342
  • frensys
    #222
    Nem, a filmben szereplő Marsra szállós jelenetet licenszelték az eredeti felvételből! A filmbe is belerakták, ennyi, nem véletlenül..
  • Deloi
    #221
    Az egyszerű, logikus, könnyen érthető érvek nem működnek, azt is megcáfolná, hogy 2 alma meg 2 alma, az 4 alma :) , csak a kormány akarja elhitetni velünk, hogy jól átverjen.
  • immovable
    #220
    Best of Sg topikba ment is az egész. Jaj de rég szórakoztam ilyen jól. :D
  • Venom T
    #219
    Ne basszamármeg, a Nasa-tól licenszelték a halál titkos Marsra szállási videót?
    Vagy honnan licenszelték? Az ufóktól? Írd már le a történetét nekünk, kérlek!
  • frensys
    #218
    Abba a filmbe is belerakták ezt a jelenetet igen! Onnan licenszelték, olvass már utána
  • Deloi
    #217
    Ja, mert te ezt elhitted, mi? Akkor jól kimosták az agyad a gimibe.

    Én eddig azt hittem az írások színvonala alapján, hogy max 16 éves, de korábban azt hitte, hogy 30 éve ismerhetem, ami azt jelenti, hogy több mint 30
  • frensys
    #216
    Van köze hozzá hidd el, már elfogadott tény ez is, csak még nem fektették le könyvekben!
  • Kensin
    #215
    Jah, ok :)
  • Kensin
    #214
    A Föld forog a Nap körül, és a Föld saját forgástengelye meg van döntve. Tehát van amikor az északi félteke van a Nap felé "döntve", és miután megtesz 180 fokot a Nap körüli útján a déli félteke van a Nap felé "döntve". Ebből az egyik a nyár, másik a tél, a két köztes pont pedig az ősz és tavasz. A Holdnak nincs hozzá köze.

    Hány éves vagy? Milyen suliba jártál? Ezt nálunk gimiben elmondták, és nem egy rocket science.
  • immovable
    #213
  • Deloi
    #212
    Ezzel teljesen egyetértek, csak nem akartam belemerülni, mert frensys azonnal fogást találna rajta. Azért írtam csak annyit, hogy a mutyizásaikat, amibe beleértem a pénzük, hatalmuk megőrzését, és a nép hülyítését is, és az ezzel járó titkolózást, de messze nem olyan formában, hogy azt frensys képzeli.
  • Venom T
    #211
    A film címe melyből kivágták ezt a fantasztikus tudományos bizonyítékát a Marsra szállásnak: Alternative 3

    Nézd meg, jó film lehet!

    Köszönjük a részvételt!
    Egyéb észrevétel?
  • immovable
    #210
    Akkora fogalom és képzavar az a komment, hogy oktatni kéne. :D
  • Deloi
    #209
    "És nem a föld mágneses tere miatt van a gravitáció sem" lol már, most komolyan...
  • frensys
    #208
    Az isten ermészetfeletti lényt jelent, aki vagy akik a világot teremtették, és/vagy annak működését, történéseit irányítják vagy ellenőrzik. Azaz nem földi eredetű lények!
  • frensys
    #207
    Nem troll, csak egy olyan ember, aki a homokba dugott fejeteket próbálja tágítani, mert isten is ki volt? Földönkívüli! Ezekhez imátkoznak naponta több millióan, egy fentről lejövő idegen lény aki emberi kinézettel rendelkezett és természetfeletti tulajdonságai miatt nevezték el istennek..minden törzs és földrészen lakók anno istennek hívtak ilyen teremtményeket, erről is van rengeteg hiteles piramis és barlang és kőrajzok, rengeteg fentmaradt régről
  • Kensin
    #206
    Ez így mondjuk nem teljesen igaz, a vezetőknek mindig érdeke eltitkolni dolgokat más vezetők és a parasztok elől is. A leglátványosabb példa erre Észak-Korea, ahol az elit nagyon jól él, a pórnép fejét meg agymossák azzal, hogy a vezetőjük valami isteni jellegű izé.
    Titkok mindig vannak, általában a kizsigerelés a lényeg, az alsó réteg tartsa el a felsőt, de ne legyen túl okos mert akkor képes megdönteni a felső réteget. "Kicsiben" is megy ez, van pl egy cég, a vevőknek úgy reklámozza a dolgait mintha megváltanák azzal az életét, de a működési részletek meg hibák hétpecsétes titkok.

    A probléma itt azzal van hogy van akinek addig tart a logikája, hogy:
    Kormány hazudik.
    Internetes oldal mást állít mint a kormány.
    Következtetés:
    Internetes oldal igazat mond.
  • immovable
    #205
    Szerintem nem. Ez tényleg elhiszi amit mond.
  • Venom T
    #204
    Mellesleg egy filmből kivágott részlet az a "hiteles" videó, ha vársz egy kicsit, talán meg is keresem a film címét...
  • Deloi
    #203
    Najó, már tényleg nem tudom eldönteni, hogy Troll-e
  • frensys
    #202
    A videó nem kamu, csak mert egy idióta nem szimpatikus hülyére vevő ember magyarázza a videót el, ez van kommentár nélkül is fent a neten..
  • immovable
    #201
    Mindig is tudtam. :D
  • Venom T
    #200
    Gondolom erre a kamu videóra gondolsz.
    Kár hogy celsiusban van megadva a hőmérséklet a felvételen, az amcsik meg fahrenheit-ben mérnek.

