The Elder Scrolls Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Terawatt
#6588
"City Under Siege" nevû quest le spoilerezte, hogy lesz benne város ostrom...kösz Obama. <#idiota>

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

j0nNyKa
#6587
hallod ha ebbe beleköt bárki, megeszem a kalapom
még elõttem sem spoileres, pedig én csináltam a képet 😊
konkrétan fingom nincs a main story-ról

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#6586
LOL ezt honnan szûrted le?

Csak arra reagáltam, hogy nem mindenki (aki nem kapott kulcsot) most tévedt ide.

Egy szóval sem irigylem a kulcsosokat, sõt!!! Kérlek olvass vissza, mielõtt ilyeneket írnál!

A mohának mindig a déli oldala fás!

PiszkosFred
#6585
Nem oldják fel. Olvasd el az emailt, amit kaptál. A press beta alapján íródott cikkeket lehet majd péntektõl megjelentetni, nem az általános NDA lesz feloldva. Ez már megint kezd olyan lenni, mint az mtx rendszer félreértett rémhíre...

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

PiszkosFred
#6584
A main story képet töröld, mert aztán az lesz a baj, hogy spoileres 😄

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#6583
NDA-t teljesen oldják pénteken, szóval utána már semmi nem számít leakelt anyagnak, nem? 😊

eso-nemesis.blogspot.com Aldmeri Dominion Armen

j0nNyKa
#6582
wat, te MÁR december közepén jelentkeztél bétára, tehát kapjabeavilág? 😊

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

Torzonborz
#6581
"hogy tört szervert írjak"

ööö más mmo topikban ez így konkrétan szentségtörésnek számít ...szóval érteeed<#eplus2>

"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/

#6580
Azért szerintem nem kéne általánosítani, mert sértõ lehet egyesekre nézve!

Mint pl én is írtam lentebb, már december közepén megkaptam a visszaigazolást a beta jelentkezésre, de sajnos nem kaptam kulcsot.

Szerintem inkább örülj, hogy a szerencsések közt lehetsz és majd kérünk élménybeszámolót a hétvégén!

Jó játékot! 😊

A mohának mindig a déli oldala fás!

j0nNyKa
#6579
kértetek ma már többen is leakelt anyagot priviben
videóm nincsen sajnos, azok törölve lettek justin.tv-rõl, a 2-vel ezelõtti béta screenshotjaim meg itt láthatóak

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#6578
na, azért nem minden "új", "új" is a fórumon, csak mert ma kezdett írni 😊

eso-nemesis.blogspot.com Aldmeri Dominion Armen

#6577
azért értek egyet Johnnykával,mert ezidáig sohasem látott gyerekek hada özönötte el a topikot bétát könyörögve akiket még életemben nem láttam itt....valóban az a feeling,hogy tök mindegy mi az csak jáccunk má jáccunk má😊 no nem irigylem én senkitõl,de olyan vicces a szituáció!
Az jut eszembe mikor nyitott az euroworld és az emberek egymást ölték a bejutásért...aztán mikor a riporter megkérdezett egy bácsit,mégis mit akar majd venni és miért áll sorba órák óta azt mondta" hát azt nem tudom,de majd csak látok valamit"😊))

j0nNyKa
#6576
én azért léptem be, hogy tört szervert írjak, és hogy streameljek az sgseknek
köszipuszi

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#6575
Mondjuk azzal, hogy játszanak épp a szerver stabilitását tesztelik😊.

Mondjuk én is igazából csak meg szeretném nézni, hogy milyen mert eléggé szeretem az Elder Scrolls világát, meg is van az összes, csak belefutottam már pár nagy szarba az utóbbi években. Szóval megnézném elõször mielõtt elõrendelem.

Amit streameken láttam az nem gyõzött meg, bár lehet jó is a dolog mert néhány ember nyomkodott összevissza mindent meg, ugye, mást nézni, hogy játszik az egy dolog és saját magunk játszani meg egy másik.

Szóval remélem azért arra lesz idõ, hogy egy kicsit szétnézhessek😊

#6574
Yay, én is kaptam a január 9.-i testre, höhö.
BEAST
#6573
Gondolom te csakis tesztelés céljából léptél be eddig, és kifejezetten hibák jelentésével szorgoskodtál a játékban. 😊

Amit írsz általában a béta tesztekre igaz, de te is tudod, hogy stress tesztnél teljesen mindegy kinek mi a célja, amíg belogol és terheli a servert.

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

PiszkosFred
#6572
Hát nekem ráment vagy 10-12 óra, mire elértem nyugdíjas tempóban. Péntek kora estétõl talán szombat délutánig tarthatott, mert akkor szembesültem vele, hogy Cyrodiil nem elérhetõ (múlt bétában).

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#6571
Mondassz valamit....:S😞

erasmus4
#6570
Kaptam béta kulcsot az érdekelne kb. mennyi idõ lvl 10-re húzni egy karit mert engem a cyrodilli pvp érdekelne.

