551
320px-Origin-logo.png
  • Renault Agora
    #270
    Nem küldi a jelszó emlékeztetőt ugyan ez van. Ha másik profillal próbálok bejelentkezni (amit most csináltam) ugyan ez.
  • Szabi #269
    lehet hogy csak az origin szerencsétlenkedett, mert BF4 is kidobált folyamatosan délután origin és battlelog hibákkal :D
  • RoboKutya78
    #268
    ha naon régi próbálj egy jelszó emlékeztetőt kérni.
  • RoboKutya78
    #267
    Elvileg küld az origin egy aktiváló levelet a email címedre arra válaszolni kel.Azt hiszem ezt annó én is belestem mire eszembe jutott az aktiváló email.
  • Renault Agora
    #266
    Sziasztok! Ma vettem meg a Battlefield 3 Premium Edition-t és csináltam egy Origin accountot még régebben gondoltam ezzel jelentkeznék be. A weboldalon be is tudok jelentkezni (bár nagyon lassú az oldal) de magába az Origin alkalmazásba nem. Itt a kép a hibaüzenetről. Mi lehet a megoldás? (remélem érthető mert kicsit fáradt vagyok)
  • RoboKutya78
    #265
    support segít elvileg de a mailcím necces dolog. ezért ajánlott gmail vagy más nevesebb szolgáltató erre a célra.
  • High end PC #264
    hello, nem tudom megváltoztatni az email címem originben,a régi email címem meg akarom szüntetni, van új

    kössz
  • RoboKutya78
    #263
    ÖÖÖ....Nem kaptál esetleg egy aktíválló mailt az originről?
    Elvileg kellett.
    Ez nagyon úgy fest hogy félig van reggelve a dolog.
    Vagy ha tudsz supportot kérdez
  • Ed Porter
    #262
    Sziasztok!

    Kliensen keresztül regisztráltam az Originre! Elkérte az email címem, jelszavat, felhasználói nevet, majd belépett az új fiókomba! A probléma, hogy a fiók korlátozva van! Csak a Játékaim rész látszik, de üzlet valamint a beállítások nagy része egyáltalán nem látszik, meg se jelenik, mintha nem léteznének!

    Így pl. fiókbeállítások sem, fogaskerék sincsen, meg semmi hasonló! A kliensen keresztül be tudok lépni korlátozottan ugyan tehát a fiókba, de a honlapon pl. nem engedi hogy belépjek ugyanezzel az adatokkal, tehát ott se tudok semmit se módosítani (hibásnak jelöli meg ott az adatokat)! A főprobléma, hogy emiatt barátokat sem tudok hozzáadni, meg semmi hasonló amivel a játékok bizonyos funkciótól elesem!

    Mitől lehet, mi a megoldás ebben tud e segíteni valamelyikőtök, előfordult másnál is e?
  • RoboKutya78
    #261
  • RoboKutya78
    #260
  • Szabi #259
    de abba mi csalás, hogy aktiválja a kódot, működik, majd x idő után "feltörik" a fiókját ? :D
  • RoboKutya78
    #258
    Egyszerű a csalógyanús oldalakat mellőzni kell különben jön a tanulópénz.
    Ha más nem akkor Amazon ott is lehet olcsón kapni dolgokat bár szoftver esetén a regio rendszerre vigyázni kell.
  • Szabi #257
    mint írtam már, erről az oldalról még nem vásároltam, így nem tudok kb. semmit róla :D
  • Mardel
    #256
    Paypalon kell fizetni és leírta, hogy a pénz giftként, vagyis ajándékként mennjen.
    Bár ajándékért nem kell adót fizetni se a küldőnek se a fogadónak, de ha gond van ajándékot paypallal nem lehet visszahívni.

    Viszont ez kétélő fegyver hogy nincs cska egy paypal account meg egy emailcím.
    Lehet hogy olcsón adja az árat és egy hasraütésszerű beárazás amin neki jócskán lehet haszon.
    De ha gondod van, nemtudod feljelenteni max a rendőrségen, már ha foglalkoznak vele.
    Nincs panaszkezelés.
    Az emailre vagy válaszol valaki iylen ügyben vagy nem.
    Van olyan ruszki kulcsos oldal ami rendes cégként üzemel és más országhoz képest olcsón ad kódokat, de az abban az országban van bejegyezve mint cég ahol olcsók a játékok.
    És azért ír VPN aktiválásról, mert számít arra, hogy nem csak orosz emberek fognak tőle vásárolni.

