The Elder Scrolls Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Terawatt
#9726
Éjszakai ostrom még nem volt. Ajánlom nekik, hogy ne basszák el a Pvp-t, mert eddig nagyon epic.

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

Terawatt
#9725
Abból a szempontból tetszik, hogy kevesebb szarakodás van vele, mint gwben, ott sokszor elõfordult, hogy valaki lerak egy ramot/vagy bármi feleslegeset a trebu környékére erre mindenki felépíti, mert azt hiszik, hogy az is trebu. Ilyenkor meg a commander anyázik, hogy gyerekek mekkora hülyék vagytok.

Árát nem figyeltem, de ha tényleg olcsó, akkor azon tuti változtatni fognak. Másrészt cukorkaként nem hiszem, hogy megérné majd szórni, mivel más finomságra is lehet majd költeni a pvp currencyt.

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

j0nNyKa
#9724
huh +1, ez picit.... fura <#idiota>

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#9723
ez natgyon gáz! pláne,hogy instant lepakolsz egy bazinagy ostromgépet O_O

#9722
Igen, ezzel kezdhetnének valamit majd.
Az egy dolog, hogy 2 sec alatt felépül egy, de gyakorlatilag a pontokból korlátlan mennyiség áll rendelkezésére.
A GW2 jó példa erre, ahol bizony nyersanyagot kell foglalni és szállítani egy eszköz felépítésére, nem mondom, hogy itt is ez kell, de legyen ritkább, hogy nagyobb jelentõsége legyen.
Gondolom majd ezt is "finomhangolják" idõvel.

A mohának mindig a déli oldala fás!

Terawatt
#9721
Fú már kezdtem megijedni, hogy 1 hétnél tovább fog tartani a játék. <#zavart1>Aláírom, hogy a kelleténél szkeptikusabb pillanatomban írtam. <#vigyor1>

Alább: hajítógépbõl sosem lehet elég. <#nyes>

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

#9720
szerintem fizetõs DLC-vel lehet majd venni még 😊

A mohának mindig a déli oldala fás!

#9719
Haha

j0nNyKa
#9718
igen, 6 terület van a játékban körülbelül 5-6 óra játékdiõvel, és nem is terveznek soha hozzáadni többet

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

PiszkosFred
#9717
Maga a béta? 😄

Remélem csak vicceltek a kérdésekkel 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Terawatt
#9716
Tuti, hogy releasekor ennyi területtel indulunk? Volt errõl valami?

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

PiszkosFred
#9715
Elsõ blikkre benne van az összes zóna, ami elérhetõ.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#9714
kicsit hiányos ....nemde?:S

#9713
hp regenre egész class van.

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

j0nNyKa
#9712
<#eljen>
ott rohangálok!

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

PiszkosFred
#9711

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#9710
remélhetõleg itt nem az lesz, hogy akik a leghangosabban sírnak fórumon azokat tápolják....sajnos pl gw2-ben ez a móka megy 😞

A mohának mindig a déli oldala fás!

ricsaj
#9709
Az igazat megvallva ahhoz hogy tudd, hogy van-e balance ahhoz ismerned kell az ellenfeled karakteret is legalabb annyira mint a sajatod, sokszor jottem ra(miutan Minden classal jatszodtam Minden Ellen), hogy attol, hogy elsore ugy nez ki valami, hogy az egyik sokkal erosebb, a masik oldalrol mar hamarabb meglatod a gyengeit. Ezert olyan a balance mint a lochnessi szorny a jatekosok koreben es ezert nem szabadna vakon hallgatniuk a deveknek sem a jatekosokra.

PiszkosFred
#9708
Én még mindig azt mondom, hogy várjunk még a verdikttel, hiszen tutira változnak az értékek a következõ 40-45 napban, sõt, elképzelhetõ, hogy maga a skill típusa/fajtája/"extrája" is.

