The Elder Scrolls Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#6638
Még szerencse, mert még mindig nem döntöttem el milyen karit indítsak <#vigyor2>

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

PiszkosFred
#6637
Persze.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#6636
Ha letöltök egy bizonyos mennyiséget (pl 40%-ot) és bezárom a launchert... akkor 40%-tól folytatja vagy nulláról kezdi a letöltést?

#6635
Mindegyik factionbõl lehet majd karakter egy accounton?

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

drop
#6634
Terawatt Munkie nektek küldtem most van még 2 irjon az aki még nem kapott

danone
#6633
Egy kis segítség. Ha nem engedi redeemelni a kódot, az lehet a korhatár besorolás miatt van. ^^
#6632
nm😊

Van még 1 kulcs szintén fb-n a szerencsésnek..
#6631
Köszönöm. 😊

#6630
Áh, sikerült béta kulcsot szereznem 😄

PiszkosFred
#6629
Nem igaz, egész korrekt a TES HQ FB társasága. Aki nem olyan, arra figyelünk, de ennél rosszabb sose legyen 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#6628
legutóbb is mentek a szerverek már kora délután! lehet most se kell 6-7ig várni

#6627
Pár perce osztottam meg Fred-éknél az ESO fész oldalon kulcsot ,ha valakit érdekel
#6626
Sorry, rosszul emlékeztem egy linkelt képre. Köszi a javítást!

WoW: Ejbenjaro#2740, BDO: Ejbenjaro, TESO: #raqured13, Uplay: RESO-Ejbenjaro

j0nNyKa
#6625
nem mintha így nap végére nagyon topon lennék agyilag, de beleolvastam a kommentekbe, és meghaltam végleg
jó lehet ezeket kezelni

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#6624
Köszi Fred az infót, csak nem igazán olvastam eddig guildekrõl, azért kérdeztem.

WoW: Ejbenjaro#2740, BDO: Ejbenjaro, TESO: #raqured13, Uplay: RESO-Ejbenjaro

PiszkosFred
#6623

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

PiszkosFred
#6622
Hát én megalapítottam a sajátunkat 1 emberrel a múltkor, két kattintás volt 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#6621
poén,hogy épp arra a mailre nem kaptam amelyikre vettem az imperial editiont😄

van még 1 kulcsom,de csak ha már nagyon nem lesz pénteken kezdés elõtt senkinek akkor lesz giveaway😛

#6620
ezer százalékra veszem aki veszi a fáradtságot az kap pénteken a curse-tõl




http://www.curse.com/login?returnUrl=%252fbetas%252fteso-beta-key-giveaway

#6619
Péntek 18 óra és hétfõ 06 óra között lesz béta azoknak, akik kaptak kulcsot, vagy már volt béta hozzáférésük.

WoW: Ejbenjaro#2740, BDO: Ejbenjaro, TESO: #raqured13, Uplay: RESO-Ejbenjaro

j0nNyKa
#6618
sõt csak kedden

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#6617
Nem olvastam végig a hsz-eket akkor most csak hétfõn lehet a bétát kipróbálni?
#6616
Bétában lehet már guildet alapítani? Ha igen, a guildek felépítésérõl írna valaki pár szót?

Yusukee: én nem leszek bétában, csupán egy tagunk kapott eddig kulcsot, így mi nem leszünk. A Renegade guildet javaslom, szerintem õk biztosan ott lesznek. Nephin majd megerõsít / vagy cáfol engem.

WoW: Ejbenjaro#2740, BDO: Ejbenjaro, TESO: #raqured13, Uplay: RESO-Ejbenjaro

tutituti
#6615
Jött kulcs nekem is.
Valszeg nem játszok vele egész nap.Ezért majd írok ide és lehet vele játszani.Így senki se marad le róla.