    Nekem az már gyanús hogy közvetlen az oldalról nem vásolhatok, payplaon kerezstűl kell personal giftként küldeni a pénzt, stb.
  • Szabi #255
    ezért kell elsőnek az eladónak írni..

    az online kulcsvásárlásnak épp ez a lényege, hogy nem megy el ennyi felé fölösleges pénz.. így lehet egy digitális kulcs féláron a bolti tokos játékhoz képest..
    az adót én kifizetem, számlát is kapok róla.. aztán hogy utána ezzel mit kezd az már nem az én dolgom, bár elméletileg az online kereskedelem magánembereknek havonta ~100.000ft-ig ingyenes, afölött adóköteles
  • Mardel
    #254
    Igen csak ennél az oldalnál sehol nem látok cégnevet, se telephely, szerintem mint cég nem is működik és adót se fizet. Ezek hiányában csak hivatalosnak tűnő számlát tud adni. Domain címet a weboldalhoz meg bárki tud venni, ehhez nem kell cég sem.
    Innentől kezdve meg megkérdőjelezhető, hogy az a digitális kulcs honnan származik.

    Szerintem.
  • Szabi #253
    általában nem tokos hanem digitális generált kulcsot árulnak az oldalakon, csak a kisebb oldalaknál van vagy egy nagyonjóáras tokos terméknél hogy tokból írják ki a kódokat, de ott is általában lehet igényelni a tokot ha fizeted a postát :D

    erről az oldalról még nem vásároltam, de sok külföldi és egyéb magyar oldalról már igen, eddig mindenhol adtak hiteles(nek látszó :D) számlát és bármilyen meglepő.. mindent elfogadott a steam vagy origin :)

    egyszer volt csak egy kis furcsaság külföldi kis oldalnál, de ott is visszakaptam a pénzem egy levél után pár órán belül
  • Mardel
    #252
    *ha nem hivatalos boltból.
  • Mardel
    #251
    Arról van szó, hogy ha hivatalos boltból veszi és az origin valamiért visszadobja azzal hogy ez a bolt sara, és mondjuk az egyik felhasználó be tudta mutatni ugyanezt a kódot rendesen lefotózva a dobozával. Akkor kihez fordulsz, a bolt mit tud vele kezdeni?
  • Szabi #250
    értem, tehát mert gyenge jelszót állított be és "feltörte" valaki a fiókját... már egyből a kulcs forrás a szar szemét csaló és különben is..

    bármi meglepő egy kulcsot egy fiókhoz lehet beállítani, tokos játékhoz se fognak más kulcsot adni, hogy jaj feltörték a fiókom és adjanak három másik kulcsot..
  • Mardel
    #249
    Nyilván nem.

    De egy hivatalos bolt nem ilyen gagyi oldalt dob össze nem gmail elérhetősége van, van rendes support, soroljam még?

    És mivel csak Cd kulcsokat árul így a FAQ-ba azt ír amit akar, jöhet kilopott, kamionról "leesett" stb. játékok dobozából a kulcs, ezt soha nem fogod megtudni.

    És mivel azt írja, hogy állítólag külföldről veszi és ezért olcsóbb, az originnel és a steammel vagy a kiadókkal közvetlen kapcsolatban sincs ezért semmi garancia nincs arra, hogy amit ott ott veszel azt meddig lehet használni. Ez csak egy cd kulcs seftes oldal semmi több, ez nem olyan mintha boltban megvette volna valaki teljes áron.
  • Szabi #248
    szerinted a játékokat a bolt ami árulja 10ezerért veszi meg a forgalmazótól, majd 10ezerért adja el neked ?
  • Mardel
    #247
    Miért is?

    "mert azért csak 4000ft volt cdkulcsokról." Tehát ha jól értem innen ez nekem nem tűnik hivatalos boltnak.

    Válasz 'RoboKutya78' üzenetére ([URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1327999930&no=245]#245[/URL])

    Szerintem nem neked írtam, de még ha neked is akkor elolvashatnád mit írt ő és mit írtam én.