Count Adyn
#6569
Igen, ott maradt a beta acces felirat😊

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

j0nNyKa
#6568
bejelentkezel az account oldalon, és meglátod
de egyébként igen

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#6567
Üdv!
nem tudjátok, ha valaki a korábbi január eleji bétában volt,az a mostani stress testre is érvényes? 😊
Running
#6566
Kettõt is kaptam és a regelt címeim felét még meg sem néztem.

j0nNyKa
#6565
én tudom hogy errõl szól, de szerinted akik kulcsért rinyálnak, azért teszik, hogy szerver stabilitást tesztelhessenek? lóf*szt, azért teszik, mert ingyen játszani akarnak 😊

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#6564
Ejfelig meg csak a premiumosoknak sajnos.

Terawatt
#6563
Lassan már minden nagyobb MMOnál elhangzik, hogy "Õk biztos tanulnak a riválisok hülyeségébõl (szerver téren)." Legutóbb gw2nél. Eredmény az lett, hogy 1 hónapig haldoklott az ottani aukciós ház és úgy általánosságban a login server meg 1 hétig.

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

#6562
500.000 béta kulcs várja gazdáját a cursegaming.com-on!!!

#6561
Nagyjából errõl is akar szólni ez a hétvége sztem. A levélben is stress testet emlegetnek, szóval most megnézik, hogy mennyit bírnak a szerverek. Nem baj az ha ilyet is tesztelnek mert inkább most legyen akadozás mint a megjelenéskor.
#6560
+1

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#6559
Cry az mindig lesz. Nem nehez a beta es a demo szot osszekeverni. 😊
danone
#6558
Ma megkaptam a pénteki stresstest-re a kulcsomat. A levélben írták, hogy a curse.com-on vannak további béta kulcsok még, gondoltam szólok.<#vigyor>
j0nNyKa
#6557
szvsz fogsz találni itt is, hazaérnek az emberek melóból, meglátják a 73 kulcsot amit kaptak, kiosztják, problem solved
bár elég sokan rámugrottak az elõbb is, valszeg a kereslet még ígyis bõven a kínálat felett van

mondjuk mondom, én most elég negatívan látom ezt a hatalmas user szám növelést, látom elõre a cryfestet, hogy így meg úgy szarok a szerverek
nelegyenigazam

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

Terawatt
#6556
Van ez így. Ne foss részemrõl tuti nem fogom spamelni a cry-t, amiért nem kaptam. Mint írtam, még nincs minden veszve, mert a curse elég sok kulcsot szokott osztogatni, és ha szerencséje van az embernek szerez belõle egyet.

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

Count Adyn
#6555
Azért egy 5 Mbites net már alap mindenhol szerintem azzal meg egy éjszaka alatt lecsorog😊

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

B0GE5z
#6554
te most szomorú vagy mert nem kaptál meghívót és engem akarsz most oltogatni? aranyos<#puszi>

j0nNyKa
#6553
jól mondod, le is szokok sztem errõl a topicról hétfõig 😊
kár érte, jó lenne folytatni az értelmes beszélgetést, dehát a kunyera az kunyera, semmi nem lehet annál fontosabb 😊

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

Terawatt
#6552
Hát én Bad Luck Brian vagyok ezek szerint, így csak majd a curse jöhet szóba. Aki többet is kapott, és nem kell az tudna egyet adni please? <#dumcsi> *Brace yourself, beta key beggers are coming*

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

#6551
Szerintem nem a mérete a baj, hanem az hogy a legtöbb embernek lassú a nete. Én egy hét alatt szedtem le.

Crokin
#6550
Valaki tegyen egyet nekem félre pls, sajnos melóból nem tudom megnézni, hogy jött-e 😊

Repatarurgyán

Running
#6549
Ha neked 2014-ben sok egy 20 gigás mmo, szerintem ne is kínlódj vele, a DOS-os játékok, illetve a netes alkalmazások megfelelõek a számodra.

B0GE5z
#6548
b@szki 😄 remélem megéri killódni vele

PiszkosFred
#6547
Hogy utána még jön 9 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

B0GE5z
#6546
ezt hogy érted?<#merges2>

#6545
Az csak az elsõ része a letöltésnek😄

B0GE5z
#6544
te jó isten.. mire ez a 20giga lejön... 😄

drop
#6543
jo olvasni hogy sokan bejutotak hazaerek meglesem kaptam e plusz kulcsot

#6542
Én is kaptam kódot, de amikor beírom csak annyit ír ki, hogy invalid code. Mi lehet a gond?

#6541
Ti hol rendelitek elõre meg a játékot ?
#6540
Akkor még sem volt olyan értelmetlen kérdés ellenben az elsõ válasszal ami érkezett rá.

85 Duelist/75 BD/75 Destroyer/75 SK

PiszkosFred
#6539

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”