The Elder Scrolls Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
twitch.tv\mnk_official
twitch.tv\mnk_official
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
abszolut nem latom benne a logikat hogy miert is lenne ez a jovo es miert elavult a pay2play.
ahogy mar szamtalanszor le lett irva, havi 13 euro egy dolgozo embernek, akinek a hobbija a gaming, meg se kottyan, nem hogy itt MO-n de nyugatabbra meg inkabb.
Azt meg tudom hogy az emberek jo resze ingyenleso. tizen eve dolgoztam egy helyen ahol a megnyito bulin ingyen voltak az ilyen mini mars, twix stb csokik kirakva, hat mondanom se kell hogy mindenki pakolta tele a retikuljet meg az uditos poharat vele...
ha mar valami akkor a hibrid rendszer ami talan a jovo, de azt is scak ugy tudom elfogadni, hanem lehet funitemeken kivul venni mast. meg ha a jol kinezu cuccokat nem csak itemshopban lehet venni.
de a favorit az a havidijas modell nekem, nem vagyok spur.
ESO a fizetesi model miatt bukni fog, ez ellen mit erveljen barki is, ugyan az a baromsag mint az elozo.
Virág Árpád: Nem akarja még egyszer átnézni a vallomását, Pelikán?
Pelikán József: Nem, annyit gyakoroltuk az elvtársnõvel, nem akarom.
Virág Árpád: Egy kis frissítés sosem árt, jó pap holtig tanul. Tudja ki mondta ezt, Pelikán?
Pelikán József: Tudom, tessék ideadni.
Virág Árpád: Mi egy nagyon szép vallomást várunk magától, Pelikán elvtárs.
Pelikán József: Elnézést Virág elvtárs, ez az ítélet.
Virág Árpád: Ejnye, az álmatlan éjszakák. A lónak is négy lába van, mégis megbotlik.
Pelikán József: Ez igaz.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
más probléma az eso háza táján.. nincs.
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
Ha problémád van az elõfizetési modellel, írd meg nekik, van erre felület.
twitch.tv\mnk_official
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403
Köszönöm, én kérek elnézést. Inkább fizetek 3500 Ft-t havonta, és szórakozok nyugodtan, mint sem 24/7-ben grindeljek, hogy legyen cuccom. De, ízlések és pofonok, ha f2p-re vált, én továbbra is fizetem a szerkesztõség és a saját havidíjamat, mint sem arra menjen rá az idõm, hogy kényszerbõl grindelek valamit. Mert azt te sem hiszed, hogy ingyen kapsz mindent. 😊
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Többen felhozzák azt, hogy de hát õk csak úgy lennének egy kicsit azt miért nem lehet? Sztem meg pont így jó. Kicsit ismételgetem magam azt tudom, de úgy gondolom, hogy aki játszani akar az játsszon, aki meg nem, az meg ne. Sok értelme annak amúgy sincs egy mmoban, hogy 2 hetente belép egy fél órára. Akiknek csak így van ideje azok játszhatnak single playerrel vagy fizessék ki a zsét és akkor lép be amikor akar.
lehet én el vagyok tévedve, de azt hiszem, hogy egy 3500 ft-os havi összeg nem kéne, hogy gondot okozzon. Ha meg igen, akkor meg játszani sem kell.
"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/
Mennyire gondolod az "elég játékost"? Ugye nem a WoW számaival akarsz jönni, mert akkor itt hagyjuk abba 😊
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
Amúgy kétlem hogy a TES rajongók egy online store-t szeretnének látni hupilila megakarddal meg csillámpónival .
Igen lehet jól csinálni a F2P-t lásd WT de azért az egy kicsit más.
Ami ott mûködik az itt nem biztos hogy mûködne és legfõképp nem biztos hogy elnyerné a játékosok tetszését az adott stílusú játéknál.
Az általad emlegetett EVE-nél is akartak a készítõk mikrotrankzakciós baszásokat csak éppenséggel ez véletlenül kiderült és a játékosok eléggé morcosak lettek . Nem is kicsit. 😄
A lényeg mindig azon van hogy a fejlesztõ/kiadó cég megfelelõen fel tudja e mérni a terméke minõségét és ahhoz beállítani a megfelelõ fizetési modellt.
UFF
"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/
Rendben.
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
twitch.tv\mnk_official
Amit leirtal az a szokasos baromsag a f2p-rol.
1. rész - a szökés. Unalmas, remélem lesz egy skip rész benne.
2. rész - a sziget. Minden frakciónál egy szigeten kötsz ki, nem véletlenül. Ez tanuló terep. Megismerkedsz a szakmákkal, a döntéseid következményeivel, a skilljeiddel, azok használatával, a harccal, stb. Ez a szoktatás idõszaka.
3. rész - a történet. Mielõtt megkapnád a szabadságot, amelyet egy TES-tõl elvársz (persze mmo keretei között), el kell tudni helyezni téged a játékban. Miért vagy itt, mit akar tõled a próféta, mit akar tõled a szövetséged, és egyáltalán, mirõl is fog szólni a következõ 400 óra játék. Ha ez megvan, akkor megérkezel az elsõ nagyvárosba...
