The Elder Scrolls Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

PiszkosFred
#9264
A kezdeti trollkodó 4-5 órás játékélményre alapuló cikkek után a legtöbb portálnál rájöttek - és itt a fórumon is nagyon sokan -, hogy az igazi játék lvl9-10 körül kezdõdik, de akkor aztán nagyon.

A TES VI-hoz annyi köze van, hogy az ESO után várható, vagyis arra még várnod kell, még akkor is, ha az ESO és a TES fejlesztõje két különbözõ csapat. De, két TES játék nem lesz párhuzamosan, majd 2018-19 körül jön az új rész, addig lesz nekünk ESO és vele a teljes Tamriel.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

j0nNyKa
#9263
VÉGRE aktuális lett az antihülye antitroll hszem
tessék fogyasszátok egészséggel <#idiota>
(ja és totál egyetértek veled kedves fórumtársam! tényleg!)
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Kipróbáltam ezt a sz*rt. Hatalmas csalódás, semmi köze nincs a wowhoz.

Grafika:
Melyik az a hülye készítõ aki hero engine-nel ad ki egy játékot 2014-ben? Most komolyan ezeknél majmok dolgoznak? Tök ronda az egész, ráadásul ismerõsöm ismerõse látott egy képet egy agyonmodolt skyrim-ból, ami szebb... Erre kiadják a skyrim folytatását ilyen rondán, hát gg...
Aztán így azt hinné az ember, hogy 500 millióból tudnak csinálni valami jól kinézõ animációkat, nem ilyen szart.. komolyan, 2014-ben ez szégyen.

Hangok:
PF nem beszél a fõkarakter, ez még az SWTORBAN is benne volt, meg a dragon age 2-ben, itt meg semmi. Hova rakták ezek a 600 millát amibõl a játék készült?!

PVP:
3-as szintig jutottam, és egy másik 3-as szintû játékos mondta hogy a PVP szar zergfeszt, lagol meg szaggat meg kaotikus meg a sorc túl op a többihez képest, meg amúgysincs stealth a játékban úgyhogy szar az egész PVP úgy ahogy van. Ne próbáljátok ki, én sem tettem.

PVE:
Vicc, a játék összes küldetése ilyen hogy ölj meg 100 pókot meg szedjél 150 goblinszart. Lehettek volna kreatívak is pf.. Ráadásul az összes quest bugos is. Kevés a spell slot, ez nagyon jól látszott level 3-mon. Hogy lehet MMO-t kiadni legalább 90 spell slot nélkül? Játszottak ezek valaha wowot? Amúgyis csõjáték az egész, semmi köze a skyrim szabadságához! Meg nehéz is, nem lehet kitérni meg blokkolni, mégis hogy kéne megölnöm a szúnyogot? Ráadásul az milyen már hogy a sorc heavy armorban rohangál kalapáccsal? Nem játszottak ezek sose wowot? Ja és nincs combat log, hogy csináljak így OP kasztot? Meg mit nézzek így csata közben? A hero engine-es grafikát? 😄DDDDdd hogyne

Térképek:
Kicsi az összes terület, a wowban bármelyik terület nagyobb volt, mint itt az egész világ térképe... Értitek van 700 millájuk egy játékra, és csinálnak egy nyúlfasznyi térképet, ahova bezsúfolnak 2 millió játékost, szép volt.. 😄

Crafting:
Nincs a játékban crafting, így kiadni mmo-t komolyan. 800 millából nem sikerült bazmeg egy crafting rendszert berakni a játékba, gratulálok zenimax.

Fizetési rendszer:
2014-ben havidíjas játék? 😄DDDDDDDDdddddnégy
Bukott az egész, majd szóljatok 3 hónap múlva amikor f2p lesz, akkor visszanézek... Pénz kérni szolgáltatásért, hol élnek ezek? 😄DDDddddddöt
Mondjuk megértem, valahogy vissza kell szedniük a 900 milliót, de biztos nem az én zsebembõl fogják. Mocskos rabló banda. Ja és még akkor a havidíj mellé itemshopot is raknak be 😄DDddddhat

Úgyhogy összességében adok rá egy 1/10-et (a próbálkozásért). Aki ezzel a szarral fog játszani az buzi. Meg amúgyis én csak normálisan leírtam a tényeket a játékról, erre a sok fanboy egybõl nekem esik. Ha nem tetszik ne olvasd el, vagy menj át másik fórumra a többi fanboy közé. A gamestar is leírta hogy bukás, most akkor meg miafaszt kötözködsz troll fanboy? Naugye. BTW ha nem fogtad volna fel a mondandómat, le fogom írni félóránként. Köszipuszi.

