2118






  • DarkSector
    #1277
    Ezt nem azért írtam mert hogy elinduljon a flame, hanem hogy egy "szép" játékkal példázzak.
  • Gauge
    #1276
    Régen sokat Codoztam, amióta BF3 megjelent leginkább azzal nyomom. Most ezt megvettem, de sajnálom. Ekkora fossal én még életemben nem játszottam...
  • BBazsi
    #1275
    Onmline-ra kattintava:
    loading és getting data from steam
  • Fpocok
    #1274
    Várom a képeket. :D
  • killerkocka
    #1273
    Online. Azon belül meg van olyan, hogy "solo".
  • BBazsi
    #1272
    Hali!

    Egyedül is tudok jatszani a zombie moddal?
    Elindul de csak onlie meg option lehetőség van. Ráadásul az option be sem tölt.
  • Deutsch84
    #1271
    Na. Most jó ! Köszi !
  • DarkSector
    #1270
    Voltak, csakhogy ez egy része a játéknak, nem minősít semmit.
    Sőtt ilyet a BF3-ból is ki tudok fényképezni.
  • Fpocok
    #1269
    Próbálj most belépni wrz topikba. Mágia.
  • Deutsch84
    #1268
    Helló !

    Nekem is ugyan az a hiba áll fent, mint ttl1-nek. (Error during initialization:
    Unhandled exception caught)

    a ZM modon kívül semmi sem hajlandó működni.
    (a visszaállítást megcsináltam. Ja és nekem a warez topic sem jön be.)
  • Ryder62
    #1267
    Khmmm



    A cod4-ben hol voltak ilyen ocsmány textúrák? bo2 tele volt ilyenekkel.
  • DarkSector
    #1266
    Miért mire gondoltál?
    Beregelve már egy másik profilra? :D
  • bokarota
    #1265
    Azért az egy kicsit kevés érte :-)
  • DarkSector
    #1264
    Mivel külön steam-re lett gondolom regelve megveszem 3500-ért.

    Az én orosz kulcsom úgyis régiózáras lesz.
  • DarkSector
    #1263
    "mert a cod4 is szebb."

    mutass képeket. :D mert nem hisznek neked.
    Ekkora blődséget ne irogassunk azért.
  • bokarota
    #1262
    Eladnám a Black Ops 2-t, ha valakit érdekelne.
    Nuketown 2025 van hozzá. Ár megegyezés szerint. Érdeklődni pü-ben.
  • TaRka0107
    #1261
    Fegyverek hangja tényleg jobb lett mint az elődökben.
  • PhantomAss
    #1260
    mi jön most?
    jó kérdés...én szivesen vennék némi 80-90 es évekbeli konfliktust (Csecsenföld, Afganisztán, Afrikai gerillaháborúk)
    Vagy pl. első vh.-s fps sem nagyon van (pedig lehetne, hatalmas lehetőséget látok benne, pl. a call of juarezt is megcsinálták igényesen pedig akkor fele annyi fegyver sem volt)
    Van itt még miből mazsolázni, de amíg ezt is megveszik addig nem fogják megerőltetni magukat.
    Itt minden a pénzről szól:
    cod= húzó név= el lehet adni mindent (most még)
    fejlesztés= textúrák, fegyverek, hangok stb. átemelése, mintha egy modder csapat csinált volna néhány új pályát
    az egészet jól "meghájpolják" :D azt hali
  • Skyline
    #1259
    "A hangok szintén gyengék nagyon, egyszerűen semmi ereje nincs a fegyvereknek"

    Valamit állíts a hangodon vagy nemtudom,de hogy a fegyvereknek nincs ereje... Fülessel tolom, és hibátlan, az egyedüli ami a hangokban kicsit gyenge az a lépések hangja (túl halk), valamint egyes robbanószerek idióta hangja,ennyi...
  • Maxtreme
    #1258
    a texturákhoz annyit, hogy én bármibe lefogadom hogy 60-70%-ban az elődökből emelték át őket. (ergo még arra is lusták voltak hogy újat készítsenek)
  • Bence94
    #1257
    Persze értem, másnak is szólt igazából.
  • Maxtreme
    #1256
    nem tudom olvastad e eleinte mit írtam róla, nos ahhoz képest tetszett :D
    Nyilván az év, sőőőt a hónap játéka sem lesz nálam (se)
  • Bence94
    #1255
    Befejeztem és maga a sztori epic! Kár volt azért a sok a monoton részért, de a vége kárpótol. Van vagy 4 féle befejezés.

