The Elder Scrolls Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram
http://edtool.net
http://edtool.net
//http://elderscrollsonline.info/combat
http://edtool.net
lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram
"Holding the right mouse button engages active blocking, slowly draining stamina in order to intercept enemy attacks with a weapon or shield. While in active block mode, the player can shield (or weapon) bash by left clicking to interrupt enemy spell casting or to break free of crowd control effects."
ez alapjan akkor megy lefele akkor is ha csak tartod, de nekem ez nem tunt fel 😊 bar konkretan nem neztem, ill out of combat hulyeskedtem vele es nem remlik fogyott volna a stamina kozben.
Lehet gurulni is, de szerintem túl sok staminát fogyaszt heavy armorosként, így én szinte soha nem használtam.
lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram
1. Ha blokkolsz (feltartod a pajzsot), folyamatosan eszi a staminat, valami X stamina/tick fogyásra gondoltam.
2. Csak akkor eszi a staminat ha éppen blokkolsz valamit.
A második kicsit OP (ez volt a TERA-ban is és nerf lett belõle, az 1. esetre), mert nem kell figyelni, hogy éppen mikor kellene blokkolni és ész nélkül csak tartod a pajzsot.
Én inkább az elsõre tippelek itt is, mert ott figyelni kell, hogy mikor érdemes blokkolni, különben hamar kifogysz a stamina-ból.
Persze lehet, hogy ESO-ban valami harmadik féle van.
http://edtool.net
lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram
Mennyi staminát fogyaszt a blokkolást?
A stamina/magicka/hp regen ami a karakter lapon szerepel milyen idõközönként regenerálódik?
http://edtool.net
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
köszi egyébként, hétvégén pont akartam nyomkodni kicsit <#eljen>#eljen>
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
márc 30. starthoz képest 4 hétvége van , megjelenés elõtt lévõn szerintem nem lesz beta. Szóval azt írják még több beta lesz az legalább 2, teát vagy most és 2 hét múlva vagy 2 hét múlva és 4 hét múlva az én tippem .
lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
Az US picivel nagyobb verzió.
A szakma fejlesztéséhez valóban kell a skillpont de pl. kovácsolás acélból a blacksmith lvl 5-tõl érhetõ el és a karakterednek 16-os szintünek kell lennie, hogy használni tudd az elkészített tárgyat.
szvsz jobban jársz ha a kezdet kezdetén inkább armor/weapon/class -ra rakod a pontjaidat.
Ha közben fejleszted a választott szakmát az oké, de a amíg nem éred el a szükséges karakter szintet addig felesleges pontot rakni rá.
belenéztem a "Zenimax Online" mappába 3 almappát találtam benne:
-Launcher
-The Elder Scrolls Online
-The Elder Scrolls Online EU
a launcher oké tudom mi, de a másik 2 furcsa...
szval a kérdésem, mivel nyilván eu szerveren fogok játszani kell-e nekem a "The Elder Scrolls Online" mappa???
van elég helyem csak 58,8 GB egy kicsit megdöbbentõ.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
abba ne is menjünk bele, hogy miért akar más nevû mappát minden realmhez, rejtély
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
Elõre is köszönöm!
WoW: Ejbenjaro#2740, BDO: Ejbenjaro, TESO: #raqured13, Uplay: RESO-Ejbenjaro
lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram
lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram
A mohának mindig a déli oldala fás!
Ami az árakat illeti, lehet, hogy a teszt miatt lett "olcsó" minden, mert így instant lehetett próbálgatni mindent, nem kellett kvázi szopni, mint pl a pve mount 17000-es ára miatt. De ez csak egy gondolat.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”