342
  • Venom T
    #182
    Egy ilyen nagy koponyának mint te, biztos van saját Youtube chanel-e!
    Nem linkelnéd be? Amíg lefő a kávé és felveszem a szolgálatot, szeretnék jól mulatni!
  • Pluskast
    #181
    Az új dolgok nagyon szépek és jók, csak az a baj, hogy amiket te ide leírsz annak semmi értelme nincsen. Össze - vissza dobálod a szavakat egymás mellé aminek még a jelentés tartalmát sem lehet megérteni. Amúgy ez véletlenül nem te vagy? Csak mert nagy hasonlóságot vélek felfedezni közöttetek?

  • frensys
    #180
    Éljetek továbbra is csak a kis beszűkült világotokba, tudjátok elég sokan találkoztak már idegenekkel és őket hívják kis szürkéknek így nevezték el őket a tudósok és van még pár faj ezen kívül, higyjétek el nem az az igaz amit belétek tömnek az iskolában, a tudatlanság nem jó dolog!
  • frensys
    #179
    Vonyíts csak, buták vagytok mind, képtelenek vagyok felfogni hogy az ember nem úgy alakult ki ahogy azt tanultátok, bizonyíték kell? Rengeteg Piramison és barlangrajzon és fentmaradt köveken stb.-n ábrázolnak UFO-kat idegen lényeket akik rendszeresen látogatták a földet, ennél több bizonyiték nincs, nem fognak az orrod elé az ufonauták lejönni hogy tessék itt vagyunk!
  • Pluskast
    #178
    Most miért akarod kibannolni Molni?? Én olyan jókat röhögök így reggel az irományain:))
  • Venom T
    #177
    Jó neked! :)
    Bár, töredelmesen bevallom, az USA kormányába beépülő földönkívüli "szürkék" taglalásán, (akik idegen+majom génekből lettek kitenyészve) én is vonyítottam a röhögéstől!

  • immovable
    #176
    Mulattat. Még. :)
  • immovable
    #175
    Bizonyítsd! Amíg nem tudod, addig ez csak hitkérdés. Hiszel benne, a többiek nem, ennyi.
  • Venom T
    #174
    A #154. hozzászólást ajánlom. Gyönyörűen leírja a jellemábrázolását.
    Nem tűri az ellentétes véleményeket, és hülyének nézi azokat, akik a bizonyított és alkalmazott tudományban "hisznek" nem az Sci-fi-ben.
    Patent troll.
    Azt hiszi megtalálta az élet értelmét, esetleg a nagyvilág titkát.
    Felesleges etetni max. akkor nem, ha jókat szeretnél derülni a hülyeségein és esetleg nem találod még unalmasnak...
  • frensys
    #173
    Pont hogy nem hittérítés, hanem épp azt magyarázom hogy isten kicsoda kiket hisz az a sok millió vallásos annak..stb. de mindegy is, homokba dugott szkeptikus hitetlenkedőknek kár bármit is mondani! DELOI te meg honnan ismersz engem?
  • immovable
    #172
    Jehova tanúja vagy, mire fel ez a nagy hittérítés?
  • frensys
    #171
    Nem muszáj hinni az új dolgokban, nem muszáj elhinni azokat a dolgokat amik újak, mert az ember csak ragaszkodik a saját maga által megtapasztalt és megtanult dolgokhoz, és ha már nem úgy van ahogy azt ők hallják nem tudják elképzelni, igenis léteznek az idegenek és az UFO-k is, szerintem nagy butaság azt mondani hogy nincsenek és azt lehülyézni aki pedig hisz benne! DELOI te meg honnan ismersz engem?
  • immovable
    #170
    :DDDD
  • Keyborg
    #169
    Kis hozzá fűzni való anno amikor igen csak sok szabadidőm volt,én is belemélyedtem ezekbe a témákba,érdekesek, nem mondhatni h nem,van e alapja amit frensys elgyagyogot...Ahogy ő tálalta nem ,de ha jobban belemélyedsz a témában,megtud fogni,nem nem mondom h el kell hinni,de megvan az esély rá,hogy igaz,ettől függetlenül mindenkinek megvan a saját véleménye,oszt' vagy teccik' vagy nem!Elhinni nem kell,viszont ha lenne eszed,használd ki adaptáld valami filmbe vagy könyvbe dobd piacra oszt' gazdagodj meg,vagy higgyél benne amíg élsz legalább lesz valami célod...az se rossz dolog.Amúgy frensys az élő példája annak milyen az ha egy tudatlan naív ember sok szabadidővel rászabadul az internetre,AMIT A NETET OLVASOL NE VEGYÉL SEMMIT KP-NAK!Kutass utána, van 100 féle szoc.hely ahol azt aki publikálta feltudod keresni(pl fécebuk)Kérdezd meg az ő véleményét is(mellesleg ha még a nevét se adta a nép aki publikálta a témát az ügyhöz,miről beszélünk?)mondjon,ajánljon könyveket folyóiratokat,(titkos :) ) dokumentumokat,ahonnan ő előhalászta,vagy legalább támassza alá valamivel a leírt dolgokat, és akkor na de csakis akkor megfontolható az állítása!Ez az én szerény véleményem by egy szkeptikus netfüggő! :D
  • Deloi
    #168
    Most vannak a Holdról homályos felvételek, homályos épületekkel, új kiaknázatlan terület :) Majd, ha ott szaladgálunk a mobiljainkkal a bázisokon, akkor majd jól mégse lesznek, vagy lesznek a Marsról, sose lesz vége...
  • Deloi
    #167
    Meg ez a kordában vagyunk tartva dolog is olyan idegesítő. 50-100 évvel ezelőtt ezerszer jobban kordában voltunk tartva. Most oda utazol, ahova akarsz, azt csinálsz, dolgozol, amit szeretnél, ott élsz, ahol szeretnél. Azt mondasz, mit akarsz (ahogy itt is láthatjuk), erre sírnak itt, hogy minket kordában tartanak, basszus. Meg vagytok ijedve a szabadságtól, azért kell valami hit, hogy valaki irányít téged.

