2118






  • LocalPatriot
    #1317
    Már töltöm is!
  • killerkocka
    #1316
    Amd beta8 driver for black ops2 Próbálni még nem próbáltam, de reménykedjünk.
  • LocalPatriot
    #1315
    Most volt valami frissítés, de ugyan az a hiba... de kurva jó h dupla xp lenne, és nem lehet játszani... persze 13-óta...
  • attiGT
    #1314
    hát én megvettem...
  • DarkSector
    #1313
    Baromira nem, BF3 is megy konzolokon, szóval nem egészen ez az oka, Witcher 2 is, meg Crysis is..
  • Gabe18
    #1312
    Lesz grafikai váltás, mikor az új konzolok kijönnek. Addig biztos nem, mivel a nagy pénz a konzol változatokban van, a mostaniakra meg elég ezt a motort tákolni amíg lehet.
  • DarkSector
    #1311
    Jesszusom.
    Kicsit meglepődtem most mikor elkezdtem beszélgetni az orosz support-al.

    Valamiért kitudja miért azt írta nekem a support-os hogy a játéknál a regisztráláskor van csak régió ellenőrzés.

    Na most akkor tegyük már tisztába mi merre meddig, mert ezt baromira nem értem.
    Most vagy a YuPlay-es csávó bolondult meg vagy ezek most december 3.-án nem full régiós kulcsokat kapnak...

    Mindenképpen izgatottan várom a fejleményeket, még1x utoljára visszakérdeztem egészen pontosan hogy nehogy félreértsük egymást.
    Erre nagyon kíváncsi leszek...
  • DarkSector
    #1310
    Hát ha letudható lenne akkor igen...ha lesz ekkora változás egy DLC-ben akkor szolj és bocsánatot kérek. :)
  • DarkSector
    #1309
    Hogy egy számomra kedves példával éljek.
    Ha a Resident Evil maradt volna éveken keresztül mondjuk kb a Remake szintjén látványban, és például a játék stílusa és menete maradna , maradt volna...valamint a story és helyszínek változtak volna, máig minden részét előrendelném.
  • Shep
    #1308
    De ez simán letudható lenne egy DLC-ben mert kb ennyi az egész.
  • mcwolf
    #1307
    Józan paraszti ésszel:grafikus motor fejlesztése =pénz és idő.Minek öljék bele,ha így is megveszik az emberek. Amíg nek buknak oltárit egy Cod-dal (hogy a kutya se vegye meg),addig nem lesz grafikai fejlődés.

    Amúgy csak nem bírtam megállni,hogy kipróbáljam,és vettem 1 kulcsot.Eddig csak a multit tudtam kipróbálni,és be kell valljam,hogy tetszik. Még csak pár órát tudtam vele játszani,de a MW3-nál már most sokkal jobban tetszik.Valahogy letisztultabbnak tűnik.A játék ritmusát (a BF3 után) még nagyon szoknom kell, de élveztem vele a játékot. Az új MOH-ot játékélményben veri.
  • DarkSector
    #1306
    Pontosan ha egy kaptafa alatt ennyi változás értesz, ez nekem untig elég.
    Új story, új single, új kütyük a multiban, új pályák...
    Minden maradt a korrekt gépigény, a kezelhetőség.

    mire vágyhatnék ettől jobban?
  • Shep
    #1305
    Akkor neked jöjjön még legalább 12 ugyanilyen egy kaptafa COD :D
  • DarkSector
    #1304
    Hát a mondat vége a lényeg, nincs miről beszélni. :)

    Folyamat valami űbergeci techdemo-t akartok a cod-ból csinálni hogy faszé keljen gépet újítanom, hát elmentek a g-be. :D
    Valamint a motorral együtt a számomra tökéletes irányítás is megszűnne.
  • Shep
    #1303
    Hát ha ezt neked el kell magyarázni akkor nincs is miről beszélni :D
  • DarkSector
    #1302
    Mi amiben vérfrissítés kell?
  • attiGT
    #1301
    Hol lehet még digitális verziót venni Steamen kívül? Persze, amiért nem banolnak..
  • Shep
    #1300
    Nekem komoyl gondom nincs a Kodokkal azt leszámítva, hogy mostanra már tényleg ismétlődővé vált az egész és kellene egy komoly vérfrissítés.
  • Skyline
    #1299
    Dedi szerókra ne számítson senki....
    Köszönhető a wareznak.
    Persze megoldhatnák úgy ahogy az EA is megoldotta a BF3-at,de nem fogják.
  • ozimak
    #1298
    Az MW2 óta(szvsz,AlterIWnet-es) tényleg ez a legjobb rész... az tény. Lassan minden évben eljátsszuk ezt a kis fikázást,de attól még jó game. Szerintem éppen ezért is bosszantó,hogy mit lehetne ebből kihozni egy kis frissítéssel(picit szebb grafika,laggmentes játékmenet,és mindenképpen dedi szerók!). Nem tudom miért nem vágnak bele? Tényleg megvárják az új konzolokat? Pedig tuti össze tudnának dobni egy új generációs COD-ot faszára.
  • szabii98
    #1297
    én azt mondom, hogy hiába szar a graf, a next gennel konzolokkal jó lesz(remélhetőleg)
  • robotnyk
    #1296
    a lag kompenzáció atomszar, az MW3 release utáni helyzetéhez képest is, pedig ott is komoly probléma volt. best-re állítva a szerverkeresőt egy kicsit jobb a helyzet, de nem mindig megoldás. ha ezzel kezdenek valamit akkor jó lesz.

