336
Shameless

Shameless (2011) - Szégyentelenek
  • DantszEE
    #256
    Az a benyögés pláne ütött úgy, hogy a VÉRSZERINTI öccse meg fekete.:DD
  • ForzaInter
    #255
    Baromi jó rész volt ez is. Hihetetlen hogy még az 5 évadban is milyen kurva jó sztorikat, és szövegeket írnak az írók a karaktereknek, remélem még vagy 5 évig nem lesz vége a sorozatnak, szinte minden évad egyre jobb. Carl "Don't shoot, i'm white" beszólása mindent vitt.:D:D
  • DantszEE
    #253
    Mint az epizód végi kocsmás koccintós jelenet is mutatta, az egy tökéletes szimbóluma volt Franknek a folyton maga után húzó becsípett farokkal.:DD
  • Konyigery
    #252
    Az a patkány zseniális volt .DDDDDD
  • sempronius18
    #251
    Ezzel már tököm ki van nekem is.
    Miért érdemelne Fiona jobbat? Mikor összeállt valami rendes csávóval annak rövid időn belül elkúrta az egész életét jól látja a mostani főnöke a helyzetet.
  • ReszegKoldus
    #250
    Kár, pedig ilyenekre, hogy pofánverik párszor, nyugodtan visszahozhatnák néha. :D
  • ForzaInter
    #249
    Steve/Jimmy/Jack:D már nem igen fog többet szerepelni sztem.
  • DantszEE
    #248
    Sajna Steve visszahozása valóban egy jó nagy luft volt. Amennyire felvezették, hát... Még csak pukkanni se pukkant.
    Az pláne gáz volt, hogy random kinevezték szir-szar embernek, és MÁR MEGINT Fionát fényezik meg védik. "Jobbat érdemelsz." LOL.:DDD

    Én most speciel Carlban reménykedek nagyon, hogy kicsit felíveli a showt.
  • Janika114
    #247
    Mickey meg Ian kurva jól játsszák a szerepüket, első évadokban utáltam Mickeyt de azóta nagy kedvenc lett. Viszont se a Steve száll, se Frank lányának ( nem jut eszembe neve :D ) megkattanása se tetszik, valami újat ki találhatnának már. Ettől függetlenül még mindig talán a legjobb futó sorozatnak tartom.
  • ForzaInter
    #246
    Svetlana beköltözhetne hozzám is:D:D
  • sempronius18
    #245
    Ne adjál hálát érte a szereplők mindent megtesznek azért, hogy szar legyen az életük élükön Fionával, max Lip nem halad most egyedül a csőd felé, de ami késik ugye...
  • dieselG
    #244
    A Breaking Bad-del megosztva foglalhatja el az első helyet nálam a Shameless, a best sorozat ever kategóriában. Hálát adok az égieknek, hogy nem velünk történik annyi szarság, mint a szereplőkkel...
  • ForzaInter
    #243
    Ez a rész zseniális volt, 10/10y
  • ReszegKoldus
    #242
    Na ez az, vagy le kellett volna lépniük már rég, mint az eredetiben, vagy nem tudom, de egy hosszú boldog párkapcsolat rohadtul nem illik ebbe a sorozatba (ami történt az beleillik csak értelme nem nagyon van és tavaly már eljátszották szinte ugyanezt a poharasfőnökkel meg a testvérével, igaz az nem volt házasságtörés)
    Tök logikus hogy végig figyelteti Fionát a csajjal, de nem tolná oda a pofáját, csak amikor már kiderült, hogy férjhez ment...

    Azért az első jelenet tetszett, azt jó volt látni :D

    Mickey-Ian
  • stargatelost
    #241
    Na, a mostani részben megmutathatták a készítők, hogy mi céljuk is volt Jimmy visszahozásával. Egy jó büdös semmi. Nulla értelmét látom eddig... Fionát bármi mással is kizökkenthették volna a házasságból... Húzzanak Dubaiba a csajjal, aztán jó napot. De sajnos úgy sem ez lesz.

    Mickey- Ian szál viszont tényleg kurva erősre sikerült, le a kalappal valóban.
  • Konyigery
    #240
    Mickey és Ian egyszerűen fenomenálisat alakítottak ebben az új részben. Furcsa érzés, de könnyeket csaltak a szemembe azzal az utolsó jelenettel. Le a kalappal ez a show magasan a legszínvonalasabbak közt van. Jóval nagyobb figyelmet érdemelne .
  • sempronius18
    #239
    Ezzel a Jimmyvel csak az a baj, hogy a színésznek 0 rosszfiús kisugárzása van így elég hiteltelen. Ugye Fiona egy kedves alapvetően normális értékítéletű csaj akinek viszont sajnos "rossz a vére" így a normális jófiúk mellett nem bír megmaradni, na ezért vicces, hogy pont ilyen Jimmy fejű gyerekért van oda ha szerepe szerint az esete is lenne csak nem lehet elhinni.

    Fiona előző pasijának akit a drogos tesójával csalt is vadabb kisugárzása volt, mint neki.
  • ForzaInter
    #238
    Én bírom Jimmy-t.:) Van amugy az a mondás, hogy akinek nem látjuk a halálát az nem halott a sorozatokban/filmekben.
  • ReszegKoldus
    #237
    Tábort itt nem tudom találsz-e, de az tény, hogy nekem nagyon nem hiányzott. Ezt én ilyen átlagos sorozatnézős dolognak tartom, hogy van akinek ez a karakter szimpatikus, van akinek meg az. (Az már valószínűleg az én hibám, amit más sorozatoknál is megfigyeltem, hogy akiket én utálok, azokról kiderül utólag, hogy sokan szeretik őket :D)
    Én például Karent is bírtam (kivéve, amikor nem), de más meg őt utálhatta.
    Vagy még a szomszéd rendőrt is bírtam, aki mostanában már csak ritán tűnik fel :D
  • stargatelost
    #236
    Én például nem utálom, de a szerepe ennyi volt, szépen lezárult a sztorija a harmadik évad végén, a készítők nyilatkoztak, hogy off-screen kinyírták, mert már nem tudták felvenni a jelenetet a bérelt a hajón... aztán emiatt gondolom elkezdett körvonalazódni a fejükben később, hogy mivel nem látták a nézők, nem tuti a halála, és talán tudnának még kezdeni valamit a karakterrel mégis, és tessék, negyedik évad utolsó jelenet bamm... teljesen feleslegesen...
  • DantszEE
    #235
    A Jimmy/Steve/Jack utáló tábor egy vállalkozó tagja igazán leírhatná, mi is a baj az egyénnel. Kapja szépen a negatív jelzőket, de érveket sosem hallok, miért is akkora XY, mint aminek beállítják.
    Nem tökéletes jellem, de Shamelessről beszélünk, itt senki sem az.
    Nem mellesleg, amióta eltűnt a sorozatból, Fiona azóta lett elviselhetetlen.
  • ReszegKoldus
    #234
    1-2 résszel ezelőtt pont gondolkodtam hol lehet ez a görény, de igazából nagyon nem hiányzott :D
  • Janika114
    #233
    Első 5 perc után elgondolkoztam, hogy biztos láttam az előző részt :D
  • stargatelost
    #232
    Kicsit random volt a mostani rész
  • ReszegKoldus
    #231
    szép zokni
  • ForzaInter
    #230
    Hát ez a vége, epic:D:D
  • stargatelost
    #229
    aztakurva :DDD
  • ForzaInter
    #228
    ja nekem is.

    fiona főnökét lecserélték amúgy. a tavalyi évadzáróban jeffrey dean morgan volt a főnöke, bár az új színész másik karaktert játszik.
  • ReszegKoldus
    #227
    Elvileg nem írták ki Mandyt, úgyhogy elő fog kerülni gondolom.
    Én úgy emlékszem akkor volt utoljára, amikor Lip odament a társaságával, ahol pincérnő volt (aztán lehet utána is volt, passz)
  • lemongrass
    #226
    Mandy? bakker újra kéne pörgetnem az előző évadokat. egy csomó mindenre nem emlékszek már én sem! :D
    Lip metrózásánál a zene ütött! :D

    Tom DeGrazia - Live Your Life
  • ForzaInter
    #225
    6 évad berendelve:)
  • ForzaInter
    #224
    Kurvára hiányzott már ez a sori. Mandy amugy hova tűnt?
  • Konyigery
    #223
    Bázzz :DDD Nemhiszem el :DD De most többet kell várnom mint egy hét a következőig :( Leszarom akkor is megnézem :DD
  • lemongrass
    #222
    Véééégreee! :D már kint van!

    shameless-us-s05e01-hdtv-x264-killers
  • ForzaInter
    #221
    végre:D
  • Konyigery
    #220
    Durván 1 hét és végre újra itt a második családunk :DD
  • ReszegKoldus
    #219
    Mióta megtudtam, hogy Bojana Novakovic is fog szerepelni, még inkább várom :D
  • lemongrass
    #218
    Várjátok már a január 11-et? :D Kev elég fura haj nélkül! :D

  • Konyigery
    #217
    Nagyon helyes :P
  • ForzaInter
    #216
    Azért Frank kocsmás jelenetei már nagyon hiányoznak.:D