551
320px-Origin-logo.png
  • Sirch
    #350
    Türelemmel várni kell. Az E3 miatt megrohamozták az Origint a játékosok, és túlterheltek a szerverek.
  • Béluska74
    #349
    Délután még vidáman coop-oztunk unokatesómmal és kb fél órája megint elakarom indítani a DEAD SPACE 3-at és azt írja,hogy a mentés nem kompatibilis vagy korrupt. Uninstall megvolt,de nem tudom újratelepíteni a következő indoklással elhajt az origin a csába : Sajnos az origin nem tudta letölteni a játékodat. Kérjük ellenőrizd az internetkapcsolatodat vagy próbálkozz később. Bármivel akarok játszani azt nem tudom letölteni. (a MASS EFFECT 3 megy) Valakinek valami ötlet?
  • Plata
    #348
    Eddig minden Origin játékot C-re raktam.
  • Plata
    #347
    Tudom,de kedvet kaptam kipróbálni,C-n már csak 21 giga helyem van,D-n még van közel 600.
  • Szabi #346
    elég ha a könyvtáradban van, nem kell letölteni
  • Plata
    #345
    C-n már nincs elég helyem,ha D-n létrehozok egy origin mappát és oda töltöm le úgyis jó lesz nem?
  • Plata
    #344
    Én hozzá is adtam a könyvtáramhoz,de nincs időm most leszedni.
  • attika1979
    #343
    Ingyenes a Battlefield 3!!
  • GLIPX
    #342
    Sziasztok.Azt meg tudná nekem valaki mondani, hogy miért vannak oroszul a játéknevek Originen, meg miért van az áruk megadva rubelben?Vagy legalább azt hogyan lehetne visszállitani.
  • stickles
    #341
    Sziasztok
    Megkérdezem itt hát ha találkozott ilyen problémával , miszerint frissen telepített Titanfall-t indítanám ámbár nem csinál semmit , majd az origin mindig ezt az üzenetet dobja ki , már 2x telepítettem újra

