The Elder Scrolls Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
viszont nálam pl. ez lesz az elsõ, aminél nem fogok rohanni, mert ez fogja "megérdemelni"
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
Illetve, ha megcsinalsz egy kvesztet, az ugy is marad, a hatas a kvesztek 90%-ban allando es azonnali, valtozik vele a vilag. Maskent allnak hozzad az npck, mas lesz az adott terulet, stb. Phase technika maximalisan ki van hasznalva.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Nem csak te vagy igy ezzel egyebkent, a legutobbi ESO beta utan nagyon sokan kellemesen csalodtak a jatekban, es jottek ra arra, hogy egesz korrekt jatekot rittyentett ossze a Zenimax - legalabbis az alapjan, amit az elso par napos benyomas/teszt alapjan meg lehet itelni.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Ez csak egy normális hangnemben leírt és újraformált vélemény a TES világáról. Nincs az a negatív komment ami elronthatná az örömömet hogy ezt felfedeztem, bárcsak elõbb történt volna meg. De még így sem maradtam le semmirõl, a nord íjászom otthon vár, õt pedig az egész világ várja
A fast travel-t nem is használom, tegnap egy erdõn át mentem, és olyan látványt nyújtott, hogy megálltam nézelõdni és rá kellett gyújtanom. A zene olyan epikus, amilyet még nem hallottam játékban (és máshol sem nagyon ha õszinte akarok lenni). Egyedüli kis negatívum amit tapasztaltam annyi, hogy lopakodva nincs célkereszt, és az a szem ikon (ha felfedezek) vagy a csík ha nem látnak, nehezíti a célzást íjjal. Nincs más negatívum. Semmi. Sehol. Semmiben. Ez nem kis bravúr az én szememben. Volt az a video, az Answer the call. Annyira letaglózott, hogy amiatt próbáltam ki a Skyrimet. Azóta az Answer the call szól nálam, a system of a down úgy repült a winampból mintha sosem járt volna ott.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
(Gyengébbek kedvéért..: Profi teszter alatt azokat a fizetett tesztereket értem, akik napi szinten baromi sokat nyúzzák a cuccost, hogy adott területeken megtalálják a hibákat.)
Direkt próbáltam utálni, de rájöttem a saját tapasztalatommal hogy valami elképesztõen jó. Ha a TESO csak fele ennyire jó lesz, engem megvettek kilóra.
Próbáltam a sorok közé szõni, hogy az elõítéletem miatt majdnem lemaradtam errõl az isteni csodáról.
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
Mi a francért kell már megint egy x-edik fantasy MMO-t fõzni? Van ezer + 1, az ég világon semmi értelme. Ott a WoW azt úgysem tudja felülmúlni. Jó oké, a TES világára épül, azt meg jól le is szarom, megint kardok, íjak, varázslat meg sárkányok. Dögunalom. Miért nem lehet egy igazán jó sci-fi MMO-t csinálni, a WoW után úgysem fogok más MMO-t tolni. Havernál megnéztem ezt az agyon hype-olt Skyrim-et és elsõ látásra megmondtam róla hogy ez szar. Biztos hogy dögunalom az egész, beszélgetni kell meg harcolni. Ezt már láttuk milliószor.
Mindegy, jön az online verzió, nem érdekel annyira hogy hajamat tépve várjam, vagy lefagyasszam magam a release-ig mint Cartman. De ha már jön, úgyis megnézem ahogy eddig minden MMO-t, úgyhogy megveszem a Skyrim-et, bár tudom hogy egy szar, de a világról legalább megtudok valamit. Nem mintha annyira érdekelne, de mégse legyek tök hülye a lore-t illetõen. Megvettem a steam-es verziót, DLC-k nélkül remélve hogy minél elõbb végigtolom csak a fõküldetésekre koncentrálva, és elmondhatom hogy valamit tudok Tamriel-rõl. Na kezdjünk bele, jöjjön az unalom…
És elkezdtem a Skyrimet…
Arra szavak nincsenek, mekkorát tévedtem. Sem aludni, sem enni nem vagyok hajlandó, letehetetlen, elképesztõ, az évszázad játéka. Még csak elképzelni sem tudom, hogy lehetett ilyet csinálni. Nem csak a küldetések, hanem a világ, és az apróságok. Értesítettem a vezírt a sárkánytámadásról, õ szólt az emberénekk hogy pár harcost szedjen össze és nézze meg mi a pálya. Oké, láttam, fasza. Erre késõbb megyek a városban, hallok egy beszélgetést, mondom megnézem. És az a tiszt éppen az összeverbuvált csapatnak tartott eligazítást, amirõl ez elõbb beszéltem. Meghallottam mert épp arra jártam. Befostam és nem kicsit. Az egész világ él, lélegzik akkor is, ha épp nem vagyok ott. Az NPC-k nemnekem játszanak hanem élik az életüket. Most ott tartok, hogy a mellékküldetéseket csinálom. A harc zseniális (bár íjjal nehéz célozni). Íjjal és 2h fegyverrel megyek, és tegnap vettem egy házat is.
Szóval így kell teljesen véletlenül Elder Scrolls fanatikussá válni. Most melóban vagyok, de sietnem kell haza mert Daniele vár az Alvó Óriás fogadóban. Ezt az élményt kihagyni nem emberiség elleni, hanem univerzum elleni vétek és büntetni kéne. Szigorúan.
Es mivel Sage beigerte az Adv.Zone premierkori jelenletet, azt sem artana tesztelni. Szocialis rendszereket sem. Crafting is teljesen uj, arra is kellene nemi ido.
Sovanynak tunik a maradek ido minderre, az eddigi tempohoz kepest mindenkepp'.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
no offense nekik.
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
Az elõrendelõs és collector opciókat várom nagyon, egy kicsit meg vannak vele csúszva, nem?
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
lassan jöhet az elõvétel is
4-500.000 ember tuti megveszi az a néhány ezer aki bétázik majd nem oszt nem szoroz mégha végig is tolhatja
Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx
Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx
Pár Exclu.cím még amit említeni se merek de muszály garantált függöség:
-TLOU,Beyond,Heavy Rain.........
Minden közül Diablo az amit nem tudok nélkülözni de még ki se tértem az új-gen.játékokra de itt nem is fogok.
Veled van a baj úgy bizony ahogy írtad
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Vagy a PVP nem alliance (egymás ellen, kb mint GW2-ban)alapú lesz?
De amúgy azok elég jó játékok voltak.
Bezzeg a Skyrim három héttel ezelõtt "leszögezett" a monitor elé 8-10 órára. 😊
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak