. Talán a sors iróniája, hogy ez az idei két legostobább, legbugyutább sorozat.
  • Monoton
    #251
    Hát meg fogsz lepődni, mert nem a minőséget nézik hanem a nézettséget. Az meg elég jó, sőt ...
  • Andr0
    #250
    hát meglepődnék ha kapna 2. évadot.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    azmi hogy két helikopter alatt csak úgy begurultak a szekérrel?:)
  • Narxis
    #249
    Brutálisan jó rész volt, végig lehetett izgulni, drámázni. A végén pedig egy szokásos nagy WTF!
  • Monoton
    #248
    Jaja, már a hülyeségek miatt is érdemes nézni :D
  • ldavid
    #247
    az utolsó félperc volt inkább WTF
    még mindig sok a hülyeség, de én most már végignézem :D
  • stargatelost
    #246
    LOL :D
  • Bullitt
    #245
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azt mindenféle sérülés nélkül megúszták, ennyire gecijók. Kinyírták viszont Dannyfijút később, ráadásul elég röhejes módon.
  • stargatelost
    #244
    Na mi volt?:D Hogy eltek tul a haz berobbantast? :D ezt pont lattam, amikor junkie-ra kiraktak az elso par percet.
  • Bullitt
    #243
    Hát, én eddig bírtam, mostmár nálam is kasza ez a fos. Komolyan az egyik leggagyibb húzásuk volt az utolsó 10 percre dobott "WTF"-nek szánt valami. Szánalom.
  • cylonflatus
    #242
    Valaki látta már a 11.-et, ha igen akkor milyen? Kis közérdekű információ:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    az nCore-ról törölték, nekem most eztv-ről jön.
  • tutituti
    #241
    Én személy szerint örülök neki.
    tele a tököm hogy minden sorozatot törölnek ha csökken két emberrel a nézettség.
  • Monoton
    #240
    Egyik sorozat sem ér annyit
  • Andr0
    #239
    :D:D

    Jóez, de nem fogom sárgaföldig inni magam aztán feldarabolni a családom majd telesírni a párnámat és álomba ringatni magamat egy tesco-s zacsinyi kokóval ha kaszát kap...:D
  • Narxis
    #238
    Azért téged úgy látszik mégis... :)
  • stargatelost
    #237
    Látod? :)

  • Narxis
    #236
    Nagy hiba lenne. :D
  • Andr0
    #235
    oh.. már meg is feledkeztem erről a sorozatról... :D
  • Narxis
    #234
    6 nap és folytatódik az áram nélküli élet!
  • Narxis
    #233
    Azt csak szeretnék egyesek....

    Am. Tracy Spiridakos színészi alakítása megcsodálható ebben a filmben is:

  • gabo91
    #232
    Hú mennyi sorozatbuzi :D
    nekem most csak heti 9 (arrow, nikita, spartacus, hawai5-0, justified, americans, suits, revenge, shameless,) + most éppen a Sopranos-t darálom. Sajna lassan megy, időhiány miatt 13-15 rész/hét.
    Americans egyébként nagyon esélyes, (bár Revolutiont is annak tartottam,) de remélem hogy ezt nem fogják elb*ni.
    Oké 2004-05 környékén amik indultak azokat eddig senki se tudta hozni. ( Lost, Prison Break, House) Americans-ba látok esélyeket. Aztán ott van még az Arrow is, 3 részt láttam eddig (most kezdtem) vannak benne bénaságok, de ha leküzdi őket akkor lehet esélyes. Bár tipikus egyrész/egy ellenség de ebben ott van a titok a sziget a baleset és itt adagolják is (eddig) a fő szálat rendesen.
    Revenge is szépen kinőtte az indulási gyerekbetegségét, végre ott is keményen megy a történet.
  • Monoton
    #231
    Már azt hittem cancel - 23 új üzenet.
  • modellmaker
    #230
    Homeland után inkább The Americans. ;)
  • Narxis
    #229
    Spartacus meg Dexter jó, azt elismerem, de valahogy nem akaródzik letölteni és darálni. :D
  • stargatelost
    #228
    Csak a kábeles minőséget nem nézi, amiben nincs valami fantasy, posztapok, vagy sci-fi elem :D Pedig huhúú micsoda sorozatok vannak (Dexter, Spartacus, BB, The Shield, Homeland, Oz, Wilfred, Skins, Shameless US stb...)
  • Narxis
    #227
    Az első rész óta nézem eredeti nyelven. :)
  • cylonflatus
    #226
    Once Upon a Time esetleg? Kiváló az is ám!
  • Sir Quno Jedi
    #225
    Jóféle ám. Tiszta nagy film, minőségi animációval.
  • modellmaker
    #224
    A Roughnecks megvan, néztem anno, meg beszereztem már a virágboltból is, de ez az új felkeltette az érdeklődésem. :) Köszi!
  • tutituti
    #223
    TBBT.community,Californication,Adventure time.
    ezekre redukáltam a rohadtul nagy sorozatfüggésemet
    (túl sok volt és túl felesleges,majd az ünnepek alatt megnézem a számomra unalmassá vált Walking Dead-et,ezt illetve a continuum-ot.
  • stargatelost
    #222
    Volt az animációs sorozat (Roughnecks: The Starship Troopers Chronicles), annak a félig meddig nem hivatalos befejezése (persze ezt lehet csak beleképzelem, de nagyon egyező a sztori, ahol az véget, és a film kezdődött) jött ki nemrég animációs film formájában (Starship Troopers: Invasion).