    http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_4_28_d099fk7djn.bmp

    Valaki Help
  • Lesx
    #340
    Köszönöm a gyors választ.Hmmm...balga módon újra indítottam a fizetést,úgyhogy most 2x220Ft próbaterhelésem van. :)
  • Botond #339
    Próbaterhelés, hogy jó e a bankkártyád. Pár nap és visszakapod a 220 forintod. Miután sikeres volt ez a próbaterhelés, most már meg tudod venni a cuccot.
  • Lesx
    #338
    Üdv Urak!
    Rég nem vásároltam az Origin-en keresztül.Most a Mass Effect 3-at szerettem volna(9,99 EUR).Bankkártyás fizetés-ellenőrzés,majd jön egy sms a bankomtól,hogy vásárlás történt 220HUF, Geneva Origin com.
    És ennyi.Se email az origin-től,se a megfelelő összeg levonása.Kérdésem:Valami feldolgozási időre várok?Ez a levont 220Ft valami előleg?
    Sajnos nem értem,Steam-hez szoktam.
  • RoboKutya78
    #337
    Skacok Origin oldalán hogy tudok rászűrni az ingyenes játékokra készülve arra a bejelentésre hogy lesznek ingyenes csomagok mostanában?
  • Béluska74
    #336
    Dehogynem C&C Generals+Zero Hour kampány letudva. Az több mint két óra hossza.
  • Prince23
    #335
    mert még nem játszottál vele két órát sem az adott játékkal. ez azért van.
  • Béluska74
    #334
    Van egy olyan "problémám",hogy az Origines játékaimnál nem jelzi ki jól a kliens,hogy mennyi a játékkal töltött idő. Minden játéknál a játékidőnél a kevesebb mint egy óra áll. Találkozott már valaki ilyennel? Nem zavar mert tudok normálisan játszani,csak felvetettem mint kérdést.
  • RoboKutya78
    #333
    Mitől van az hogy ha sokat csetelek valakivel originen egyszerűen behal a cset ablak?
  • RoboKutya78
    #332
  • Szabi #331
    múltkor magyar szupportal tettem egy próbát hátha sikerül a BF2-met beaktiválni, végül kiderült, hogy én vagyok a hülye mert nincs meg a blokkom az 5 éve vásárolt játékhoz.. csak az erdeti játékom aminek a kulcsa az én origin fiókomra lett egyedül beregisztrálva, sőt, a BF2 miatt regisztráltam be EA felhasználót, amiből lett később az Origin fiókom.. :D
  • Béluska74
    #330
    Hol találok egy olyan listát amit azok a játékok szerepelnek amiket originre lehet beregisztrálni?
    Más. Megvan a C&C Generals+Zero Hour,de nem tudom megetetni az originnel. Utána olvastam és ez régebbi játék és csak a supporton keresztül lehet beaktiválni,na én írtam is nekik,de semmi válsz már vagy két hónapja. Ötlete van valakinek?
  • RoboKutya78
    #329
    skacok arra tudna nekem ötletet mondani valaki mért csinálja a legutóbbi beta verzió azt hogy amikor elindítom az origin progit egy kb 5 másodpercre teljesen befagyasztja a gépemet?
  • Banane15
    #328
    Mostanra már én is megtanultam a leckét, egyébként battlelgon még mindig a saját arcképem a profilképem, ez sem számíthat semmit? De majd megpróbálom elérni őket mindenesetre.
  • RoboKutya78
    #327
    Nekem elég hamar megoldottak pár dolgot pl fiókról fiókra való játék átemelést vagy egy egyszerű játékos név cserét lásd need for speed hot prusit játéknál.
    Igaz levélváltással.
  • RoboKutya78
    #326
    Na pont ezért nem érdemes ilyen installációkat hotnail fiókra csinálni Google a legtutibb.
    Ma pl kaptam egy értesítést hogy valaki taivanról vagy honnan a túróból ilyen és ilyen ip címen elkeveredett a fiókomhoz ilyenkor érdemes azonnali jelszócsere bár ez már a 2. próbálkozása volt valakinek de még mindig nem jött össze neki.
    Ha tudsz beszélni az emberkével és meg tudják oldani a gondod kérd meg hogy cseréljék le a email fiókod.


    Nem tudom mostanában már csak telefonos segítség van vagy létezik még a gyors levélváltás?
  • Coolfire
    #325
    A magyar support nagyon gyors és korrekt.De key fényképekkel,vagy bármivel ők sem fognak tudni mit csinálni,hiszen olyat bárki csinálhat.Esetleg ha megvannak a számlák is stb.Hívd fel őket,és kérdezd meg,mit tudnak tenni.
    https://help.ea.com/hu/
    Én itt intéztem.Próbáld meg,vesztenivalód nincs.
  • Banane15
    #324
    Hello van egy kis problémám,valószínűleg ellopták az origin accountomat, és ezzel egyidejűleg letiltották a hotmail fiókomat is (mivel valaki más használta, a microsoft rendszere automatikusan letiltotta) amire be volt regelve. A hotmailnek olyan szar rendszere van, hogy visszaállító mailt nem küldenek, a kérdőívet lehetlen jól kitölteni, a support meg lesz@r. Tehát van valamilyen út visszaszerezni, ami egyben az email megváltoztatását is jelentené, esetleg a beaktivált játékok kulcsának befotózásával, vagy a személyi igazolvány fényképének beküldésével, vagy akármi?
  • RoboKutya78
    #323
    Na igen sok kérdőjel merül fel ilyenkor:)
    Na nem baj max felteszem azt a játékot amivel tuti játszom aztán majd kitapasztalja az ember melyik játék fut jobban win 8 alatt és azt alapra oda telepítem.Hirtelen ez az ötletem.Tegnap megvettem a Bo 2-t hát mit ne mondjak a multi a singe meg a zombi mod kb 2 óra alatt zuzta le a steam nem tudom mi került neki ennyibe.
  • kjhun
    #322
    Hát, az hiába van ott. Mint, ahogy lentebb írtam nem a klasszikus telepítős (Lásd: A Retail játék DVD-k telepítőfájljait.) formában szedi le a játékot. Hanem, mintha már feltelepítetted volna. Csak a Redist cuccok vannak ott, azokat telepíti fel külön a letöltés után. Lehet, hogy egy-két régebbi/új? játéknál még úgy van, de szerintem már nem ez a jellemző. Meg, ha tömörítve szedné le a játék állományait, akár fájlonként tömörítve, akár kiterjesztés szerint csoportosított archívumban, akkor nem kéne annyit letöltened, hamarabb meg lenne a játék. Feltéve, ha jól tömöríthetőek a fájljai. (Lásd: A Steam is tömörítve szedi le, meg a CSS játék is (*.BZ2 fájlok) a szerverről, a pálya fájljait, ha nincsenek meg.) Minimum ZIP/BZ2 formátumban, de akár 7z/arc is lehet, így kissebb adatforgalommal járna, ha nincs klasszikus telepítő. Sokan panaszkodnak emiatt az EA fórumain, pláne ha lassú netje van.