Egy mmoban a balance kifejezés olyan, mint a havasi yeti vagy a hosszú nyakú akármi a Loch Ness tóban (fejlesztõk szerint van, de a játékosok sosem látják), így aztán a skillek is - nem csak az imperial -, változni fognak.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Fpocok
#9707
Mivel CD KEY-t írnak, így gyanítom, hogy kulcsot küldenek.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#9706
g2a.com
Itt ha megrendelem az Eso-t kapok kódot, vagy postai úton küldenek el mindent?
j0nNyKa
#9705
mindamellett hogy igen, totál így értettem ahogy leírod, ennyire mélyen azért nem akartam még theorycraftolni 😊
igazából fogalmam / fogalmunk nincs, hogy mennyire lesznek faktorok ezek a számok (6% vagy 12..), illetve mennyire lesz faktor a gear, és az ügyesség

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#9704
Abe, ismerten a nagyon jók közé tartozik, a nem éppen gyengének számító pvpvel rendelkezõ conanban. Bár azért meglep hogy mindezt számolás nélkül csinálja.

#9703
Nem egészen mert stamina regen helyett van a +hp, de amíg stamina regent tudsz akár más skillbõl könnyen szerezni addig az a 12% plusz hp igen sok. Orc 6/6-jával szemben elég sok ez a 12/10 ráadásul az orc-nál nem sok értelmét látom a heavy armor gyorsabb fejlesztésének mivel egy skill tartozik alá, míg az one hand+shield alá öt.
#9702
nem igazán. a redguard az majdnem ugyanez, hp helyett staminával.

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

j0nNyKa
#9701
pont azon agyalok, hogy telepítek melóba is majd klienst, és ami könyveket összeszedek, azokat majd ott olvasom <#idiota>

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

Terawatt
#9700
Érdekességként: volt egy Mythic Dawn zászló a szobájában.

Elég sok trófea volt abban a kastélyban, így lehet, hogy ez is csak az. Teso idejében sajnos még a szervezet sem létezik, így róluk nem fogunk semmi pluszt megtudni. Engem érdekelt volna.

Ha már lore: 2,230 esohead bejegyzés a könyvet szekció alatt önmagáért beszél. Lesz mit olvasgatni.<#smile>

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

PiszkosFred
#9699
Igen is, meg nem is. Az a "kórság" amelyet el lehet kapni Tamrielen a TES játékokban, az kb olyan Molag Bal eredeti "tiszta vérû" átkához képest, mint a kínai "adidiass" feliratú hupilila, szétszakadt tréningcipõ az eredeti futócipõhöz képest. Ezt pl. Lord Harkon el is mondja a vámpír karakternek a Skyrim Dawnguard DLC-jében, amikor vámpírrá akar változtatni minket, de szólunk, hogy bocs, már azok vagyunk. Tíz percig röhög, és csak azért nem öl meg minket, mert szereti a bolondokat. 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#9698
Akartam irni valami meghokkentot, de double facepalm kozben valahogy nem jott ossze.

j0nNyKa
#9697
nem azért kértem hogy ide linkeld, hanem hogy meg tudom-e úgy nyitni alkalomadtán ezt az esoheadet anélkül, hogy olyat is megtudjak, amit nem akarok.

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

Terawatt
#9696
Ez alapján a vámpírokat Molag Bácsi teremtette. Háttértörténetüket ennyire nem ismerem, mivel a twillightnál lemaradtam (<#nemtudom>), de ezek szerint lepacsizunk a fõellenséggel, ha (opcionálisan) a vámpírságot választjuk majd? Persze ez csak egy legenda, de akkor is morális kérdéseket vet fel ! <#zavart1><#nyes>

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

#9695
A skyshardból sem lesz hiányunk😊
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
http://esohead.com/search?q=skyshards
#9694
ez alap,hogy tisztában legyünk a képességeinkel meg a cuccokkal,hogy melyik mit ad és mennyire lesz hasznos az adott karakternek....épp úgy hozzátartozik egy MMO hoz,hogy felépíted a karidat mint a bányászás

