The Elder Scrolls Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

PiszkosFred
#9374
Akkor szerintem ne nézd meg a videót 😊 Nincs headshot meg ilyesmi. Van a célpontod, azt el kell találnod célzova (plusz/minusz 0.5-1cm), és utána jön a sebzés számítás a crit, dmg, védelem, anyámkínja alapján.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Terawatt
#9373
Ez majd akkor lesz ciki, ha véletlen Molag Bal lábkörmét simogatod meg így. <#nyes>

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

PiszkosFred
#9372
Parancsolj Biztos van több is, de eddig csak róluk tudok személy szerint.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

ricsaj
#9371
A videot meg nem neztem de eleg csalodott leszek ha valoban egy celzos alca moge relytett gagyi targetelos baromsag less.
Ha ijjal megyek es fejre celzok akkor AZ a fejere menjen es azert legyen nagyobb a sebzes mert jol celzok es nem azert mert eleg hit/critical ratingem van ahhoz hogy legyen egy lucky shotom..

PiszkosFred
#9370
Ez a soft target lock, vagy mi a rosseb. Lag miatt nem kell annyira pontosan céloznod, mint egy valódi harci FPS-ben, de azért nem árt, ha nagyjából a mobra (vagy 1 cm-re mellé max) célzol. Számít a mob távolsága is, más a szórás közeli s távoli célpontnál.

PVP-ben healerkedtem, ott engem lõttek, én csak gyógyítottam.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#9369
Remekul ninjapulloltam igy dungeonben, hogy elfordulva is a hatam moge ment a sneak headshot. 😊

#9368
Ezért célszerû lockolni a targetet. Olykor hasznos, máskor meg töknyolc ki kapja, úgyis meg kell halnia mindnek... 😄

twitch.tv\mnk_official

ricsaj
#9367
Van valami magyar Facebook csoport?
Ez azert megiscsak egy forum, ott viszont kevesbe lehet zavaro ha megy a hulyeseg is

#9366
Ez az addon tobb mint korrekt, bennevan minden igy elso ranezesre ami kell.

Terawatt
#9365
Én azt vettem észre, hogy ránéztem egy mobra, és onnan elhúztam az "célkeresztet" jóval messzebb (fpsben már rég Józsi haver fejét lõnéd szét, aki ezer méterre van)és a mobra lõtt rá, nem mellé. Ebbe nem nyúlnak bele, akkor szerintem nem lesz nagy hátrányban az sem, aki vaktában szórja a tûzgolyót. Én valahogy úgy képzelem el, mintha valami burkon belül célzol, akkor az adott mobot ütöd meg. Ha átfedés van a kettõ között, mert mondjuk egymás mellett állnak, akkor a közelebbire megy értelem szerûen.

Ennél biztosra veszem, hogy kisebb lesz ez a tûréshatár a pvpben, mert azért még is csak legyen benne valamennyi egyéni ügyességbõl adódó sikerélmény/jutalom, ha már íjjal nem lõheted szét a várfalon álló térdkalácsát. <#vigyor>

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

PiszkosFred
#9364
Hát, én még hitboxot sem nagyon láttam, pedig kerestem. Lag miatt nehéz volt belõni, de szerintem játékosoknál fix lesz a dolog. De majd valaki megmondja, aki esetleg tesztelte 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Torzonborz
#9363
Ha már pvp : karakter mérete befolyással van a hitboxra vagy az fix ?

"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/

Terawatt
#9362
Végre egy jó pvp vidi. Köszi érte. 😊

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

PiszkosFred
#9361
Pedig megmondták, hogy zerg a pvp, nem jó 😊

Egyébként köszi a videót, tegnap óta keresem ezt, ahol látható az elsõ addonok egyike.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#9360
Az milyen. Pedig a targeteles/celzas elegge konzolos.
Mas:
TES Online PvP, csak nekem jott be jobban mint a GW2 fele zerg? Valamivel jobban atlahato az egesz pedig nem kevesen vannak 😊
TDC Geronimo
#9359
Nem támogatja, szerintem PCs verzió nem is fogja.

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

#9358
Gamepad-al probalta valaki beta alatt?
#9357
Köszi MaRee. jó ksi help video nem volt idõm foglalkozni betaban craftolással!
PiszkosFred
#9356
Hogyne. Ez standard TES cucc. A csíkot mindig nézni kell, mert ha kifogy a töltet, akkor nincs effekt. Azt speciel nem értettem, hogy a pajzsok miért kaptak ilyet (constant effekt helyett), de ez már legyen az én bajom 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

PiszkosFred
#9355
Elder Scrolls Online ‏@TESOnline febr. 11.
@wints_22 The NDA is in effect for this #ESO beta event, which prohibits sharing any info about your beta experience. Thanks for checking!

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#9354
En lovoldoztem poison arrowval a gyikarcokat a varfal tetejerol, az epic volt, meg sneakbol vicceseket lehet loni ha critel, szoval nekem tetszett igy ahogy van.