4. rész - ...és onnantól mehetsz, amerre akarsz.
Na most nagyon sokan az 1-2 résznél feladták. IGEN! - ez design hiba is egyúttal, hiszen lehetne ezt érdekesebbé is tenni -, de az is igaz, hogy amit az 1-2 rész alapján ír az ember fia, az nem állja meg a helyét (vagy csak részben) a 4. részig vagy az után eljutott ember tapasztalataival szemben. De még így is akad, aki hidegrázást kapott a játéktól. Ez is benne van. (és nincs is gond, amíg nem akar engem vagy mást meggyõzni, hogy én vagyok a hülye emiatt, mert tetszik😊).
Harc eleinte szokatlan, bár aki játszott a Skyrimmel, annak nem volt gondja. Aki nem, és rotációt akart szpemelni mint a legtöbb mmoban, az szopott és hisztizett. Egy éve tudjuk, hogy ez ilyen lesz, aki erre most csodálkozott rá, az magára vessen.
Az, hogy van mit csiszolni a harc mélységén, az effekteken, akció-reakció részén, az más tészta, ott lesz mit csinálniuk még a maradék 50 napban. De az alapok ezek maradnak, a TES harcok ilyenek voltak, és ilyenek lesznek.
PVP-hez nem értek, én minden percét élveztem, amíg játszottam. Healerként sok sikerem nem volt, mert engem szedtek elõször az íjászok a falakról, de kurva jó volt több tucat emberrel ostromolni high beállítások mellett, dinamikus árnyékokkal 40-50 fpssel, hatalmas ostromgépen között kergetõzve vagy a falat lebontva beözönleni az Erõdökbe. Hosszú távon nem tudom milyen lesz, hatalmas nagy a terep, és ahhoz, hogy legyen értelme is, meg is kell majd az Erõdöket tartani - fõleg a guildeknek. Kiderül, milyen lesz. A visszajelzések alapján nem lesz rossz, de mivel én nem értek hozzá, nekem elég a casual fun része is.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
twitch.tv\mnk_official
Amikor a beta indult én is a kétkedõk közé tartoztam és írtam is pár negatív dolgot. Vissza is lehet keresni.
Aztán írták többen, hogy igen, az eleje még olyan, de aztán jó lesz. nem adtam fel mert azért azt már megtanultam a hosszú mmo pályafutásom alapján, hogy érdemes az adott játékban tapasztaltabbakra hallgatni meg nem elásni egy adott játékot pár szint vagy pár óra játék után.
És igazuk volt. Ahogy haladtam elõre, úgy kezdett szépen megnyílni a dolog és nálam is szépen minden a helyére került. Kis tapasztalat is kellett azért, hogy mit-merre érdemes fejleszteni. Kb. szombat estére-vasárnap reggelre odáig jutottam, hogy elõ is rendeltem a dolgot. Szóval engem meggyõzött.
meg tudom érteni azokat is akik rosszakat írnak mert az elsõ idõszak, az elsõ egy-két kezdõ hely nem feltétlen meggyõzõ. Utána viszont tényleg nagyon kellemes a játék. A sok negatív dolog valszeg abból jön, hogy vki beült elé, tolta vagy 3-4 órát és azt szûrte le, hogy olyan semmilyen. De nincs igazuk.
A questek roppant ötletesek, meg lehet sokat többféleképpen is csinálni, vannak választási lehetõségek is és nincs kijelölt útvonal. elindulsz a világban és lehet tök jó helyeket találni és bele lehet futni nagyon izgalmas/érdekes questekbe.
Az üzleti modell meg nem elavult. én utálom a f2p/mikrotranzakciós modellt. minden szarért fizettetnek és tele van hülyékkel. Ez a havi 3-4k pont azokat szûri ki, akik csak fröcsögni járnának föl a general chatekre meg csak hülyülni. Én ezt a modellt favorizálom és õrülök, hogy nem tolják az arcomba azt, hogy vedd meg ezt csak most akciós, ennyit meg annyit spórolsz...stb stb.
Nyílván mindenkinek más tetszik. Azért azt javasolnám, hogy ha lesz lehetõséged kipróbálni a betat, tedd meg. Még mindig elképzelhetõ, hogy neked nem fog tetszeni, de ennyi esélyt megérne a dolog.
Meg amúgy is, miért kellene X szintûnek lennem, hogy eldöntsem a harc számomra unalmas, nem hozz lázba? Ahogy néztem a legtöbben ilyesmik miatt panaszkodtak.
A zenei aláfestés epic, a story is biztos rendben van, de ilyesmi talán egy single játékot vinne el a hátán, nem pedig egy p2p mmot. Ettõl függetlenül biztos lesznek olyanok akiknek tetszik majd az egész. Jó játékot nekik. 😊
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Tetszett! Erre most kaptál egy nagy pluszt tõlem.
na jó picit kiszineztem, de nem nagyon
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
twitch.tv\mnk_official
Munkie: tételezzük fel hogy nem munkaidõben írtam, mert épp unatkoztam.
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403
twitch.tv\mnk_official