The Elder Scrolls Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

j0nNyKa
#5084
itt is lesznek, ez sem különb játék, mint a többi
viszont nálam pl. ez lesz az elsõ, aminél nem fogok rohanni, mert ez fogja "megérdemelni"

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

PiszkosFred
#5083
ESO-ban a vilag ugy alakul, ahogy te dontesz. A kezdo zona vegen lesz egy dontesed, ahol dontened kell ket XY sorsa kozott (spoilerek nelkul). Az itt hozott dontesed vegigkiser, folyamatosan latni fogod a hatasait a kovetkezokben, akar tortenet, akar kuldetesek, akar a "vilag" szempontjabol. Es ez igaz a legtobb fontosabb kuldetesre is, dontened kell majd (ha nem is mindegyikben).

Illetve, ha megcsinalsz egy kvesztet, az ugy is marad, a hatas a kvesztek 90%-ban allando es azonnali, valtozik vele a vilag. Maskent allnak hozzad az npck, mas lesz az adott terulet, stb. Phase technika maximalisan ki van hasznalva.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#5082
Sajnos sok MMO-nál volt ez a probléma, a HC playerek pikkpakk végignyomták a kezdeti contentet. Mondjuk itt..sok sikert nekik 😄
PiszkosFred
#5081
En elhiszem, sot, orulok neki, hogy igy erzed. Annak is orulok, hogy ismet bebizonyosodott, miszerint puding probaja az eves, es ismeretlenul elitelni valamit butasag, mert nem hiaba mondtak anno eleink, hogy a puding probaja az eves.

Nem csak te vagy igy ezzel egyebkent, a legutobbi ESO beta utan nagyon sokan kellemesen csalodtak a jatekban, es jottek ra arra, hogy egesz korrekt jatekot rittyentett ossze a Zenimax - legalabbis az alapjan, amit az elso par napos benyomas/teszt alapjan meg lehet itelni.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#5080
Majd emlékezz erre, amikor pár hét után (Skyrimben pár tíz óra után) átégeted magad a contenten, és megint "elfogy", és nem lesz mit csinálnod.😉 Sosem a kezdeti lelkesedéssel van gond egy MMO esetében...
#5079
Maga a világ az, ami él. A hangulat. Elhiszem hogy ott vagyok, és ez nem kis dolog. Máshol nem tapasztaltam ilyet sem MMO-ban sem máshol. Volt egy gyerek, aki megkért hogy nyírjam ki a kedves igazgatót, mert maga az ördög. Gondoltam megnézem mi a pálya ott. Kinyírni egy idõs asszonyt, hát nem vagyok én bérgyilkos barbár ugye. Odamentem, és olyan módon beszélt a gyerekekkel, hogy õk soha nem fognak kelleni senkinek stb, hogy megharagudtam rá ezért, és telepumpáltam nyílvesszõkkel. Na erre, és az ilyen dolgokra gondoltam.

#5078
MMO-knál is meg lehetne csinálni azt a fajta grafikát, de nincs az a gép ami elvinné. Ez már nagyon régen tudják, kompromisszumot kell kötni.
#5077
Igazából teljesen lényegtelen hogy elhiszitek-e vagy sem hogy én írtam ezt, nem azért írtam hogy bárkinek bizonyítsam írói képességeimet 😊
Ez csak egy normális hangnemben leírt és újraformált vélemény a TES világáról. Nincs az a negatív komment ami elronthatná az örömömet hogy ezt felfedeztem, bárcsak elõbb történt volna meg. De még így sem maradtam le semmirõl, a nord íjászom otthon vár, õt pedig az egész világ várja
A fast travel-t nem is használom, tegnap egy erdõn át mentem, és olyan látványt nyújtott, hogy megálltam nézelõdni és rá kellett gyújtanom. A zene olyan epikus, amilyet még nem hallottam játékban (és máshol sem nagyon ha õszinte akarok lenni). Egyedüli kis negatívum amit tapasztaltam annyi, hogy lopakodva nincs célkereszt, és az a szem ikon (ha felfedezek) vagy a csík ha nem látnak, nehezíti a célzást íjjal. Nincs más negatívum. Semmi. Sehol. Semmiben. Ez nem kis bravúr az én szememben. Volt az a video, az Answer the call. Annyira letaglózott, hogy amiatt próbáltam ki a Skyrimet. Azóta az Answer the call szól nálam, a system of a down úgy repült a winampból mintha sosem járt volna ott.

