The Elder Scrolls Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Illetve, 50+ terület nem csak erõsebb lesz (1-2 mob helyett 4-5), hanem ésszel kell majd játszani, nem csak szpemelni a legnagyobb sebzésû spellt/képességet, hanem CC-t és egyéb technikák nélkül szinte halott ügy.
Illetve, azt mondja, amit Angry Joe is említett, hogy nagyon sokan azért szidják a játékot, mert Ebonheart vagy Daggerfall területen kezdtek, ott pedig két - aránylag - unalmas kezdõ zóna van, mire elérsz a "tutiba", szemben az Aldermivel, ahol egybõl a kapod arcodban a feelinget. Arról nem is beszélve, hogy az EP és DC eléggé egyhangú, kevés színbõl álló terület (speciel ezt aláírom én is, EP eléggé depresszív tud lenni, fõleg Morrowind része - de hát a történelem az történelem, a lore az lore).
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.
http://edtool.net
Még ha szemben is jön valaki, ha hidden vagy eleve , van pár másodperced hogy te kezdeményezzél, vagy kimozogj abból a kritikus 60-90%-ból.
Azt hiszem a lóról leugrás+hide kombót nem árt begyakorolni <#eplus2>#eplus2>
Nem néztem, hogy van-e csúszka az ellenfél megjelenítési távolságára (video beállítás), de ha van nem árt fenn tartani magason 😊
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/
De a videó tetszik, végre némi sunyi 1v1, nem csak siege. Még ha csalóka is 😊
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
The gods have disconnected you ...
lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
http://edtool.net
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram
laptop pvp tesztet szerintem mindenképp fogsz tudni csinálni vagy most hétvégén, vagy legkésõbb a következõn, azt megvárnám a helyedben
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
Tervezi valaki ps4-en Teso-t?
Nem tudom, hogy fog futni laptopon a pvp
/ minden más mmo fos /
rá sem bírok nézni a WoW,SWTOR párosra.
inkább elõvettem megint a Skyrim-et 😛
/na jó , megjelenésig még a Dark Souls 2-t fogom nyaggatni/
Bár NDA nincs, de kérték a mostani 20-50es területek tesztelõit, hogy addig ne adjanak ki/publikáljanak semmit sem, amíg el nem kezdõdik a következõ béta. Utána lehet.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
|Fatal1ty 990FX Killer|FX 8320 4.5GHz|Gigabyte HD7950OC 3GB|GEIL BLACK DRAGON 1600MHz 16GB DDR3|SAMSUNG 830 64GB SSD|
"You will be able to block with all weapons, though a shield is the most effective."
Tehát minden fegyverrel blokkolhatsz, de a pajzs a leghatásosabb és arra vannak külön aktív és passzív skillek, amivel növelhetõ a hatásfoka, míg a többire tudtommal nincs.
http://edtool.net
Szerintem nagyon jó ez így, legalább is nekem tetszik.
http://edtool.net
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
http://edtool.net
“Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidr?l.”
You will be able to block with all weapons, though a shield is the most effective. Blocking doesn’t block all damage and is far less effective if you are out of Stamina. Ranged physical attacks and spell projectiles can be mitigated with a block, but all other magic will go right through. You have the chance to interrupt some magic spells, though.
http://edtool.net