    Köszi!
  • Szabi #246
    rég nevettem ilyen jót, köszi
  • RoboKutya78
    #245
    Viszont egy rossz pontot mégis adok nekik Tavaly még szokásuk volt hogy a szülinaposoknak küldtek egy X% utalványt ez idén valahogy elmaradt jó szokásuk volt.
  • RoboKutya78
    #244
    Te úgy gondolod hogy a magyar hivatalos Ea support csalók gyülekezdéje?
    Vagy rosszul értem a mondanivalódat?
    Csak hogy ismét egy jó pontot írjak a banda számára:
    Anno volt egy 75% os leértékelési rohama az Ea-nek, vettem egyszerre 3 játékot 5 euért. A nagy rohamra való tekintettel a 3 játékból kettőt azonnal megkaptam a harmadik valahogy elkeveredett. Írtam a supportnak küldtem a vásárlási számlát is amit kaptam tőlük. Azt javasolták hogy várjak még minimum 48 órát a terheltségük miatt, nem jött meg ezt jeleztem és azonnal kaptam a kódomat amit azóta is használok.
  • Mardel
    #243
    *mahinalnak (mobilrol szar irni)
  • Mardel
    #242
    Szerintem nem rendes boltbol vette, ezek altalaban dobozbol kilopott kulccsal mshonalnak. Meg egy 10-11 ezer Ftos EA jatekot meg leakciozva sem kapsz 4 ezerert.
    Tanulopenz.
  • Baxo
    #241
    köszi szépen a segítséget, utána járunk a dolognak. ;)
  • RoboKutya78
    #240
    https://help.ea.com/
    Ha itt be tud jelentkezni akkor megvan a fiókja.
    Ha nem akkor kell a játék dobozáról cdjéről kiegészítőkönyvről cd kulcsról számláról egy fotó és feltenni a kérdést hogy ilyenkor mi a teendő. Elvileg a vásárlásnál ha originen veted kapott egy mailt egy csomó biztonsági sorszámmal lehet arra is szüksége lesz.

    A haverod fiókját nem törölhette senki a haverod beleegyezése nélkül illetve kérése nélkül.
    Szerintem szimplán elfelejtette a jelszavát a fiókjához.

    Ha esetleg lopás áldozata akkor a fiókja biztonsági kérdését születési dátumát meg olyan adatokat fognak kérni amivel bizonyíthatod hogy a tied a cucc.

    Szépen magyarul érthetően meg kell nekik írni mi a gondod Segítenek, nekem is átemeltek cd kulcsokat másik fiókomról anno.
  • Baxo
    #239
    Hali, haveromnak valószínűleg törölték a fiókját és így el is vesztette a bf3 játékát. meg van a kulcs neki, de hiába reggelt újra, nem fogadja el azt írja használatban van már ez a kulcs. Nem lehet nekik írni valami levelet, hogy engedélyezzék a kódot újra vagy valami megoldás, mert azért csak 4000ft volt cdkulcsokról.
  • fery02
    #238
    Már kb fél éve csak az ilyen hozzászólások miatt indítom el, hogy mindig naprakészen tartsam (mondjuk az sem érdekel annyira).
    Nem gyűjtöm rajta annyira a játékokat. :)
  • Harbinger
    #237
    Origin kliens ma frissíést kapott! (vagy tegnap, tegnap nem indíottam el)
    Csak megfogadtam, ha tudok értesítem róla a topicot, ha valami bug ütné fel a fejét talán visszavezethető, hogy épp egy adott update miatt van-e.
  • Harbinger
    #236
    Csekkold az Origin oldalát. Ott, most csak 50% a max leárazás. A képen 70% van.
  • Fpocok
    #235
    Up to 70%, simán jelentheti, hogy valami olcsó játék 70, minden más csak 50.
  • Szabi #234
    arckönyv :D

    de most nézem, hogy pl. az DCS: A-10C WARTHOG nincs a listán, mégis féláras :D
  • Harbinger
    #233
    Honnan a kép? Én csak up to 50% sale-t látok. De mindegy, minden megvan már.
  • Dzsini
    #232
    Ez egy upgrade pack, nem a játék.
  • Szabi #231


    link, de én csak 112-t látok :D