The Elder Scrolls Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
A TES VI-hoz annyi köze van, hogy az ESO után várható, vagyis arra még várnod kell, még akkor is, ha az ESO és a TES fejlesztõje két különbözõ csapat. De, két TES játék nem lesz párhuzamosan, majd 2018-19 körül jön az új rész, addig lesz nekünk ESO és vele a teljes Tamriel.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
tessék fogyasszátok egészséggel <#idiota>#idiota>
(ja és totál egyetértek veled kedves fórumtársam! tényleg!)
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Grafika:
Melyik az a hülye készítõ aki hero engine-nel ad ki egy játékot 2014-ben? Most komolyan ezeknél majmok dolgoznak? Tök ronda az egész, ráadásul ismerõsöm ismerõse látott egy képet egy agyonmodolt skyrim-ból, ami szebb... Erre kiadják a skyrim folytatását ilyen rondán, hát gg...
Aztán így azt hinné az ember, hogy 500 millióból tudnak csinálni valami jól kinézõ animációkat, nem ilyen szart.. komolyan, 2014-ben ez szégyen.
Hangok:
PF nem beszél a fõkarakter, ez még az SWTORBAN is benne volt, meg a dragon age 2-ben, itt meg semmi. Hova rakták ezek a 600 millát amibõl a játék készült?!
PVP:
3-as szintig jutottam, és egy másik 3-as szintû játékos mondta hogy a PVP szar zergfeszt, lagol meg szaggat meg kaotikus meg a sorc túl op a többihez képest, meg amúgysincs stealth a játékban úgyhogy szar az egész PVP úgy ahogy van. Ne próbáljátok ki, én sem tettem.
PVE:
Vicc, a játék összes küldetése ilyen hogy ölj meg 100 pókot meg szedjél 150 goblinszart. Lehettek volna kreatívak is pf.. Ráadásul az összes quest bugos is. Kevés a spell slot, ez nagyon jól látszott level 3-mon. Hogy lehet MMO-t kiadni legalább 90 spell slot nélkül? Játszottak ezek valaha wowot? Amúgyis csõjáték az egész, semmi köze a skyrim szabadságához! Meg nehéz is, nem lehet kitérni meg blokkolni, mégis hogy kéne megölnöm a szúnyogot? Ráadásul az milyen már hogy a sorc heavy armorban rohangál kalapáccsal? Nem játszottak ezek sose wowot? Ja és nincs combat log, hogy csináljak így OP kasztot? Meg mit nézzek így csata közben? A hero engine-es grafikát? 😄DDDDdd hogyne
Térképek:
Kicsi az összes terület, a wowban bármelyik terület nagyobb volt, mint itt az egész világ térképe... Értitek van 700 millájuk egy játékra, és csinálnak egy nyúlfasznyi térképet, ahova bezsúfolnak 2 millió játékost, szép volt.. 😄
Crafting:
Nincs a játékban crafting, így kiadni mmo-t komolyan. 800 millából nem sikerült bazmeg egy crafting rendszert berakni a játékba, gratulálok zenimax.
Fizetési rendszer:
2014-ben havidíjas játék? 😄DDDDDDDDdddddnégy
Bukott az egész, majd szóljatok 3 hónap múlva amikor f2p lesz, akkor visszanézek... Pénz kérni szolgáltatásért, hol élnek ezek? 😄DDDddddddöt
Mondjuk megértem, valahogy vissza kell szedniük a 900 milliót, de biztos nem az én zsebembõl fogják. Mocskos rabló banda. Ja és még akkor a havidíj mellé itemshopot is raknak be 😄DDddddhat
Úgyhogy összességében adok rá egy 1/10-et (a próbálkozásért). Aki ezzel a szarral fog játszani az buzi. Meg amúgyis én csak normálisan leírtam a tényeket a játékról, erre a sok fanboy egybõl nekem esik. Ha nem tetszik ne olvasd el, vagy menj át másik fórumra a többi fanboy közé. A gamestar is leírta hogy bukás, most akkor meg miafaszt kötözködsz troll fanboy? Naugye. BTW ha nem fogtad volna fel a mondandómat, le fogom írni félóránként. Köszipuszi.
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
A többi csak indikatív, ha határértéken belül lesznek a mutatók nem foglalkoznak vele.
Nem csoda, a Bethesdától az emberek nem közepes, hanem állleejtõ minõséghez vannak szokva. Én már csak abban reménykedem hogy az ES VI fejlesztését nem hátráltatja majd túlságosan ennek a játéknak az elhasalása.
Szóval majd ha magasabbak lesznek a szintek, meg a cuccok jobbak, akkor már lesz több ilyen egyéni produkció.
Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403
twitch.tv\mnk_official
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
twitch.tv\mnk_official
Tenyleg, szinergiakrol tudtok valami tobb infot? melyik mire jo stb. impalet lattam neha felvillanni de hogy mit csinal? 😊 meg a tobbi. van ezekrol valahol valami info?
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Véglegesre ez viszont tényleg nem lenne túl jó.
Van egyébként a Cyrodiil-i pvp-rõl valahol egy korrekt összefoglaló ?
"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/
Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]
PSIJIC ORDER Beta Access! This is the INTERNAL Beta and you get to keep access until release! Best team of people you must stay active on forums though this is an account that was given out to people who were helpful in the beta run from before so this is better then a regular beta account.