PiszkosFred
#9693
Szuper, hogy te ilyen pro vagy, de azért ne keverd a szezont a fazonnal. 😊 No offense. Nincs itt semmi sem túlbonyolítva, pusztán kíváncsiak az emberek arra, hogy mi vár rájuk a késõbbiekben, milyen skillek, milyen lehetõségek, és ezek kapcsán merülnek fel kérdések. Lehet, hogy te látsz többet bele ebbe, mint ami.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

ricsaj
#9692
Gyerekek... A jatekot elvezni kell nem kiszamolozni benne.
Jo elmentem en is sok jatekban kiszedtem a cuccokat(amihez volt kedvem) es kozbe kozbe elmentem es ronggya vertem aki szembejott, anelkul hogy tudtam volna hogy mire jo az a 3000 combat rating meg 200 hit rating meg a tobbi stat.
Ti meg mar most tulbonyolitjatok, pedig a jatek meg meg se jelent

#9691
http://esohead.com/items?name=Map&type=5
j0nNyKa
#9690
el vannak rakva valami almenübe, vagy az arcodba rakják?

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#9689
fent vannak treasure map-ok is.
Terawatt
#9688
Ha azt nézzük, hogy sokszor elõfordul, hogy épphogy megúszol egy csatát akkor lehet, hogy ez a kis plusz ment meg. Egy gyors csata alatt nem tud érvényesülni, de ha elhúzódik akkor nem rossz.

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

#9687
Még abból gondolom, hogy valahogy így lehet mert lvl 25!-re rakták.
Lvl 25-ön 10% chance 6 hp az semmi.
Namost. Ha lvl 1 vagy 5-tõl lehetne akkor bakker lvl 50-re nem semmi
gyógyítás lenne mégha 10% esélyel is. Így 25-tõl 50-ig akkora pluszt nem érsz el ha növekedik, bár még akkor is 50-en kellemes lehet.
#9686
Bocs..
1x-2x-3x..
#9685
Gondolj bele, hogy mennyire értelmetlen lenne egy bizonyos szinttõl az a 10% chance 6 hp-ra.

Én valahogy úgy tudom ezt elképzelni, hogy:
1-2-3 pont
2-4-6 (alap hp)
1x-1.5x-2x (alap hp + szintekbõl eredõ plusz)
#9684
Értelek titeket és lvl 25 ez nekem is lemaradt...De én gondoltam 1skill 10% 2hp 2skill 20% 4hp stb.(de Frednek is igaza van még változhat lehet 10% 2hp 20% 2hp stb.)
#9683
a 2-4-6 csak kezdõérték szerintem, és ha pl. csak 1 pontot raksz rá, akkor a kezdõérték = 2 és ha erõsödsz, nõ a szinted akkor ez a sima 2 fog nõni.
De ha raksz rá pl. 2 vagy 3 pontot akkor más lesz a szorzó alap.

Terawatt
#9682
I see. Ez mondjuk logikus, de azért az a 10% nem sok. Ha vadul hadonászol esetleg töltöget valamennyit. Tree lvl 25. Ha akkor tudod fevenni, és csak ennyit healel...szkeptikus vagyok ezzel kapcsolatban. Elõzõt meg elõbb írtam/editeltem, mint ahogy láttam a válaszod. 😊

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

#9681
Az elõbb válaszoltam neked erre....
Terawatt
#9680
Ugye itt van maga a passive skill, és ha megnézed van egy csúszka amivel tudsz pontot adni rá.

@ Betonfal: nálam továbbra is csak 10% chance van. Szerintem csak emiatt nem hiszem, hogy megérné imperialt kezdeni.

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

#9679
Értem amit mondasz, de nem erre gondoltam.
Szerintem minél nagyobb szintüek leszünk ez arányosan növekedni fog, ahogy idáig minden más skillnél is volt.
#9678
Így átgondolva passzívként lvl 10nél kb. 440 életem volt nem is rossz az a 18hp.
Terawatt
#9677
Ugye itt van maga a passive skill, és ha megnézed van egy csúszka amivel tudsz pontot adni rá.

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram