The Elder Scrolls Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#5134
Máshol azt olvastam, hogy ez a táblázat a mikrotranzakcióból származó bevételt írja le, nem feltétlenül kell ahoz f2p-nek lenni.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

Jeffjohnson
#5133
Igen, igazatok van rosszul fogalmaztam. Lényege az volt a mondani valómnak, hogy a WoW még ezen a téren is mennyire elöl van pedig az Swtor kínálatához képest ott alig lehet venni valamit és ingyen nem is lehet játszani (leszámítva a trialt) ellentétben az swtor-ral, ahol lehet ingyen is játszani és alapvetõen egy F2P játék, ahol tudsz prémiumot is venni, mondjuk ennyi erõvel a WOT, WT sem full F2p de mind1 nem ez a lényeg nem akartam megsérteni egy SWTOR szeretõt sem.

#5132
A TOR nem full f2p...

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

PiszkosFred
#5131
Ezek szerint mégsem olvastad el az apróbetûs részt, vagy ha igen, akkor félreértetted.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Jeffjohnson
#5130
Azért az vicces ebben a táblázatban (ami a F2P bevételeket becsli meg), hogy a WoW, ami nem is F2P csak van "1-2" vásárolható cucc elõrébb van mint az SW:TOR, ami meg full F2P. Bár én ezeknek a táblázatoknak nem nagyon hiszek mert mint a kisbetûs részben is benne van ez mind csak becslés. Igazából azért veszi át minden online forrás ezeket a becsléseket mert nincs más. Ezekrõl az összegekrõl nincs hivatalos adat.

PiszkosFred
#5129
Hát rágják a fülüket az Oblivion féle Arena küzdelmek miatt, ha nem is PVP, legalább PVE jelleggel (lásd Brawler a WoWban), erre van esély. Csapat alapú pvpre nincs, se battleground, se arena nem lesz egyelõre, ezt az elsõ héten elmondták, és azóta sincs hír arról, hogy változott volna a felfogás.

Lesz title, csak pvpben 25 title lesz - ha jól emlékszem -, illetve lesznek pve titlek is.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#5128
Vagy ilyen easter egg szerûségként berakhatnának egy régi Obli féle arénát amibe lehet egyedül vagy csapattal menni, spéci rewardokkal. Tényleg, title-ök lesznek?

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

Torzonborz
#5127
Remélem késõbb sem, vagy ha igen akkor legalább is nem a megszokott módon.

Ha már Aréna akkor legyen tényleg az , nem ilyen instanszolt marhaság.

"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/

PiszkosFred
#5126
Nope, a tisztelt publikum csak a csatamezõn tud egymást véres maszattá verve ismerkedni, külön erre a célra rendszeresített hangulatfokozásra és testápolásra alkalmas egység nem lesz a játékban. A premier pillanatában legalábbis.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#5125
Oszt' lesz-e ebben a játékprogramban aréna, vagy vmilyen férfiasabb úri mulatság?

#5124
sry,de szerintem mi az ilyen ázsiai gyíkságokra nem bukunk😛

PiszkosFred
#5123
Szorakoztato, aztan ha meglesz az elso companion, onnantol meg inkabb. Arra figyelj, hogy instak es eventek szinthez kotottek, vagyis ha kinovod, akkor nincs tovabb, nem mehetsz le oda.

Gyakorolni sem rossz, ha mondjuk clericet kezdtel, mert a harc es a healing nagyjabol ilyesmi lesz TP nezetben az ESO-ban is. Gyakorolni jo, mozgast, celzast, dodge, stb. 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#5122
Nem is olyan szar ez a Neverwinter, amíg nem szerzek béta kulcsot el tökölök vele.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#5121
off: ha valakit érdekel és nem bírja mmo nélkül a megjelenésig, akkor nézze meg a Kingdom Under Fire 2-t. A leírások és videók alapján várományos, de a puding próbája ugyebár az evés.23.-án lesz a bétája.Itt lehet kulcsot szerezni: http://kuf2.mmog.asia/#getbetakey
(pl: Facebook profillal kell 5 ismerõs like és már meg is van)
#5120
i need MOAR!