    Kinek mi lett a vége ? spoilerban...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Életben hagytam Menendezt és ő meg a vgén kinyirja woods-ot ill. a temetőben saját magát felgyújtja a huga sírjánál.. Melyik a legjobb befejezés ? Ha lelövöm akkor az nem szítja tovább a a cordis die forradalmat ? A ásik, láttam videon ha lábon lövöm masont és kinyírom menendezt akkor a végén megjelenik alex mason is öregként...
  • razzor two
    #1254
    Hy All!
    Segítsetek már!! Hogy lehet a játékmenet felvételt kikapcsolni!! Most nézegettem és az összes játék amit eddig játszottam felvételre került...
    ez egy darabig jó, de nem hiszem, hogy sokáig bírja a meghajtóm..:-(
  • Bence94
    #1253
    Bo 1 jobb volt és itt sokkal felemásabb az egész! Mason fia annyira nem érdekel és szerintem bénább a sci-fi-s rész. Grafika és maga a játékmenet borzalmasan ELAVULT! A hangok szintén gyengék nagyon, egyszerűen semmi ereje nincs a fegyvereknek A szinkron szerencsére továbbra is példaértékű!
  • Maxtreme
    #1252
    Tegnap kicsit tovább játszottam a cuccossal, (annyira hogy a végére is értem) és azt kell mondjam pont fordított a helyzet nálam mint a Medalnál. A Medal eleinte tetszett, aztán a közepétől már majdnem a billentyűzetre aludtam.
    A bo2 eleinte nagyon nem tetszett, (az első 3-4 misszió) aztán beindul, és tényleg nem lesz rossz. Uram bocsá, én is ki merem jelenteni hogy az utóbbi idők leghasználhatóbb cod része.

    Egyedül a látványvilág az ami nagyon felemás, mintha 2 teljesen más grafikus csapat csinálta volna a leveldizájnt. Pl a futurisztikus pályák kifejezetten korrektül néznek ki (pl a clubbot nagyon eltalálták.)
    De a többi, főleg amik a múltban játszódnak, lovas részek stb. valami iszonyat förmedvények.

    Összességében viszont codhoz képest tetszett.
  • LocalPatriot
    #1251
    Szerintem a BO 1 is tökéletes volt. SP-ben meg nem lesz cod, ami ütni is fogja valaha. Bár, bo 2 kampányáról nem mondok inkább semmit. A végén az a repülős rész... katasztrófa!
    Na meg a hang... lehet hogy nálam van a hiba, mert egy 10 éves 2.1-em van, Genius, de sok résznél, majdnem maxra kell csavarnom a hangerőt, mert csak úgy lehet hallani valamit, viszont a robbanások még akkor is halkan szólnak. Gondolom ilyen hiba nektek nem volt, de tervbe van véve új 2.1, nyilván a hang minősége is jobb lesz... vagy nem?
  • Skyline
    #1250
    Azt tegyük hozzá hogy a COD 4 óta ez az első olyan COD aminek a multi része ér valamit...
    Bár vannak hibái,mégis jó lett.
    Az elmúlt 3 részt mind kipróbáltam, szánalmas volt a multi részük,itt valahogy kicsit visszahozták a COD4 szintjét (rendes recoil,stbstb).

    Egyedül a server browser hiányzik,ha az lenne nyugodtan ki lehetne jelenteni hogy kicsit gatyába rázták a sorozatot és régi COD szintű alkotás született (multiban)..
  • Ryder62
    #1249
    De mi ez a rendszeridő vissza állítás? Érdekes.

    Dátumhoz van kötve a játék vagy mi?

