551
320px-Origin-logo.png
  • RoboKutya78
    #230
    elég csak őt vagy a legújabbat ?
    http://store.origin.com/store/eaemea/en_IE/pd/productID.260623100
  • Dzsini
    #229
    Mindenkinek jár, aki március 25-ig aktivál egy Simcity-t az Origin fiókjában, és 31-ig kiválasztja, hogy mit kér. (bár annál magyarabbul, mint ahogy le van írva nem tudom hogy lehetne)
  • RoboKutya78
    #228
    skacok ez kinek és hogy és milyen módon juthat hozzá?
    https://help.ea.com/hu/article/simcity-something-extra
  • Harbinger
    #227
    Az Origin mai nap frissült! 9.1.14 verzió
  • Hrisskar
    #226
    Köszönöm, a cookiek törlése megoldotta a dolgot.
  • Prince23
    #225
    Egy Ccleanert indítsd el, töröld a cookiekat vele. Nekem már megoldódott ez a bug.
  • Hrisskar
    #224
    Biztonsági kérdésem be van állítva.
  • Harbinger
    #223
    Nekem pár hete írta ezt szintén. Pedig máshol nem votlam belépve, másik gépen nem használom a fiókot.
    Esetleg írj a supportnak. De ha egyébként nincs gond a fiókkal és a jelszó is OK szerintem nincs miért aggódni. Szerintem egyszerű bug. Titkos kérdésed van? A biztonság kedvéért legyen.
  • Hrisskar
    #222
    Akárhányszor jelentkezek be az Origin-re annyiszor írja ki hogy használja valaki az accountomat. Jelszót változtattam, de még mindig ezzel jön föl idításkor, pedig arra nyomtam hogy a másik helyet csatlakoztassa ki.
    Az Origin hibás vagy valami komoly gond előtt állok?
  • Prince23
    #221
    Ha az EA srevers megszakad, akkor D 3-ban a mentést nem lehet használni?
  • Harbinger
    #220
    Esetleg lépj ki a böngészőben. Ezt a már használják dolgot nekem is írta.
  • Prince23
    #219
    Mióta bejelentkeztem böngészőből originba, állandóan azt írja a kliensben hogy már használják a fiókomat :S

    ezt nem lehet elkerülni?
  • Harbinger
    #218
    Én másfél éve használom nap, mint nap - aktív ME játékos - és eddig semmi bajom nem volt vele.
    Esetleg próbáltad a telepítési útvonalon változtatni? Volt már rá példa, hogy a játék nem indult, de a Program Files\Origin Games mappa beállítás után ment.
  • RoboKutya78
    #217
    nem magát a programot hanem a játék könyvtárat mondom hátha ott van valami ütközés.
  • Borg18754
    #216
    újratelepítettem az origint utánna kb 5. próbálkozásrsa sikerült belépni szval kétlem hogy köze volt az ujratelepítéshez de most eddig működik... aztán lehet 1 óra mulva megint kezdi... amugy battlefield 3-as topikban is sokan írták hogy most dobtak ki valami origin frissítést és azóta sok embernek szarakodik gondolom nálam is ez a helyzet
  • RoboKutya78
    #215
    még mielőtt az EA-t szidnád
    nem akarom védeni őket de próbáld ki ha törlöd a teljes játékkönyvárat és úgy töltsd le a cuccot lehet valami filet nem tud újraírni letöltésnél.
  • Borg18754
    #214
    pár hónap kihagyás után töltetném le megint a bf 3-at erre ez a szájbabaszott origin meg akárhányszor indítom újra mindíg azt írja ki hogy valami hiba történt.. ha meg véletlenül sikerül belépni akkor vagy azonnal vagy 30 perc után kivág offline módra és nem tudok vissza csatlakozni sem, és persze emiatt a bf 3 is 21 % nál megállt letöltésnél :@ ennyire szerencsétlen hogy lehet az EA hogy egy szaros letöltő programot nem bírnak rendesen megcsinálni
  • Harbinger
    #213
    Tudtommal az Originen se lehet "átpakolni" a játékokat. Akárcska Steamen. Max régi accountról vagy régi EA címet.
  • RoboKutya78
    #212
    skacok másnak is visszautasították az accuntról accuntravaló játék átemelést vagy csak velem szórakoznak. A vicc kaptam egy 15% os orikodot vigaszdíjként:) vegyem meg a játékot amit átakartam emeltetni hátsószándékkal.
  • RoboKutya78
    #211
    Nekem simán bejön az oldal