#5119
<#levele>

PiszkosFred
#5118

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#5117
az lehet,de köze nem sok van ahoz a DD ADD-hez amire nekem lett volna igényem.....a DD online nem olyan rossz,de nem tetszik,hogy annyira bevan korlátozva a világa a dungeonokra és nem lehet császkálni normálisan

j0nNyKa
#5116
valszeg pont ezért nem tetszett neked (amit megértek, mert mondom nekem sem)
de attól én látom benne, hogy miért élvezik sokan

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#5115
nálam kevesebb nagyobb ADD,DD fan van ,de ez a neverwinter 2 ft-ot nem ér.....

#5114
hát ez baromság:S a videót néztétek amit linkeltem? az is komoly....nem tudom mire vélni ezt a hadjárat szintû haterkedést szerte a világhálón

j0nNyKa
#5113
leírtál 2 végletes dolgot, amibõl egyik sem 😊
jó termék nagyon, engem nem tudott lekötni, de ez egyéni problémám, abszolút megéri a próbát

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

PiszkosFred
#5112
Nagyon jó kis játék lett, bár sok köze - a világot leszámítva - nincs az elõdökhöz. A Foundry rendszere (ami általában jelen van a PW játékokban) pedig egyenesen zseniális, és csak remélem, hogy elõbb utóbb alapvetõ dolog lesz minden mmoban a userek által készített, a fenntartók által ellenõrzött ingyenes extra tartalom. A szintezés és úgy a klasszok érdekesek, szerintem szép is, csak hát a max szinten megáll az élet, mert az endgame az sovány. Foundry meg hiába kiváló ötlet, nem egyenlõ a megfelelõ endgame tartalommal.

Érdemes kipróbálni, egy percet sem sajnálok abból, amit beleöltem, de hosszabb karrierre ne számíts vele, max idõközönként visszatérsz és megnézed a fejleményeket, vagy idõközben érkezõ újabb kiegeket.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#5111
Idióta, nem kell foglalkozni vele. Amúgy ez a Neverwinter mit tud? Van valami köze a régi szériához vagy általában a d20-hoz, vagy csak x-edik idióta f2p klón?

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

PiszkosFred
#5110
Nincs ezzel baj, nézzék 😊 Csak ne akarjon átjönni az én mozimba, ahol Bud Spencer maratont nézek, vagy mondjuk a Rocky legújabb részéért állok sorban a jegyért, és mondja azt, hogy hülye vagyok amiért ezt választottam szórakozásnak. Addig sosincs baj, amíg egy közösséghez nem érkeznek meg a megmondóemberek és nem kezdik el - hívatlanul, rendszerint nem valós és tapasztalt tényekre alapozva - téríteni a népet.

Megjelent ma egy cikk (illetve két napja pontosabban), amelyben a drága szerzõ ugyanúgy elküldi a k.nyjába az ESO-t, mint a legjobb trollok bármelyike a Skyrim vagy ESO topikokban. Úgy, hogy közben bétával is játszott 2 napot, azt mondja. De, olyanokat állít benne, hogy
- nincs buff..
- folyamatosan "ölj meg X-et" és "menj ide meg oda" küldetések vannak benne
- a karakter generálás szegényes (bár az arcvonásokat illetõen én is szorgalmazom a szélesebb skálázhatóságot, de azért nem nevezném szegényesnek)
- a küldetést adó npc egy helyben állnak (részben igaz, de nagyon sok npc költözik a küldetés/progress folyamán, az eléd rohanókról nem is beszélve)
- mobok nem dolgoznak együtt (ez a legnagyobb faszság, amit leírt, mert 2-3 ellenfél már úgy szopatja a játékost, hogy öröm nézni)
- megaztmondja, hogy mindenki íjász a játékban...
- stb.

