The Elder Scrolls Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
“Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidr?l.”
ui: csak a high lvl vs low level gank akaszt ki😛
zegzug bejárósan, küldetés olvasósan
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
yeah me too😛😊
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
http://elderscrollsonline.com/en/news/post/2014/01/07/new-beta-invites--january-7th
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx
Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Gw2-ben szinte éreztem az egéren keresztûl,hogy belevágok az ellenfélbe és betalál a spellem...na mindegy! azért várós nagyon,de jobban is figyelhettek volna erre,mert sokat leront a kombat feelingbõl ami ez egyik fõ mozgatórugója egy ilyen játéknak! Bár már nem Gw2-zöm,de az messze felûlmúlt eddig minden kombatot
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Viszont ez nem azt jelent hogy 400k ember fizet rá elõ ( vagyis nem annyi a valódi játékos szám ).
Ne keverjük a kettõt.
"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/
Ha most én azt mondom, hogy a múlt heti 20 órám az egyik legnagyobb élmény volt amit mmo kapcsán éreztem a 2005ös wow béta óta, akkor a topiklakók egy része ugyis azt mondja, hogy "csak egy gyökér fanboj, aki hazudik, mert azért fizetik" - kaptam ilyet már. Szerintem átjön a TES hangulat, nem tudtam eldönteni néha, hogy most Skyrimt indítottam e el, vagy az ESO-t. Persze, megvannak a hibái is, de ezt le is írtam 2 héttel ezelõtt egy hosszú kommentben a béta után. Amit eddig láttam belõle (5%-át a játéknak), az alapján jó lesz. Online rpgnek mindenképpen. Hogy mennyire lesz jó mmo-nak, azt nem tudom 2 napnyi játék után.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
“Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidr?l.”
"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/
Ööö ez igaz is meg nem is. Ha Te játék beli pénzen veszed meg a havi díjat ( PLEX ) úgy tûnik hogy Te ingyen játszol. Pedig nem , egyszerûen csak más fizeti ki azt helyetted cserébe kap ingame pénzt.
Tehát a cégnek nincs bevétel kiesése .
"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/
Nem tervezek elõre semmivel sem, az ESO-val sem. Az biztos, hogy amíg van érdekesség és tartalom, én fizetek érte. Ha havidíjat, akkor azt, ha ennek a dupláját mtxben/f2p-ben, akkor abban, teljesen mindegy, a pénz számít a legkevésbé, csak legyen folyamatos újdonság és legyen kedvem játszani az ESO-val, ne unjam meg.
Az biztos, hogy nagyon sokan fognak menekülni a játékból az elsõ hónap után. Ezek fõleg azok az mmo játékosok lesznek, akik már most hiányolják a béták alapján a wow/swtor/gw2-ben megszokott dolgokat (már volt olyan vélemény is, hogy miért nem wow klónt csináltak ehelyett - a másik oldal meg folyamatosan ennek nevezi - erre varrj gombot), és akiknek fogalmuk sincs a TES sorozatról, annak hagyományairól és stílusjegyeirõl. Õk csalódni fognak, és csak ablakon kidobott pénz lesz számukra a dobozos/digitális ESO.
Nagyon sok buta ember a pénz függvényében itéli meg az ESO-t, pedig ezeknek az embereknek a saját életükben kellene rendet tennie elõször, és utána mmoval játszani. Ha nincs 3500 Ft-ja valakinek egy hobbira, az nem biztos, hogy a játék hibája. De az kétségtelen, hogy senki sem fog fizetni 3500 Ft-t havonta valamiért, ami szar, de ehhez elõbb látni kellene azt a valamit. Mert ha megéri, az emberek ki fogják fizetni a havidíjat érte. Ha nem, nem.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
elindítottam, behisztizett, hogy csíter vagyok, kapcsoljam ki a HTGBack-et (ami a win7 alatt visszaállítja a backspace gomb funkcionalitását)
ezt megtettem, elindult, eltolta 900 pixellel mindkét monitoron az asztalt (esküszöm, sose láttam ilyet ezelõtt), majd szétfagyott
ezt repeat 2x, majd uninstall
szóval hagyjuk hogy ebbe több pénz megy be, mint sok másik játékba (akár a táblázatból)
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
A WoW itemjeirõl pedig annyit, hogy lehet, hogy csak "1-2" cucc elérhetõ - ami persze megint erõs sarkítás -, de valami iszonyat mennyiségben veszi a sok bolond a mountokat, peteket, elég csak szétnézni raidek elõtti egy órában a fõvárosok körül, vagy a "palotában". Sok kis apró dollárból összejön a szép bevétel.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
de egyébként szvsz valamennyire mindenképpen bullshit az egész, ugyanis:
- NEM hiszem el hogy a lol nem vezet toronymagasan
- letöltöttem az a CrossFire nevû _állítólag elsõ helyezett_ játékot, és.. öhm, nem írom le a véleményem mert a világból is bant kapok. szóval így nem annyira.. oké a termék.
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/