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#9262
Sima BG-n van illa wow óta. nagyon remélem itt is klassz lesz healernek! 8) Riftben is meg warhammerben is.
#9261
Nem tudom Világ életemben Resto shaman voltam Rated BG-n meg arenaban sõt még Raideken is. Remélem itt is olyan élmény lesz healernek lenni mint ott!
danone
#9260
Szerintem meg csináltak egy 100+ kérdésbõl álló tesztet, csak hogy ne tûnjön fel, hogy tulajdonképpen egy kérdésre válaszolsz: "Will you buy this game?" <#vigyor><#vigyor><#vigyor><#vigyor>
A többi csak indikatív, ha határértéken belül lesznek a mutatók nem foglalkoznak vele.
#9259
Ne legyen igazam, de nekem nagyon úgy tûnik hogy a rosszul megválasztott, elavult üzleti modell és az átlagos minõség sikeresen elintézte ezt a játékot már a megjelenés elõtt. Az interneten fellelhetõ elsõ reakciók és reviewek is ezt támasztják alá.

Nem csoda, a Bethesdától az emberek nem közepes, hanem állleejtõ minõséghez vannak szokva. Én már csak abban reménykedem hogy az ES VI fejlesztését nem hátráltatja majd túlságosan ennek a játéknak az elhasalása.

Running
#9258
Hétvégén nem nagyon lehetett külön rambózni, vagy kiscsapatos mókákat szervezni, mert túl erõsek voltak az õrök. Volt amikor a 10 fõs csapatból 5-en meghaltak, amikor a fûrészmalomnál rárohantak a varázslókra.
Szóval majd ha magasabbak lesznek a szintek, meg a cuccok jobbak, akkor már lesz több ilyen egyéni produkció.

Különc
#9257
Tanulság: zászlót jól tud védeni 4 sorcerer

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

#9256
PiszkosFred
#9255
Hát, itt 3 hónapig kell(ene) futkosnod, hogy "nyerj". 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Különc
#9254
Amíg nem az lesz, mint WoWban, hogy elszaladunk egymás mellett, és aki elõbb leveri a királyt nyer, addig minden oké lol

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

#9253
Mondjuk ezt a játékosok döntik el leginkább, hogy hogyan játszanak, nem a játék. Lehet pár fõs teamekkel is vadászgatni nyilván, de a többség a futunk a zerggel keeprõl keepre dolgot részesíti elõnyben sajnos, ami rohadt unalmas.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

PiszkosFred
#9252
Ha találok olyan videót, ahol 5 támadó ostromol egy erõdöt, 5 védõvel szemben, berakom 😊 Sok a leakelt anyag, valahol csak lesz olyan is.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Különc
#9251
Ez pont a zerg részét mutatja a harcnak, amit nem akartatok emlékeim szerint

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

#9250
Remény hal meg utoljára...

twitch.tv\mnk_official

PiszkosFred
#9249
Nyúlfarknyi pvp videó:

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Különc
#9248
Remélni lehet

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

#9247
Hihetetlen mik vannak... a webes lockpicking minigamenél (nem tudom itt mutatták-e), máris megjelent egy ilyen gold "áruház"... 3000 gold ~70 euróért... 😄 remélem az ilyen botokat, meg hirdetõket keményen bannolni fogják.

twitch.tv\mnk_official

#9246
Na akkor az is kiderült, hogy a 3 szövetség instája nem csak a nevében tér el egymástól. Amúgy jól néznek ki 😊. Az Impale szerintem másik player skilljét turbózza fel. (Itt pl a templar rootját gyújtja meg szerintem.)

#9245
fasza! nem is gondoltam hogy ilyen popec lesz.
Tenyleg, szinergiakrol tudtok valami tobb infot? melyik mire jo stb. impalet lattam neha felvillanni de hogy mit csinal? 😊 meg a tobbi. van ezekrol valahol valami info?

PiszkosFred
#9244
Egy kis dungeon videó a TF srácoktól (ha valaki nem jutott volna le a béta alatt).

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#9243
Nekem harom kulon kulon betas eszrevetelemre reagaltak egy levelven mind a harom pontra. Szoval olvassak es torodbek is vele. 8)
PiszkosFred
#9242
Hja ok 😊 Arra én is vevõ lennék, mert amilyen kevés ideig lehetett tesztelni a pvpt, nem sokat láttam belõle. Csak azt, hogy fps nem csökkent, és healerként fun volt a lerombolt falon keresztüllovagolni, majd a háttérbõl nyomni a jóságot mindenkibe.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Torzonborz
#9241
Bocs lehet félreérthetõ voltam. Az összefoglaló alatt egy kiterjedtebb ficsõr listára gondoltam. Minek hogy kéne ott mûködnie.

"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/

PiszkosFred
#9240
Úgy tudom, hogy NDA alatt van a pressnél is a pvp élmény, csak pve-t írhatták meg, de lehet tévedek.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Torzonborz
#9239
Nem lepõdnék meg ha ez csak a béta miatt lett volna így.
Véglegesre ez viszont tényleg nem lenne túl jó.

