The Elder Scrolls Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#6538
Nem volt ossznepi. Nagyon sok kulcsot kuldtek, de nem mindenkinek.
#6537
6522 Eksz
6517 SANTANTICA
6516 Johika

85 Duelist/75 BD/75 Destroyer/75 SK

penge25
#6536
Nagyon szépen köszönöm<#worship>

BalikaHUN
#6535
köszi de közben mondom megpróbálom ékezet nélkül és egybõl sikerült, már nagyon várom a szombatot, épp szabadnapos is leszek

Dragon Multi Gaming Clan - dmgc.hu BF1:Baliozus

#6534
Tudtom Streamelni?
j0nNyKa
#6533
*jonnyka, és mutasd ki írja, hogy nem kapott fû-fa ?! 😊

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

BalikaHUN
#6532
na sikerült, az ékezetek miatt nem engedett tovább

Dragon Multi Gaming Clan - dmgc.hu BF1:Baliozus

#6531
Ne legyen ékezet sehol!

#6530
Jonyka , valaki azt írja mindenki kapott valaki azt ,hogy nem azért kérdeztem

85 Duelist/75 BD/75 Destroyer/75 SK

BalikaHUN
#6529
másnak is csinálja azt hogy a reedem code beírása utáni folyamat végén azt írja ki hogy saving billing adress failed

Dragon Multi Gaming Clan - dmgc.hu BF1:Baliozus

j0nNyKa
#6528
csak téged hívtak be, majd mesélj milyen volt

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#6527
Össznépi meghívás volt , vagy érezzem szerencsésnek magam ? 😊

85 Duelist/75 BD/75 Destroyer/75 SK

penge25
#6526
"dobtam", na az izgalom ugye 😊

penge25
#6525
Szia!

Doptam egy privátot.

j0nNyKa
#6524
ok így kaptam még 1 kulcsot, elsõ privi kapja
az elsõ kapta, a maradék 3252352-nak nem válaszolok külön sorry

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#6523
Én meg csak hétvégén érek rá csak éppen PC-m nincs^
#6522
Hat Fred. 😊 6 cimbol 1re sem jott invite, persze a negativ auram miatt ertheto, es lehet envagyok a kivetel.

#6521
nagyon örülök a bétának. probléma az hogy egész hétvégén dolgoznom kell<#falbav>
azért jó tesztelést a többieknek

#6520
Termeszetesen regisztraltam betara.

PiszkosFred
#6519
Egy napot várj, és neked is lehet, friss reggel, premium nélkül.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#6518
6-a után a sima reg is kap, mint kiderült, olvass lejjebb.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#6517
a premium tagoknak.....azaz aki fizet havi 5 dolcsit

én ezt a levelet kaptam 2013. 12. 16 -én

"Thank you for your Elder Scrolls Online Beta Applicati"

szóval nem kapott mindenki, sajna 😞

A mohának mindig a déli oldala fás!

#6516
Nem kuldtek minden reg.-re.
PiszkosFred
#6515
Jelenleg csak az nem kapott, aki nem regelt. Maga csak a curse 500 ezret oszt szét, ha jól olvastam itt korábban.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#6514
regeltünk.... de nyílván limitált 😞

A mohának mindig a déli oldala fás!

#6513
Ha esetleg más is kapna 1-nél több beta invitet és esetleg nem lenne gazdája, jelentkezem érte (értsd: kiesek a padból) 😊

Elõre is köszönöm

A mohának mindig a déli oldala fás!

#6512
sztem biztos lsz,de laikusan megkérdem miért nem regelt bétára akit érdekel az ESO?😛

#6511
Ha esetleg vki tenyleg terdig jar a beta meghivokban, egy feleslegeset nagyon szivesen elfogadnek en is.

#6510
Mult hetvege SB, most beta. Vehetek megint sok sort es csirke szarnyat. 😊
#6509
Ide kell beírni, ha vki kapott bétakulcsot? Mert akkor direkt nem teszem.
Vki lenne olyan elképesztõen jófej, hogy adna egyet egy kedves, de annál bénább barátom részére, aki mégcsak nem is regisztrált?