    Amúgy elhiszem, hogy vannak hatalmas pénzes befolyásos körök, akik a fél világra hatással vannak, de azok pont leszarják, hogy te mit csinálsz, vadőrnek állsz Afrikában, vagy brókerként meggazdagodsz, és a jachtodon pezsgőzöl, minden csak rajtad áll, nem sírni kell, hogy korlátoznak.
  • Palinko
    #166
    pedig már milyen effekteket lehet csinálni :D
  • Molnibalage
    #165
    Az is érdekes, hogy mióta mindenkinél van okostelefon, meg digitális kamera minden sarkon valahogy nincsenek új a homályos UFO, ET, jeti, anyámkínja felvételek... :)
  • Deloi
    #164
    Amúgy egy két vicces dolog.
    Annyira szupertitkos, hogy tömve van vele az internet...
    A fénynél gyorsabb részecskéket muszáj volt eltitkolni. Hiszen megdöntötte a tudományos elméleteket, Einstein elméleteit. Így amikor publikálták, megborult a világ rendje, milliók rohantak utcára törni zúzni, ezrek lettek öngyilkosok. Az SG-s olvasók fele is azonnal öngyilkos lett, mikor olvasta.
    De a túlélők megnyugodhatnak, mert a kormányoknak sikerült eltusolni, és most újra megbékélt világ...
    Naivság azt hinni, hogy az emberek nem tudnak kezelni ilyen dolgokat. Akkor sem történt rohadtul semmi, amikor ezeket publikálták, olvastuk, érdekes volt, aztán mentünk reggel dolgozni.
    Ha a ZUFÓ-k beköszönnének sem lenne világvége, óriási dolog lenne, de simán feldolgozná mindenki, ha a kormányok normálisan kommunikálnák felénk, ennyi.
  • Deloi
    #163
    Miért kéne bannolni, szórakoztató :) Itt a fórumon... Sajna nekem az életben is van olyan nagyon közeli rokonom, aki szentül hisz szinte minden ilyen elméletben. De tapasztalatból mondom, hogy az ilyen emberek végtelenül naivak, és a tudományos vagy csak logikus érveken egy másodpercig sem gondolkoznak.

    Komolyan nem tudom, hogy működik ez náluk, mert az illetőt 30 éve ismerem, de nem értem miért hisz ilyenekben. Mert az egy dolog, hogy tudományokban járatlan, naiv és vevő minden hülyeségre. De van egy olyan tudatállapot, ami miatt a nagyon egyszerű józan paraszti logikát használó érveket nem fogadja be az agyuk, valamiért kidobja, nem azért mert nem tudná megérteni, hanem mert nem akarja. Éppen ezért magyarázhatsz nekik napokon keresztül nem ér semmit.