  • riddick1
    #210
    sziasztok van egy problemam az originel ba akarom valtani a termekkodot es nem tolti be azt ahova be kell irni origin problema ?
  • RoboKutya78
    #209

    De igazam volt nem ?
    :)
  • Fpocok
    #208
  • RoboKutya78
    #207
    Automatikusan be vagy állítva rejtett vagy offline csatlakozásra
    Ne legyetek már ennyire 10en évesek.:)
  • Fpocok
    #206
    Haver online van, én viszont ha belogolok, offline vagyok és nem tudok felcsatlakozni originnel wtf?
  • Harbinger
    #205
    Origin Mystery Sale
  • RoboKutya78
    #204
  • Bucsek
    #203
    elég durva megoldás de sikerült.... ugy néz ki.

    egyszerüen átirtam az originTMP.exe-t origin.exe-re....

    valamiért az origin.exe nem létezett.... istenem ekkora fost.
  • Bucsek
    #202
    dede. ma frissitettem volna.. és akkor durrant be az egész. azóta nemmegy.
  • RoboKutya78
    #201
    Tegnap vagy tegnapelőtt mintha frissített volna az origin nincs valami köze a kettőnek egymáshoz?
  • Bucsek
    #200
    Sziasztok. problémám van az originnel. Eddig minden passzentos volt, BF3-aztam általában. Ma lépnék be, egyszerüen nem indul. BF3-at indítanám multiban, azt írja, hogy nincs telepítve az origin. de nem ajánlja fel, hogy letöltse.. csak kiirja hogy hiba... ha viszont uninstallálom az origint akkor felajánlja, hogy letöltse... de ugyanúgy nem működik. Kezdek kicsit ideges lenni.

    Registriből is mindent töröltem.. bár ami volt GYIK em sokat segített, mivel semmi olyat nem találtam, amit ott leírtak.

    Van valami ötletetek? felrakom törlöm.. nem segít.
  • KaBuTo666
    #199
    Steamen 50-75% leárazások voltak/vannak. :-(
  • Harbinger
    #198
    Szerintem ide illik a legjobban. A GMG a héten EA sale van. Ez a voucher 25%-os kedvezményt még plusz:
    GMG25-T6JV8-1NPBA
  • Harbinger
    #197
    Igen, egy ideje érzékelem, hogy ha indítom egy olyan 5 mp fagyás van. Az egér mozog, de minden más "áll".
  • Fpocok
    #196
    Origin indításánál nektek is megáll a gép egy 5 másodpercre kb?
  • RoboKutya78
    #195
    ja felvilágosítottak sajna úgy hogy marad a dobozos:(
  • Mardel
    #194
    Nincs magyar nyelvű kód, originen keresztűl csak angol Mass Effect 1 vehető meg, ha magyarul kell ott a dobozos.
  • RoboKutya78
    #193
    Na kérték a fotót, de remélem magyar nyelvű kódot adnak
    Viszont a Burnout még mindig nem jelent meg a fiókomba délutánig várok azt jelzek nekik újra.
  • Mardel
    #192
    Attól még hozzáadják, nekem is hozzáadák az angolt.
  • RoboKutya78
    #191
    Na akkor valszínű nem lesz jó mert magyar verzió nekik meg angol van csak:(