"Congratulations! You've been selected to join a hand-picked group of testers that we've identified as particularly helpful—the Psijic Order. First and foremost, please do not share any information about this group with non-members or the public.
We've chosen you based on the quality of your bug reports, feedback, and forum posts. As a member of the Psijic Order, you'll have access to a special server with extended availability where you'll test content before it is released to other testing groups. You may encounter more bugs on this server, but we know you're a great candidate to help us root out issues and provide early feedback on new systems.
Offers came in at ~500 quick so I start the bidding at 500. 1k takes it right away. Selling RIGHT AWAY! Play RIGHT AWAY AND ALL THE TIME! RARE!
Western Union, A Cash card from CVS or whoever, OR Paypal as a GIFT payment so there's no fee's involved and shipping of anything is NOT required.
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
Egyébként nekem nem tûnt így most sem, hogy már harmadszor voltam bent. Sokat felhúznak mindkét oldalon és kölcsönösen szétszedik egymást általában, vagy kis kommandók aprítják tüzelõvé õket, a pár megmaradt pedig nem viszi le olyan gyorsan, hogy ne lehessen megvédeni a várat adott esetben. Nem vitatom, hogy lesz olyan eset, mint amit felvázoltál, de szerintem nem törvényszerû.
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
Állítólag a staffoknak van?
Egyébkén alapból van jó pár írt szöveges válaszadási lehetõség benne a 70 ember számára. 😊
Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]
Csak nekem tûnt furcsának, hogy az ostromfegyverek olcsóak, és instant lerakhatóak? Se supply nem kell hozzá, és pár másodperc alatt kész van. Így a várak pillanatok alatt szétlõhetõek.
Azt éreztem, hogy itt még kevesebb értéke van a váraknak, mint a GW2-ben, pedig ott is 15 percenként rántották át.
Igazából még az zavart, hogy instant lehet ugrálnia várakra, ehhez fejlesztés kell, vagy alapból tudják a várak, mert az jó szar akkor.
Ebbõl az lesz, hogy összehoppol egy zerg benyom 5 perc alatt 15 otromfegyverrel egy várat, majd szalad a következõre. Ebbõl nagy gyász lesz, ha így marad. Nyugtassatok meg, hogy csak én néztem be valamit.
vagy.. vagy! írnak egy egyszerû scriptet 1 munkanap alatt, ami a rádió gombos meg ilyesmis válaszokból statisztikát készít
tetszikérteni?
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
De nem írhatom le a többi 200 választós kérdést elemezve, hogy ugyan kevés a loot, de ezt szeretem. Ugyan nem lehet kitenni minden skillt a barra egyszerre, de ezt szeretem azért, mert... stb.
Ui.: Mondtam, hogy írtam megjegyzést. 😊
Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
Érdekes.
Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]
1. kreálsz egy paypal accot, kapsz egy számlaszámot, ez a tied.
2. két módon tudod feltölteni ezt az accountot pénzzel.
- vagy már meglévõ számláról utalsz át rá bármilyen bankból
- vagy unicredit bankba mégy be, és onnan utalsz rá pénzt számla nélkül (Magyarországon õk intézik a pp ügyeit)
3. A 2. ponttól függõen megjelenik a pénz a számlán max 2 napon belül.
4. Innentõl kezdve azt csinálsz vele, amit akarsz. Bármilyen pénznembe átválthatod az összeget, napi árfolyamtól függõen. Ha hagyod forintban, akkor a középárfolyam környékén fogsz vele fizetni.
5. Profit
Nálunk a családban a fiatalok ezt használják, semmi kockázat nincs benne, és elég 10-20 ezer forintot tartani rajta, és azt újratölteni idõnként.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
De azért valljuk be, vannak igen elbaszott követelõzések.
Meg kell tartani az arany középutat.
Szerintem..
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
Így is sok a barom, nehogymár még sugallják is, hogy master az lessz amit ti akartok. Jó, persze, hogy fontos a játékosok visszajelzése, hisz nekik(künk) készül. De jót tenni mindenkinek nem tudsz. Olyan nincs ami mindenkinek megfelel. Csinálják õk olyannak amilyennek elképzelték.
Attól lesz olyan amilyen. Be is baszna, ha a csík húzná a repülõt.
Persze picit lehet engedni, de mi lenne ha mindent megcsinálnának amit a sok gyökér (tisztelet a kivételnek) kitalál..
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
A kérdõív jó, de egy nagy baj azért van vele: csak afelõl érdeklõdnek, hogy látunk bizonyos dolgokat (mint pl. loot mennyisége, minõsége, harc nehézsége).
A probléma ezzel az, hogy elfelejtik mellette megkérdezni mi a jó a játékosnak. Tegyük fel azt válaszolom, hogy kevés a loot. Ebbõl Õk meg levonnak egy olyan következtetést, hogy többre van szükség. Vagy nehéz a harc és õk könnyíteni akarnak majd rajta.
Igen ám, de én pont ezt szeretem benne. Na ez a probléma ezzel a kérdõívvel. A játékos véleményét méri csak fel, és nem a fontosabbat: az igényét.
Én beleírtam, hogy bizonyos dolgokon ne akarjanak változtatni a billentyûspammer, haszontalan tömeglootdobáló stb. WOW és tucatklónjainak játékosállománya miatt. Ne tévedjenek olyan útra, mely a tucat MMO-k felé vezet.
Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]
Lockpicking simulator:
http://www.openprocessing.org/sketch/133819