    egyébként akik köpködnek, le vannak szarva, az ilyenek többségének már tök mindegy, hogy mit adnának ki CoD név alatt, akkor is szar lenne.
  • Skyline
    #1295
    Urak hölgyek.:)
    Lehet ezt a játékot fikázni, rólam is szerintem sokan tudják itt az SG-n hogy a COD-okat az MW2 óta fossáfikázom,főként a gyenge multi miatt.
    Viszont ez a rész az első olyan COD a 4 óta ami kisebb hibáktól (és a serverbrowser hiányától) eltekintve JÓ LETT.
    Megfelelő méretű pályák, jó pályadesign, SD módra is kivállóak, kicsit a célzás is nehézkesebb a jobb recoil miatt mint az elmúlt 3 részben, és a multi is fossá van tömve tartalommal.
    Egy minimális balansz kell, és a kisebb hibák javítása. Server browser úgysem lesz hiába nyavalyognak miatta más fórumokon de legalább érezhetően nem P2P alapú rendszerben játszunk,hanem jó pingek mellett dedikált szervereken.
    Nyugodtan kijelenthető hogy a COD4 óta megszületett az első értelmesebb COD rész.
  • DarkSector
    #1294
    Nem mondtad , nem írtad, csak gondoltad. :) ismerlek már. :)
  • Shep
    #1293
    Én ilyet nem mondtam, de amit írtam igaz.
  • ozimak
    #1292
    Sajnos meglátszik a játékban is... hány és hány videót láttunk annak idején már MW2-ben is amikor nyivákolnak a mikrofonba??? Hány lobby-ban hallottam a saját fülemmel? Sajnos az volt ritka amikor éppen nem egy ilyen vékony hangú 10 éves brigád vitatkozott/anyázta/szidta egymást valamiért,hanem mondjuk legalább olyan 16-18 vagy afölötti hang szólt bele a mikrofonba. Szerintem te is meglepődnél ha csinálnának egy hihető,hiteles statisztikát a korosztályról. Ha meg neadjisten(ami nehezen elképzelhető) felnőtt emberek futtatják ennyire akkor meg nem értem a felháborodást sok nemzetközi fórumon. Valamint nem értem a metascore/critic-(e)t sem. Nem nehéz egy felnőtt embernek rájönni arra,hogy a COD háza táján már csak a pénzről szól minden. Minden! Nem kell meglepődni azon,hogy ugyanaz a grafika,ugyanaz a "játékérzés" köszön vissza az utóbbi 3 részből...
  • DarkSector
    #1291
    Hagyjuk már ezt a naív dumát, ha valami valaki szerint szar csak kis gyerekeket érdekelheti, és csak anyu meg anyu veszi hogy a gyerekkel ne kelljen foglalkozni.
    Ne legyetek már naívak ennyire. :D

    Annyira veszik többen ezt kis gyerekeknek a szülők ahogy a többi más játékot.
  • Ryder62
    #1290
    Anyuci apuci megveszi a kölöknek hogy egy évig befogja a száját és hogy ne kelljen vele foglalkozni. Elvan a gyerek míg játszik.

    Modern nevelés.
  • DarkSector
    #1289
    Persze ez mind a reklám miatt van. :D
  • Shep
    #1288
    vagy csak mindegyik leesett a kamionról :)
  • Shep
    #1287
    Megfelelő "reklámmal" a szart is el lehet adni, elég csak arra gondolni ,hogy hányan vették meg az üres könyvet.
  • Fpocok
    #1286
    Szüleik megveszik nekik, vagy zsebpénz, ami szintén tőlük van.
  • Gabe18
    #1285
    Azt te sem gondolod komolyan hogy ennek a játéknak a 8-14 éves korosztály csinál rekordeladásokat...
  • Tatyla
    #1284
    végére értem a kampánynak kellemes és szórakoztató volt,nem úgy mint az a fos MoHW

    valaki leíratná spoilerben a másik befejezést
  • DarkSector
    #1283
    Tudnék még mesélni ezzel kapcsolatban hogy mi miért de untatnám a többieket. :)
  • DarkSector
    #1282
    Meglepődnél ha tudnád amit én. :)

    Ismerőseim velem egy korúak és vagy 42 évesek és így tovább.
    BF-nek a single részéig jutottak.
    De nem mert rossz lenne vagy a Medal vagy Crysis.
    Vagy bármi más.

    Egyszerűen ez a nem realisztikusság ellentétben igazán szórakoztató és kiélhetik magukat benne, pl cod4 war-ra gondolj...ilyeneket amiket ott müvel nek azt nem tudod más játékban, egyszerűen szórakoztatja a népet.
    Ettől nem azt mondom hogy ez jobb vagy az jobb, hanem azt hogy egy játék ha szórakoztat akkor kit érdekel hogy néz ki meg hogy a fű balra vagy jobbra hajlik?

    Minecraft?
    Kicsitsem trendi, holott bitangnagy tábora van...
  • ozimak
    #1281
    Marketing... és mindig meg lesz az a korosztály aki megveszi... 8-14 éves korig zabálják...
  • DarkSector
    #1280
    Pár adat:

    MW3-ból 6 nap alatt $775 millo bevétel lett.
    Most a BO2-nél 1 nap alatt volt $500 millios bevétel!!!!

    Az kemény. :)
  • DarkSector
    #1279
    Ne feledd szavad, most kommenzihirtelen nincs fen a játék a gépemen de megcsinálom a képeket, és még pótolni fogom a hétvégén, de nem kell a flame-elés, megnézed és ennyi. :)
  • DarkSector
    #1278
    Mivel az orosz kulcsom nem jó.
    Ezért ha eladtam keresek egy eladót, ha max 4000-ért megkapom akkor szólj.