A Sólyom Végveszélyben a férfiak Titanic-ja. Posztapok/zombie addict

PiszkosFred
#6614
Fogalmam sincs, elõbb legyek benn 😊 Hétfõre már lemondtam a programokat, remélem nem hiába.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#6613
EP oldalon lesz olyan guild, amibe a béta ideje alatt be lehet lépni? (Csak a bétára)

#6612
<#eljen>

#6611
hogy ne csak beta kulcs osztogatás legyen ma a falon <#nyes>

eso-nemesis.blogspot.com Aldmeri Dominion Armen

#6610


Aldmeri Dominion színeibe indulókat keresünk guildünkbe. Mindenki jöhet. Lesz külön HC PvE, PvP részleg, de casualoknak is biztosítunk helyet. Minél nagyobb a guild létszáma, annál életképesebb lesz.
Háttér story szokásos, régi mmo motorosok a kemény mag, többünk hosszú évek óta együtt játszik, elõzõ guildjeink már bizonyítottak WoW-ban, SWTOR-ban stb...számtalan szerver first killel és még több hun first-el. Célunk, hogy megpróbáljuk egybefogni az Aldmeri Dominion alatt játszó magyar játékosokat egy jó hangulatú és jól szervezett segítõkész guildbe, ami természetesen igyekszik majd a top pve guildek közé tartozni + PvP-n is hírnevet szerezni magának. Ha érzed magadban a késztetést, vagy kihívást keresel, vagy csak casualkodni akarsz de azt egy nagy és erõs guildben, akkor jelentkezz hozzánk.

Nemesis Guild oldal

eso-nemesis.blogspot.com Aldmeri Dominion Armen

#6609
Fred meg Torzonborz meg Johnnyka,Drop,Beast,Running,Geronimo ti melyik klánban lesztek?😛

#6608
Igen, ékezetet ne és próbáld többször is nekem sem fogadta el elsõre a kódot
#6607
Nem másoltál véletlenül bele a kódsorba egy szóközt? Én úgy jártam.

#6606
Ne hasznalj ekezetet.

DasIsFuck
#6605
kaptam kulcsot az accountot meg is csináltam, de vmiért nem engedi a kódot redeemelni...

"Mi egy bankrablás egy bankalapításhoz képest?"

#6604
Írtam.

drop
#6603
na nekem is felesleges béta kulcsok írjon privát akinek kell

#6602
Attól függ milyen idõzóna szerint nézed. A Curse nem európai website, valószínû EST szerint kell számolni. Reggel 6 körül kell inkább próbálkozni.

#6601
Addig nem maradok fent. 😊 Reggel meló...

#6600
#6599
Nos, én kaptam béta kulcsot, úgy hogy marad a meglepetés ereje 😊

Viszont egy kis promo:

Toborzás

WoW: Ejbenjaro#2740, BDO: Ejbenjaro, TESO: #raqured13, Uplay: RESO-Ejbenjaro

#6598
az accountját*

#6597
Esetleg ha van olyan, aki kapott kulcsot és megosztaná akár csak egy-két órára a hétvégére vagy a hétfõi napra... annak megköszönném.

j0nNyKa
#6596
na végre valami új infó!
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
..

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#6595
Hmm.. 😄

"You'll be able to play any characters you created during the last test, and they'll all be available again when we send you an invitation to our next test."
Vaxi
#6594
köszi, el is kelt 😊

Mondottam ember, küzdj és bízva bízzál, bicajozz, hogy el ne hízzál.

j0nNyKa
#6593
japjap, totál beregelhetõ bárkinek, amit kaptál

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#6592
Lehetseges és <#eljen>

Vaxi
#6591
sziasztok!
nem tudom, hogy kapott-e mindenki kulcsot, de nekem jött egy. mivel nem lesz túl sok idõm játszani a hétvégén, fel is ajánlanám egy olyannak, aki szeretné, és nem kapott (feltéve, hogy lehetséges)

Mondottam ember, küzdj és bízva bízzál, bicajozz, hogy el ne hízzál.

Ahet
#6590
"Moszkvában a Vörös téren Mercedeseket osztogatnak ... " <#vigyor2>

The gods have disconnected you ...

j0nNyKa
#6589
lehet hogy csak oda photoshopoltam, és nincs is ilyesmi !!!44

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/