#5076
Ez így van. CSak arra szerettem volna rámutatni, hogy bizonyos tartalmak teszteléséhez nem szükséges tömeges teszt. Elég a belsõs teszter is.
PiszkosFred
#5075
Ne keverjuk ossze a belsos QA teszteket es a tomeges zart es nyilt teszteket. Van mindketto, szukseges is mindketto, de nem azonos a ketto.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#5074
Azért single player szintû élõ világot ne várj tõle, de biztosan jó lesz.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#5073
Idáig minden MMO jó ha félkélsz állapotban jött ki. Tudok olyan MMO-t (lásd pl. SWG) ahol a hivatalos megjelenés után jó fél-1 évig úgy játszottunk és fizettük a havi dijjat, hogy bõven béta fázisban volt a játék és csak késõbb érte el a "Megjelenési" állapotot.
#5072
Az, hogy idáig mik voltak tesztelve..szerintem mi nemtudjuk (és sokan nem tudják) a választ. Külön profi teszter csapat/ok(?) foglalkoznak a tesztelés "érdemi" részével. Persze a stress test-ek meg hasonló dolgok amikhez sok ember kell mert csak úgy jön elõ a hiba (ha van) az ok.
(Gyengébbek kedvéért..: Profi teszter alatt azokat a fizetett tesztereket értem, akik napi szinten baromi sokat nyúzzák a cuccost, hogy adott területeken megtalálják a hibákat.)
#5071
Nem idéztem sehonnan, én írtam. Pontosan így éltem át ezt, amikor ráéreztem a Skyrim-re.
Direkt próbáltam utálni, de rájöttem a saját tapasztalatommal hogy valami elképesztõen jó. Ha a TESO csak fele ennyire jó lesz, engem megvettek kilóra.
Próbáltam a sorok közé szõni, hogy az elõítéletem miatt majdnem lemaradtam errõl az isteni csodáról.

PiszkosFred
#5070
"aucs"?

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

j0nNyKa
#5069
aucs. idézet.

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#5068
Ezt most idézed valahonnan vagy te írtad?

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#5067
A The Elder Scrolls és én …
Mi a francért kell már megint egy x-edik fantasy MMO-t fõzni? Van ezer + 1, az ég világon semmi értelme. Ott a WoW azt úgysem tudja felülmúlni. Jó oké, a TES világára épül, azt meg jól le is szarom, megint kardok, íjak, varázslat meg sárkányok. Dögunalom. Miért nem lehet egy igazán jó sci-fi MMO-t csinálni, a WoW után úgysem fogok más MMO-t tolni. Havernál megnéztem ezt az agyon hype-olt Skyrim-et és elsõ látásra megmondtam róla hogy ez szar. Biztos hogy dögunalom az egész, beszélgetni kell meg harcolni. Ezt már láttuk milliószor.
Mindegy, jön az online verzió, nem érdekel annyira hogy hajamat tépve várjam, vagy lefagyasszam magam a release-ig mint Cartman. De ha már jön, úgyis megnézem ahogy eddig minden MMO-t, úgyhogy megveszem a Skyrim-et, bár tudom hogy egy szar, de a világról legalább megtudok valamit. Nem mintha annyira érdekelne, de mégse legyek tök hülye a lore-t illetõen. Megvettem a steam-es verziót, DLC-k nélkül remélve hogy minél elõbb végigtolom csak a fõküldetésekre koncentrálva, és elmondhatom hogy valamit tudok Tamriel-rõl. Na kezdjünk bele, jöjjön az unalom…
És elkezdtem a Skyrimet…
Arra szavak nincsenek, mekkorát tévedtem. Sem aludni, sem enni nem vagyok hajlandó, letehetetlen, elképesztõ, az évszázad játéka. Még csak elképzelni sem tudom, hogy lehetett ilyet csinálni. Nem csak a küldetések, hanem a világ, és az apróságok. Értesítettem a vezírt a sárkánytámadásról, õ szólt az emberénekk hogy pár harcost szedjen össze és nézze meg mi a pálya. Oké, láttam, fasza. Erre késõbb megyek a városban, hallok egy beszélgetést, mondom megnézem. És az a tiszt éppen az összeverbuvált csapatnak tartott eligazítást, amirõl ez elõbb beszéltem. Meghallottam mert épp arra jártam. Befostam és nem kicsit. Az egész világ él, lélegzik akkor is, ha épp nem vagyok ott. Az NPC-k nemnekem játszanak hanem élik az életüket. Most ott tartok, hogy a mellékküldetéseket csinálom. A harc zseniális (bár íjjal nehéz célozni). Íjjal és 2h fegyverrel megyek, és tegnap vettem egy házat is.
Szóval így kell teljesen véletlenül Elder Scrolls fanatikussá válni. Most melóban vagyok, de sietnem kell haza mert Daniele vár az Alvó Óriás fogadóban. Ezt az élményt kihagyni nem emberiség elleni, hanem univerzum elleni vétek és büntetni kéne. Szigorúan.

