551
320px-Origin-logo.png
  • Dzsini
    #310
    Ahogy a SimCity topicban is írták: kérdezd meg :)
  • Coolfire
    #309
    Hali!
    Nekem olyan gondom lenne,hogy egy lendületből két Sims 3 alapot regeltem be egy accountra.
    Nem szólt a genyó,hogy már van egy,hogy szopjon le.
    A support ebben tud segíteni?Pölö kivenni a kulcsot,hogy a másik accra-amire szántam még egyszer be lehessen aktiválni?
  • papi08
    #308
    De kér kódot, de nem hittem hogy a HUmble Bundletól kell kódot kérnem..:D
  • Mardel
    #307
    „Hasi-tasi nem kér kódot!!!” :DD
  • papi08
    #306
    Tárgytalan.
  • papi08
    #305
    Most telepíteném a Sims 3-at, de CD kulcsot kér..nem tudja valaki, hogy én hol találom az Origin-es kulcsomat? Az info gombra nyomva persze előjön egy termékkód, de az 4 számjeggyel rövidebb..

    Köszönöm!
  • FrostBite
    #304
    Kösz!
    Bele kukkantottam az addin mappába és ott virítottak a "hu-hu" fájlok. :D
  • Szabi #303
    van amiből válaszható magyar feliratos verzió is, de van amiből nem ir magyar feliratos verziót, de ha letöltöd akkor mégis van benne magyar felírat :D
  • FrostBite
    #302
    Hali!
    Érdeklődnék, hogy az origines játékok amik anno dobozos verzióban tartalmaztak magyar feliratot, azok a mostani verziókban is megtalálhatóak, vagy kiszedtek minden ilyen nemű dolgot azokból a játékokból ?
  • Borg18754
    #301
    már meg sem lepődök ilyeneken XD
  • Szabi #300
    jó lett az új origin shop... az új átirányít a régire, a régi meg törölve..
  • Fpocok
    #299
    Van felhőtámogatás a mentéseknek. Elvileg mikor letöltöd a játékot, el lehet rakni a telepítő fileokat és onnan később csak telepíteni.
  • kjhun
    #298
    Van, valamilyen backup funkció ebben a kliensben? (Lásd: Steam-en, a steambackup nevű alkalmazás.) Ha van, akkor hogy kell megoldani, magyar nyelvű leírást nem nagyon találok. És tömörít-e és mennyit a játékokon? Bár, ez a játék fájljaitól is függ. (Valami ZIP tömörítés rémlik, ez kutyafüle a 7-Zip-hez/INNO-hoz képest.) Csak, telepített formában tölti le a játékokat, vagy van telepítős változat is? A BF1942, az 1.2GB körül volt letöltve/feltelepítve, telepítős változatban csak fele ekkora lett volna. Az újabb játékokat már ne is említsem már.
  • Domaaaa
    #297
    Hello,akkor mi van ha elfelejtettem a választ a biztonsági kérdésemre? Még 2009-ben regisztráltam originre de nem használtam egészen a mostani humblebundle akcióig.
  • Borg18754
    #296
    nem :D
  • kill3r21
    #295
    Detto ugyan ez, akkor nem keresem tovább a bajt...
    Borg , téged nem Jenőnek hívnak?
  • Dzsini
    #294
    Két nap múlva rend lesz.
  • Mardel
    #293
    Nem értem miért a klienst kell szidni.

    Nincs felkészítve több százezer felhasználó egyidejű kulcsregisztrálására és játék letöltésére, valamilyen szinten érthető ha kicsit belassul a rendszer.

    Nem tudom hányszor írjam még, leghogy az Anonymus csoport hasonló módon fektet meg kormányoldalakat, és egy csomó bank honlapját?

