The Elder Scrolls Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
6517 SANTANTICA
6516 Johika
85 Duelist/75 BD/75 Destroyer/75 SK
Dragon Multi Gaming Clan - dmgc.hu BF1:Baliozus
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
Dragon Multi Gaming Clan - dmgc.hu BF1:Baliozus
85 Duelist/75 BD/75 Destroyer/75 SK
Dragon Multi Gaming Clan - dmgc.hu BF1:Baliozus
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
85 Duelist/75 BD/75 Destroyer/75 SK
az elsõ kapta, a maradék 3252352-nak nem válaszolok külön sorry
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
azért jó tesztelést a többieknek
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
én ezt a levelet kaptam 2013. 12. 16 -én
"Thank you for your Elder Scrolls Online Beta Applicati"
szóval nem kapott mindenki, sajna 😞
A mohának mindig a déli oldala fás!
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
A mohának mindig a déli oldala fás!
Elõre is köszönöm
A mohának mindig a déli oldala fás!
Vki lenne olyan elképesztõen jófej, hogy adna egyet egy kedves, de annál bénább barátom részére, aki mégcsak nem is regisztrált?
"Life is a map and it's quite confusing" My screenshots: https://flic.kr/ps/2YWbrd
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
Végre:-)
tudom, csóró magyarok nem épp célközönség, de akkor is.
MadWolf#11626
Köszi.
"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/
“Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidr?l.”
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
Egyébként mennyi most a kliens mérete ?
"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/
Nagyon várom már a játékot, kb mint kisgyerek koromban a karácsonyt 😊
Végre kaptam én is béta kulcsot, úgyhogy nemsokára lehetõségem nyílik személyesen is rácsodálkoznom a kitáruló, "új" világra. Ha a Skyrim szintjét hozni fogja, csak bõvebb tartalommal, nekem már tökéletes lesz.
MadWolf#11626
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
Tudom, hogy már elérhetõ a játék gépigénye, illetve többen is kérdezték már itt, hogy az õ gépükön vajon fog-e futni az ESO, de mivel sajnos elég tudatlan vagyok hardverek terén, így nem igazán tudom belõni, a saját konfigom milyen szintet képviselhet ezekhez képest, így én is megkérdezném a hozzáértõket, hogy mit várhatok ettõl a vastól?
Alaplap: Gigabyte PH67-DS3-B3
Proci: Intel Core i5-2400 3.1 GHz
VGA: GeForce GTX N460SE
RAM: 2x 4 GB DDR3
Szükséges lenne-e valami fejlesztés a játék élvezhetõ minõségben (nem minimum beállításokkal) való futtatásához?
Ha igen, 50-60 ezres költségvetést hogy lenne a legkifizetõdõbb felhasználni?
Elõre is köszönöm a válaszokat! 😊