#5066
Nem olyan sok az az egy hónap folyamatos open beta szerintem csak annak itt lenne az ideje, hogy legyen idõ a javításokra is.
PiszkosFred
#5065
En sem lennek meglepve, ha a konzollal egyutt, csak juniusban jonne ki a jatek 😊 Nem ertek hozza, de hogy van az, hogy egy evig csak az 1-20 kontent van tesztelve, ujra es ujra es ujra es ujra a PVE reszbol (elso ket zona), es az 20-50 tartalombol (3-4-5. zona) semmi, maximum privat fejlesztoi teszteken?

Es mivel Sage beigerte az Adv.Zone premierkori jelenletet, azt sem artana tesztelni. Szocialis rendszereket sem. Crafting is teljesen uj, arra is kellene nemi ido.

Sovanynak tunik a maradek ido minderre, az eddigi tempohoz kepest mindenkepp'.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

j0nNyKa
#5064
mindennel meg vannak csúszva, azon sem csodálkoznék ha a 04.04 nem jönne össze 😊
no offense nekik.

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#5063
Egy hónapos open bétát hol ígértek? Maximum az lesz, amit Fred írt, szakaszos teztelés, egyhuzamban 4 hét tuti nem.

Az elõrendelõs és collector opciókat várom nagyon, egy kicsit meg vannak vele csúszva, nem?

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#5062
meg arra,hogy 10 hét az már nagyon karcsú😊

PiszkosFred
#5061
Siman elkepzelheto egy februar-marcius open beta, kozel egy evvel a zart hetvegi havi tesztek utan. Termeszetesen nem folyamatosan, hanem ugyanugy par napos, esetleg hetes sessionokben. Bar azt majd megelozi meg egy hosszabb zart teszt, ha minden igaz, remelhetoleg mar ezen a heten 😊 De midnezt csak "hallottam valahol/olvastam valahol" szintu semmire sem jo pletykak alapjan.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#5060
majd profik is megmondják,de nem olyan sok az egy ekkora volumenu projectnél és egy ilyen méretekkel rendelkezõ játéknál.....
lassan jöhet az elõvétel is

4-500.000 ember tuti megveszi az a néhány ezer aki bétázik majd nem oszt nem szoroz mégha végig is tolhatja

TDC Geronimo
#5059
1 hónap open betat? Ezt kicsit soknak érzem vagy open alatt azt értik, hogy azoknak, akik megvették?

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

#5058
kis érdekesség:S


#5057
hát,hogy ne törüljük le a klienst....valamint,hogy nem volt még high level teszt és beígértek 1 hónap open bétát is😛 pár napja már lesakkoztam....

TDC Geronimo
#5056
Mibõl gondolod? Nem havonta volt eddig vagy még ritkábban?

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

#5055
új hét,új esély kicsit bétázni:p szerintem ha a hétvége nem is/50%/ ,de utánna 100% lesz béta megint😛

danone
#5054
Ok köszi, megpróbálok utánanézni 😊
MerlinW
#5053
Próbáld ki a Secret World-öt. Engem beszippantott.