#6508
Csak meghalgattak a Zenimax-osok, kaptam, juhééé!

"Life is a map and it's quite confusing" My screenshots: https://flic.kr/ps/2YWbrd

#6507
Napi 1-200 forint, így nézd. Pár doboz cigi ára, vagy egy üveg normálisabb pia. Egy hétvégi bulin két-háromszor ennyit is elköltök fõleg ha jól be vagyok már rugva és hivogatom megfele a fél kocsmát <#vigyor2>

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#6506
Kaptam, koszi.
#6505
És élvezted a játékot azalatt a sok év alatt? Kaptál volna ennyi idõre ennyiért más, hasonlóan szórakoztató dolgot?

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#6504
PAZMEG! MENNYI BÉTA KUCS:p ÉN IS KAPTAM MÉG KETTÕT A KETTÕ MELLÉ:dd

#6503
Megjött 😊 :-) :-D
Végre:-)
McHaals
#6502
most anyázni fogtok, de engem ez a játék nagyon nem érdekel. Persze, most hogy kaptam béta meghívót kipróbálom, de sok évnyi wow után az tuti, hogy még egyszer nem fogok havi elõfizetõs játékkal játszani. bele sem szeretek gondolni, hogy mennyi pénzt költöttem rá.
tudom, csóró magyarok nem épp célközönség, de akkor is.

MadWolf#11626

Torzonborz
#6501
Huhhh , na akkor azt hiszem vennem kell új vinyót 😄 olyan szinten ki vagyok már fogyva hogy nem tudom hová passzírozni. 😄
Köszi.

"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/

Pluskast
#6500
Kaptam én is inviteot jeee!! 😊)) Na meló után telepítek😊

“Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidr?l.”

#6499
35-36 GB tippre, nem otthon vagyok. 30 körül volt és tegnap egy tekintélyes méretû patch jött le, ha jól emlékszem az elõtte meglévõ üres helyemre, akkor 5-6 GB.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

Torzonborz
#6498
Ejj szülinapra csak becsúszott a béta invite 😄 Ennél rosszabbat sose 😄

Egyébként mennyi most a kliens mérete ?

"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/

#6497
Köszi!
Nagyon várom már a játékot, kb mint kisgyerek koromban a karácsonyt 😊
Végre kaptam én is béta kulcsot, úgyhogy nemsokára lehetõségem nyílik személyesen is rácsodálkoznom a kitáruló, "új" világra. Ha a Skyrim szintjét hozni fogja, csak bõvebb tartalommal, nekem már tökéletes lesz.

#6496
ment azért privibe is 😊
McHaals
#6495
privátba gondoltam, de így is jó 😄 írok levelet benne lesz minden

MadWolf#11626

#6494
én szeretneém köszike 😊
McHaals
#6493
kaptam 2 kulcsot, egyiket átadhatom egy szerencsésnek, aki hamarabb ír az megkapja 😄

MadWolf#11626

j0nNyKa
#6492
kaptál stressz kulcsot?

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#6491
Simán fog futni szerintem ultrán is.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

Zgurkaal
#6490
Na én is kaptam. Yea!

#6489
Üdv!

Tudom, hogy már elérhetõ a játék gépigénye, illetve többen is kérdezték már itt, hogy az õ gépükön vajon fog-e futni az ESO, de mivel sajnos elég tudatlan vagyok hardverek terén, így nem igazán tudom belõni, a saját konfigom milyen szintet képviselhet ezekhez képest, így én is megkérdezném a hozzáértõket, hogy mit várhatok ettõl a vastól?

Alaplap: Gigabyte PH67-DS3-B3
Proci: Intel Core i5-2400 3.1 GHz
VGA: GeForce GTX N460SE
RAM: 2x 4 GB DDR3

Szükséges lenne-e valami fejlesztés a játék élvezhetõ minõségben (nem minimum beállításokkal) való futtatásához?
Ha igen, 50-60 ezres költségvetést hogy lenne a legkifizetõdõbb felhasználni?

Elõre is köszönöm a válaszokat! 😊