461
  • Monoton
    #301
    Na szóval Charlie teljesen felesleges szereplővé lépett elő, jó lenne valahogy megszabadulni tőle. Aaron múltja is bezárult, lehet neki is annyi lesz :D

    Egyébként én a sorozat elején azt hittem a medálok egyedi darabok, de most olyan mintha sorozatgyártással készülnének. :|
  • stargatelost
    #300
    Lehet jónak fogod tartani, de jobbnak semmiképp :D Egyébként el, de biztos van olyan itt, aki nézte a Lostot, és ezt is követi, de biztos, hogy azon a véleményen van, hogy a nyomába sem ér :)
  • Narxis
    #299
    Ha megnézem a Lostot és utána is jónak tartom a Revolution-t akkor elfogadod, hogy jó sorozat?:D
  • stargatelost
    #298
    Mivel nem láttad a Lostot, ezért azt hiszed, hogy az ilyen sorozatok a királyak a gagyi csavarjaikkal meg cliffhangereikkel, pedig... :D Igazán ledarálhatnád :D Fringe is, meg ez is JJ Abrams, mint a Lost, ne mond már nekem, hogy nem érdekel :D Sci-fi bazmeg! :D
  • Monoton
    #297
    Hát ez elején annak a csajnak is bemutatták az előéletét aztán hipp-hopp kiírták :D
  • Narxis
    #296
    :DDDD

    Am. a mostani rész vége brutális volt, nagyon meglepett. Ha valakinek ez a sorozat nem tetszik akkor baj van az ízlésével. Nem sokszor írok ilyet de most ez a helyzet.
  • xido
    #295
    Nem mellesleg azt hittem azért volt a dagi előéletét bemutatni "fontos",hogy majd hasznos tagja lesz a csapatnak és hackelget kicsit:)
  • ReszegKoldus
    #294
    A szarvasvadász
  • xido
    #293
    Számkivetett
  • ReszegKoldus
    #292
    Dühöngő bika
  • Narxis
    #291
    De film, ezért is tök mind1, hogy egy ilyen látszólag kevés pénzből működő sorozatnál milyen a színész testi állapota. Engem nem zavar, sokkal inkább zavar az, hogy jelentéktelen szereplő és néha idegesítő is.
  • stargatelost
    #290
    Miért, a Bridget Jones az nem film? :D Bale-nél nem is a gyúrás a lényeg, hanem a lefogyás... amit ti is sérelmeztek ugye. De miért kéne a dagi szakállas színészt megkérni bármire is? Eleve olyat kellett volna bekasztingolni, aki fittebb, nem? :)
  • Narxis
    #289
    Ezek mind filmek, egyébként írni is akartam, hogy gyúrni azt szoktak, talán még sorozatra is. Itt nem tudni, hogy esetleg nem is kérték meg a színészt erre vagy pedig nem fizetnek neki annyit, hogy bevállalja vagy nem szóltak neki időben. Egyébként annyira súlytalan karakter és tényleg idegesítő is, hogy lehet 2. évadra kinyírják. Én biztos nem siratnám.
  • stargatelost
    #288


    Amúgy valaki genetikailag is lehet kövér. :)
  • Monoton
    #287
    A dagi engem kezd idegesíteni a tehetetlenségével :D
  • Monoton
    #286
    Ja végül is ennyi erővel én is megcsinálnám :D
  • Narxis
    #285
    Nem mondta, hogy igen, azt mondta Nora, hogy talán. :P
  • Narxis
    #284
    Én még eddig egy filmről hallottam ahol a színésznek változtatnia kellett az alakján a szerep kedvéért: Bridget Jones naplója :D

    Meglepő módon sorozatnál nem foglalkoznak ezzel pedig ott telik el több idő.
  • xido
    #283
    Nekem az tetszik alapból,hogy van egy társadalom immár 15 éve,ahol maximum ló és szekér van..meg sok gyaloglás,meg sok biokaja..az IT srác meg egy dekát nem adott le..pedig mióta mi is bekapcsolódtunk az életükbe,elsétáltak közel 7-8 hónapot:)
  • Monoton
    #282
    Most komolyan ennél a sorozatnál nincsenek külsős tanácsadók?