    Így működik az emberi agy. Ugyanaz, mint a vallás, annyira jó érzés hinni valami különlegesben, hogy az agyuk a logika ellen megy. Arra jöttem rá, hogy az ilyen embereknek jó érzés kilépni a realitás szürke világából, mert jobb, mint szembenézni azzal, hogy a világ ilyen. Szembenézni az életükkel, simán depresszióba esnének, ha erre lennének kényszerítve. Az ők bármilyen irányba hajlamosak kiszakadni, szeretnek a múltban élni, hogy akkor mennyivel normálisabb világ volt, vagy ilyen összeesküvés elméletekben.

    A pusztán tudományos mai világképet azért nehéz elfogadni az emberi agynak, mert sok filozófiai kérdést felvet az élet értelméről. Senki nem akar molekulakupac lenni, ami egyszer csak szétesik, oszt annyi. Jobb, ha UFO-k teremtettek minket, valami céllal, úgy sokkal izgibb.
  • Palinko
    #162
    át lehet ám ugrani a hozzászólását...
  • Molnibalage
    #161
    Nem lehetne kibannolni az akkora marhákat, mint frensys?
  • Palinko
    #160
    majdnem helyes amit mondasz. helikopter volt, fegyver végül a tányér alakú dologból nem lett mert nehezen volt irányítható. hozadéka viszont még ma is él pl az F 35 képében.
  • EnxTheOne
    #159
    "kiadták a méréseket egy másik kisebb részecskekutató intézetnek is hogy ott is mérjék megy a kísárletet..és ott is találtak gyorsabb subatomi részecskéket a fénynél"

    Annak a kisebb intézetnek honnan volt pénze egy részecske ütköztetöre? :D


    Meg ha az idegenek ellenségesek akkor nem tök mindegy?
    Ha kiakanak irtani minket, akkor az kb egy gombnyomás.
    Nyersanyagnak ott van az egész univerzum, meg kétlem hogy olajal müködik az ürhajó.
    Munka erö szempontjábol szerintem sokkal hatékonyabb robotokat tudnak csinálni.
    Ha meg azt akarnák hogy istenként imádjuk öket, akkor lenne egy-egy ürhajó a metropoliszok fölött, és kötelezöen templomba kéne járni. :D


    Egyébként én is halottam a repülő csészealjrol, azthiszem a discoveryn volt.
    Elöször a németek épitették, a háború után meg amerikában épitettek párat, meg talán ruszkihoz is került pár német mérnök. :S

    Jó kis repcsi volt akkoriban. Szuperfegyvernek szánták.
    Mert háború idehén elég sokszor bombázák a reptereket, és ez a csészealj helyböl tudott fel, és leszállni. Ez azért volt jó, mert akkoriban még nem volt helikopter. :D


    EGy kis konteo:
    Jézusal kapcsolatban, ha választani kell hogy isten fia volt, vagy egy idegen, akkor én az idegent mondom. :D :D:D
  • Venom T
    #158
    Már megtette:


    "-A banki rendszer,ahogy a vallás is, ez tartja kordába a földön a társadalmat, egyfajta korda, mert ha nem lenne mindenki szabadon azt csinálna amit akarnak, ki lett ez alakítva szépen évszázadokon át.."
    "-ki mondta hogy csak barátságos lehet..? Vannak olyanok akik az emberiség mellett állnak, de vannak rosszak is, na ezek tartják az amerikai kormány befolyásos embereit politikusait hatalom alatt, azaz a kis szürkék..ők miattuk van a kapzsiság és minden, ők egy gyarló nemzet idegen faj, a kis szürkék és röhögés elött, ők bolygórol bolygóra járnak hogy diktatúrát és befolyást gyakoroljanak a népekre. Itt a földön élnek amúgy..és a pentagont és mást is befolyás alatt tartanak..cserébe technológiát adtak a kezünkbe az 50-es évektől kezdve, elektromosság lézer, hadipar..stb. "

    Kell ennél több és jobb definíció tőle?
  • TokraFan
    #157
    Kérlek definiáld nekem a következőt: "világgazdasági dolog"...
  • Doktor Kotász
    #156
    "-Az emberiség 80 százaléka nem hisz benne, és bepánikolna hidd el ha kiderülne hogy vannak idegenek és ráadásul azért látogatnak minket, mert ők teremtették az embereket a földre génmódosítással..majom+ő génjeik! És minden ember rémületbe esne ha idegen űrhajókat látna vagy idegen apró termetű lényeket, hidd el, megváltozna a földön az egész felfogás hogy nem vagyunk egyedül, ezért titkolják!"