#9353
igen õk jó arcok! KORREKT NAGZON

Terawatt
#9352
Szerintem egy korrekt review lett. Remélem az archeryn tényleg kicsit finomítanak még, hogy jobban lehessen érezni a témát. Esetleg benne maradjon a szörnyben a nyílvesszõ, elég ha pár darab, és viszonylag hamar el is tûnik belõle, csak hogy azért egy jó kis plusz ez szerintem. (Ez lehet azért sincs benne, mert akkor meg esetleg a hitbox miatt lehetne anyázás. )

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

#9351
Ja,én töltögettem is a staffomat folyamatosan.Egyébként volt valami bugos kripta,ahol a mobok ötösével dobálták a potionokat,meg készen feltöltött 10-20? szintekre szánt soul gemeket.Na ott én leálltam farmolni,lett vagy 30+ darab azzal elvoltam.
#9350
Soul gemekkel szarasig leszunk majd ha tovabb lehet menni a storyban amitol ugye no a *world skill*.

drop
#9349
kérdés miért van 2db 2h mace kezdõ résznél egyik inkább 2h kard vagy axe lehetne

#9348
FRED!!! vagy aki nyomta.....a fegyvereket lehetett tölteni soul gemekkel azt néztétek? volt lvl 16-on olyan satffom ami adott 7 unresistable DMG-t,de mivel ugye se combat log se semmilyen visszajelzés nem igazán tudtam mennyire durva az😛 namármost beleraktam a fegyóba a soul gemet ekkor egy ilyen visszajelzõ csík feltöltõdött ,de nem vágtam,hogy ez most random attackra pöckölte ki a 7 dmg-t vagy minden attackra,de kb 15 percnyi ölés után "lemerûlt"....ergó elég "költségigényes"
Találtam egy csomó olyan encsantot illetve cuccot ami az encsant hatóidejét növelte....gondolom azokkal kevésbé fogyott le a csík...


BOOOORZASZTÓAN HIÁNYZIK a statisztikák megjelenítése!! Combat, mit lootolsz,mit craftolsz, cuccaid hogyan befolyásolják a karakteredet stb!!!

könyörgöm tegyenek már bele ilyesmit4444!

#9347
Fel van oldva az nda? Fb-n már lehet pikcsört posztolni a karakterekrõl amit Fred tervezett?
#9346
ShoddyCast-ék is nyomták a bétát!!


Count Adyn
#9345
Nem merül fel😄

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

#9344
Krafting gyorstalpaló, leszaromhavótmár



az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#9341
Hat igen, elomaszok a koporsombol, vegigolvasom a sok esetben 50/100+ hszt, es arra gondolok kitol kerjem vissza a foloslegesen elvesztegetett idomet. :F

#9340
Nem tudom srácok engem csak az zavar ,hogy valaki megkérdezne egy craftolásos kérdést vagy bármilyen játékban lévõ infót és nem lehet látni majdnem ,hogy a kérdést meg az infót mert oldalaknak az 50% arról szól ,hogy ezen lovagolva ez és az az oldal próbálja a saját igazát bizonygatni és mutogatni melyikõtök apukája az erõsebb!
#9339
Hat ez hatalmas <#nyes>, besirtam rajta <#taps>
#9338
Jujj..te csak vigyázz ezekkel a nagyobb összegekben való fogadással 😊)
A múltkor is majdnem mi lett belöle. xD
Még szerencse, hogy nem fogadtál. 😄

/JK.
PiszkosFred
#9332
OFF
Nyomokban, homok 😄 Errõl egy régi Prosectura szám jutott eszembe ("dalszöveg" itt)
/ON

PEGI/ESRB besorolás miatt "bármi" lehet a játékban.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#9330
mondanám mit húzok és hova, de nem idevaló dolog az <#mf2>

twitch.tv\mnk_official

Különc
#9329
Ez egy mocskos elf, ott lehetnek homok

#9328 az embereknek nem tetszik, ha megmondják/leírják nekik tényekkel, érvekkel hogy orbitális nagy idióták, ezért Dzsonász sosem lesz a barátod, el kell keserítselek, mint ahogy én sem

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

PiszkosFred
#9327
Nyomokban mindenképpen. 😊
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

j0nNyKa
#9325
nem bioware sorry
fred köszi, a következmények egyértelmûek voltak 😄

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

Különc
#9324
Melegházasság van a játékban? Ha nincs, akkor bojkott lol

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

PiszkosFred
#9323
Lesz, majd pár hétre rá az asszony viszi a lovat, a ritka gemeket és a postlaunch érkezõ házat is...

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

j0nNyKa
#9322
bocsánat, de szeretném megkérni a kezedet 😄
több ilyen hozzáállású férfiemberre lenne szüksége ennek a társadalomnak

na majd ingame jól megkereslek és gyûrût húzod a karaktered kezére meglásd
juteszembe fred: mit tudunk a házasság rendszerrõl? lesz / nem lesz / mikor lesz / hogy lesz?

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#9321
Nem mondtam, hogy nincs pénzem.<#eplus2>

twitch.tv\mnk_official

#9320
Bocsánat, de hogy teheted meg, hogy a finom whiskyt összekevered holmi kátrányos üditõ italnak nevezett "végbélsártermékkel"? 😄

#9319
Kezdem nagyon nem érteni, hogy miért kell problémázni a havidíjon.
Régen tudjuk, hogy nem f2p,b2p lesz, ennyi ídõ alatt 2 évnyi gc árát õssze lehetett spórolni fizetésbõl/zsebpénzbõl/húsvéti locsolásból/blahás kéregetésbõl😊))))
Így sincs semmilyen kötötség vagy legalábbis én nem érzem mert ha tetszik akkor elõfizetek még 1 hónapra, ha nem akkor nem fizetek.



viszont az azért komolyan érdekelne hogy akit földhöz ver a havi 3500, az miért nincs kiadva mondjuk azon, hogy a bf4-hez új vga-t kell venni?????
vagy mondjuk azon, hogy basszus ha bekapcsolom a gépet akkor növekszik a villanyszámlám????
#9318
Bocsának,ha bántó lesz ,de inc spénzed és whisky colázol? 8)
#9317
Nem, semmi nem történik. Sokan szokták szüneteltetni a dolgot nyáron vagy vizsgaidõszakban.
#9316
#9315
Helló, egy kérdés, ha netán valami gond lenne és nem tudom fizetni a havi díjat 1-2 hónapig, nem lesz különösebb hátránya a dolognak azonkívül hogy nem játszok 1-2 hónapig? vagy?