Most erre mit lehet mondani? Ha megosztom és leállok vele vitatkozni, akkor neki csinálok látogatottságot, mert ezzel a cikkel csak ez a célja, nem tudok elképzelni mást, hazugságokra alapozott cikkel. Még akkor sem, ha a felsorolt 10 dologból kb. 2 az, amivel egyet is értek, de a jelentõségével nem.

"I understand your need to defend something you like, ill have a look again when it goes free to play" - ha pedig szólsz, hogy ez így baromság, amit leírt, akkor ez a válasz. Itt tart ma a "szakma" 😊

Ha érdekel valakit ez a sz*rság

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#5109
a jelszó: tinik tinik és tinik ez igaz a nyominger játékokra meg a hulladék filemkre is mi hiába vagyunk igényesek 2x meggondoljuk mire adunk ki pénzt...õk nem! lehúzzák aput-anyut és már tolják is bele a gammába

#5108
Miért, ki hallgat Justin Biebert, meg ki nézi a Twilight filmeket moziban? Tudod, tízmillió légy nem tévedhet.😊
#5107
Na igen, ilyenek ezek az ingyenes játékok <#vigyor2> Bár még mindig nem értem hogy ilyen ocsmány cod utánaztok meg egyéb megnevezhetetlen szörnyûségek hogy a francba érnek ennyi pénzt. Bezzeg a teso-t már temetik és meg se jelent. Ha meg is bukik "mint az swtor" akkor is jó kis rétegjáték lesz belõle, azzal is jól el lehet lenni, mióta f2p lett vagy kétszer fizettem elõ rá.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

PiszkosFred
#5106
Neverwinterben anno az elsõ két hét után több pénzt költöttem el inventory/karakter slot növelésre, társakra, stb - mint egy bõ fél éves WoW elõfizetésre 😊 MTX model komoly összegeket ki tud szedni az ember zsebébõl, de ehhez kell a másik fél hülyesége is, mint az esetemben. Ahogy megvettem a cuccokat, rá egy hónapra már alig játszottam a játékkal.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#5105
Na hát ez tényleg érdekes. Hol vannak a nagy MMO nevek mégis? Egy pár játékról még soha nem is hallottam, és ahogy nézegetem õket hát csak a fejem fogom. Ki a franc fizet ezekért ennyit?😄

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

j0nNyKa
#5104
nyilván nem voltam ott hogy megszámoljam centenként, de elég sok helyen lehozták a számokat (pl. forbesen is, ami ezeket a teso fikázó cikkeket írta)
ezen kívül a fene tudja, a superdataresearch.com meg sem nyílik, szóval bármi lehet
mmorpg.com kibeszélõt nézegesd, ha érdekel a téma

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

j0nNyKa
#5103
ahah hát pedig a sansz mindig megvan, fõleg ha ilyen rohanós az utolsó néhány hónap 😊
én speciel biztosan ki tudom jelenteni, hogy inkább várnék 2-3 hónappal többet, de legyen jó a cucc (pedig én aztán türelmetlen "egybõlkell" típus vagyok)

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#5102
ne szopass már kivettem szabit elõre😊))

ui: mondjuk nálunk igencsak rugalmasan van kezelve pikpakk átteszem máskorra is,de Júniusban azért nem akarok gép elõtt tespedni:_P

#5101
Mennyire hiteles ez a táblázat ? Tényleg eléggé érdekes !
j0nNyKa
#5100
az én fejemben (lehet rosszul) ez a "minden szar ami ncsoft" hozzáállás van
és nem is tudom, hogy nem generálok-e flamet ezzel: a 8. helyen nem az az swtor van, ami kurvanagyot bukott?