Van egyébként a Cyrodiil-i pvp-rõl valahol egy korrekt összefoglaló ?

"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/

yesname
#9238
Na azt én sem. 😄

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]

#9237
Okés. Már megvan a válasz is 😊



PSIJIC ORDER Beta Access! This is the INTERNAL Beta and you get to keep access until release! Best team of people you must stay active on forums though this is an account that was given out to people who were helpful in the beta run from before so this is better then a regular beta account.

"Congratulations! You've been selected to join a hand-picked group of testers that we've identified as particularly helpful—the Psijic Order. First and foremost, please do not share any information about this group with non-members or the public.

We've chosen you based on the quality of your bug reports, feedback, and forum posts. As a member of the Psijic Order, you'll have access to a special server with extended availability where you'll test content before it is released to other testing groups. You may encounter more bugs on this server, but we know you're a great candidate to help us root out issues and provide early feedback on new systems.

Offers came in at ~500 quick so I start the bidding at 500. 1k takes it right away. Selling RIGHT AWAY! Play RIGHT AWAY AND ALL THE TIME! RARE!

Western Union, A Cash card from CVS or whoever, OR Paypal as a GIFT payment so there's no fee's involved and shipping of anything is NOT required.
j0nNyKa
#9236
az eleje jogos, a végére meg: nem is hiszem, hogy a maradék 1,5 hónapban nekiállnak azokat a szövegeket elolvasni / kielemezni / eszerint fejleszteni 😊

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#9235
Sõt, még össze is csomagolhatod, ha gáz van - felfújható csatagép! 😄

Egyébként nekem nem tûnt így most sem, hogy már harmadszor voltam bent. Sokat felhúznak mindkét oldalon és kölcsönösen szétszedik egymást általában, vagy kis kommandók aprítják tüzelõvé õket, a pár megmaradt pedig nem viszi le olyan gyorsan, hogy ne lehessen megvédeni a várat adott esetben. Nem vitatom, hogy lesz olyan eset, mint amit felvázoltál, de szerintem nem törvényszerû.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#9234
PTS Béta megy. Tud valaki bármit is errõl a PTS Béta kliensrõl?
Állítólag a staffoknak van?
yesname
#9233
Az ilyen kérdéseknél ezt ugyan úgy meg lehet oldani radio button-os válaszolással is, hogy pl. "Nehéznek találod a harcot?" Alatta: "Elõnyben részesíted a nehezebb harcot?" Tetszikérteni? 😉
Egyébkén alapból van jó pár írt szöveges válaszadási lehetõség benne a 70 ember számára. 😊

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]

#9232
A Blizzard nem jo pelda, minden sirasnak engedett mar az elejen is. Pl. player sirasnak engedve az undead nem lett igazi undead, mert a paladinok milyen jok ellenuk. Blizzard es a jatekosok egy dolgot felejtettek csak el, hogy a paladin pont ezert paladin.

Running
#9231
PVP kapcsolatban:
Csak nekem tûnt furcsának, hogy az ostromfegyverek olcsóak, és instant lerakhatóak? Se supply nem kell hozzá, és pár másodperc alatt kész van. Így a várak pillanatok alatt szétlõhetõek.
Azt éreztem, hogy itt még kevesebb értéke van a váraknak, mint a GW2-ben, pedig ott is 15 percenként rántották át.
Igazából még az zavart, hogy instant lehet ugrálnia várakra, ehhez fejlesztés kell, vagy alapból tudják a várak, mert az jó szar akkor.

Ebbõl az lesz, hogy összehoppol egy zerg benyom 5 perc alatt 15 otromfegyverrel egy várat, majd szalad a következõre. Ebbõl nagy gyász lesz, ha így marad. Nyugtassatok meg, hogy csak én néztem be valamit.

#9230
Amúgy nagyon bízom benne, hogy õk is megtudják csinálni azt amit anno a Blizzard. Mármint, hogy 0 MMO-val a hátuk mögött is tudnak egy király MMO játékot létrehozni.
j0nNyKa
#9229
persze a következõ 200millából felfogadnak vagy 70 embert, akik a 2millió bétázó összes kifejtõs válaszát elolvassák és kielemzik
vagy.. vagy! írnak egy egyszerû scriptet 1 munkanap alatt, ami a rádió gombos meg ilyesmis válaszokból statisztikát készít
tetszikérteni?