    Csak néphülyítés...
  • frensys
    #199
    Jó a kérdés, vannak igen gyíkemberek és reptilianok is és kis szürkék és zöld ufonatuták is a fele földi a másik fele földön kívüli faj! A földiek a föld alatt élnek..
  • frensys
    #198
    ...???? POnt hogy én is azt mondom hogy hamis a holdra szállás!! TE olvasol amit ír az ember?? POnt ezt írtam én is!
  • frensys
    #197
    És még lehetne fokozni, a hold se az aminek tanultuk, az egy mesterséges bolygó nem a földből vált ki, számtalan elmélet már kezdi ezt bizonyítani és eléggé idegesíti a tudósokat is hogy hogy jött létre...ráadásul a hold tehet az évszakokról is a tavasz nyár tél ősz-ről, a távolsága és közelsége idézi ezt elő! Ahogy az apályt és dagályt is! És nem a föld mágneses tere miatt van a gravitáció sem, hanem a nap napszele miatt ami a föld fele irányul, napszél-elektromágneses atomok és subatomok sorozata, amikor gravitációt okozzák a földön és nem a hold okozza ezt amit viszont mondtak odáig! Ahogy anno hülyének nézték azokat is akik azt mondták a föld lapos és elmeintézetbe zárták, aztán lám lám kiderült hogy nem az! És igenis csakpodok a témákban mert ezer dolgot lehetne írni még, de felesleges látom
  • Deloi
    #196
    Király Meg fogom nézni
  • immovable
    #195
    s a gyíkemberekkel mi van?
  • Venom T
    #194
    Ezerszer kitárgyalt téma már a holdra szállásnál nem látszódó csillagok és az árnyékok kérdésköre...
    Csak az ilyenek mint te, nem szeretik ha cáfolva vannak a dédelgetett kis elméleteik.
    Kb annyira felesleges téged győzködni a realitásról, mint egy vakbuzgó hívőnek elmagyarázni az evolúciót...
  • Deloi
    #193
    Az emberiség kormányai és az egész Intergalaktikus Szövetség azon dolgozik, hogy létezésüket elrejtsék az egyszeri ember elöl, mert ha a szürke honpolgár rájönne, hogy itten az UFO-k szövetkeznek, haragra gerjedne, és akkor jaj lenne a csillagrendszereken áthidaló Szövetségnek.

    Belegondoltál már abba a dermesztő ténybe, hogy lehet, hogy az idegen lények vezetői vagy az Amerikai kormány, sőt még csak a magyar kormány figyelmének középpontjában nem Te vagy, és nem akarnak eltitkolni előled semmit, legfeljebb az aktuális mutyizásaikat? Nem akarnak titkon agymosni, megmérgezni, kiirtani, rabszolgaként tartani, stb.
  • frensys
    #192
    Amúgy az ismerősöd nem mond hülyeséget, az amerikaiak és az oroszok 1967-ben voltak már a marson, illetve úgy fogalmaznék hogy volt marsra szálás szonda segítségével és ott is találtak elég érdekes dolgokat..youtube-on szintén fent van a kiszivárgott felvétel ami nem hamis, megerősítették szakértők is hogy igazi a felvétel!
  • frensys
    #191
    igen a holdra szállást is megrendezték, fent voltak a holdon, de olyanokat láttak és ez meg is van örökítve a pilóta által elszólja magát hogy lát valami éredekes objektumot, youtubeon is fent van, hogy nem ezt adták le az embereknek, hanem egy laboratóriumba egy helyszínen megcsinálták az egészet, erre számtalan bizonyíték van és dokumentumfilm ,hogy mennyi minden nem stimmel, az árnyékok a tárgyak a hold felszíne stb. már rég megdőlt ez, nem a fenti felvételeket mutatták be hidd el
  • Kensin
    #190
    De hát a nácik tényleg a Holdon élnek! :)
  • WoodrowWilson
    #189
    Megtaláltad már a megcáfolt matematikai tételeket?
  • Deloi
    #188
    Nem kell 2x feltenni a kérdést, tudok olvasni, arra nem gondolsz, hogy lehet, hogy aludtam...
    Amúgy félreértetted, nem írtam, hogy ismerlek, hanem, hogy van egy ismerősöm, aki ilyen, mint te.
    Ő fontos nekem, és sajna nagyon idegesítő, mikor olyanokkal jön, hogy a holdraszállást megrendezzék stúdióban, de közben meg a nácik holdbázison laknak, sőt a Marson már rég ott vagyunk. Ilyenkor úgy érzem csalódok benne, hogy képes ezt komolyan gondolni. Amikor meg érvelek, nem is figyel oda...

    Sokan közületek abba a hibába esnek, hogy egymásnak ellentmondó konteos elméleteknek hisztek, kizárva minden logikát.
  • frensys
    #187
    Na látod, a videó pont azért készült hogy ellehetetlenítsék szintén az olyan embert aki már látott és kapcsolatot létesített velük! Mindegyiket hülyének nézték ellehetetlenítve az embert pont azért, hogy ne derüljenek ki infok! Rengeteg embert végeztek már ezért ki vagy megfenyegették, hogy ha járni mer a száj arról amit látott, akkor elteszik láb alól! Elég sok ilyen történet van, és létezőek, amerikába sok katona is látott már idegen lényeket..titoktartásra kényszerítték őket..! És hogy miért csapkodok a témák közt, talán mert ezernyi info van amit megosztana az ember, de látom semmi értelme.
  • willcox
    #186
    Elmegyógyintézetekben lehetett ilyen fazonokat látni, akik hasonló dumákat adtak elő. Egyébként simán szélhámos a fazon.
  • Alfa Of NS
    #185
    Ez súlyos...
  • immovable
    #184
    De miért fáj neked, hogy mi buták vagyunk? Te örülj saját zsenialitásodnak és hagy meg minket saját tudatlanságunk sarában fürdeni. :)
  • immovable
    #183
    Látod, látod. :)