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

BEAST
#5099
A második részt szokták fikázni, mert nagyrészt grindfest játék. Az elsõ rész egy diabloszerû mmo. Döbbenet, hogy ennyi idõ után még mindig ekkora bevétele van az NCSoftnak a játékból. :o

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

j0nNyKa
#5098
pici off, szoktak itt témaként feljönni az mmo-k általánosságban, ezen lehet csámcsogni 😊
a lineage pl. nem ncsoftos, amit egyfeszt fikáz mindenki?

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

PiszkosFred
#5097
We haven't announced a schedule for #ESO beta events, but definitely stay tuned; we'll share any news here & on our website!

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#5096
Altalanos szokas/urban legend/nepi hiedelem, hogy keddenkent adnak hirt rola ha kuldtek beta inviteokat/lesz az adott heten beta, szoval lehet szurkolni magunknak ma/holnap.

#5095
Még nem tudni sajnos 😞

#5094
"BÉTA: Jelenleg nagyon zárt körû! " Azért itt játszanak páran vele, ahogy olvasom a kommenteket. Mikor lesz a következõ ? Van róla hír ?
#5093
Nem fogok sietni a contentet pörgetve ezerrel. Próbálok mindent felfedezni, mindent megtudni amit lehet. És ha csak pár hónapig tart is, nekem már megérte. És valószínû, hogy nem csak addig fog tartani.

PiszkosFred
#5092
20-25*

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

PiszkosFred
#5091
Ket nap alatt, kb 20-15 ora jatek utan a betaban 2 darab kuldetesem volt, amikor ossze kellett szedni 6 viragot vagy meg kellett olni 10 akarmit. A kuldetesek 90%-a egy hosszu lancot alkot, amelynek van oka, van kiindulasi alapja es van vegkifejlete.

Semmi korszakalkoto nincs, viszont erdekesek es a legtobb kuldetes soran szivembe zartam az adott npc-t, pont azert, mert mindne 6-7 lepeses lancbol all, van ido "ismerkedni".

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#5090
<#eljen> örömmel hallom.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#5089
A legutobbi beta hetvegen talan 1 questel talalkoztam ami arrol szolt hogy x kill.

#5088
Azért remélem ez a "döntésed végigkísér" dolog jobban lesz megoldva, mint mondjuk a GW-ben. Bár abban sosem érdekelt a lore, csak nyomtam a pvp-t ezerrel.

Ha megveszem majd a játékot (bár már elhatároztam, hogy várok minimum egy hónapot a release után), én sem fogok sietni sehova. Mindig is tetszett a TES világa, szeretném már végre azt érezni egy MMO-ban mint anno 10 éve a wowban, hogy csak szaladgálok és leesett állal bámulom a tájat, hogy milyen fasza, nem az a lényeg hogy menjek gyorsan a következõ küldetésre hogy lefekvés elõtt meglegyen a plusz egy szint. Swtor-ral is így voltam, bár ott hiányzott a nagy nyitott világ, de jó volt. Endgém persze nagyon fontos, de arról még nagyon korai bármit is mondani. Majd meglátjuk.

Apropó, a küldetések mennyire hajaznak az eddigiekre? Itt is lesznek hasonlók, mint pl a HyperMonkey által említett vénasszony ölõs (egyik kedvencem), vagy sok lesz a sablon kill 5 young wolf, 5 wolf, 5 elder wolf és kill wolffaxxxx king of the wolves?

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#5087
Részemrõl nemfogok rohanni sehova, csak szííjjellopom az agyam 😊)
PiszkosFred
#5086
Ami itt azert is lesz vicces, mert 50-et elerni a jatek kb. 20-25%-at jelenti. Menjen vegig a ket masik frakcion is (50+) aztan mar mondhatja, hogy a nagyjat latta.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#5085
Mondjuk HC gamernek nem nevezem azokat a Hül.e gyerekeket (pár ilyet is láttam már) akik amint elérték a max szintet, azonnal kezdtek egy másik karaktert mondván végignyomták a játékot. 😊)

Õsrégi MMO bölcsesség: A játék max szint után kezdõdik igazán.