[merlinw.org]

#5052
muszáj sry:S
#5051
FC3,D3,GTA5,Skyrim,AC4 sok ideje már leköt.Nem is hiányzik MMO(na jó GW2 nagyon meg AOC😊
Pár Exclu.cím még amit említeni se merek de muszály garantált függöség:
-TLOU,Beyond,Heavy Rain.........
Minden közül Diablo az amit nem tudok nélkülözni de még ki se tértem az új-gen.játékokra de itt nem is fogok.

Veled van a baj úgy bizony ahogy írtad
PiszkosFred
#5050
Nem kell ezen gondolkodni, rengeteg cikk, interju es egyeb anyag olvashato mar ezzel kapcsolatosan. Egy egesz hetig csak ez volt a tema.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

danone
#5049
Arra vagyok kíváncsi, hogy oldják meg az egyes Alliance-k közötti balance megtartását PVP-ben. A legtöbb ilyen irányú MMO-ban egyszerûen jobban megéri egy egyikben leenni, mert vagy többen vannak, vagy több/jobban szervezett guld volt.
Vagy a PVP nem alliance (egymás ellen, kb mint GW2-ban)alapú lesz?
#5048
Azért nem köt le tovább, mert kb annyi a játékidejük 😞
De amúgy azok elég jó játékok voltak.

#5047
Velem van baj vagy az új játékokkal? Assassin's Creed IV: Black Flag, Need for Speed Rivals, Far Cry 3, Crysis 3... egyik sem köt le 10-60 percnél tovább.
Bezzeg a Skyrim három héttel ezelõtt "leszögezett" a monitor elé 8-10 órára. 😊



#5046
+1 Igazából az ESO bétának sem örülnék. Jonnykától kaptam kis idõre accot múlthéten, de szinte csak karaktert alkottam. Swtornál annyiszor bétáztam, hogy szabályosan a startkor már untam a kezdõ területeket. Na ezt most ESO-nál nem szeretném elkövetni 😊
#5045
Én is így vagyok vele, de nehéz jó MMO-t találni 😞

#5044
Csak én vagyok annyira elvetemült, hogy a "virtuális életemben" nem tudok meglenni úgy, hogy nem játszok egyetlen egy MMO-val sem? Lassan már két hónapja, hogy "tiszta" vagyok, de már kellene valami ami hosszútávon leköt... hónapokra vagy akár évekre. Az ESO-ig valahogyan ki kellene húzni. <#falbav>

#5043
Talán lesz pre-order féle "open béta" is.
#5042
no van 10 hétvége menjünk visszafele az idõben:a játék megjelenése elõtt 1 ,de inkább 2 hétvége az uccsó finomításokra fog elmenni! marad 8 hét ebbõl szerintem legalább 3-4 hétnyi open béta kéne! marad 4 hét...kell még egy kis finomítás zárt teszteléssel legalább 1 vagy 2 hétvége marad 2 hét....tehát jövõhéten lesz béta😄

#5041
Akit érdekel a téma jöjjön át a WAR topikba, ne offoljunk itt. Bocsi modi <#wave>

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#5040
bazz😄😄😄

#5039
ASD

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#5037
WHAT!!!! LINKET OR DINT HAPPEN!

#5036
Off: de aki nem bír magával az ESO megjelenéséig, van war privtá szerver már. Sajnos 41%-ban van kész, de nemsokára már a t1 -ért lehet harcolni. Viszont a hangulat sokkal barátibb mint az official-on volt 😊
#5035
Amúgy potn ez az ,hogy Én a WOW-ba Riftbe azt nem szerettem már ,hogy oké pl a wow elején a színeket leszámítva ilyen dark volt most meg midnen össze mosódott warhamemrbe meg potn az a világ háttér tetszett és a skyrim potn ezt adta vissza és ez az MMO-ja meg ugyan úgy hibás is lesz ,de javitjak tutira majd mint minden MMO-ban minket ezért fogodd meg ,hogy ahogy elözõ hozzászóló mondta végre nem egy "tamagotchi"