    Ez egy filmes alapötlet, ami köré izgalmas történeteket lehet szőni, de a valóságban nem igaz. Az emberiség tökéletesen fel van készülve arra, hogy léteznek máshol is idegen lények. Elég, ha rákérdezel arra itt a fórumon, hogy
    Miként reagálnánk arra, hogy Tokyo belvárosában leszáll egy űrhajó a Bétaretiküliről, és udvariasan megkérdezi, hogy merre vannak a vezetőink, akikel lehetne tárgyalni a diplomáciai kapcsolatfelvételről, és egy mosolygó Akira megmutatná neki egy térképen, hogy merre van az ENSZ székháza.

    Én speciel nem rohangálnék fene nagy pánikban fel-alá, hogy mivel tudnám felvágni az ereimet. Eleve az emberek 80-90 százaléka, ha nem számítjuk bele a nomád törzseket, elmaradott vidékeket, hisz abban, hogy az Univerzumban máshol is van élet. Pusztán statisztikai alapon. Legalább százmilliárd galaxis van, minegyikben ennyi csillag átlagban, bolygók is vannak szép számmal.

    "-A banki rendszer,ahogy a vallás is, ez tartja kordába a földön a társadalmat, egyfajta korda, mert ha nem lenne mindenki szabadon azt csinálna amit akarnak, ki lett ez alakítva szépen évszázadokon át.."

    A banki rendszer azért van, mert az egy üzlet a banknak, és banki rendszer nélkül a gazdaság sem működhetne.

    "-ki mondta hogy csak barátságos lehet..? Vannak olyanok akik az emberiség mellett állnak, de vannak rosszak is, na ezek tartják az amerikai kormány befolyásos embereit politikusait hatalom alatt, azaz a kis szürkék..ők miattuk van a kapzsiság és minden, ők egy gyarló nemzet idegen faj, a kis szürkék és röhögés elött, ők bolygórol bolygóra járnak hogy diktatúrát és befolyást gyakoroljanak a népekre. Itt a földön élnek amúgy..és a pentagont és mást is befolyás alatt tartanak..cserébe technológiát adtak a kezünkbe az 50-es évektől kezdve, elektromosság lézer, hadipar..stb. "

    Azt mondod, hogy a szürkék kapzsik. Oké, akkor milyen hasznot húznak ebből az egészből? Nyersanyag? Hát az egész világúr abból áll. Vagy bérmunkába gyártunk nekik iphonokat? Ne röhögtess már!

    Te nem hülye vahy, hanem őrült. Azzal mikor jössz, hogy a kis szürkék intézték el, hogy dilijázba zárjanak? Merthogy áltál már kezelés alatt az biztos.
  • Venom T
    #155
  • johnfly
    #154
    A lentebb megjelent hozzászólásokon elgondolkodva döbbentem rá, hogy aki hülye, az mennyire nem veszi észre magát. Ezt tudtam eddig is, de a lényegét mostanáig nem értettem.
    Ő tudat alatt rendelkezik a saját korlátolt önképével, de azt mindenki másra kivetíti. Így válik mindenki más a szemében idiótává, miközben elsikkad saját hibáin, és azokat erényei részeként, azok velejárójának tekinti. Így tud úrrá lenni önnön nyomorúságán.
  • Venom T
    #153
    Nem kell elolvasnom, ugyan azt az eszement baromságot osztod itt, mint a többi elfuserált szánalmas emberi roncs aki idetévedt az sg.-re és osztotta az észt a földönkívüli életről. Egy önálló gondolatod sincs a témában, csak azt a szart ismétled el szó szerint, amit azok az istenbarmai...

    Ezért írtam, hogy unintelligens vagy. Mert az is vagy.

    Egész idáig szórakoztató volt az ilyen hülyék írásait olvasni, meg élveztem mikor szarrá oltották őket, de ami sok az sok. Ez már baromi unalmas...

    Nem beszélve arról, hogy teleszemeteled a topikot, és az értelmesebb emberek, akiknek ér is valamit a hozzászólása a tieiddel ellentétben, messze elkerülik a topikot...

    Menj oda, ahol az ilyenek recskáznak, ne itt trollkodj!
  • TokraFan
    #152
    "ott is találtak gyorsabb subatomi részecskéket a fénynél és ezt ELHALGATTA A MÉDIA, de aztán elég sok cikk jött le belőle hogy mégis igaz a kísérlet és találtak, csak eltitkolják"

    Nos, ha ennyire eltitkolták, akkor Te honnan tudod? :-) Csak nem szupertitkos ügynök vagy? Esetleg láttál egy videjót a jútúbon?
    Tehát ha jól értem amit mondani akarsz, akkor :
    - az egyetemet végzett fizikusok, professzorok és tudósok által szaklapokban ill. folyóiratokban publikált eredmények hiteltelenek, hülyeségek...
    - DE! A jútúb -ahová akár a zőcséges manci néni is feltöltheti agytalan hülyeségeit-, pedig egy hiteles és igazmondó hírforrás?