    Vársz míg lecseng a vásárlási láz (Humble Bundle).
  • Borg18754
    #292
    ilyen egy szar félkész klienst miért kellett csinálni -.-"
    kedvet kaptam megint a battlefield 3-hoz, felrakom az origint töltöm le a bf-et erre 5%-nál megáll és onnantól 2 óra mulva sem megy tovább miközben van netem... újraindítom az origint megy a letöltés 2 percig aztán megint megáll... -.-" tegnap is ezt csinálta meg ma is
    az EA olyan mint a magyar kormány ígérget minden szépet aztán csak egy rakás kakát kapsz a fejedre
  • papi08
    #291
    Jól van, látom..e-mail csere lesz..:D
  • papi08
    #290
    Délelőtt gond nélkül cseréltem a jelszavam, support nélkül :)
  • Mardel
    #289
    A sorozatos account lopasok miatt, csak a support tudja megvaltoztatni.
  • uscGhost
    #288
    Na a fáradtság... úgy értem az email címet :D
  • uscGhost
    #287
    Sziasztok, nem tudjátok hogyan lehet megváltoztatni originen a jelszót?
  • Ry0K3N
    #286
    Az nem mentség arra hogy van amit be sem enged váltani külön weboldalra irányít.
    Steamen 10 másodperc volt beváltania kulcsokat. Itt 15 perce szórakozok vele......
  • Mardel
    #285
    Azert nem mert a rendszeruk nem bir el ennyi terhelest.
    Tobb ezren probaljak bevaltani, es az egyideju nagy szamu lekeresek DDOS-nak szamitanak. Amivel pl. az Anonymus csoport weboldalakat szokott megfektetni.
  • Ry0K3N
    #284
    Dejó hogy nem lehet beregisztrálni a kulcsokat......
    Origin és így szeretlek. Mert kellett neked EA ez a félkész szar kliens....
  • lalakov
    #283
    Köszönöm. :)
  • Dzsini
    #282
    A kliensben beállíthatod, hogy hol legyen az ideiglenes letöltések és a telepített játékok mappája.
  • lalakov
    #281
    A játékokat bárhová lehet telepíteni vagy csak az Origin kliens mellé?
  • Szabi #280
    Dead Space™, Burnout™ Paradise: The Ultimate Box, CrysisŸ 2 Maximum Edition, Mirror's Edge, Dead Space™ 3, Medal of Honor™ akár 236 FT-ért :O
  • attika1979
    #279
    Megpróbáltam de nem volt jó.Most viszont amikor újból beléptem már ott volt.Nem tudom miért csinálta de legalább újra minden rendben van.
  • Mardel
    #278
    Origin fül, játékaim újbóli betöltése
  • attika1979
    #277
    Hali
    Találkozott valaki olyannal,hogy a kliensből eltűnt az egyik játék?Mivel telepítve van el tudom indítani,játszottam is vele.Pontosabban a Dragon Age 2-ről van szó.Több játékom is van de csak ez az egy tűnt el.Ha rámegyek a héten játszottakkal kiválasztásra akkor is hiányzik a képe a játéknak.Szerintetek mi lehet?
  • fery02
    #276
    Win újratelepítés után újratelepítettem az Origin-t is.

    Hogyan etethetném meg a már előző Origin-re telepített játékok mappáit a frissen telepített Origin-emmel?
    Mindegyik játéknál csak letöltés lehetőséget kínálja.
  • Jude666
    #275
    köszi az jó lenne :)
  • Fpocok
    #274
    Valóban nem megy az origin store, ahol a link van. Átküldjem telepítőt?
  • Jude666
    #273
    Sziasztok!

    Nem tudom találkoztatok-e olyannal, hogy egyszerűen nem tudjátok letölteni az origint klienst sehonnan sem.
    Próbálkoztam én már mindenféle böngészővel de egyikkel sem tudtam letölteni. Mindig jön a "Kapcsolódás sikertelen. Kérjük próbálja újra" szöveg.
    Mi lehet a probléma?

  • Renault Agora
    #272
    De én BF3-at vettem és dobozos :)
  • RoboKutya78
    #271
    Ha engedte a fiokra megvenni a játékot akkor tényleg csak az origin gajdult meg. várj vele,sokan lehet bf4 et vásárolnak mint te is is begajdult a szerójuk