    Nora lazán hatástalanít egy atombombát? :D Na nemár. A másik meg, hogy a távolságokat nem nagyon lehet érzékelni. Szóval Milesék tettek Atlantába egy laza 780 mérföldes kitérőt. Ja és persze ahogy odaértek már meg is találták a srácot. Csak körbe kellett nézni egy zseblámpával a piacon. :DDDD
    Ezeket még leírni is fáj.
  • Narxis
    #281
    Azért remélem nem probléma ha a nézők döntik el, hogy mi ígéretes és nem önjelölt kritikusok a sorozatjunkie-n. :)
  • stargatelost
    #280
    Mert irányadó lesz, hogy ilyen bugyuta szarokat is elég csinálni, hogy sikeres legyen. És mert elveszi a slotot egy esetleges ígéretesebb újonc elől. Ez utóbbi főleg igaz, a Voice miatt.
  • ldavid
    #279
    de most ez miért zavar ennyire? úgyis el fog halni mint most a smash, bár tényleg elég lett volna egy évad
  • stargatelost
    #278
    Ó, te jó ég, s2 berendelve... mondjuk nézettség alapján várható volt, de ez akkor is szánalmas Bárcsak ne rakták volna a Voice mögé! Instant kasza lett volna.

  • modellmaker
    #277
    Gondolom egy főre két fegyver jut. :D
  • Narxis
    #276
    Jó kis rész volt, a vége pedig badass. Monroe napjai meg vannak számlálva... :D

    Am. mi van ezzel a Texas-al, hogy annyira félnek tőlük? :D
  • Narxis
    #275
    jaja :D
  • Monoton
    #274
    Ez a Conan the Librarien nagy beszólás volt :D
  • Monoton
    #273
    Szerintem amúgy Nevillenek annyi, az asszonyból kinézem, hogy feladja Monroenak.
  • Narxis
    #272
    :DDD és ment a zene közben xD
  • modellmaker
    #271
    #262
  • ldavid
    #270
    ezen az arcon mekkorát nevettem :D


    #269 vírus méretű komputerek, amik vagy elveszik az áramot vagy sokszorositják - ezekkel csesztek el valamit
  • stargatelost
    #269
    Na mi okozta?
  • modellmaker
    #268
    Ezt is azért néztem, hogy mi okozta a blackout-ot. Erre...
  • modellmaker
    #267
    :D

    Jah, csak van ami (most már) jobban leköt. Ami hátra van, majd a nyáron ledarálom. Vagy vizsgaidőszakban. :D
  • Narxis
    #266
    Jah, Tom Neville. :D De azért azt a szöget is mikor vette fel a földről... hát igen vannak ilyen érdekes dolgok, de akkor is imádom ezt a sorozatot. Komolyan nem tudom nem szeretni. Persze voltak korábban gyenge részek és a visszaemlékezések fele is unalmas volt nekem de utóbbiról úgy tűnik leszoktak, előbbi meg minden sorozatban van.
  • modellmaker
    #265
    Inkább már nem foglalkoztak vele. Addigra megvolt, hogy Neville(? :D) hova akart menni.
  • Narxis
    #264
    Pedig én a toronyból arra következtettem, hogy valamiféle bénító mezőt generál :D szóval ez a verzió azért meglepett.

    Engem az zavart, hogy ott voltak azok az őrszemek akkor Randallt nem látták? Bár lehet ők más utat választottak, de azért ez fura volt.
  • Andr0
    #263
    nekem is picit csalódás :(
  • modellmaker
    #262
    Nem egy nagy stratéga ez a Monroe... Lehet, hogy korábban az volt, de mostanra nagyon megkopott...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha gyanús volt, hogy elkúr vmit a feka csávó, miért nem pingelték ~15 percenként a medált. Ha nem történik semmi örülünk. Ha látják, hogy gyanúsan viselkedik, meglehetett volna egy másik lázadó bázis. (Bocs, nem tom a rendes magyar felirat fordításban hogy van.) Azt még visszaengedik a városba... Nekem ezek szúrják a szemem nagyon... Jajj meg hogy miért nincs áram, mert nanorobotok vannak mindenhol bazdmeg.... Most komolyan... ez annyira szar. Vagy nem tudom, nekem csalódás. :(