    Te így tanulsz? :-D
  • frensys
    #151
    Írtam ha tudnál olvasni, a világgazdasái dolgokról is, hogy a föld hogy és miért van kordába tartva, csak venni kéne a fáradtságot és elolvasni amit írtam lentebb!
  • frensys
    #150
    +Pont hogy az a hazudás de nagyon amiket tanítanak és belétek tömnek a történelemből és egyéb baromságokból! Nem úgy van nagyon sok minden ahogy tanulgatja a kis gyerekecske az iskolapadjában! Sok minden csak szegről végről igaz, és vannak tudósok matematikusok, akik ezt el is fogadják és látják is!
  • frensys
    #149
    Venom T Unintelligens birka az anyukád! Tudod ezerszer különben írtam és igényesen a mondataim mint ti itt bármelyikötök, erről ennyit, pont ez a poén! Hogy tudományosan intelligensen normálisan megfogalmazva írtam a mondanivalóm, ebbe beletrafáltál de nagyon..!
  • Venom T
    #148
    Na, itt van mégegy Aranyi Laci meg Enigmás agyhalott...

    Az a poén, hogy sokkal hatásosabb lenne ez az egész marhaság, ha nem ilyen unintelligens, tanulatlan, könnyen megvezethető, erőszakos birkák terjesztenék mint te. Sokkal inkább birka vagy mint azok akiket annak nevezel, mert téged az ilyen agyalágyultak is megtudnak téveszteni, míg az általad említett "elfogadott tanítási elvek", ha nem is lennének valósak, akkor is egy nagyon komoly gépezet épült ki köréjük.

    Meg se fordul a fejedben, hogy ez a sok balfasz téved? Vagy esetleg átver?

    Nyilván nem, mert baromi logikusan hangzanak amiket elmondanak. Már annak logikus aki a Sci-fi-ken nőtt fel, és nem tanult megfelelő iskolában.

    Az összes összeesküvés hívő nevében szégyellem magam miattatok.
    Ha ennyire összeesküvéseket keresel, akkor azt a világpolitikában és a gazdasági körökben keresd, ne a tudományban!
  • Willenbrock
    #147
    Ajánlom hogy próbáld ki egyszer a biztonsági őri állást pl. a Tescoban,ne csak a kasszasoron vagy a recepción hanem pl. operátorként aztán majd rájössz mennyire nem "csak jelenlét" kell ehez a munkához.(valahol biztos elég a jelenlét is nem mondom hogy nem.)
  • Kensin
    #146
    Ha csak a számunkra látható tartományban verné vissza fényt egy UFÓ, akkor is egy tárgy a levegőben, vagyis mivel semmit nem ver vissza amit látunk teljesen fekete lenne. Ez a "más fénytartományban vannak" dolog csak akkor működne ha az egész szerkezet csupán fényből állna.
    Jobb láthatatlanság-elméletet kell találni.

    Ha valaki a kormányokban és a médiában kételkedik, az miért nem kételkedik az internetben ahová bárki bármit feltehet?
    Igen persze, ha a kormányok tudnának egy ingyenes energiaforrásról akkor nem árulnák el mer csődbe menne egy csomó minden és addig is jön be nekik belőlük a bevétel. Lehet bennük kételkedni.
    De hogy pl egy jutyúb videjó?! Ecsém olyan videókat feltöltök neked hogy felveszed a Láthatatlan Rózsaszín Egyszarvú vallást!
  • vumbi
    #145
    mémszippancs
  • Willenbrock
    #144
    Ez már ilyen fából vaskarikát szerintem,az élettel a biológia foglalkozik,biológiai fogalom,bizonyos biokémiai folyamatoknak kell teljesülnie ahoz ki lehessen mondani egy organizmusról hogy élő.Ezek az elvont matematikai számolgatások szerintem semilyen formában nem igazolhatják hogy lenne élet a Marson.
  • uwu200
    #143
    Vannak munkák amihez szinte csak jelenlét kell. Mint a portás vagy a biztonsági őr. Mondjuk az ilyenek nagy része nem tud a fórumokon lógni munkaidőben. A legtöbb ilyen mémszippancs valami értelmetlen hivatalba ücsörög, általában a hivatal létezését semmi sem indokolja, és a "dolgozók" nem csinálnak semmit, és ilyesmivel ütik agyon az időt. Na szerintem ő pont ilyen.