    Egyébként egy kis összefoglaló:


    Ami pozitív volt:

    - Sokszor van olyan hogy egy nagyobb téren, plázán stb kell keresztül vágnunk és megválaszthatjuk az útvonalat. És mindegyiknek van előnye, volt olyan mikor az ellenfeleket megkerülve pont mögéjük lyukadtam ki. Jó volt hátulról fejbe durrantani őket.
    - Vannak szekrények, kapcsolók, zárak amiket feltörhetünk. Így kapunk valami extra fegyvert vagy épp egy drónt tudunk aktiválni, esetleg irányíthatjuk az ágyúkat.
    - Néha döntés elé állít a játék és választhatunk.
    - Egyéb apró játékmeneti újítások.
    - Néhány pálya elég kellemes volt és jó zenék is szóltak.
    - Kellemes sztori.

    Amin viszont szörnyülködni lehet:

    - Emberek, ez *@#>$ ronda. Helyenként szép a játék de összeségében ez már bűn ronda. És sok textúra direkt mosottas mert a cod4 is szebb.
    - Hogy reklámozták a dx11 ficsört. Ebben? Hol? Ugyan olyan mint a többi cod. Ah jah értem biztos a lencse effekt.
    - Néha mintha valami béta játék lett volna: Katonák átszaladnak a falon, a pályáról kilátni, vagy a legjobb
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Van az elárasztott város ahol az utcán hömpölyög a víz. Nah most én legugoltam fedezékbe de a hullámok nagyobbak voltak és lazán beláttam a víz alá. Egy szép kékes szörkés semmiség volt ott, ugye nem volt kidolgozva a talaj de könyörgöm nem egyszeri bug volt többször megtudtam csinálni. lol

    - A jövőbeni pályák ráébresztettek arra hogy ez a 1980-as években játszódó rész nagyon unalmas már.
    - A MI már sík hülye.
    - Egyszer játszható a kampány.

    Kiváncsi vagyok hogy ezek után mi jön.
    A világháború lerágott csont. A modern hadviseléssel is tele a padlás.

    És ami a legfontosabb: Mikor akarják már lecserélni ezt az ótvar motort? Mert látszik hogy a készítők tesznek rá, gyorsan összekalapálják aztán teszik is a futószalagra. Többet tud ez az engine azért nem kéne 256-os felbontású textúrákkal teletömni a játékot, mert már viszket a szemem tőle.
  • Svlad Cjelli
    #1248
    Sziasztok,

    Probalom elinditani a jatekot, bejon a Dolby logo majd kifagy a jatek valami megnevezettlen hibaval... otlet?
  • Buscemi
    #1247
    Hálásan köszönöm, nekem is működött így!
  • Reg5
    #1246
    Állítsd a rendszeridőt 2 nappal vissza.
  • ttt1
    #1245
    Error during initialization:
    Unhandled exception caught

    Nekem sosem tölt be mind1 hogy megy-e virusirtó v sem...
  • LocalPatriot
    #1244
    Bocs, nekem ez jó hír.
    Lehet hogy alap h teszik a dolgukat, nyilván én is gondoltam, hogy lesz javítás, de így legalább reménykedhetek hogy gyorsan kész lesz, nem pedig 1 hét múlva...
  • Fpocok
    #1243
    Nahát, micsoda hír... teszik a dolgukat :D
  • LocalPatriot
    #1242
    A nap híre emberek!
    link
  • DarkSector
    #1241
    Akkor lehet mire felkapcsoltam a villanyt és azt hittem rányomok az F-re lehet letelt az időm és egy alapértelmezetten az alsót nyomta...fenetudja...pedig F-et nyomtam.
  • gilaba
    #1240
    Érdekes nekem fejbe lőtte.
  • DarkSector
    #1239
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Igen most vittem végig.
    Nagyon zsir volt.
    Valamiért a végén nem azt kaptam amit akartam, F-et nyomtam gonoszságból de nem lőtte le Menendez-t valamiért. :D
  • LocalPatriot
    #1238
    Ok ennyi, patchig várok.