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#9228
Okéoké 😄

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

yesname
#9227
Igen volt pár, de én nem arról beszéltem. A választós kérdésekõl beszélek. Azokon kívül csupán egy általános mezõ volt annak, hogy mit szeretne a játékos látni. Oda írtam is egy csomó ötletet, javaslatot.
De nem írhatom le a többi 200 választós kérdést elemezve, hogy ugyan kevés a loot, de ezt szeretem. Ugyan nem lehet kitenni minden skillt a barra egyszerre, de ezt szeretem azért, mert... stb.

Ui.: Mondtam, hogy írtam megjegyzést. 😊

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]

#9226
Persze lehet, hogy épp másról szól az adott kérdés, mint a loot vagy a harc, de megjegyzésként kb. bármit odaírhatsz. 😊

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

yesname
#9225
Épp ez az, hogy elvileg olyan amilyennek elképzelték. A kérdések viszont azt is sugallják, mintha hajlandóak lenének ezen nagy mértékben változtatni. Nem is értem honnan jött le neked a hsz-bõl, hogy az én igényeim szerint csinálják meg...
Érdekes.

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]

#9224
Hmm, nekem volt jó pár kérdés, ahová konkrétan írni kellett.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

yesname
#9223
Rating van, nem gépeléses válaszadás. 😊

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]

PiszkosFred
#9222
Nem von le. Azért írom és javaslom mindig a paypalt, mert jelenleg az egyik legjobb megoldás azoknak, akiknek nincs bank/hitelkártyájuk, és csak game/timecardot használnak. Mert ez olcsóbb és az ESO enged errõl fizeti a jelek szerint (SWtOR is, de pl a WoW ha jól tudom, akkor nem)

1. kreálsz egy paypal accot, kapsz egy számlaszámot, ez a tied.
2. két módon tudod feltölteni ezt az accountot pénzzel.
- vagy már meglévõ számláról utalsz át rá bármilyen bankból
- vagy unicredit bankba mégy be, és onnan utalsz rá pénzt számla nélkül (Magyarországon õk intézik a pp ügyeit)
3. A 2. ponttól függõen megjelenik a pénz a számlán max 2 napon belül.
4. Innentõl kezdve azt csinálsz vele, amit akarsz. Bármilyen pénznembe átválthatod az összeget, napi árfolyamtól függõen. Ha hagyod forintban, akkor a középárfolyam környékén fogsz vele fizetni.
5. Profit

Nálunk a családban a fiatalok ezt használják, semmi kockázat nincs benne, és elég 10-20 ezer forintot tartani rajta, és azt újratölteni idõnként.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#9221
Jó..megint elszálltam kicsit. Bocsánat 😊
De azért valljuk be, vannak igen elbaszott követelõzések.
Meg kell tartani az arany középutat.

Szerintem..
#9220
-p

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#9219
Akkor írd úgy, hogy kevés a loot, de neked épp ez tetszik, vagy nehéz a harc, de éppp ez a jó benne. 😊

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#9218
Szerintem ez a kérdõív pont így jó.
Így is sok a barom, nehogymár még sugallják is, hogy master az lessz amit ti akartok. Jó, persze, hogy fontos a játékosok visszajelzése, hisz nekik(künk) készül. De jót tenni mindenkinek nem tudsz. Olyan nincs ami mindenkinek megfelel. Csinálják õk olyannak amilyennek elképzelték.

Attól lesz olyan amilyen. Be is baszna, ha a csík húzná a repülõt.
Persze picit lehet engedni, de mi lenne ha mindent megcsinálnának amit a sok gyökér (tisztelet a kivételnek) kitalál..
PiszkosFred
#9217
Ne félj attól, hogy az válik belõle 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

yesname
#9216
Nekem is a spamek közt landolt, de szerencsére beleakadtam. Nagyon jó látni, hogy ennyire szívükön viselik a játékosok véleményét, szóval ki is töltöttem.
A kérdõív jó, de egy nagy baj azért van vele: csak afelõl érdeklõdnek, hogy látunk bizonyos dolgokat (mint pl. loot mennyisége, minõsége, harc nehézsége).
A probléma ezzel az, hogy elfelejtik mellette megkérdezni mi a jó a játékosnak. Tegyük fel azt válaszolom, hogy kevés a loot. Ebbõl Õk meg levonnak egy olyan következtetést, hogy többre van szükség. Vagy nehéz a harc és õk könnyíteni akarnak majd rajta.
Igen ám, de én pont ezt szeretem benne. Na ez a probléma ezzel a kérdõívvel. A játékos véleményét méri csak fel, és nem a fontosabbat: az igényét.
Én beleírtam, hogy bizonyos dolgokon ne akarjanak változtatni a billentyûspammer, haszontalan tömeglootdobáló stb. WOW és tucatklónjainak játékosállománya miatt. Ne tévedjenek olyan útra, mely a tucat MMO-k felé vezet.

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]

#9215
LOL..lehet gyakorolni!

Lockpicking simulator:
http://www.openprocessing.org/sketch/133819