The Elder Scrolls Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

PiszkosFred
#9826
De ez csak valami korona vagy ékszer, nem a fejébõl nõ ki, ugye?

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#9825
kösz.

#9824
wood elf
#9823
Ez valami borzalmasan néz ki a karakter a videoban. milyen faj ez? Ezekkel a szarvaskákkal?

#9822
kialtassal. (lemaradt) 😊
#9821
Gogos Altmerkent, eszakon raerzel a sor izere. Mar pityokasan talalkozol egy orkkal aki goblin palinkaval itat. Igy olyan fene nagy jokedved tamad, hogy ledobalod holmid es egyszal gatyaban ket fenyes elf pengevel kirohansz a zord eszaki ejszakaba a "Mit nekem egy hadsereg!".
PiszkosFred
#9820
Viszont amit mond, az nagyon jó. A késõbbi tartalmak is nagyon jók (20-50, illetve 50+), és ami számomra végre valami támpont - még ha csak egy vélemény is -, hogy nagyon jó oka lesz a játékosnak (nekem, nekünk), végigjátszani a másik két frakció sztoriját is. Ettõl féltem ugyanis, hogy büszke és gõgös Altmerként hogy fogok én jönni és hozzáállni az északiak sztorijához. De azt mondja, lesz rá korrekt magyarázat.

Illetve, 50+ terület nem csak erõsebb lesz (1-2 mob helyett 4-5), hanem ésszel kell majd játszani, nem csak szpemelni a legnagyobb sebzésû spellt/képességet, hanem CC-t és egyéb technikák nélkül szinte halott ügy.

Illetve, azt mondja, amit Angry Joe is említett, hogy nagyon sokan azért szidják a játékot, mert Ebonheart vagy Daggerfall területen kezdtek, ott pedig két - aránylag - unalmas kezdõ zóna van, mire elérsz a "tutiba", szemben az Aldermivel, ahol egybõl a kapod arcodban a feelinget. Arról nem is beszélve, hogy az EP és DC eléggé egyhangú, kevés színbõl álló terület (speciel ezt aláírom én is, EP eléggé depresszív tud lenni, fõleg Morrowind része - de hát a történelem az történelem, a lore az lore).

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#9819
egy baj van a stealth-el. Mire kitaláltam, hogy orc nightblade leszek, senki sem fogja látni ahogy szaladok heavy-ben kétkezes karddal felé 😄
#9818
50-re amúgy még 2-3 skill slotot adhatnának ám.....

#9817
borzalamas még nézni is,FPS ben a száni FOV miatt:S

danone
#9816
hm... most esett le, hogy ha valaki 5 nappal a release elõtt elkezdi tolni a karakterét, és mondjuk 20 lesz mire bárki elkezdni, akkor a 6. napon gyakorlatilag bárkit lekaszál pvp-ben, mivel az emberek nagyobb százaléka lvl 10-en úgyis kipróbálja. <#banplz>
#9815
Itt egy late game impression video.
#9814
feltehetõleg azért, mert a maintenance idõk is eltérõek lesznek, és az egyik realm elõbb fogja kapni az updateket. ilyenkor eltérõ éles verziók vannak kint, amíg a másik szerver meg nem kapja az updatet.

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

#9813
Azért azt tudni kell, hogy emberünknek ez ki volt maxolva!

http://edtool.net

danone
#9812
A videón 0:49-nél van egy pillanat, ahol max 30%-os szöget zár be az egyikkel aki felé szalad, aki ráadásul már ranged távon belül van. Ki is spurizik onnan azonnal 😄

Még ha szemben is jön valaki, ha hidden vagy eleve , van pár másodperced hogy te kezdeményezzél, vagy kimozogj abból a kritikus 60-90%-ból.

Azt hiszem a lóról leugrás+hide kombót nem árt begyakorolni <#eplus2>
Nem néztem, hogy van-e csúszka az ellenfél megjelenítési távolságára (video beállítás), de ha van nem árt fenn tartani magason 😊
#9811
hatalmas a hasonlat!😄😄

PiszkosFred
#9810
Szerintem is így normális, hogy ha nem szembõl érkezik valaki, akkor az nyakon is csókolhatja a célpontot (magelight nélkül). Legalábbis a józan paraszti ész ezt diktálná.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Torzonborz
#9809
A sneak ennyire jól mûködik ? Van pár emberke akiknek gyk az orra elõtt sunnyog és nem láttak semmit belõle ?

"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/

PiszkosFred
#9808
Illetve, azért a legtöbb áldozata egy meglepõdött japán turistára hasonlított, aki akkor sem vette észre, hogy ütik, amikor már meghalt...

De a videó tetszik, végre némi sunyi 1v1, nem csak siege. Még ha csalóka is 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Ahet
#9807
Arról nem is beszélve, hogy némelyeket nem kis szerencsével él túl, ami fõként a szintjébõl adódott. <#vigyor2>

The gods have disconnected you ...

