The Elder Scrolls Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Lesz title, csak pvpben 25 title lesz - ha jól emlékszem -, illetve lesznek pve titlek is.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
Ha már Aréna akkor legyen tényleg az , nem ilyen instanszolt marhaság.
"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Gyakorolni sem rossz, ha mondjuk clericet kezdtel, mert a harc es a healing nagyjabol ilyesmi lesz TP nezetben az ESO-ban is. Gyakorolni jo, mozgast, celzast, dodge, stb. 😊
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
(pl: Facebook profillal kell 5 ismerõs like és már meg is van)
de attól én látom benne, hogy miért élvezik sokan
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
jó termék nagyon, engem nem tudott lekötni, de ez egyéni problémám, abszolút megéri a próbát
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
Érdemes kipróbálni, egy percet sem sajnálok abból, amit beleöltem, de hosszabb karrierre ne számíts vele, max idõközönként visszatérsz és megnézed a fejleményeket, vagy idõközben érkezõ újabb kiegeket.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
Megjelent ma egy cikk (illetve két napja pontosabban), amelyben a drága szerzõ ugyanúgy elküldi a k.nyjába az ESO-t, mint a legjobb trollok bármelyike a Skyrim vagy ESO topikokban. Úgy, hogy közben bétával is játszott 2 napot, azt mondja. De, olyanokat állít benne, hogy
- nincs buff..
- folyamatosan "ölj meg X-et" és "menj ide meg oda" küldetések vannak benne
- a karakter generálás szegényes (bár az arcvonásokat illetõen én is szorgalmazom a szélesebb skálázhatóságot, de azért nem nevezném szegényesnek)
- a küldetést adó npc egy helyben állnak (részben igaz, de nagyon sok npc költözik a küldetés/progress folyamán, az eléd rohanókról nem is beszélve)
- mobok nem dolgoznak együtt (ez a legnagyobb faszság, amit leírt, mert 2-3 ellenfél már úgy szopatja a játékost, hogy öröm nézni)
- megaztmondja, hogy mindenki íjász a játékban...
- stb.
Most erre mit lehet mondani? Ha megosztom és leállok vele vitatkozni, akkor neki csinálok látogatottságot, mert ezzel a cikkel csak ez a célja, nem tudok elképzelni mást, hazugságokra alapozott cikkel. Még akkor sem, ha a felsorolt 10 dologból kb. 2 az, amivel egyet is értek, de a jelentõségével nem.
"I understand your need to defend something you like, ill have a look again when it goes free to play" - ha pedig szólsz, hogy ez így baromság, amit leírt, akkor ez a válasz. Itt tart ma a "szakma" 😊
Ha érdekel valakit ez a sz*rság
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
ezen kívül a fene tudja, a superdataresearch.com meg sem nyílik, szóval bármi lehet
mmorpg.com kibeszélõt nézegesd, ha érdekel a téma
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
én speciel biztosan ki tudom jelenteni, hogy inkább várnék 2-3 hónappal többet, de legyen jó a cucc (pedig én aztán türelmetlen "egybõlkell" típus vagyok)
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
ui: mondjuk nálunk igencsak rugalmasan van kezelve pikpakk átteszem máskorra is,de Júniusban azért nem akarok gép elõtt tespedni:_P
és nem is tudom, hogy nem generálok-e flamet ezzel: a 8. helyen nem az az swtor van, ami kurvanagyot bukott?
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
a lineage pl. nem ncsoftos, amit egyfeszt fikáz mindenki?

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Semmi korszakalkoto nincs, viszont erdekesek es a legtobb kuldetes soran szivembe zartam az adott npc-t, pont azert, mert mindne 6-7 lepeses lancbol all, van ido "ismerkedni".
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
Ha megveszem majd a játékot (bár már elhatároztam, hogy várok minimum egy hónapot a release után), én sem fogok sietni sehova. Mindig is tetszett a TES világa, szeretném már végre azt érezni egy MMO-ban mint anno 10 éve a wowban, hogy csak szaladgálok és leesett állal bámulom a tájat, hogy milyen fasza, nem az a lényeg hogy menjek gyorsan a következõ küldetésre hogy lefekvés elõtt meglegyen a plusz egy szint. Swtor-ral is így voltam, bár ott hiányzott a nagy nyitott világ, de jó volt. Endgém persze nagyon fontos, de arról még nagyon korai bármit is mondani. Majd meglátjuk.
Apropó, a küldetések mennyire hajaznak az eddigiekre? Itt is lesznek hasonlók, mint pl a HyperMonkey által említett vénasszony ölõs (egyik kedvencem), vagy sok lesz a sablon kill 5 young wolf, 5 wolf, 5 elder wolf és kill wolffaxxxx king of the wolves?
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Õsrégi MMO bölcsesség: A játék max szint után kezdõdik igazán.