    És, ha amikor egy adott játékot beaktiválsz a fiókodra, egy adott kóddal, ott ugyebár, ki lehet választani, hogy melyik nyelv(ű/eket) tartalmazó verzió kell, és ezt szedheted le, akár akkor, akár késsőbb. De, nem mindegyik játéknál van az, hogy a "Letöltés" gombra való kattintás után, kiírja a helyigényt, és a többit, hanem a Crysis 2-nél, még nyelvválasztó menüt dob fel amelynél, a játék nyelvét kell kiválasztanod. Na most, én a magyart tartalmazó verziót választottam ki, a kód beváltásakor akkoriban, de a nyelvválasztó menüben, már nem szerepel, a letöltés megkezdése előtt. Ilyenkor mi van? Amely játéknál eleve nincs magyar nyelv, ott melyik angol verziót érdemes kiválasztani? A brit angolt vagy az amerikai angolt?
  • RoboKutya78
    #321
    Elvileg ha jól láttam van egy pipa a kliensbe hogy telepítés után a letöltött cucc maradjon meg ezzel nem kell még egyszer letölteni. Én a Simsel szórakáztam vagy 3x töltöttem le újra:)
    Ha jól sejtem a játékok általában annó a hardverváltozásokat nem kóserelték szoftveres váltásra nem hiszem. Annó a two world első részével szoptam mert vgat cseréltem és kikészült tőle. Kár hogy a levél váltást megszüntette az origin vagy én nem találom, mert megkérdeztem volna tőlük. Azt viszont sehol nincs feltüntetve hogy az a szám amit kitettek milyen percdíjas.
  • kjhun
    #320
    Az jó kérdés. És, két gépnek számolja-e a kliens, vagy ezzel nem foglalkozik? (windows) Csak a hardvert veszi-e figyelembe, az itt a kérdés. A kliensben mit ír a játékokra? Letöltést vagy Telepítésre kész állapotot?


    Más:

    Lesz-e rendes backup funkció (Lásd: steambackup) valamikor a kliensben, vagy házilag kell mókolni vele? Pl.: Egyedi telepítő írása, vagy a kliensben megtalálhatók a hozzávaló alkatrészek? (fájlok) Mert, a játékokat nem telepítős formában tölti le, hanem mintha feltelepítetted volna már, és csak a "Játék neve\_Installer" mappában lévő cuccokat telepíti fel. Amikor a BurnOut-ot felrakta, akkor csak a DirectX-et telepítette, meg valami Touchup.exe fájlt futtatott még onnan, ez lenne a telepítőprogram, a Cleanup.exe meg az eltávolítóprogram? És mellette még az EAProxyInstaller.exe fájlt, az Origin mappájából. Mert, akkor lehetne egy egyedi telepítő-szkiptet írni, hogy a játékot 1 vagy több DVD-re kiírván, és onnan feltelepítvén (tömörítve és darabolva a lemezen!!), a kliensben megadott mappába felteszi (C:Program FilesOrigin Game vagy máshová, ha átállítottad), és utána az "_Installer" mappában lévő cuccokat, és az egyéb programokat még. A serialt, a telepítőben kéne megadni (kliensből kimásolni előtte) vagy az Origin-kliens és képes beregisztrálni a registrybe, ha már feltettük kód nélkül a játékot? Azért egy 10+ GB-os játékot nem töltögetnék le mindig, ha nem muszáj, lassú nettel nem valami jó. Pláne, ha már patch sem jön ki hozzá, akkor meg még inkább. Ha, valami patch jönne (a kliens szedi le), akkor az egyedi telepítőpakkot vagy frissítjük (ha vinyón külön van, ez nem gond, DVD esetén, ha újraírható, újra kiírjuk) vagy felírjuk/oda másoljuk a backup mellé. (Ha, letölthető külön, akkor meg pláne, és egy exe/zip az egész.) Magyar leírást nem nagyon leltem ezzel kapcsolatban.
  • RoboKutya78
    #319
    Skacok hogy tudom azt megoldani hogy az origin tudja használni a window7 alatt telepített programjaim?
    Feltettem egy külön winyóra a win 8 at feltelepítem a klienst elvileg beállítottam ugyanazon telepítési helyeket a tárolt játékok helyét, de ha rákattanok a játékra amit tudom hogy telepítettem win 7 alatt még mindig telepítést kér arra a játékra
    Nem szeretném azért két helyre telepíteni a dolgaimat mert két rendszerem van.Steames játékokkal nincs gond mert awin7 alatt telepített progit simán tudom használni.
  • Szabi #318
    origin az utolsó frissítés óta 5percenként leállítja magát.. :D
  • RoboKutya78
    #317
    mivel csak firefoxxal indul ez azt nem tudom hogy az oldalon utalnak e erre valahol.:)
  • nyugiman
    #316
    Köszi a segítséget.
    Kínlódtam vele órákat, de nem tudtam összehozni operával.
    Végül felraktam a firefoxot és azzal pöccre indul minden.
  • Szabi #315
    a játékot a battlelog oldaláról tudod indítani a megfelelő indító progi letöltése után, az egyjátékost is!

    a battlelog elindítja az origin-t és a játékot is
  • RoboKutya78
    #314
    A linkelt oldalon elvileg be kell jelentkezned ha jól tudom
    és ott kellett mókolni azt hiszem hogy erről az oldalról is indul a játék bár nem biztos hogy jól emlékszem.rég toltam a játékkal

  • nyugiman
    #313
    Sziasztok!
    Olyan problémám lenne, hogy nem tudom elindítani a bf3-at.
    Azt írja ki:

    https://battlelog.battlefield.com/bf3/sso/TmV4dXNDb25uZWN0QVQXI5TmhLbTlhREh0...
    A fájlhoz nincs társítva a művelet végrehajtásához program. Telepítse a megfelelő
    programot, vagy (ha az már telepítve van) adja meg a társítást a Vezérlőpult Alapértelmezett programok eszközével.

    Frissen szedtem le Humblebundle kóddal. Nem tudja vki mi lehet a probléma?
    Nem találkozott vki hasonló problémával?
    Előre is köszi a segítséget.
  • Szabi #312
    remek szórakozás végigtippelgetni, hogy vajon mit írhattam be biztonsági kérdés válasznak.. eddig úgy 40et végigpróbáltam.. :'DD
  • Coolfire
    #311
    Adtak egy másikat.:)De,kösz.:)