#9806
Szerintem is hiába kerülsz vele egy szintre ha a felszerelésed ugyan az marad. Látszott, hogy mennyivel nagyobbakat sebzett ráadásul ha jól láttam volt ranged és melee stunja is ez pedig ugye a magasabb szint több skill pont miatt.
Terawatt
#9805
Mese. Elvileg igen, gyakorlatban szart sem ér. 😊

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

drop
#9804
igen de elvileg mindenki egy szintre kerül nem? skill pontok mit erõsebb az tény

#9803
Tényleg fasza videó! A játékosok akiket megöl átlagban 15szinttel kisebbek nála ha jól látom, mielõtt jönne a rage hogytáparanger 😄

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#9802
Azért látszik az a 20 szint különbség.

#9801
Uh, ez tényleg nagyon igényes. Persze lvl32-es, a többiekrõl nem derül ki, hogy milyen szinten vannak a skilljeik, de jól csinálja. Már látom is, hogy meg fognak szaporodni az íjászok. <#nyes>

http://edtool.net

drop
#9800
#9799
köszi
PiszkosFred
#9798
Rossz a link, be tudnád linkelni újra? Mindenre vevõ vagyok, ami jó minõségû 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Terawatt
#9797
Borzalmas. Guild wars 2 varianceosként ég a pofám, hogy felmentem wvwre és megvadultam, hogy le kellett venni a karakterek részletességét/számát az optimális fps eléréséhez, és így effektíven a jó kis siege olyan haverokkal ment, akiknek csak a neve lebeg és tûzgolyókat lövell. <#wilting>

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

j0nNyKa
#9795
tomstorm összes regje ps4-en fogja tolni tudtommal 😊
laptop pvp tesztet szerintem mindenképp fogsz tudni csinálni vagy most hétvégén, vagy legkésõbb a következõn, azt megvárnám a helyedben

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#9794
nálam is ez van, már inkább könyvet olvasok játék helyett...

Tervezi valaki ps4-en Teso-t?
Nem tudom, hogy fog futni laptopon a pvp
#9793
Baccus béta hétvége óta tényleg van ilyen effektus :
/ minden más mmo fos /
rá sem bírok nézni a WoW,SWTOR párosra.

inkább elõvettem megint a Skyrim-et 😛
/na jó , megjelenésig még a Dark Souls 2-t fogom nyaggatni/
#9792
ez a számláló elég nagy kínzás...
PiszkosFred
#9791
-de

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

PiszkosFred
#9790
Nah. A 17-50-es területeket is már hetek óta tesztelik, szokásos meghívós rendszerben, de hasonlóan, mint a press event, csak most inkább guildeket hívtak be és egyéb közösségeket - nem publikus egyéni meghívókkal random népeket, mint a legutóbbi bétába, ahova mindenki bejutott. A következõ bétában viszont már rászabadulhat erre is a nép, nagyon hamar.

Bár NDA nincs, de kérték a mostani 20-50es területek tesztelõit, hogy addig ne adjanak ki/publikáljanak semmit sem, amíg el nem kezdõdik a következõ béta. Utána lehet.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#9789
Valakinek van siege tapasztalata low-end gépen? Mennyire rugalmas a motor ezen a téren,lehet a végtelenségig butítani a grafikát úgy,hogy az ne menjen a látótávolság rovására?
Omlás
#9788
Hát ha növelhetõ a hatás foka akkor... <#banplz>

|Fatal1ty 990FX Killer|FX 8320 4.5GHz|Gigabyte HD7950OC 3GB|GEIL BLACK DRAGON 1600MHz 16GB DDR3|SAMSUNG 830 64GB SSD|

#9787
Nekem front cone 120 fok rémlik, de lehet, hogy rosszul emlékszem.

"You will be able to block with all weapons, though a shield is the most effective."



Tehát minden fegyverrel blokkolhatsz, de a pajzs a leghatásosabb és arra vannak külön aktív és passzív skillek, amivel növelhetõ a hatásfoka, míg a többire tudtommal nincs.

http://edtool.net

#9786
remélem amúgy, hogy max 90 fokot
#9785
100-as szöget biztosan nem 😊
Jeffjohnson
#9784
Vajon mekkora szöget blokkol? Gondolom nem 360 fokban de van különbség e téren a fegyverek között?

#9783
Igen úgy valahogy. A melee, az íj és pl. fireball ellen hatásos, de dot, stun, disorient stb. ellen nem.

Szerintem nagyon jó ez így, legalább is nekem tetszik.

http://edtool.net

PiszkosFred
#9782
Köszi a tippet, el is felejtettem, hogy meg akartam nézni a táncokat, amíg nem linkelted be 😊 Van egy másik videó is, Ezen - bár távolabb van a kamera - de talán jobban látszik összességében.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Jeffjohnson
#9781
Akkor magyarán meg kell tanulni a spelleket, amiket blokkolni lehet majd, hogy feleslegesen ne pazaroljam a stamina-t.

#9780
Hát egy-két hímnemü tánc elég, hogyis mondjam nõies. 😊

http://edtool.net

Pluskast
#9779
Valami hír egy esetleges újabb teszt hétvégérõl?

“Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidr?l.”

#9778
from dev diary


You will be able to block with all weapons, though a shield is the most effective. Blocking doesn’t block all damage and is far less effective if you are out of Stamina. Ranged physical attacks and spell projectiles can be mitigated with a block, but all other magic will go right through. You have the chance to interrupt some magic spells, though.

http://edtool.net

drop
#9777